КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Заходи, які проводить психологічна служба

Заходи, які проводить психологічна служба

полоска
Міжнародний день толерантності

        16.11.2017 р. у рамках Міжнародного дня толерантності соціальним педагогом Шкут О.С. та практичним психологом Головач І.А. були проведені:
        - для учнів 1-4 класів інформаційні п’ятихвилинки із залученням представників учнівського самоврядування «Толерантність – це…» під час якої учні прослухали казку «Про Добро та Зло» та пригадали свої добрі вчинки та справи;

        - для учнів 5-11 класів – інформаційна кампанія із залученням представників учнівського самоврядування «Толерантність – це…» під час якої учні пригадали інформацію про те, що таке толерантність, які риси притаманні толерантній людині та що є символом Міжнародного дня толерантності;

        - для учнів 1-11 класів, із залученням представників учнівського самоврядування, була проведена загальношкільна інтерактивна акція «Квітка толерантності», під час якої учні на паперових різнокольорових серцях ділилися своїми добрими справами та вчинками і тим як вони проявляють толерантність;
        - для класоводів та класних керівників було проведено семінар-практикум «Проблема булінга в учнівському середовищі» під час якого було опрацьовано визначення булінга, його види та обговорено способи попередження проявів булінга в учнівських колективах.
полоска
Урок доброти «Дивись на нас як на рівних»

        У рамках тижня толерантності в 2-А класі (класовод Абрамчук І.М.) був проведений «Урок доброти» на тему «Дивись на нас як на рівних» до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
полоска
18.11.2017 року – це Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства
        У рамках даного дня 20.11.2017 р. були проведені наступні заходи:

        - оформлено інформаційний куточок «Мої права – моя відповідальність» з переліком телефонів «гарячих ліній», організовано виставку малюнків «Моє щасливе дитинство» (1-4 класи) та виставку плакатів «Ми – проти насильства» (5-11 класи) (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.);

        - класоводами 1-В, 2-В та 3-В класів були проведені години спілкування «Щасливий світ дитинства». Де учні 1-В класу в ігровій формі розглянули права дитини, мали змогу зобразити свою мрію на листочках у вигляді метеликів. Учні 2-В класу в ігровій формі побували у мандрівці країною «Щасливий світ дитинства» та переглядали цікаві відеоматеріали. Учні 3-В класу поринули в спогади і пригадали найщасливіші часи свого дитинства, відобразили все в малюнках, вивчили нову руханку «Якщо щасливий ти» (відповідальні класоводи Геращенко Т.М., Павлова О.С., Світенко Г.М.);

        - для учнів 5-11 класів проведено інформаційну кампанію із залученням представників учнівського самоврядування «Насильство та його прояви», під час якої учні були ознайомлені з визначенням насильства та його видами (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.);

        - для учнів 5-11 класів, із залученням представників учнівського самоврядування, була проведена загальношкільна інтерактивна акція «Мирний Всесвіт», під час якої учні на різнокольорових силуетах людей зазначали, що може зробити кожен, щоб попередити жорстокість (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).
        План заходів
полоска
Лекція лікаря-нарколога Смірнова В.Ю.

        22.11.2017 р. для учнів 8-х класів була проведена лекція лікаря-нарколога Смірнова В.Ю. щодо профілактики шкідливих звичок, під час якої учні були ознайомлені з наслідками впливу шкідливих речовин на організм підлітків (відповідальні класні керівники, соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).
полоска
Година спілкування «Наркотикам» – Ні!»

        15.11.2017 р., 17.11.2017 р. та 27.11.2017 р. для учнів 6-7-х класів було проведено годину спілкування «Наркотикам» – Ні!» за участі лектора громадської організації «Нарконон» Сесенко І.Ф. (відповідальні класні керівники, соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).
полоска
Заняття з використанням інтерактивних форм роботи «Дружній колектив: який він?»

        14.11.2017 р. з учнями 7-В класу (класний керівник Грицай С.П.) було проведено заняття з використанням інтерактивних форм роботи «Дружній колектив: який він?». Діти були ознайомлені із поняттям «конфлікт», причинами виникнення конфліктів, розробляли ефективні способи спілкування, склали єдині правила для дружнього колективу. Учні із задоволенням працювали в групах, де аналізували конфліктні ситуації та шукали шляхи їх вирішення (відповідальна практичний психолог Головач І.А.).
полоска

        13.11.2017 р. до Міжнародного дня толерантності було оформлено інформаційний куточок із зазначенням: що таке толерантність, значення толерантності у перекладі з різних мов та правил толерантного спілкування у шкільному колективі (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Бесіда «Твоє здоров’я – в твоїх руках»

        10.11.2017 р. у 2-А класі була проведена бесіда на тему: «Твоє здоров’я – в твоїх руках», під час якої учні опрацьовували складові здорового способу життя (відповідальна класовод 2-А класу Абрамчук І.М.).
полоска
        У рамках місячника пропаганди здорового способу життя було оформлено інформаційний куточок «7 правил здорового способу життя», «Здорові заради майбутнього!», «Ми за здоровий спосіб життя», організовано виставки стіннівок «Молодь обирає здоров’я» фоторобіт «Бути здоровим – це модно» для учнів 1-11 класів, малюнків «Головне в житті здоров’я» для учнів 1-4 класів (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
        Під час осінніх канікул завдяки учням 8-10 класів було підготовлено плакати та роздаткові матеріали для проведення загальношкільних інтерактивних акцій, які будуть організовані в листопаді та грудні 2017 року (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми
        У рамках дня:

        Для учнів 1-4-х класів із залученням представників учнівського самоврядування ДШР було проведено інформаційні п’ятихвилинки «Мої правила безпеки». Діти пригадали правила особистої безпеки під час перебування на вулиці та вдома (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Учні 1-4 класів прийняли участь у загальношкільній інтерактивній акції «Галявина моєї безпеки», під час якої на різнокольорових паперових метеликах писали ті правила безпеки, які вважають найбільш потрібними. Серед 485 учнів 1-4 класів найбільш важливими є такі правила, як: не сідати у машину до незнайомих (123 учні – 25%), не звертати з дороги від школи додому (82 учні – 17%), не розмовляти з незнайомими людьми (69 учнів – 14%), не гуляти надворі після того, як стемніло (67 учнів – 13%), не бери нічого у незнайомих (61 учень – 13%), не відчиняти двері незнайомим (52 учні – 11%), не давати чужим людям свій телефон (31 учень – 8%) (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Для учнів 5-9 класів із залученням представників учнівського самоврядування ДШР було проведено інформаційну кампанію «Торгівля людьми в сучасному світі», під час якої учні були ознайомлені з питаннями щодо способів та ризиків потрапляння людей в ситуацію торгівлі людьми (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

        Представниками учнівського самоврядування ДЩР для учнів 5-9 класів було підготовлено експрес-опитування «Чи знаєш ти що таке торгівля людьми?». У результаті опитування було з’ясовано, що більшість учнів знають, про проблему торгівлі людьми та вказують, що це дії, коли людину переховують, перевозять, продають, насильно утримують без її згоди, з метою отримання грошей. На думку учнів, у ситуацію торгівлі людьми можуть потрапляти як дорослі (жінки та чоловіки), так і діти. Діти зазначали, якими шляхами люди можуть потрапляти в торгівлю людьми та що потрібно робити для того, щоб не опинитися в такій ситуації (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Заняття «Моя відповідальність»

        У рамках тижня правових знань з учнями 5-Б класу було проведено заняття «Моя відповідальність». Діти були ознайомлені з основними правами та обов’язками учасників навчального процесу, вчилися аналізувати життєві ситуації, висловлювати та аргументувати власну точку зору. Учні із задоволенням виконували творчі правові завдання, працюючи в групах (відповідальна – соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
Просвітницький фільм «Станція призначення – життя»

        03-04.10.2017 р. у рамках тижня правових знань учні 9-х класів з метою попередження проблеми торгівлі людьми переглянули просвітницький фільм «Станція призначення – життя», у якому були продемонстровані шляхи, способи, що використовуються для втягнення людей у цей злочинний бізнес (відповідальні: практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
полоска
полоска
полоска
Дорожня карта щодо реалізації прав на пільги для демобілізованих військовослужбовців та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції
полоска
Якщо у підлітка проблеми. Куди звертатися у кризовому стані?
32-78-05 Управління освіти Сумської міської ради (організація навчання, соціальний захист школярів)
Адреса: м. Суми, вул. Харківська, 35, IV поверх
65- 88-89 Психолого-педагогічний телефон довіри (екстрена анонімна психологічна допомога)
22-32-15 Анонімний кабінет обласного наркодиспансеру (загроза наркоманії, алкоголізму, токсикоманії)
Адреса: м. Суми, вул. Куліковська, 43
33-44-26 Центр планування сім ї (запобігання небажаної вагітності. Підліткові лікарі: гінеколог, дендролог, сексопатолог)
Адреса: м. Суми, вул. Санаторна, 3
24-35-02 Центр профілактики СНІДу (кабінет анонімного обстеження на ВІЛ)
Адреса: м. Суми, вул. Курська, 111
61-15-36 Служба у справах дітей
Адреса: м. Суми, вул. Горького, 21
27-40-12 Центр соціальних служб для молоді
33-40-50 Телефон довіри 5-ї міської лікарні
полоска
Для жителів Сумської області та для вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції
        При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:
        0-800-301-501
        Час роботи: цілодобово та без вихідних
полоска
Для громадян, які приїхали з автономної республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей
        Для отримання інформації щодо тимчасового перебування та поселення, вирішення соціальних питань, організації навчання або виховання дітей у дошкільних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів, Ви можете звернутися:
        - до обласного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції цілодобово за телефонами: 66-55-10,101
        - в ДУ «Сумський обласний контактний центр», що працює у штатному режимі, за багатоканальними телефонами: 0 542 66-33-77; 0-800-301-501,

        Для отримання всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації слід звертатися до найближчого органу соціального захисту населення за місцем тимчасового проживання.
        З питання відновлення пенсійних виплат - до територіальних органів Пенсійного фонду України.
        При зверненні до зазначених установ необхідно мати при собі основні документи (за наявності):
        - паспорт;
        - посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;
        - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
полоска
На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» діють:
Національна дитяча «гаряча» лінія – 0800500225 або – 772 з мобільного (працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00);
Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800500335 або 386 з мобільного (працює що будня з 10.00 до 18.00)
полоска

        З метою ефективної взаємодії працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, адміністрації загальноосвітнього навчального закладу, наближення працівників міліції до громадськості, на виконання доручення Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України від 04.10.2013 №58/2-1698, розміщена інформація про працівника СКМСД Сумського МВ, який закріплений за КУ Сумська ЗОШ №6: оперуповноважений СКМСД Сумського МВ Христич Ярослав Ярославович

полоска
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове