КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2013-2014 н.р.

Конкурси

2013-2014 навчальний рік


Вид змагань
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» (номінація «Відеоролик»)
І місце
Онищенко Ярослава (11-А)
Гончаренко В.В.
ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд» (номінація «Фото»)
ІІІ місце
Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Стати зіркою»
І місце
Красій Назарій (2-В)
Кріпак Карина (2-Б)
Мешкова Є.І.
Всеукраїнський етап конкурсу «Я гордий тим, що українець зроду»
ІІ місце
Онищенко Ярослава (11-А)
Богословська О.Б.
Міський етап огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення та відпочинку
ІІІ місце
Профільний табір «Ерудит»
Коротких А.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді «Мій рідний край - моя земля» (напрям «Природоохоронна робота й екологія»)
І місце
Вихованці еколого-натуралістичного гуртка «Юні екологи»
Співак Т.В.
Міський етап V Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Оптимізація озеленення території навчальних закладів»
ІІІ місце
Вихованці еколого-натуралістичного гуртка «Юні екологи»
Співак Т.В.
Міський етап Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі річки – життя України»
ІІ місце
Макєєва Наталіна (8-Б)
Куценко С.Ю.,
Іваненко-
Гребець Л.П.
Міський конкурс «Мій люблячий, дбайливий тато» (номінація «Ессе» на тему «Справжні почуття»)
ІІ місце
Сотник Інна (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс-пленер «Моє рідне місто» (номінація «Архітектурний пейзаж»), присвячене Дню художника
ІІ місце
Світенко Ірина (9-А)
Саричева Т.В.
Міський конкурс-пленер «Моє рідне місто» (номінація «Пейзаж»), присвячене Дню художника
ІІІ місце
Орищенко Єлизавета (7-В)
Міський тур обласної експедиції учнівської молоді «Народні ремесла та промисли» у рамках освітнього проекту «Рідна Сумщина»
ІІ місце
Молодика Аліна (9-А)
Калашник Т.О.
Міський етап обласного конкурсу сучасного та класичного танцю «Магія танцю»
І місце
Вихованці хореографічного колективу «Маестро»
(2 класи)
Мєшкова Є.І.
Конкурс-огляд музеїв
І місце
Калашник Т.О.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна кулька»
Гран-прі
Михайліченко Тетяна (9-Б)
Бага Т.Ю.
ІІ місце
Хамлика Ліка (2-В)
Мірошніченко О.Є.
Хамлика Анна (11-А)
Міська виставка-конкурс новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!»
ІІ місце
Бондар Анастасія (5-А)
Мірошніченко О.Є.
ІІІ місце
Кріпак Карина (2-Б)
Абрамчук І.М.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю
«Святий Миколай – 2013» (номінація «Новорічна іграшка»)
І місце
Лініченко Тарас (1-Б)
Сугар О.В.
Шевченко Денис (1-Б)
Масюк Єгор (2-А)
Бондаренко Т.М.
Кріпак Карина (2-Б)
Абрамчук І.М.
Хамлика Ліка (2-В)
Кравченко Т.В.
Ліщук Анастасія (2-В)
Шевченко Анна (8-А)
Бага Т.Ю.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю
«Святий Миколай – 2013» (номінація «Дитяча Еко-іграшка»)
І місце
Зеленський В’ячеслав (8-А)
Рудень І.І.
Синельников Євген (8-А)
Деркач Андрій (9-А)
Міський конкурс творчих робіт дітей з особливими потребами «Відкритий простір»
І (5)
Співак Єгор (3-А)
Шкут О.С.
Харченко Денис (3-Б)
Одінцов Тарас (3-Б)
Слюсаренко Ліза (4-Б)
Феденко Олена (5-Г)
Домашенко Інна (7-Б)
Міський конкурс «Знайди себе у маркетингу!» (номінація «Відеоролик на соціальну тематику»)
І місце
Онищенко Ярослава (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап ІІ Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд» (номінація «Відеоролик»)
ІІІ місце
Онищенко Ярослава (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап обласного конкурсу дитячих вокальних колективів «Співограй»
ІІІ місце
Галинська Карина (4-А),
Ващенко Поліна (5-А),
Бризицька Ольга (5-А),
Ксенженко Ольга (5-А),
Онищенко Вероніка (5-А),
Отич Ангеліна (5-А),
Хижняк Владислава (5-А),
Жогло Дар’я (5-Б)
Головченко А.І.
Міська благодійна виставка-конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»
І місце
Шевченко Анна (8-А)
Бага Т.Ю.
ІІ місце
Світенко Ірина (9-А)
Саричева Т.В.
Міський етап VII Міжнародного екологічного конкурсу «Правдивий світ птахів»
І місце
Зуєв Максим (1-Б)
Сугар О.В.
Гарбуз Олександра (4-А)
Заіченко О.Л.
Міська виставка-конкурс дитячої та педагогічної творчості
«Учитель-учень»
ІІ місце
Хамлика Анна (11-А)
Мірошніченко О.Є.
ІІІ місце
Ткаченко Дарина (5-Б)
Шевченко Анна (8-А)
Міський етап обласного конкурсу «Родинні скарби: із бабусиної скриньки» у рамках обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина»
ІІ місце
Сотник Інна (11-А)
Калашник Т.О.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
(номінація «Квілінг»)
І місце
Хамлика Ліка (2-В)
Гончаренко В.В.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
(номінація «Витинання»)
І місце
Костенко Юлія (4-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Кальченко Марія (8-Б)
Гончаренко В.В.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
(номінація «Пап’є-маше»)
ІІІ місце
Хамлика Анна (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (розділ «Вироби народних ремесел» (підрозділ «Художнє різьблення по дереву», номінація «Художня різьба»))
І місце
Сорока Михайло (7-А)
Рудень І.І.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (розділ «Технічні моделі» (підрозділ «Історичні моделі»))
ІІ місце
Козьмін Ілля (8-В)
Рудень І.І.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (розділ «Вироби народних ремесел» (підрозділ «Художнє плетіння»))
ІІ місце
Козаченко Ольга (7-А)
Саричева Т.В.
ІІІ місце
Гречихін Сергій (6-В)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (розділ «Вироби народних ремесел» (підрозділ «Художня вишивка»))
ІІІ місце
Бражнік Єлізавета (7-А)
Саричева Т.В.
Птащенко Ольга (5-Г)
Бага Т.Ю.
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»
ІІІ місце
Учні 3-4-х класів
Світенко Г.М.,
Решетниченко С.І.,
Заведенко О.Ф.
Міський конкурс «Лідерські поєдинки»
ІІІ
Воробйов Іван (9-А),
Онищенко Ярослава (11-А)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс малюнків «Свято Великодня» в рамках Всеукраїнського фестивалю писанок
ІІІ
Галинська Карина (4-А)
Заіченко О.Л.
Міський конкурс «Великодня паска» в рамках Всеукраїнського фестивалю писанок
ІІІ
учні 3-Б класу
Васюкова С.М.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»
(номінація «Портрет»)
IІ місце
Ковшик Максима (1-А)
Сивоконь Л.М.
Калініченко Вікторія (2-Б)
Абрамчук І.М.
Бугайова Вікторія (2-Г)
Попела О.М.
ІІІ місце
Бреус Ілля (5-Б)
Штокало О.В.
Бажул Анастасія (9-Б)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»
(номінація «Пейзаж»)
І місце
Івченко Софія (8-А)
Гончаренко В.В.
Лазарєва Діана (10)
ІІ місце
Ващенко Поліна (5-А)
Коряков Олександр (3-В)
Світенко Г.М.
ІІІ місце
Король Юлія (2-А)
Бондаренко Т.М.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»
(номінація «Жанрове фото»)
І місце
Калініченко Вікторія (2-Б)
Абрамчук І.М.
Лазарєва Діана (10)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»
(номінація «Натюрморт»)
ІІІ місце
Ващенко Поліна (5-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»
(номінація «У світі тварин»)
ІІІ місце
Коньок Андрій (9-А)
Гончаренко В.В.
Міський етап конкурсу учнівської творчості (номінація «Література»)
ІІ місце
Онищенко Ярослава (11-А)
Богословська О.Б.
Міський конкурс «Інженерія. Минуле?! Теперішнє?! Майбутнє?!»
ІІ місце
Лісогуб Анстасія (10)
Тверетинова І.В.
ІІ етап обласного природничо-математичного конкурсу «Совентяко» (природознавство)
ІІІ місце
Сітало Іван (4-Б)
Лиштван О.А.
Міський етап літературно-мистецького конкурсу «Диво калинове»
ІІІ місце
Фролова Ірина (4-В)
Заведенко О.Ф.
Міський етап конкурсу ораторського мистецтва
лауреат
Чорна Ксенія (10)
Богословська О.Б.
Міський етап конкурсу «Перечитуючи Кобзаря»
(номінація «Твір»)
ІІ місце
Колонтаєвький Богдан (4-А)
Заіченко О.Л.
ІІІ місце
Рибалка Валентин (4-Б)
Лиштван О.А.
Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «Колосок осінній»
205 учнів – золоті колоски
152 учня – срібні колоски
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека»
2 учні – срібний
5 учнів - бронзовий
Міжнародний інтерактивний конкурс із фізики «Левеня»
28 учнів – добрий результат
Міжнародний інтерактивний конкурс із математики «Кенгуру»
41 учень – відмінний результат
72 учня – добрий результат
Міжнародний інтерактивний конкурс із англійської мови «Гринвіч»
8 учнів – срібний
Всеукраїнський українознавчий конкурс «Патріот»
1 учень – срібний
32 учня - бронзовий
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Дипломи переможців – 58 учнів
Дипломи І, ІІ, ІІІ ст. – 112 учнів
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове