КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Медалісти

Медалісти


93.
Роживець Ольга Андріївна Золота медаль 2017
92.
Хоружий Владислава Владиславівна Срібна медаль 2017
91.
Степуленко Єлизавета Олександрівна Срібна медаль 2017
90.
Макєєва Наталіна Олександрівна Срібна медаль 2017
89.
Мігаль Марина Анатоліївна Срібна медаль 2017
88.
Чернявський Андрій Сергійович Золота медаль 2013
87.
Приходько Маргарита Віталіївна Золота медаль 2013
86.
Бондаренко Вікторія Ігорівна Срібна медаль 2012
85.
Наумкіна Анастасія Андріївна Золота медаль 2012
84.
Ігнатущенко Вікторія Василівна Золота медаль 2012
83.
Дігтяренко Катерина Андріївна Золота медаль 2012
82.
Чернявський Антон Сергійович Золота медаль 2007
81.
Корнієнко Ксенія Володимирівна Срібна медаль 2006
80.
Покутній Максим Валерійович Золота медаль 2006
79.
Тернавська Юлія Євгенівна Срібна медаль 2005
78.
Троян Анна Олександрівна Золота медаль 2005
77.
Ратушний Олександр Валерійович Золота медаль 2005
76.
Растопша Катерина Вікторівна Золота медаль 2005
75.
Міленіна Анна Андріївна Золота медаль 2005
74.
Рєзниченко Ольга Іванівна Золота медаль 2004
73.
Криловецька Ганна Ігорівна Золота медаль 2004
72.
Артюшенко Андрій Васильович Золота медаль 2004
71.
Ісайкіна Юлія В’ячеславівна Золота медаль 2003
70.
Снитнікова Ольга Олександрівна Золота медаль 2003
69.
Шелегеда Неля Павлівна Золота медаль 2003
68.
Бикова Оксана Сергіївна Золота медаль 2003
67.
Коровинська Надія Анатоліївна Золота медаль 2002
66.
Фільченко Дмитро Вікторович Золота медаль 2002
65.
Денисенко Павло Анатолійович Золота медаль 2002
64.
Гевко Сергій Федорович Золота медаль 2002
63.
Бондаренко Олександр Володимирович Золота медаль 2002
62.
Голота Наталія Олексіївна Срібна медаль 2001
61.
Харченко Василь Олегович Золота медаль 2001
60.
Сурженко Андрій Іванович Золота медаль 2001
59.
Лиштван Руслан Леонідович Золота медаль 2001
58.
Кучменко Марина Вікторівна Золота медаль 2001
57.
Усик Дмитро Миколайович Срібна медаль 2000
56.
Силич Костянтин Валерійович Золота медаль 1999
55.
Іляшенко Костянтин Вікторович Золота медаль 1994
54.
Ладна Олеся Іванівна Золота медаль 1994
53.
Мисник Андрій Олександрович Золота медаль 1994
52.
Подлужна Ольга Іванівна Золота медаль 1994
51.
Ільяшенко Максим Вікторович Золота медаль 1993
50.
Самолевська Ольга В’ячеславівна Срібна медаль 1992
49.
Палійова Ірина Валентинівна Срібна медаль 1992
48.
Козьменко Жанна Василівна Срібна медаль 1992
47.
Гузенна Людмила Василівна Срібна медаль 1992
46.
Ворона Ольга Миколаївна Срібна медаль 1992
45.
Бозрикова Наталія Вікторівна Срібна медаль 1992
44.
Крамаренко Наталія Віталіївна Золота медаль 1992
43.
Жук Анна Олексіївна Золота медаль 1992
42.
Галинський Дмитро Михайлович Золота медаль 1992
41.
Матвієнко Тетяна Сергіївна Срібна медаль 1991
40.
Єременко Ірина Володимирівна Срібна медаль 1991
39.
Єрмак Юлія Валеріївна Срібна медаль 1991
38.
Сонних Оксана Вікторівна Срібна медаль 1991
37.
Пизік Олена Миколаївна Срібна медаль 1991
36.
Васильєва Тетяна Анатоліївна Срібна медаль 1991
35.
Беркова Ірина Віталіївна Срібна медаль 1991
34.
Савоненко Тетяна Анатоліївна Срібна медаль 1991
33.
Пшиченко Наталія Володимирівна Срібна медаль 1991
32.
Лантух Любов Миколаївна Срібна медаль 1991
31.
Коган Юлія Борисівна Срібна медаль 1991
30.
Білокур Надія Анатоліївна Срібна медаль 1991
29.
Карпіщенко Тетяна Олексіївна Золота медаль 1991
28.
Бабіч Оксана Олександрівна Срібна медаль 1990
27.
Дайбов Владимир Анатолійович Срібна медаль 1990
26.
Лемешко Олександр Миколайович Срібна медаль 1990
25.
Стегній Олена Анатоліївна Золота медаль 1990
24.
Данилов Костянтин Юрійович Золота медаль 1990
23.
Богач Ірина Вікторівна Золота медаль 1990
22.
Швець Роман Станіславович Срібна медаль 1989
21.
Новик Олена Володимирівна Срібна медаль 1989
20.
Одинцова Оксана Олександрівна Срібна медаль 1989
19.
Зенцова Олена Олександрівна Срібна медаль 1989
18.
Загорулько Лариса Василівна Золота медаль 1989
17.
Солуянова Анна Володимирівна Срібна медаль 1988
16.
Ярмак Олена Миколаївна Срібна медаль 1988
15.
Дубиніна Наталія Олексіївна Срібна медаль 1988
14.
Потитня Ірина Миколаївна Срібна медаль 1988
13.
Калашник Вікторія Миколаївна Срібна медаль 1988
12.
Карпович Людмила Едуардівна Срібна медаль 1988
11.
Чешко Олександр Борисович Золота медаль 1988
10.
Стовпак Олена Анатоліївна Срібна медаль 1987
9.
Палійова Оксана В’ячеславівна Срібна медаль 1987
8.
Палажченко Світлана Іванівна Срібна медаль 1987
7.
Крупка Лариса Миколаївна Срібна медаль 1987
6.
Маркова Олена Володимирівна Срібна медаль 1986
5.
Букін Володимир Анатолійович Срібна медаль 1986
4.
Олейник Андрій Миколайович Срібна медаль 1986
3.
Наземець Михайло Валерійович Золота медаль 1985
2.
Добродомова Анна Валеріївна Золота медаль 1985
1.
Кара-Калпак Ігор Валентинович Золота медаль 1981
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове