КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Спортивні досягнення стрелка 2013-2014 н.р.

Спортивні досягнення

2013-2014 навчальний рік

        За результатами міської спартакіади школа посіла І місце.
        Загальні результати участи учнів у міській спартакіаді (серед шкільників):

Вид змагань
Результат
Хто з учителів підготував
Волейбол (хлопці)
І місце
Будко В.П.
Легкоатлетичне чотириборство
І місце
Шабаліна С.Б.
Легка атлетика
І місце
Шабаліна С.Б.
Легкоатлетичний крос
І місце
Стебай Л.П.
Першенство міста з футболу
ІІ місце
Будко В.П.
Волейбол (дівчата)
ІІ місце
Стебай Л.П.
«Старти надій»
ІІ місце
Шабаліна С.Б.
Спортивне орієнтування
ІІ місце
Ковальова О.М.
«Олімпійське лелеченя»
IV місце
Стебай Л.П.
«Нащадки козацької слави»
-
Гаврик О.Д.,
Ковальова О.М.

Вид змагань
П.І.Б. учня
Результат
Обласні змагання з порятунку на воді
Титаренко Анжела (10)
ІІ місце
Титаренко Анжела (10)
ІІІ місце
Качан Євгеній (10)
Іваненко Анна (11-Б)
Першість міста з волейболу
Громіка Ігор (10)
І місце
Левченко Артем (10)
Абрамчук Ярослав (9-А)
Батіщев Андрій (9-А)
Рябченко Максим (9-А)
Мирошниченко Владислав (9-Б)
Євдокимов Євген (8-Б)
Гаврилов Денис (8-В)
Черномаз Марина (10)
ІІ місце
Забара Анастасія (9-А)
Харченко Катерина (9-А)
Гуменна Валерія (8-А)
Пахненко Марина (8-Б)
Гончаренко Катерина (7-Б)
Першість міста з футболу
Качан Владислав (11-А)
І місце
Мирошниченко Владислав (9-Б)
Гладнєв Максим (11-Б)
ІІ місце
Мілаш Денис (11-Б)
Громіка Ігор (10)
Дружченко Віталій (10)
Качан Євгеній (10)
Левченко Артем (10)
Луценко Віктор (10)
Рябченко Максим (9-А)
Голибін Родіон (8-А)
Галета Артем (8-В)
Першість міста з легкоатлетичного кросу
Качан Владислав (11-А)
І місце
Басова Анжеліка (11-А)
Іваненко Анна (11-Б)
Рябченко Максим (9-А)
Зуй Михайло (8-А)
Гриненко Тетяна (7-А)
Лопатченко Олександр (7-А)
Богданова Аліна (7-В)
Першість міста з легкоатлетичного чотириборства
Гриненко Тетяна (7-А)
І місце
Левицька Ірина (7-А)
Бражник Ліза (7-А)
Лопатчеко Олександр (7-А)
Процик Денис (7-Б)
Романенко Іван (7-Б)
Богданова Аліна (7-В)
Старти надій
Гриненко Тетяна (7-А)
ІІ місце
Ковінько Віра (7-А)
Сірик Андрій (7-А)
Біцак Юрій (7-А)
Процик Денис (7-Б)
Богданова Аліна (7-В)
Спортивне орієнтування
Третяк Маргарита (4-В)
ІІ місце
Нестеренко Максим (5-Б)
Третяк Лариса (6-А)
Лисенко Марія (6-А)
Жук Аліна (6-Б)
Орлов Владислав (6-В)
Видиш Ігор (6-В)
Пташкін Богдан (6-В)
Шевченко Максим (10)
Акименко Андрій (11-А)
Симанін Даніїл (11-Б)
Токарев Дмитро (11-Б)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове