Шапка
Шапка1 Шапка2 Шапка3 Шапка4
полоска
Головна стрелкаНа часі ЗНО, 26.10.2015 р.

На часі ЗНО

Засідання «круглого» столу «Забезпечення якісної підготовки учнів до ЗНО з української мови та літератури»

        26 жовтня 2015 року на базі КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 було проведено засідання «круглого» столу «Забезпечення якісної підготовки учнів до ЗНО з української мови та літератури».
        Методист ІМЦ Закорко Вікторія Вікторівна проаналізувала результати ЗНО 2015 року, звернула увагу на основні помилки, що були допущені учнями. Нагадала про особливості складання тестових завдань ЗНО, а також основні вимоги до написання та критерії оцінювання власного висловлювання у форматі ЗНО.
        Учасники засідання мали можливість виконати тестові завдання ЗНО-2015 та зробити висновки про їх складність. А також учителі самостійно складали власні висловлювання у форматі ЗНО, демонстрували та аналізували зразки творчих робіт.
        Вікторія Вікторівна ознайомила присутніх із нормативною базою ЗНО-2016, особливостями проведення тестування, посібниками для підготовки учнів до ЗНО.
        Учитель української мови та літератури КУСЗОШ № 6 Бондар Тетяна Леонідівна презентувала учасникам засідання Інтернет-сайти, що забезпечують підготовку учнів до ЗНО. Продемонстровані сайти містять необхідну інформацію щодо проведення ЗНО, програмовий матеріал в доступній для учнів формі. А також ці сервери дають можливість виконувати тестові завдання в он-лайн режимі та дізнаватись власний результат.
        Підбиваючи підсумки засідання, учителі поділилися досвідом підготовки учнів до ЗНО, а також визначили напрямки подальшої роботи з цього питання.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове