КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2012-2013 н.р.

Конкурси

2012-2013 навчальний рік


Вид змагань
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Обласний етап V Міжнародного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед» (номінація «Мультимедійна презентація»)
ІІІ місце
Акименко Дмитро
(5-В)
Співак Т.В.,
Акименко О.А.
Обласний конкурс «Знайди себе у маркетингу!» (номінація «Кращий рекламний відеоролик на соціальну тематику» на тему: «Молодь за здоровий спосіб життя»)
І місце
Онищенко Ярослава
(10-А)
Гончаренко В.В.
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу
ім. П. Яцика
ІІІ місце
Кошеварова Яна
(4-А)
Сивоконь Л.М.
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
ім. Т.Г. Шевченко
ІІІ місце
Потебенко Анна
(8-А)
Бондар Т.Л.
Міський конкурс «Диво калинове» ім. Д. Білоуса
ІІ місце
Аль Омарі Аміна Хамід
(6-В)
Богословська О.Б.
Міський етап VI Міжнародного екологічного конкурсу «Здоров'я може бути смачним» (номінація «Мультимедійна презентація – «Мій здоровий день»)
І місце
Онищенко Вероніка
(4-А)
Сивоконь Л.М.
Міський етап обласного конкурсу «Найкращий відгук на прочитану книгу»
ІІІ місце
Марченко Катерина
(4-В)
Корінченко І.С.
Міський конкурс виразного читання творів О. Вишні
ІІІ місце
Ворохта Катерина
(6-А)
Колотило О.В.
Міський конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
ІІ місце
Кіхтенко Дмитро
(5-Б)
Павленко А.С.
Міський фестиваль-конкурс хімічних проектів екологічного спрямування
ІІ місце
Макєєва Наталіна
(7-Б)
Куценко С.Ю.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь тестує якість» робота «Ані сліду від поту: тестування антиперспірантів»
ІІ місце
Козачук Дар’я
(8-Б)
Співак Т.В.
Міський етап огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення та відпочинку
ІІ місце
Профільний табір «Ерудит»
Коротких А.В.
І місце
Пришкільний табір «Сонечко»
Сивоконь Л.М.,
Коваленко О.Л.
Міський етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»
І місце
Потебенко Анна
(8-А)
Співак Т.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Моє рідне місто»
ІІІ місце
Чала Катерина
(5-Б)
Бага Т.Ю.
Міський конкурс-пленер «Осіннє місто», присвячене Дню художника
ІІІ місце
Івченко Софія
(7-А)
Саричева Т.В.
ІІІ місце
Світенко Ірина
(8-А)
І етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей» (напрям «Кращий художній твір на податкову тему»)
ІІІ місце
Світенко Ірина
(8-А)
Бага Т.Ю.
Міський тур обласної експедиції учнівської молоді «Народні ремесла та промисли» (у рамках освітнього проекту «Рідна Сумщина»)
ІІІ місце
Молодика Аліна
(8-А)
Калашник Т.О.
Міський тур обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина» (напрям «Місцевий товаровиробник», «Пам’ятки архітектури»)
І місце
Приходько Маргарита
(11-А)
Калашник Т.О.,
Бондарь Т.Л.
ІІ місце
Гриненко Тетяна
(6-А)
Калашник Т.О.
Міський конкурс «Музейні скарби Сумщини: старовинні садиби» (у рамках освітнього проекту «Рідна Сумщина»)
ІІ місце
Ковінько Віра
(6-А)
Калашник Т.О.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію
ІІ місце
6-А клас
Калашник Т.О.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (номінація літературно-музично-спортивних міні-композицій)
ІІ місце
Говоркова Марина,
Маяка Вікторія,
Онищенко Ярослава,
Свириденко Маргарита,
Сотник Інна,
Хамлика Анна (10-А),
Калініна Анастасія (10-Б)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс пошукових загонів
ІІ місце
8-10 кл.
Калашник Т.О.
Міський конкурс творчих робіт дітей з особливими потребами «Відкритий простір»
І місце
Домашенко Інна
(6-Б)
Шкут О.С.
І місце
Феденко Олена
(4-Г)
І місце
Одинцова Тарас
(2-Б)
Міський етап ІІ Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд» (номінація «Відеоролик»)
ІІІ місце
Онищенко Ярослава
(10-А)
Гончаренко В.В.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна вітальна листівка»
ІІІ місце
Фролова Ірина
(3-В)
Заведенко О.Ф.
ІІІ місце
Козаченко Ольга
(6-А)
Гончаренко В.В.
ІІІ міський конкурс юних майстрів художнього слова (номінація «Посміхнімось щиро Вишні»)
ІІІ місце
Ворохта Катерина
(6-А)
Колотило О.В.
Міський етап VІ Міжнародного екологічного конкурсу «Здоров’я може бути смачним» (номінація «Мультимедійна презентація «Мій здоровий день»)
І місце
Онищенко Вероніка
(4-А)
Сивоконь Л.М.
Благодійна виставка-конкурс «Добро очима дітей» у рамках міського гуманітарного проекту «Починай творити»
ІІІ місце
Лошкарьов Дмитро
(2-В)
Світенко Г.М.
Міський конкурс юних фотолюбителів «Моя Україно!»
ІІ місце
Ксенженко Тетяна
(9-А)
Гончаренко В.В.
ІІ,ІІІ місця
Онищенко Ярослава
(10-А)
ІІІ місце
Світенко Ірина
(8-А)
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
І місце
Хамлика Ліка
(1-В)
Кравченко Т.В.
ІІІ місце
Кисіль Катерина
(1-В)
І місце
Костенко Юлія
(3-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Кальченко Марія
(7-Б)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (розділ «Вироби народних ремесел»)
ІІІ місце
Козаченко Ольга
(6-А)
Саричева Т.В.
ІІІ місце
Роживець Ольга
(7-А)
ІІІ місце
Білоцерковець Сергій
(8-А)
Рудень І.І.
Міський (відбірковий) етап ІІ Веукраїнський Фестиваль писанок
ІІІ місце
Шевченко Ганна
(7-А)
Бага Т.Ю.
Міський етап X Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини»
І місце
Ващенко Поліна
(4-А)
Головченко А.І.
Міський конкурс творчих робіт з теми Великої Вітчизняної війни (номінація «Фото»)
ІІІ місце
Гура Єгор
(6-Б)
Гончаренко В.В.
Міські змагання із порятунку на воді: вид «Рятування потопаючого вплав з зануренням»
І місце
Качан Євген
(9-А)
Іваненко-
Гребець Л.П.
ІI місце
Аветисов Сандро
(11-Б)
Міські змагання із порятунку на воді: вид «Плавання із перешкодами»
І місце
Петренко Руслан
(11-А)
Міський конкурс виконавців оригінального жанру (номінація «шоу»)
ІІ місце
Савосько Анастасія
(6-А),
Роживець Ольга,
Шевченко Анна
(7-А),
Сірик Євгенія,
Світенко Ірина
(8-А),
Слов’янська Марина,
Михайліченко Тетяна,
Авдєєва Ольга,
Мешій Рада,
Дудченко Тетяна
(8-Б)
Бага Т.Ю.
ІІІ Всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція при СумДУ
Роботи надруковані у збірнику «Сучасні технології у промисловому виробництві»
Слинько Дмитро,
Ворожка Анатолій
(10-А)
Смірнов В.О.
Міський (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»
ІІІ місце
Маяка Вікторія,
Онищенко Ярослава,
Свириденко Маргарита,
Сотник Інна,
Хамлика Анна
(10-А),
Калініна Анастасія,
Калініна Олександра
(10-Б),
Чорна Ксенія
(9-А)
Співак Т.В.
Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «Колосок осінній»
123 учні – золоті колоски
123 учні – срібні колоски
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»
3 учні – золотий
4 учні – срібний
16 учнів - бронзовий
Міжнародний інтерактивний конкурс із фізики «Левеня»
2 учні – відмінний результат
20 учні – добрий результат
Міжнародний інтерактивний конкурс із математики «Кенгуру»
47 учнів – відмінний результат
172 учні – добрий результат
Міжнародний інтерактивний конкурс із англійської мови «Гринвіч»
6 учнів – срібний
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове