КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Спортивні досягнення стрелка 2015-2016 н.р.

Спортивні досягнення

2015-2016 навчальний рік

        За результатами міської спартакіади школа посіла І місце.
        Загальні результати участи учнів у міській спартакіаді (серед шкільників):

Вид змагань
Результат
Команда учнів
Хто з учителів підготував
Волейбол серед хлопців у залік ХХІV міських спортивних ігор школярів
I місце
Щербаченко Єгор (7-А),
Драновський Іван (9-Б),
Безверхий Михайло (10-А),
Синельников Євген (10-А),
Голибін Родіон (10-Б),
Євдокимов Євген (10-Б),
Зайцев Андрій (10-Б),
Кривонос Антон (10-Б),
Сергієнко Дмитро (10-Б),
Батіщев Андрій (11),
Білоцерковець Сергій (11),
Коньок Андрій (11)
Будко Валерій Павлович
Міський фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт»
I місце
Рязанцев Олексій (5-Б),
Бойко Діана (5-Г),
Галинська Карина (6-А),
Пузиренко Максим (6-Б),
Яковенко Тихон (7-А),
Антипенко Аліна (7-Б),
Коряка Ксенія (8-А),
Рогов Георгій (8-А),
Сніжко Артем (8-Б),
Абросімова Влада (8-В),
Мирошниченко Дар’я (10-Б),
Пташниченко Євгеній (10-Б)
Ковальова Олена Михайлівна
Міська спартакіада з військово-прикладного семиборства серед команд допризовної молоді
I місце
Синельников Євген (10-А),
Голибін Родіон (10-А),
Левченко Даніїл (10-А),
Пташниченко Євгеній (10-Б)
Батіщев Андрій (11)
Гуков Микола Олександрович
Дитячі спортивні ігри «Старти надій» у залік ХХІV спартакіади школярів
I місце
Яковенко Тихон (7-А),
Сабадаш Вікторія (7-А),
Антипенко Аліна (7-Б),
Бреус Ілля (7-Б),
Розумовський Данил (7-Б),
Лозовицька Анна (7-Б),
Іщенко Поліна (7-Б),
Гунько Анна (7-Б),
Оласюк Анна (7-Б),
Кучменко Карина (7-Б),
Бойко Владислав (7-В),
Марченко Катерина (7-В),
Лук’яніхіна Анастасія (7-В),
Чіркова Карина (7-В),
Бірюк Микола (7-В),
Набока Максим (7-В)
Стебай Любов Петрівна
Першість м. Суми з футзалу серед дівчат у залік ХХІV спортивних ігор школярів
II місце
Покідько Катерина (10-Б),
Заводовська Марина (9-Б),
Хрін Ксенія (9-Б),
Лисенко Марія (8-А),
Рязанцева Анна (8-Б),
Войцицька Анастасія (8-Б),
Хижняк Владислава (7-А),
Сабодаш Вікторія (7-А),
Кисіль Яна (6-В)
Стебай Любов Петрівна
Особистісно-командна першість м. Суми з легкоатлетичного кросу в залік ХХІV спартакіади школярів
II місце
Антипенко Аліна (7-Б)
Дущенко Карина (7-В)
Мещерякова Діана (7-В)
Коряка Ксенія (8-А)
Рогов Георгій (8-А)
Лисенко Марія (8-А)
Богданова Аліна (9-В)
Голибін Родіон (10-Б)
Стебай Любов Петрівна
Міський «день здоров’я» з лижних гонок
IІ місце
Ткаченко Костянтин (7-А),
Борковський Ілля (7-А),
Белоконь Павло (7-А),
Калінін Михайло (7-А),
Антипенко Аліна (7-Б),
Міщерякова Діана (7-В),
Рогов Георгій (8-А),
Резніченко Анна (9-А)
Ковальова Олена Михайлівна
Міський «день здоров’я» зі спортивного орієнтування
IІ місце
Аксененко Ілля (4-Б),
Христов Олександр (4-Б),
Мосевич Ігор (4-В),
Синицина Богдана (4-В),
Акулова Вікторія (4-Г),
Єршов Святослав (4-Г),
Пономаренко Дмитро (4-Г),
Суліма Дмитро (4-Г),
Ященко Павло (4-Г),
Бєлоконь Павло (7-А),
Ткаченко Костянтин (7-А),
Нестеренко Максим (7-Б),
Мєщерякова Діана (7-В),
Біцак Юрій (9-В)
Ковальова Олена Михайлівна
Першість шкіл міста з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХІV спортивних ігор школярів
IІ місце
Бойко Діана (5-Г),
Янішевська Влада (6-А),
Антіпенко Аліна (7-Б),
Лозовицька Анна (7-Б),
Бреус Ілля (7-Б),
Розумовський Данило (7-Б),
Бойко Владислав (7-В)
Стебай Любов Петрівна
Першість шкіл міста з легкої атлетики в залік ХХІV спартакіади школярів
IІ місце
Міщенко Діана (7-В),
Марченко Катерина (7-В),
Лисенко Марія (8-А),
Коваленко Дар’я (8-В),
Сітак Катерина (8-В),
Драновський Іван (9-Б),
Степанівський Дмитро (9-Б),
Богданова Аліна (9-В),
Біцак Юрій (9-В),
Козаченко Ольга (9-В),
Безверхий Михайло (10-А)
Голибін Радіон (10-Б),
Левченко Даніїл (10-Б),
Покідько Катерина (10-Б),
Тітаренко Аліна (11)
Висоцька Ольга Михайлівна
Волейбол серед дівчат у залік ХХІV міських спортивних ігор школярів
IІІ місце
Сітак Катерина (8-В),
Гончаренко Катерина (9-В),
Богдан Олександра (9-В),
Шапаренко Вероніка (9-В),
Донченко Вероніка (9-Б),
Косагова Анастасія (9-Б),
Щербакова Дар’я (9-В),
Ворохта Катерина (9-Б),
Альошина Ольга (11),
Забара Анастасія (11),
Семенченко Владислава (11)
Висоцька Ольга Михайлівна
Міський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя»
IІІ місце
Бойко Діана (5-Г),
Солодовник Юрій (5-Г),
Авдієнко Данило (5-Г),
Масік Софія (6-А),
Галинська Карина (6-А),
Янакаєва Влада (6-А),
Янішевська Влада (6-А),
Кобцев Данило (6-Б),
Іванов Олексій (6-Б),
Пузиренко Максим (6-Б),
Килосов Владислав (6-Б),
Кисіль Яніна (6-В)
Ковальова Олена Михайлівна
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове