КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2014-2015 н.р.

Конкурси

2014-2015 навчальний рік


Вид змагань
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи пришкільних, профільних таборів, таборів праці та відпочинку
«Табір з денним перебуванням (профільний табір)»
ІІ місце
Профільний табір «Ерудит»
Сергієнко С.А.
Міський конкурс «Школа безпеки»
ІІІ місце
Ксенженко Ольга (6-А),
Масік Крістіна,
Іщенко Поліна,
Павловська Дана (6-Б),
Дущенко Карина,
Маклакова Ангеліна (6-Г)
Гончаренко В.В.
Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. П. Яцика
ІІІ місце
Гриненко Тетяна (8-А)
Богословська О.Б.
Міський конкурс "Диво калинове"
ім. Д. Білоуса
ІІІ місце
Єлшанська Олеся (2-Г)
Крамаренко В.В.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічна кулька»
ІІ місце
Тітова Єлизавета (8-В)
Мірошніченко О.Є.
Бондар Анастасія (6-А)
Жогло Дар’я (6-Б)
Бага Т.Ю.
Івченко Софія (9-А)
Гончаренко В.В.
ІІІ місце
Костенко Юлія (5-Б)
Мірошніченко О.Є.
Міська виставка-конкурс
новорічних композицій
«Збережемо ялинки разом!»
І місце
Бережна Єлизавета (10)
Єфіменко А.О.
ІІІ місце
Тітова Єлизавета (8-В)
Хамлика Ліка (3-В)
Мірошніченко О.Є.
Міський конкурс-пленер
«Моє рідне місто»
ІІІ місце
Орищенко Єлизавета
(8-В)
Мірошніченко О.Є.
Міський конкурс
солістів-вокалістів
«Співуча веселка»
ІІ місце
Альджбур Махмуд (5-В)
Головченко А.І.
Ващенко Поліна (6-А)
ІІІ місце
Альджбур Лілія (2-Б)
Диченко Вероніка (6-А)
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
«Квілінг»
І місце
Хамлика Ліка (3-В)
Кравченко Т.В.
ІІІ місце
Шамрай Максим (4-Б)
Васюкова С.М.
«Декупаж»
І місце
Макарова Дарина (1-Г)
Самойленко Л.В.
«За оригінальність»
Шамрай Максим (4-Б)
Васюкова С.М.
Міська благодійна виставка-конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»
ІІІ місце
Галинська Карина (5-А)
Мірошніченко О.Є.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Барви дитинства»
«В’язання»
ІІІ місце
Кльоц Анастасія (2-Г)
Крамаренко В.В.
Міський конкурс на кращий інформаційний буклет щодо профілактики насильства в шкільному середовищі
ІІІ місце
Кальченко Марія,
Кисельова Олександра
(9-Б)
Шкут О.С.
Міський конкурс презентації відеороликів «Я познайомлю тебе з моєю організацією, об'єднанням»
І місце
Ініціативна група
5-7-х класів
Гончаренко В.В.
Чемпіонат м. Суми
з гри «Що? Де? Коли?»
І місце
Сітало І. (5-Б) -
капітан команди
Тімецький В., Іванов І., Левченко О. (5-Б),
Кисіль Я., Харітонов В., Вялков В. (5-В)
Бондар Т.Л.
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
«З попелу забуття»
ІІ місце
Світлична Аліна (2-Г)
Крамаренко В.В.,
Корінченко І.С.
«Із батьківської криниці»
І місце
Учні 4-Б класу
Васюкова С.М.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!»
«Портрет (репортажний і студійний)»
І місце
Ковшик Максим (2-А)
Сивоконь Л.М.
ІІ місце
Ващенко Поліна (6-А)
Гончаренко В.В.
ІІІ місце
Солоницька Каріна (1-Б)
Лиштван О.А.
«Пейзаж»
ІІ місце
Назаренко Марина (2-Б)
Сугар О.В.
Коньок Андрій (10)
Гончаренко В.В.
ІІІ місце
Ковальов Валентин (1-В)
Заведенко О.Ф.
Лазарєва Діана (11)
Гончаренко В.В.
«Натюрморт»
І місце
Бугайова Вікторія (3-Г)
Попела О.М.
«Жанрове фото»
І місце
Ковшик Максим (2-А)
Сивоконь Л.М.
ІІІ місце
Солоницька Каріна (1-Б)
Лиштван О.А.
«Крупним планом»
І місце
Ковальов Валентин (1-В)
Заведенко О.Ф.
ІІІ місце
Назаренко Марина (2-Б)
Сугар О.В.
«У світі тварин»
І місце
Лазарєва Єва (2-Г)
Крамаренко В.В.
ІІІ місце
Ващенко Поліна (6-А)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини»
«Патріотична пісня та вокальне мистецтво»
І місце
Альджбур Махмуд (5-В)
Головченко А.І.
ІІ місце
Альджбур Лілія (2-Б)
Головченко А.І.
«Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»
ІІІ місце
Драль Дмитро (4-В)
Шкут О.С.
Заохочувальний приз
Ващенко Поліна (6-А)
Головченко А.І.
Заохочувальний приз
Малиновський Богдан
(9-А)
Головченко А.І.
Міський конкурс мультимедійних проектів з краєзнавчої тематики
І місце
Баня Марія (10)
Власов В.М.
Міський етап обласного конкурсу
на кращий твір та малюнок з теми
«Людина та ліс»
«Твір»
ІІІ місце
Гунько Анна (6-Г)
Сіробаба С.А.
Обласний конкурс
«Моя мама - професіоналка»
Заохочувальні призи
Вощинкіна Катерина (5-В)
Землянко О.В., Бондар Т.Л.
Синах Анастасія (5-В)
Усик Валерія (5-Б)
Міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
«Малюнок»
ІІІ місце
Любіч Катерина (1-А)
Заіченко О.Л.
«Фотографія»
І місце
Онищенко Вероніка (6-А)
Гончаренко В.В.
Бережна Єлизавета (10)
обласний конкурс з комп'ютерної графіки «Розфарбуй життя»
ІІІ місце
Бажул Анастасія (10)
Лушпенко О.І.
Міський конкурс творчих робіт, присвячений
70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі
«Твір»
ІІ місце
Павленко Тетяна (1-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Божко Софія (7-Б)
Павленко А.С.
ІІІ місце
Верчак Анна (4-Б)
Васюкова С.М.
«Листівка ветерану»
І місце
Бондар Анастасія (6-А)
Мірошніченко О.Є.
«Малюнок»
ІІІ місце
Дегтярьов Ростислав
(1-Б)
Лиштван О.А.
«Вірш»
І місце
Мельниченко Фаїна
(4-Г)
Решетніченко С.О.
Міський конкурс «Пошукових загонів»
І місце
Калашник Т.О.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове