КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта Рейтинг@Mail.ru













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Наші успіхи стрелка Спортивні досягнення стрелка 2016-2017 н.р.

Спортивні досягнення

2016-2017 навчальний рік

За результатами міської спартакіади школа посіла ІV місце.
Вид змагань
Результат
Команда учнів
Хто з учителів підготував
Першість м. Суми з волейболу серед юнаків у залік ХХV спортивних ігор школярів
І місце
Євдокимов Євген (11-Б),
Зайцев Андрій (11-Б),
Синельников Євген (11-А),
Сергієнко Дмитро (11-Б),
Дмитренко Богдан (11-Б),
Щербаченко Єгор (8-А),
Ніколаєнко Богдан (8-А),
Борковський Ілля (8-А),
Бірюк Микола (8-Б),
Грінка Дмитро (11-Б)
Будко Валерій Павлович
Міські змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів
IІ місце (дівчата)
Коряка Ксенія (9-А),
Мантурова Дарина (9-А),
Сердюк Анастасія (6-А),
Мальченко Анастасія (6-А)
Висоцька Ольга Михайлівна
Першість м. Суми з легкої атлетики в залік ХХV спортивних ігор школярів
IІ місце
Капоріна Катерина (6-А),
Люлько Єгор (6-Б),
Бойко Діана (6-Г),
Янішевська Владислава (7-А),
Бойко Владислав (8-В),
Марченко Катерина (8-В),
Рогов Георгій (9-А),
Бражнік Богдан (10-А),
Богданова Аліна (10-Б),
Малиновський Богдан (11-А),
Голибін Радіон (11-Б)
Висоцька Ольга Михайлівна
Міський «день здоров’я» зі спортивного орієнтування
IІ місце
Зуєв Максим (4-Б)
Загорулько Сергій (4-Б)
Шугайова Вікторія (4-В)
Поляков Руслан (4-В)
Акулова Вікторія (5-Г)
Бірюк Микола (8-Б)
Мещерякова Діана (8-Б)
Нестеренко Максим (8-Б)
Ткаченко Костянтин (8-Б)
Гашкадьор Єгор (8-Б)
Подоляко Артем (8-В)
Ковальова Олена Михайлівна
Першість м. Суми з волейболу (дівчата) в залік ХХV спортивних ігор школярів
IІІ місце
Богдан Олександра (10-Б),
Гончаренко Катерина (10-Б),
Косагова Анастасія (10-А),
Донченко Вероніка (10-Б),
Павловська Дана (8-Б),
Войцицька Анастасія (9-Б),
Шапаренко Вероніка (10-Б),
Сергієнко Єлизавета (10-А),
Пороскун Олена (10-А),
Ворохта Катерина (10-А),
Чуйко Віолетта (10-Б),
Жогло Дар'я (8-Б),
Лозовицька Анна (8-Б),
Пономарьова Аліна (8-Б),
Козаченко Ольга (10-А)
Висоцька Ольга Михайлівна
Першість м. Суми з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХV спортивних ігор школярів
IІІ місце
Бойко Діана (6-Г),
Лапченко Алла (6-В),
Вялков Ігор (7-А),
Гарбуз Олександра (7-А),
Галинська Карина (7-А),
Сітало Іван (7-Б),
Кобцов Данил (7-Б)
Будко Валерій Павлович
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове