Шапка
Шапка1 Шапка2 Шапка3 Шапка4
полоска
Головна стрелкаПілотування та доопрацювання підручника – Календаря прав людини

Пілотування та доопрацювання підручника – Календаря прав людини

        З 19 по 21 жовтня 2015 року в м. Суми у рамках спільного проекту МОН України та ОБСЕ працювала робоча група з пілотування та доопрацювання підручника – Календаря прав людини.
        19.10 засідання робочої групи відкрив в.о. ректора СОІППО, доктор історичних наук, доцент Юрій Олександрович Нікітін. До вітальних слів доєдналась головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Раїса Іванівна Євтушенко, окресливши головні завдання та план триденної роботи.Коротку презентацію матеріалів провела національний спеціаліст проектів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталія Олександрівна Беца. У робочій групі працювали і учителі КУ СЗОШ №6 Сивоконь Л.М. – учитель початкових класів, Бондар Т.Л., Павленко А.С. – учителі української мови, Афанасенко Т.В. – учитель англійської мови, Співак Т.В. – учитель біології та Калашник Т.О. – учитель історії.
        20.10 відбулося пілотування Календаря на відкритих уроках та виховних заходах. Представники авторського колективу підручника, методисти, співробітник ОБСЕ відвідали виховні години у 3-А класі «Сім’я – це я і ти» (Сивоконь Л.М.), 6-А, 6-Б класах «Бути здоровим – це спосіб життя» (Бондар Т.Л., Співак Т.В.), 8-Б, 10-А класах «Релігійні свята різних конфесій» (Павленко А.С., Афанасенко Т.В.), 9-А класі «Сучасні проблеми державотворення» (Калашник Т.О.). Відзначили високий рівень проведення заходів.
        21.10 учасники-учителі та автори обговорювали результати практичного впровадження Календаря в навчальний та виховальний процес.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове