КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Конкурси стрелка 2015-2016 н.р.

Конкурси

2015-2016 навчальний рік


Конкурс
Напрям, номінація
Досягнення
П.І.Б. учня
П.І.Б. учителя
Всеукраїнський конкурс «Я гордий тим, що українець зроду»
«Поезія»
Переможець
Баня Марія (11)
Бондар Т.Л.
Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
«Портрет (репортажний і студійний)»
ІІ місце
Дегтярьов Ростислав (2-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Чхайло Анастасія (2-Б)
Лиштван О.А.
ІІІ місце
Бугайова Вікторія (4-Г)
Попела О.М.
«Пейзаж»
ІІ місце
Ковальов Валентин (2-В)
Заведенко О.Ф.
«Жанрове фото»
І місце
Назаренко Марина (3-Б)
Сугар О.В.
«Фото рослин»
ІІІ місце
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», «Художнє виконавство» - «Співограй»
ІІ місце
Вокальний колектив «Квітоніка» (молодша група):
Малишева Валентина (2-А),
Стецун Дар’я,
Жовтоніжко Аліна (2-В),
Альджбур Лілія,
Назаренко Марина (3-Б),
Рогунович Софія,
Чикміз Олена (4-А),
Левченко Денис,
Кисіль Катерина,
Мигаль Вероніка,
Синицина Богдана,
Янченко Світлана (4-В),
Мартинов Павло (5-Б)
Головченко А.І.
Учасник
Вокальний колектив «Квітоніка» (середня група):
Ващенко Поліна,
Отич Ангеліна,
Онищенко Вероніка,
Хижняк Владислава,
Диченко Вероніка,
Ксенженко Ольга,
Бризицька Ольга (7-А),
Жогло Дар’я (7-Б)
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
І місце
Творча група учнів
10-11-х класів
Гончаренко В.В.
Міський конкурс-пленер
«Моє рідне місто»
ІІІ місце
Орищенко Єлизавета (9-В),
Галинська Каріна (6-А)
Гончаренко В.В.
Міський огляд-конкурс на кращу організацію роботи пришкільних, профільних таборів, таборів праці та відпочинку
«Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)»
ІІ місце
Пришкілний табір
«Сонечко»
Решетниченко С.О.
«Табір з денним перебуванням (профільний табір)»
ІІ місце
Профільний табір
«Ерудит»
Хижняк Л.Б.
Міський етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»
«Звіти»
ІІІ місце
Щербина Анастасія,
Ягупа Альона (9-В)
Єфіменко А.О.,
Співак Т.В.
Конкурс дитячої творчості
«Диво калинове»
ім. Д.Білоуса
«Поезія»
ІІІ місце
Косяков Ярослав (5-В)
Землянко О.В.
Цебінога Кіра (3-А)
Сивоконь Л.М.
Баня Марія (11)
Бондар Т.Л.
Журі відзначило
Мартинов Павло (5-Б)
Павленко А.С.
«Проза»
ІІ місце
Ткаченко Діана (3-Б)
Сугар О.В.
«Гумор»
Журі відзначило
Єлшанська Олеся (3-Г)
Крамаренко В.В.
ІІ тур міського освітнього проекту «Еколідер» (гра «Еколідери – це ми!»)
ІІІ місце
Матвієнко Денис,
Резніченко Анна (9-А),
Бабіч Олександр,
Ворохта Катерина (9-Б),
Богдан Олександра,
Ягупа Альона (9-В)
Співак Т.В.,
Гончаренко В.В.
Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
«Фотографія»
ІІ місце
Чхайло Анастасія (2-Б)
Гончаренко В.В.
Міський конкурс відеопроектів
«Добро – це…»
«Найкращий відеоролик»
І місце
Онищенко Вероніка (7-А)
Шкут О.С.,
Волкова Т.А.
Міський конкурс освітніх проектів
«Як ІТ змінює світ навколо нас»
І місце
Бондар Анастасія (7-А)
Штокало О.В.,
Лушпенко О.І.
ІІ місце
Сусліна Олена (7-А)
ІІІ місце
Понікаренко Дарина (7-А)
Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
«Художнє виконавство» («Співограй»)
І місце
«Квітоніка»:
Малишева Валентина (2-А),
Стецун Дар’я,
Жовтоніжко Аліна (2-В),
Альджбур Лілія,
Назаренко Марина (3-Б),
Рогунович Софія (4-А),
Левченко Денис,
Кисіль Катерина,
Мігаль Вероніка,
Синицина Богдана,
Янченко Світлана (4-В),
Одінцова Марія (5-А),
Мартинов Павло (5-Б)
Головченко А.І.
І місце
«Квітоніка»:
Ващенко Поліна,
Отич Ангеліна,
Онищенко Вероніка,
Хижняк Владислава,
Диченко Вероніка,
Ксенженко Ольга,
Бризицька Ольга (7-А),
Павловська Дана,
Жогло Дар’я (7-Б),
Христова Тетяна (8-Б)
Міський етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка
ІІІ місце
Макєєва Наталіна (10-А)
Богословська О.Б.
Міський етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
ІІІ місце
Гриненко Тетяна (9-А)
Богословська О.Б.
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва
«Новорічний сувенір»
І місце
Селецький Михайло (1-Б)
Васюкова С.М.
ІІІ місце
Мороз Марія (1-А)
Шерстюк Г.І.
Нефьодова Валерія (3-А)
Сивоконь Л.М.
Шкут Даніїл (2-Б)
Лиштван О.А.
Міський етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої»
Переможець
Макєєва Наталіна (10-А)
Богословська О.Б.
V міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
«Плетення з паперових трубок»
І місце
Бугайова Вікторія (4-Г)
Попела О.М.
ІХ Міжнародний екологічний конкурс «Смачно, корисно, барвисто»
«Вірш «Ода овочу»
ІІ місце
Цебінога Кіра (3-А)
Сивоконь Л.М.
Міська інтелектуальна гра
«Здоров'я дітей - здоров'я нації»
І місце
Команда учнів 6-А класу:
Галинська Каріна,
Пушкарьова Аріна,
Сорока Дмитро,
Тихонов Кирил,
Троценко Катерина,
Янакаєва Лада,
Янішевська Владислава
Співак Т.В.
Міський конкурс-фестиваль дитячої творчості «Таланти багатодітної родини»
«Вокальне мистецтво»
І місце
Альджбур Махмуд (6-В)
Шкут О.С., Головченко А.І.
ІІ місце
Альджбур Лілія (3-Б)
Князєва Анна (3-А),
Князєва Поліна (5-Б)
«Інструментальна музика»
ІІІ місце
Малиновський Владислав
(4-А),
Малиновська Адріана (8-Б),
Малиновський Богдан (10-А)
«Декоративно-ужиткове мистецтво»
ІІ місце
Абу Альхадж Лінда (2-Б)
«Образотворче мистецтво»
ІІ місце
Бойко Діана (5-Г)
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
«Художнє різьблення по дереву»
ІІІ місце
Кузнєцов Вадим (6-В)
Рудень І.І.
«Художнє плетіння»
ІІІ місце
Острівна Ксенія (5-А)
Гончаренко В.В.
«Вишивка»
ІІ місце
Антипенко Іван (2-Б)
Лиштван О.А.
Радовська Вікторія (8-А)
Гончаренко В.В.
ІІІ місце
Радовська Вікторія (8-А)
Масенко Марина (10-А)
Бага Т.Ю.
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина – Україна»
«З попелу забуття»
ІІІ місце
Титова Єлизавета,
Щербакова Дар’я,
Щербіна Анастасія,
Ягупа Альона (9-В)
Калашник Т.О.
«Географія рідного краю»
ІІ місце
Макєєва Наталіна (10-А)
Іваненко-Гребець Л.П.,
Куценко С.Ю.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
«Портрет (репортажний і студійний)»
І місце
Наумко Тимур (2-Г)
Самойленко Л.В.
Богдан Олександра (9-В)
Гончаренко В.В., Єфіменко А.О.
ІІ місце
Лінніченко Владислава (4-Б)
Абрамчук І.М.
«Натюрморт»
І місце
Лазарєва Єва (3-Г)
Крамаренко В.В.
Богдан Олександра (9-В)
Гончаренко В.В., Єфіменко А.О.
«Жанрове фото»
І місце
Ковшик Максим (3-А)
Сивоконь Л.М.
ІІ місце
Бугайова Вікторія (4-Г)
Попела О.М.
«Позажанрове фото та експериментальне фото»
І місце
Наумко Тимур (2-Г)
Самойленко Л.В.
«Крупним планом»
ІІ місце
Ковшик Максим (3-А)
Сивоконь Л.М.
«У світі тварин»
І місце
Лінніченко Тарас (3-Б)
Сугар О.В.
ІІ місце
Лінніченко Владислава (4-Б)
Абрамчук І.М.
Міська виставка-конкурс дизайнерського мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура»
ІІІ місце
Степанівський Дмитро (9-Б),
Синельников Євген (10-А)
Рудень І.І.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
І місце
Творча група учнів
10-11-х класів
Гончаренко В.В.
Міський етап обласного конкурсу на кращий твір та малюнок з теми «Людина та ліс»
«Малюнок»
ІІ місце
Малишева Валентина (2-А)
Заіченко О.Л.
«Твір»
ІІ місце
Колотило Ірина (4-В)
Кравченко Т.В., Колотило О.В.
Міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»
«Твори декоративно-прикладного мистецтва»
І місце
Шевченко Анна (10-А)
Бага Т.Ю.
Конкурс-огляд музеїв при навчальних закладах м. Суми
ІІІ місце
Калашник Т.О.
Масовий похід школярів
«Сумський радіус»,
присвячений Дню Перемоги
ІІ місце
Калашник Т.О.,
Іваненко-
Гребець Л.П.,
Власов В.М.
Міський конкурс-виставка творчих робіт дітей з особливими потребами
«Відкритий простір»
І місце
Домашенко Інна (9-В)
Шкут О.С.
ІІІ місце
Феденко Олена (7-А)
Міський конкурс дитячих малюнків
«Час берегти енергію»
ІІ місце
Мороз Марія (1-А)
Шерстюк Г.І.
ІІІ місце
Дегтярьов Ростислав (2-Г)
Лиштван О.А.
Нагороджені грамотами УОіН Смр за розкриття теми та художню майстерність
Князєва Поліна (5-Г)
Гончаренко В.В.
Петрова Анастасія (5-Г)
Галинська Карина (6-А)
Дунюшкіна Ольга (6-А)
Янакаєва Лада (6-А)
Іщенко Поліна (7-Б)
Жогло Дар’я (7-Б)
Панікаренко Дарина (7-А)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове