Шапка
Шапка1 Шапка2 Шапка3 Шапка4
полоска
Головна стрелка Головна (архив 2015-2016 н.р.)

Комунальна установа Сумська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6


КАЛЕНДАР ПОДІЙ

2015-2016 н.р.
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
31 липня 2021  року


НОВИНИ

полоска
10.06.2016 Екскурсія до бази відпочинку «Бараспорт» с. Пироговка, Шостинський р-н Сумської області
        З метою ознайомлення із природою рідного краю для учнів 9-х класів була організована екскурсія 10-11.06.2016 р. до бази відпочинку «Бараспорт» с.Пироговка, Шостинський р-н Сумської області (відповідальні: Іваненко-Гребець Л.П., Єфіменко А.О., Калашник Т.О.). За допомогою інструкторів діти вчилися стріляти із пневматичної зброї, проходити маршрут «повітряний екстрим», активно відпочивали: грали в футбол, волейбол, теніс. Весь відпочинок проходив у сосновому борі, на березі річки Десни.
полоска
10.06.2016 Екскурсія «Козацькі забави» до с. Бездрик
        З метою ознайомлення з туристичними ресурсами, національно-культурними традиціями рідного краю 10.06.2016 р. учні 5-А та 5-Б класів здійснили екскурсію «Козацькі забави» до с. Бездрик. Усі учні були розподілені на 4 команди, кожна з яких вивчала такі дисципліни: стрільба з лука, верхова їзда, гончарство та лялькарство. Після всіх розваг учні спробували традиційні українські страви куліш та вареники.
полоска
30.05.2016 16.06.2016 Робота відпочинкового пришкільного табору «Сонечко»
        30 травня розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір «Сонечко». Оздоровлення почали з ранкової зарядки, яку провела учитель фізичної культури Ковальова О.М.
        3, 5-8 загони здійснили екскурсію до художнього музею ім. Н.Онацького.
        1, 2, 4 загони відвідали дитячий центр розвитку «HI KIDS», де взяли участь у спортивно-розважальній програмі, присвяченій Міжнародному Дню захисту дітей.
        31 травня всі загони пришкільного табору «Сонечко» відвідали Сумську обласну філармонію, де прослухали естрадну програму «Веселі канікули».
        У таборі також проводяться мовні хвилинки з англійської мови.
        1 червня урочистою лінійкою було відкрито табірну зміну.
        Жваво і захоплено пройшов конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей».
        4 загін відвідав бібліотеку-філію №2 Сумської МЦБС імені Т.Г.Шевченка ім. Шевченка.
        8 загін прийняв участь у міських заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
        1-3, 6-7 загони здійснили цікаву екскурсію до ЦЕНТУМу «Рослинний і тваринний світ».
        2 червня діти переглянули виставу театру ім. Щепкіна «Чарівні мандри».
        3 червня 7-8 загони відвідали Сумський міський центр науково-технічної творчості молоді, де надзвичайно цікаво пройшов майстер клас з виготовлення сувенірів.
        Вихованці інших загонів відпочивали в парку ім. І.Кожедуба. Вони стали не тільки глядачами міських змагань санітарних постів Сумських підприємств, але й активними учасниками тренувань з надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях. Ця подія була висвітлена на телеканалі «Відікон».
        6 червня «…З піснею веселою веселіше жить!» – такими словами розпочалося змагання у пісенному конкурсі між загонами «Караоке на галявині» у парку ім. І. Кожедуба, де діти отримали багато позитивних емоцій.
        У цей день у парку ім. І. Кожедуба також пройшли спортивні змагання «Старти надій», де школярі показали свою спритність, умілість та колективізм.
        Надзвичайно цікаво, змістовно й захопливо пройшла екологічна гра «Ми на варті природи» на базі ЦЕНТУМу. Вихованці 5-6 загонів табору «Сонечко» змагалися з командами таборів інших навчальних закладів та вибороли ІІ та IV місця.
        7 червня вихованців табору «Сонечко» ласкаво прийняв Сумський театр юного глядача, де діти переглянули виставу «Чарівна райдуга кохання» і разом з персонажами поринули у захопливий світ казки.
        8 червня бажання ще раз показати свою майстерність у виготовленні сувенірів привело вихованців табору «Сонечко» до Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді.
        «Книга – морська глибина», у котрий раз діти переконалися відвідавши Сумську обласну дитячу бібліотеку ім. М. Островського. Неабиякий інтерес викликала віртуальна мандрівка «Будьмо знайомі, Європо», яку організували бібліотекарі.
        9 червня вихованці табору здійснили екскурсію до Сумського національного аграрного університету, де побували на кінній фермі. Найбільший інтерес у дітей викликало тренування кінологів.
        10 червня вихованці табору «Сонечко» відвідали палац культури «Хімік». Діти стали учасниками розважально-ігрової програми «Подорож країною пригод «Закляття Амулета». Разом з героями весело провели час.
        «Заплети косу – дівочу красу». Під таким гаслом пройшов конкурс серед дівчаток табору. Кожна учасниця мала змогу показати майстерно виплетену косу.
        13 червня вихованці 6 загону здійснили екскурсію до музейної кімнати ветерана Другої світової війни – військового льотчика, письменника, журналіста П’янкова В.О. у бібліотеці-філії №2 Сумської МЦБС ім. Т.Шевченка. А також мали змогу зустрітися з учасником Другої світової війни Коваленко Зінаїдою Василівною. Вона ознайомила дітей зі спогадами про війну, а школярі подякували за мирне небо, за життя.
        З метою розвитку творчих здібностей вихованці 1-3 загонів здійснили екскурсію до ЦЕНТУМу, де взяли участь у майстер класі з виготовлення сувенірів.
        Діти 4-5, 7-8 загонів ознайомилися з роботою Сумської обласної наукової бібліотеки.
        14 червня діти завітали до Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського, де мали нагоду прослухати експрес-повідомлення «Вони прославили Сумщину. Сестри Семеренки». А також дітей ознайомили з новими випусками дитячих періодичних видань.
        15 червня вихованці табору перебували на майстер-класі в ЦЕНТУМі.
        16 червня – день з присмаком суму, адже це останній день відпочинку у таборі «Сонечко». Вихованці підготували і провели святковий концерт «Сонечко має талант».
полоска
30.05.2016 15.06.2016 Робота відпочинкового профільного табору «Ерудит»
        30.05.2016 стартувала робота профільного табору «Ерудит». Перший день табірної зміни розпочався з ранкової зарядки та заняття фітнесу, яке провела учитель фізичної культури Висоцька О.М.
        Загін учнів 8-Б класу відвідали музей техніки в Сумському міському центру науково-технічноі творчості молоді, де мали можливість ознайомитися із радіо-, відеотехнікою ХХ століття, виставкою творчих робіт учнів-учасників конкурсів технічної творчості.
        Також вони відвідали ЦЕНТУМ, де мали можливість погодувати тварин, які проживають на його території.
        Загони учнів 10-А, 10-Б класів відвідали Сумський національний аграрний університет України, де ознайомилися з його факультетами.
        У вихованців профільного табору «Ерудит» відбулася зустріч з психологом СОНД та підлітковим наркологом.
        31.05.2016 методист навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Сумської області ДСНС України Чвалун С.В. провів тренінг «Безпечний відпочинок літом» для вихованців профільного табору «Ерудит»
        Усі загони відвідали Муніципальну галерею, де оглянули діючу експозицію.
        Загін учнів 8-Б класу здійснили екскурсію до Сумської обласної наукової бібліотеки. Діти відвідали відділ іноземної літератури, брали участь у вікторині «Що ви знаєте про США?», дізналися про співпрацю волонтерів з англомовних країн, грали в настільні ігри: лото англійською мовою та сенсорні ігри.
        Загін учнів 10-А класу взяв участь у практичному занятті з професійної орієнтації за участі співробітника Сумського міського центру зайнятості. Учням було продемонстровано майстер-клас від шеф-кухаря кафе «Іллінське».
        Загін учнів 10-Б класу взяв участь у віртуальнії екскурсії містом "Вулиця Воскресенська" на базі Сумської міської бібліотеки ім. Т.Шевченка.
        01.06.2016 загін учнів 8-Б класу разом з учителями англійської мови Василенко Л.Б. та Грицай С.П. здійснили екскурсію до VIP-відділення Приватбанку. Діти дізналися про професії у банку, брали участь у командній грі «Квест», отримали «Юніор»-карти, сертифікати та солодкі призи.
        Також вони здійснили екскурсію до ЦЕНТУМу, де відвідали етнографічний відділ, відділ декоративно-прикладного мистецтва, живий куточок.
        У рамках акції «Добро жменями» загін учнів 10-А класу передав пластикові кришечки для виготовлення протезів військовослужбовцям волонтерському центру СББ (ТИЛ) та в рамках акції «Допомога українським воїнам» взяв участь у виготовленні маскувальних сіток та костюмів «кікімор».
        Учні 10-А класу разом з учителями фізики Ковбасістим В.В. та математики Хижняк Л.Б. відвідали Сумський обласний центр служби крови, де ознайомилися з умовами зберігання, транспортування крові та дізналися про важливість донорської допомоги.
        Також у цих учнів відбулася зустріч з президентом Федерації тай бо Сумщини "Корисні фізичні навантаження для підлітків".
        Учні 10-Б класу здійснили екскурсію до приватного музею «Цікавинки Сумщини», де мали можливість не тільки побачити старовинні речі, а й потримати їх в руках, приміряти.
        Також у цих учнів відбувся урок-практикум "Комп'ютерна графіка", яку провела учитель інформатики Штокало О.В.
        02.06.2016 р. загони учнів 7-А та 8-Б класів здійснили екскурсію до Сумського національного аграрного університету України, де відвідали історичний музей, прослухали ознайомчу лекцію про економічний факультет; учні побували у зимовому саду, у віварії з навчально-науковою лабораторією конярства та скотарства.
        Учні 10-А класу здійснили оглядову пішохідну екскурсію «Вулицями рідного місця», під якої ознайомилися з визначними пам’ятками Сум, дізналися про історію заснування, розвитку рідного міста.
        Також у цих учнів відбувся урок-практикум «Комп'ютерна графіка - побудова об'ємних фігур», яку провела учитель інформатики Штокало О.В.
        Учні 10-Б класу здійснили екскурсію до Художнього музею імені Н.Онацького
        03.06.2016 р. загони учнів 8-Б та 10-Б класів прийняли участь у інтерактивній грі «Відкрий Європу для себе» на базі бібліотеки Української академії банківської справи.
        Учні 10-А класу провели відпочинок та змагання з волейболу в міському парку ім. І.Кожедуба.
        06.06.2016 р. в учнів 10-х класів відбулася зустріч з волонтеркою з Італії Маріапаулою Боселлі, на якій вони переглянули презентацію про Італію, спілкувалися англійською мовою про країни Європейського союзу.
        Учні 8-Б, 10-А класів відвідали Сумську наукову обласну бібліотеку, де взяли участь у програмі «Мовні ігри на інтерактивній дошці».
        Загін №2 (учні 10-Б класу) відвідав кінологічний центр головного управління національної поліції України в Сумській області. Діти дізналися про роботу кінологічної служби, мали можливість спостерігати за дресируванням собак.
        Учні 10-Б класу відпочили у ботанічному саду Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, де дізналися про різні види рослин європейської флори.
        07.06.2016 учні 10-А класу відвідали Головне відділення Приватбанку, де дізналися про професії працівників банку, відвідали відділи безпеки, call-центр, ознайомилися з роботою терміналу, поштомату.
        Також у цих учнів відбулася зустріч з психологом «Клініки дружньої до молоді» Масалітовою О.О.
        Учні 8-Б та 10-Б класів відбулася зустріч двох евроклубів шкіл №6 та №12 на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС. Діти брали участь у розважально-конкурсній програмі «Зоряне сяйво Європи».
        08.06.2016 р. учні 8-Б та 10-А класів здійснили екскурсію до Сумського державного університету. Побували на кафедрі електроніки та комп’ютерної техніки. Школярам запропонували до перегляду сучасне обладнання, зокрема, показали роботу 3D принтера.
        В учнів 10-А та 10-Б класів відбулася зустріч з дерматовенерологами КУ ШВД на тему «Статеве виховання».
        Учні 10-Б класу здійснили екскурсію «Архітектурні пам’ятки» на території центрального цвинтаря.
        09.06.2016 р. учні 8-Б класу відвідали обласний художній музей ім. Н.Онацького, де переглянули репродукції картин відомих художників XVI-XVII ст. Найбільше були вражені та захоплені портретами та історією їх створення.
        Учні 10-Б класу здійснили екскурсію до головної захисної споруди Сумської міської ради та побували на віртуальній подорожі «Сім чудес Сумщини» на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
        Учні 10-А класу відвідали кінологічний центр головного управління національної поліції України в Сумській області.
        10.06.2016 учні 8-Б та 10-А класів переглянули фільм у кінотеатрі «Космос». Також для учнів 8-Б класу була проведена вікторина «Цікава англійська».
        14.06.2016 в учнів 8-Б класу відбулася зустріч з викладачем факультету економіки та бізнесу СумДУ О.В.Кубатком, який провів лекцію англійською мовою про культуру спілкування різних країн.
        15.06.2016 учні 8-Б та 10-А класу відвідали мобільний планетарій на базі школи.
        Школярі 10-А класу здійснили екскурсію до ПДЮ та взяли участь у розважальній програмі «Ігро Юніор Денс»
полоска
30.05.2016 Мовний табір
        З 30.05.2016 по 03.06.2016 р. на базі КУ Сумської ЗОШ №6 функціонував мовний табір за 1-ю програмою для учнів 7-А та 8-А класів (відповідальні учителі англійської мови Мусатова О.О., Василенко Л.Б.).
полоска
30.05.2016 Екскурсія до м. Путивль
        З метою ознайомлення з історичними пам’ятками України, вивчення історії та культури 30 травня 2016 р. учні 6-А класу здійснили краєзнавчу подорож до м. Путивль. Школярі відвідали Путивльський краєзнавчий музей, де учні переглянули цінні зібрання експонатів з археології, етнографії, нумізматики, зброї, меблів, книг, фотографій, документів, образотворчого та прикладного мистецтва; музей партизанської слави «Спадщанський ліс» – музей зібрання предметів і матеріалів з історії партизанського руху; музей зброї та військової техніки у Спадщанському лісі, де представлено зразки зброї та військової техніки, що відносяться до різних родів і видів військ (керівники групи: класний керівник 6-А класу Співак Т.В., учитель трудового навчання Рудень І.І.).
полоска
28.05.2016 Випускний вечір
        27.05.2016 р. у навчальному закладі був проведений випускний вечір для 11-го класу
полоска
27.05.2016 Останній дзвоник
        27.05.2016 р. у навчальному закладі був проведений останній дзвоник
полоска
27.05.2016 Про випуск учнів 11-го класу
        Відповідно до ст.34 Закону України «Про загальну середню освіту», на підставі Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, наказів МОН України від 16.09.2015 №940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році», від 08.10.2015 №1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.09.2015 №940», наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 30.03.2016 №305 «Про порядок закінчення 2015-2016 н.р. та проведення ДПА учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах м.Суми», наказу по школі від 30.06.2016 №119 «Про порядок закінчення 2015-2016 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у навчальному закладі», спільного рішення педагогічної ради та Ради навчального закладу (протокол №4 від 27.05.2016 р.) учні 11-го класу, які закінчили повну загальну середню школу та пройшли ДПА, отримують атестати про повну загальну освіту й додатки до них.
полоска
27.05.2016 Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10-х класів до наступних 2-5, 6-9, 11-х класів
        Відповідно до статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 2 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», рішення педагогічної ради (протокол №4 від 27.05.2016 р.) увесь особовий склад учнів 1-4, 5-8, 10-х класів переводяться до наступних 2-5, 6-9, 11-х класів.
полоска
26.05.2016 Урочиста лінійка, на якій були нагороджені обдаровані учні
        26.05.2016 р. відбулася урочиста лінійка, на якій були нагороджені учні, що мають відмінні успіхи в навчанні, переможці конкурсів, спортивних змагань. Присутні учні, педагоги, батьки мали можливість побачити виступи вокальних та танцювальних колективів, колекцію капелюшків дизайн-студії «Стиль».
полоска
26.05.2016
Вітаємо
        навчальний заклад
за зайняте ІІ місце у масовому поході школярів "Сумський радіус",
присвячений Дню Перемоги (керівники
Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П., Власов В.М.)
полоска
26.05.2016 Підсумки у конкурсі «Найбільш читаючий клас»
        За підсумками 2015-2016 н.р. у конкурсі «Найбільш читаючий клас» переможцями стали 1-Г клас (класовод Решетниченко С.О.), 2-Б клас (класовод Лиштван О.А.), 3-Г клас (класовод Крамаренко В.В.), 4-Б клас (класовод Абрамчук І.М .), 5-В клас (класний керівник Коваленко А.Л.), 6-Б клас (класний керівник Бондар Т.Л..), 7-А клас (класний керівник Василенко Л.Б.), 8-Б клас (класний керівник Павленко А.С.), 9-В клас (класний керівник Єфименко А.О.), 10-А клас (класний керівник Афанасенко Т.В.) та 11 клас (класний керівник Хижняк Л.Б.).
        Кращими читачами стали учні:
            1-В клас – Гвоздицька Світлана, Медведєва Анастасія, ;
            2-А клас – Капштик Лілія, Шемет Валерія;
            3-Б клас – Речембей Каріна, Резнікова Дар`я;
            4-Б клас – Кравченко Єлизавета, Говорун Єлизавета;
            5-Б клас – Лазнєва Марина, Верчак Анна;
            6-Б клас – Кудріна Анна, Ященко Каріна;
            7-В клас – Ященко Даниїла;
            8-Б клас – Басова Альбіна;
            9-Б клас – Донченко Вероніка, Хрін Ксенія;
            10 клас – Макеєва Наталіїна, Самодай Вікторія;
            11 клас – Білоцерковець Сергій, Славянська Марина.
полоска
26.05.2016
Вітаємо
        переможців облансого етапу
Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
творчу групу учнів 10-11-х класів
(керівник Гончаренко В.В.)
полоска
25.05.2016 Режим роботи навчального закладу 27 травня 2016 року
        27 травня 2016 року навчальний заклад працює за режимом:
                8.30-9.15 – для учнів 1, 9, 11-х класів – урочиста лінійка.
                1 урок 8.00-8.45 – для 2-8, 10-х класів за розкладом (перерва 10 хв.)
                2 урок 8.55-9.40 – за розкладом (перерва 15 хв.)
                3 урок 9.55-10.40 – класна година.
        Наказ від 24.05.2016 №__ «Про режим роботи навчального закладу 27 травня 2016 року»
полоска
22.05.2016 Єврофутквест
        22.05.2016 р. євроклуб «Імпульс» (координатор Шевчук О.М.) взяли активну участь у заході Єврофутквест, який був проведений у парку ім. І. Кожедуба. Учасники євроклубу підготували вікторину на станції «Казкова Чехія».
полоска
21.05.2016 Ярмарок інтерактивної та наочної пропаганди досягнень науки «Науковий пікнік»
        У рамках святкування Дня Європи в Україні 21.05.2016 року євроклуб «Імпульс» (координатор Шевчук О.М.) брав участь у безкоштовному ярмарку інтерактивної та наочної пропаганди досягнень науки «Науковий пікнік», який проходив на базі Палацу дітей та юнацтва. Учасники євроклубу, які представляли Чехію, підготували живу скульптуру Грегора Менделя (учень 7-Б класу Брюшин Даніїл) та продемонстрували досліди з горохом, над якими працював Г.Мендель.
полоска
20.05.2016 Зустріч з письменниками С. Колесниковим та В. Бубирем
        У рамках Міжнародного літературно-мистецького Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», приуроченого до дня перепоховання праху Кобзаря 22 травня 1861 року на Чернечій горі, 20 травня 2016 року відбулася зустріч з письменниками Сергієм Колесниковим та Володимиром Бубирем. Майстри пера розповідали присутнім про своє життя та творчість, декламували власні поетичні твори. Письменники залишили на згадку збірки власних творів (відповідальна учитель української мови та літератури Землянко О.В.).
полоска
19.05.2016 День вишиванки
        19.05.2016 р. Україна святкує день вишиванки. Наша школа теж долучилася до цього свята. Учні та вчителі були одягнені у вишиванки. На уроках були проведені патріотичні хвилинки, під час яких школярі дізнались багато цікавого про національний український одяг, слухали українські народні пісні тощо.
полоска
18.05.2016
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІ місце
у першості шкіл міста з легкої атлетики
в залік ХХІV спартакіади школярів
(відповідальна Висоцька О.М.)
Склад команди: Міщенко Діана, Марченко Катерина (7-В), Лисенко Марія (8-А), Коваленко Дар’я, Сітак Катерина (8-В), Драновський Іван, Степанівський Дмитро (9-Б), Богданова Аліна, Біцак Юрій, Козаченко Ольга (9-В), Безверхий Михайло (10-А), Голибін Радіон, Левченко Даніїл, Покідько Катерина (10-Б), Тітаренко Аліна (11)
полоска
18.05.2016 Звіт керівника
        02.06.2016 р. о 17.00 в актовій залі відбудеться звіт керівника.
полоска
18.05.2016
Вітаємо
        переможця міського етапу Всеукраїнського
дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління
за безпеку дорожнього руху» за зайняте І місце
Шевченко Анну (10-А)
(керівник Бага Т.Ю.)
полоска
18.05.2016 Екскурсія до музею «Дзвони пам’яті»
        18 травня, у Міжнародний день музеїв, учні 3-А класу (класовод Сивоконь Л.М.) відвідали музей «Дзвони пам’яті». Діти з цікавістю прослухали розповідь директора музею Анатолія Михайловича Близнюка про героїчні сторінки історії України. Цей захід – ще одна сходинка в патріотичному вихованні третьокласників.
полоска
18.05.2016 Мультимедійна олімпіада з історії з теми «Українське козацтво»
        18.05.2016 р. на базі ССШ №2 відбулася мультимедійна олімпіада з історії з теми «Українське козацтво». Учасники мали можливість продемонструвати свою ерудицію, кмітливість, логічне та творче мислення. Команда нашої школи у складі Бурикова В., Гриненко Т., Нефьодова Н. посіла ІІ місце. Вітаємо переможців! Ми пишаємося вами! (Відповідальна Калашник Т.О.)
полоска
17.05.2016
Вітаємо
        переможців міського етапу обласного конкурсу
на кращий твір та малюнок з теми «Людина та ліс»
за зайняті ІІ місця
Малишеву Валентину (2-А) (керівник Заіченко О.Л.)
та Колотило Ірину (4-В) (керівники Кравченко Т.В., Колотило О.В.)
полоска
16.05.2016 Виховна година «На шляху до Європи»
        У рамках європейського тижня 16.05.2016 р. у 6-В класі (класний керівник Землянко О.В.) проведено виховну годину «На шляху до Європи», де учні отримали цікаву інформацію про країни Європи та ЄС, особливості їх історичного розвитку та культури; згадали героїчні та трагічні сторінки української історії; читали вірші, присвячені дружбі між країнами
полоска
12.05.2016

        Щиро вітаємо
переможця міського фестивалю-конкурсу
екологічних проектів хімічного спрямування
Макєєву Наталіну - ІІІ місце
(10-Б кл., уч. Куценко С.Ю.)
полоска
12.05.2016 Зустріч з багатодітною родиною Сальнікових
        12 травня в 3-А класі (класовод Сивоконь Л.М.) відбулася зустріч з багатодітною родиною Сальнікових, присвячена Міжнародному дню сім’ї. Голова родини - Сергій Михайлович завітав зі своїми трьома дітками (всього дітей у родині – шестеро) та познайомив учнів класу з багатьма народними музичними інструментами, з історією їх створення. Разом зі своїми дітьми виконав багато музичних творів. Учні класу та їх батьки підтримали музикантів танцями та гучними оплесками. Усі присутні привітали учнів класу з багатодітних сімей з Міжнародним днем сім’ї.
        Захід сприяв вихованню у дітей почуття любові та поваги до своїх рідних, до України, до її народних традицій.
полоска
11.05.2016
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІ місце
у міському «дня здоров’я»
зі спортивного орієнтування
(відповідальна Ковальова О.М.)
Склад команди: Аксененко Ілля, Христов Олександр (4-Б), Мосевич Ігор, Синицина Богдана (4-В), Акулова Вікторія, Єршов Святослав, Пономаренко Дмитро, Суліма Дмитро, Ященко Павло (4-Г), Бєлоконь Павло , Ткаченко Костянтин (7-А), Нестеренко Максим (7-Б), Мєщерякова Діана (7-В), Біцак Юрій (9-В)
полоска
11.05.2016 Європейський тиждень
        З 16.05 по 20.05.2016 р. в школі буде проводитися Європейський тиждень
        Заходи тижня
полоска
10.05.2016 Підсумки конкурсу дитячих малюнків «Намалюй травень! Намалюй Перемогу!»
        У рамках місячника військово-патріотичного виховання 10.05.2016 р. були підведені підсумки конкурсу дитячих малюнків «Намалюй травень! Намалюй Перемогу!». І місце посіла учениця 3-А класу Макарова Аліна, ІІ – учень 3-В класу Кріпак Арсеній, ІІІ – учень 2-Б класу Сусіденко Дмитро. Переможці отримали призи (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
10.05.2016
Вітаємо
        переможців обласного етапу
Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
за І та ІІІ місця – Назаренко Марину (3-Б),
за ІІ місця – Дегтярьова Ростислава (2-Б),
Ковальова Валентина (2-В),
за ІІІ місця – Бугайову Вікторію (4-Г),
Чхайло Анастасію (2-Б)
полоска
10.05.2016 Увага!
        Відповідно до постанови КМУ від 07.10.2015 №811 «Про внесення змін до Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету» у першочерговому порядку оздоровлюються:
        - діти-сироти;
        - діти, позбавлені батьківського піклування;
        - діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
        - діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
        - діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
        - діти-інваліди.

        Перелік документів необхідних для отримання путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку:
        1) заява від батьків або іншого законного представника дитини відповідно до вимог чинного законодавства, згода щодо надання дозволу на обробку персональних даних згідно з Законом України від 01.06.2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних»;
        2) довідка, що засвідчує факт поранення при виконанні службового обов’язку (для учасника АТО) або документ, що підтверджує право на пільги (для членів сім’ї загиблого під час проведення антитерористичної операції);
        3) копія свідоцтва про народження дитини;
        4) копія реєстраційного номера облікової картки платника податку;
        5) довідка з місця навчання дитини про те, що дитина в поточному році не забезпечувалась путівкою до дитячого закладу оздоровлення;
        6) довідка з місця проживання;
        7) медична довідка встановленого зразка, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.
полоска
09.05.2016
полоска
06.05.2016 Уроки Мужності, присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі
        06.05.2016 р. у навчальному закладі відбулися Уроки Мужності, присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Учні виконували українські пісні, читали поезію про Україну.
        До деяких класів на Уроки Мужності були запрошені ветерани Другої світової війни. До учнів 4-В класу – Салащенко Іван Антонович, а 8-х класів – Сахно Світлана Георгіївна, член клубу «Бойові подруги».
полоска
05.05.2016 Про проведення Всеукраїнської акції «Вишиванка дітям зони АТО»
        Організацією «Волонтерська Сотня Доброволя» 19 травня 2016 року проводиться громадська благодійна акція «Вишиванка – дітям АТО». Метою акції «Вишиванка - дітям АТО» є сприяння консолідації суспільства та покращення взаєморозуміння жителів різних регіонів України.
        У День Вишиванки (у цьому році 19 травня) - діти Донеччини та Луганщини хочуть, але не мають можливості, одягнути вишиванку, українську символіку й вийти на вулицю, тому сподіваються на допомогу.
        Збір вишиванок відбуватиметься до 13.05.2016 р., учні мають змогу підключитися до цієї акції й принести свою вишиванку (з якої виросли). Вишиванки великого розміру будуть передані вчителям та вихователям дитячих закладів та сім’ям, які проживають на прифронтовій території.
полоска
05.05.2016
Вітаємо
        навчальний заклад
за зайняте ІІ місце в
конкурсі-огляді музеїв при навчлаьних закладах м. Суми
(керівник Калашник Т.О.)
полоска
05.05.2016 Церемонія покладання квітів на могили полеглих воїнів АТО і Другої світової війни на центральному кладовищі
        У рамках місячника військово-патріотичного виховання 05.05.2016 р. учнями 10-х класів спільно з учителем предмета «Захист Вітчизни» Гуковим М.О. було проведено церемонію покладання квітів на могили полеглих воїнів АТО і Другої світової війни на центральному кладовищі.
полоска
01.05.2016
Пасха


У житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя:
Любов, здоров’я, щастя, дружба
Та вічно юна нестаріюча душа.
Щоб гріло сонечко ласкаве,
Щоб Бог усіх оберігав
І ангел ваш охоронитель
З плеча ніколи не злітав.
Нехай пасхальна радість
Не залишає Вас у всі дні вашого життя!

          Христос Воскрес!
полоска
29.04.2016 Інформаційні п’ятихвилинки «У світі психології»
        У рамках тижня психології з 27.04.2016 р. по 29.04.2016 р. із залученням представників учнівського самоврядування були проведені інформаційні п’ятихвилинки «У світі психології», під час яких учні 1-4-х класів дізналися більше про професію психолога та соціального педагога, а також продемонстрували свою увагу та кмітливість (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
29.04.2016 Психологічна вправа «Паркан побажань»
        З 27.04.2016 р. по 29.04.2016 р. у рамках тижня психології із залученням представників учнівського самоврядування була проведена психологічна вправа «Паркан побажань», де учні школи, педагоги та батьки мали можливість розмістити свої побажання, думки та пропозиції (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
29.04.2016 Акція «Намалюй метелика – подаруй надію»
        У рамках тижня психології 29.04.2016 р. із залученням представників учнівського самоврядування для учнів 1-4-х класів була проведена акція «Намалюй метелика – подаруй надію». Учні за свої малюнки отримували яскравих, паперових метеликів (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
28.04.2016 Літературні читання «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги»
        У рамках місячника військово-патріотичного виховання в 3-А класі (14.04.2016 р., класовод Сивоконь Л.М.), 3-Б класі (19.04.2016 р., класовод Сугар О.В.), 3-В класі (22.04.2016 р., класовод Заєць Р.О.) та 3-Г класі (28.04.2016 р., класовод Крамаренко В.В.) пройшли літературні читання «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
28.04.2016 Психологічна акція «Веселка настрою»
        У рамках тижня психології 28.04.2016 р. із залученням представників учнівського самоврядування була проведена психологічна акція «Веселка настрою». Учні школи, учителі, батьки мали можливість виразити колір свого настрою, прикріплюючи смайлики на веселку (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
28.04.2016 Виставка-конкурс пасхальних композицій всеукраїнського проекту «FolkUkraine»
        28.04.2016 р. вихованці дизайн-студії «Стиль» та учні початкових класів взяли участь у виставці-конкурсі пасхальних композицій всеукраїнського проекту «FolkUkraine» (відповідальна керівник дизайн-студії «Стиль» Бага Т.Ю.).
полоска
28.04.2016 Урок пам’яті «Народ пам’ятає, народ славить»
        28.04.2016 р. у рамках місячника військово-патріотичного виховання для учнів 4-В класу пройшов урок пам’яті «Народ пам’ятає, народ славить» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.). Захід був спрямований на виховання в учнів патріотичних почуттів, зміцнення любові і вдячності до старших поколінь, які відстояли нам мир.
полоска
28.04.2016 Психологічна акція «Мудрі повчання»
        У рамках тижня психології 28.04.2016 р. із залученням представників учнівського самоврядування була проведена психологічна акція «Мудрі повчання» для учнів, батьків та вчителів. Зранку, коли учні, батьки та педагоги йдуть до школи учні пропонують кожному обрати з чарівної скриньки мудре повчання або побажання, яке підніме настрій та навіть може здійснитися (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
27.04.2016
Вітаємо
        переможців міської виставки-конкурсу
дизайнерського мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура»
за зайняте ІІІ місце
Степанівського Дмитра (9-Б) та Синельникова Євгена (10-А)
(керівник Рудень І.І.)
полоска
27.04.2016 Гра «Слідопити»
        У рамках тижня психології 27.04.2016 р. для учнів 5-х класів була проведена гра «Слідопити». Учням було необхідно провести певні «дослідження», з яких вони змогли дізнатися цікаві факти з життя вчителів та про школу загалом (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
26.04.2016 Збори батьків майбутніх першокласників
        Збори батьків майбутніх першокласників відбудуться 12 травня о 18.30 в актовій залі
полоска
26.04.2016 День цивільного захисту
        26.04.2016 р. у навчальному закладі було проведено «День цивільного захисту», метою якого було засвоєння правил використання різних приладів, споряджень та засобів захисту, практичне відпрацювання дій учнів та працівників школи у разі виникнення надзвичайної ситуації.
        Для практичного проведення занять з надання першої допомоги постраждалим були запрошені медичні працівники Пушкарьова П.П., Синах Т.М., представники Червоного Хреста України (керівник Шаповал І.В.), які показали прийоми зупинення кровотечі, накладання шин, інші види допомоги.
        Майор поліції Чеманова А.Г. провела заняття для учнів 5-8-х класів з питань дотримання правил дорожнього руху (відповідальний заступник директора з НВР Лодяной В.М.).
полоска
25.04.2016 Масовий похід «Сумський радіус», присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Європі
        У рамках місячника військово-патріотичного виховання 25.04.2016 року група учнів 9-Б класу взяла участь у масовому поході школярів «Сумський радіус», присвяченому Дню Перемоги над нацизмом у Європі. Під час подорожі учні оглянули пам’ятники, меморіали с. Верхня Сироватка, відвідали місцеву школу. У шкільному музейному куточку дівчата-екскурсоводи для гостей провели цікаву екскурсію, познайомили з українськими народними звичаями, сторінками історії населеного пункту, розповіли про відомих жителів села. Відповідно до цілі експедиції ми записали інформацію про події Другої світової війни, які пов'язані з населеним пунктом; додаткові відомості про уроженця Верхньої Сироватки Героя Радянського Союзу Красія С.О., який служив в 167-й двічі Червонопрапорній стрілецькій дивізії та в 1973-1975 рр. працював учителем у місцевій школі; Ольшанську Т.О., заслуженого учителя Української PCP, яка протягом 1944-1972 рр. працювала директором школи; Героїв АТО. Ми щиро вдячні за теплий прийом та допомогу адміністрації школи та керівнику шкільного куточка Россоловій Раїсі Олександрівні (відповідальні Іваненко-Гребець Л.П., Калашник Т.О., Власов В.М.).
полоска
25.04.2016 Година спілкування «Що ми знаємо про день Перемоги»
        25.04.2016 р. у рамках місячника військово-патріотичного виховання разом з учнями 6-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) пройшла година спілкування «Що ми знаємо про день Перемоги» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.). Під час заходу учні поглибили свої знання про поезії Другої світової війни на території Радянського Союзу й України зокрема. Захід був спрямований на виховання в учнів шани і поваги до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу та забезпечив нам мирне життя.
полоска
25.04.2016
Вітаємо
команду школи за зайняте І місце
у дитячих спортивних іграх «Старти надій»
у залік ХХІV спартакіади школярів
(відповідальна Стебай Л.П.)
Склад команди: Яковенко Тихон, Сабадаш Вікторія (7-А), Антипенко Аліна, Бреус Ілля, Розумовський Данил, Лозовицька Анна, Іщенко Поліна, Гунько Анна, Оласюк Анна, Кучменко Карина (7-Б), Бойко Владислав, Марченко Катерина, Лук’яніхіна Анастасія, Чіркова Карина, Бірюк Микола, Набока Максим (7-В)
полоска
23.04.2016 Участь у Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом»
        З метою екологічного виховання учнівської молоді, у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області 23.04.2016 р. група учнів 9-А класу брала участь у Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом», наводили порядок біля будівельного супермаркету "Епіцентр" по вул. Черепина (відповідальна класний керівник 9-А класу Калашник Т.О.).
        До Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» приєднався й міський центр дозвілля молоді.
        Цей захід був висвітлений на сторінках веб-сайту www.0542.ua.
полоска
22.04.2016 ХІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»
        З 18.04.2016 по 22.04.2016 р. у навчальному закладі пройшла ХІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» з метою збору коштів на обладнання в реанімаційне відділення дитячих лікарень (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
21.04.2016 Відвідування благодійної вистави «Чужий» театрального колективу вихованців дитячого будинку ім. Супруна
        22.04.2016 р. о 18.00 учні 6-В класу та їх батьки відвідали благодійну виставу «Чужий» театрального колективу вихованців дитячого будинку ім. Супруна у приміщенні Театру юного глядача (відповідальна класний керівник 6-В класу Землянко О.В.).
полоска
21.04.2016 Бесіда з Дахно О.В. «Роль експертної служби МВС України»
        У рамках тижня правових знань 21.04.2016 р. відбулася бесіда учнів 9-А класу з провідним фахівцем з організації наукової роботи Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС Дахно Ольгою Валентинівною «Роль експертної служби МВС України» (відповідальна вчитель правознавства Калашник Т.О.). Фахівець нас переконала в тому, що за допомогою якісно проведених експертиз можна довести вину злочинця або виправдати невинного, маючи навіть незначні залишені сліди, але збір матеріалу для проведення дослідження має бути здійснений якісно. Наголосила, що сучасні технології надають більше можливостей криміналістам під час роботи. Розповіла про те, де можна здобути відповідну освіту. Ми вдячні Ользі Валентинівні за цікаву та змістовну розповідь
полоска
21.04.2016
Вітаємо
        переможців міського етапу
Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
творчу групу учнів 10-11-х класів
(керівник Гончаренко В.В.)
полоска
21.04.2016 IV всеукраїнська міжвузівська науково-технічна конференція викладачів, присвячена Дню науки в Україні
        Результатом роботи філії центру ЦНТТУМ Сум ДУ із прикладної фізики, яка працює на базі школи під керівництвом директора філії Смірнова В.О. був гідний виступ учнів 8-Б класу (з поглибленим вивченням математики) Кіхтенка Дмитра та Назаренка Даніїла на IV всеукраїнській міжвузівській науково-технічній конференції викладачів, присвяченій Дню науки в Україні. За підсумками конференції роботи учнів були надруковані у збірнику «Сучасні технології у промисловому виробництві», видавництво Сумського державного університету, 2016 рік. – 177, 178.
полоска
21.04.2016 Зустріч з Чернадчук О.В.
        21.04.2016 р. учні 10-А та 11 класів під час зустрічі з викладачем кафедри судочинства та міжнародного права, кандидатом юридичних наук Сумського державного університету Чернадчук О.В. говорили про взаємозв'язок прав та обов'язків громадян України. Під час розмови учні отримали юридичні поради щодо захисту власних прав у деяких конкретних життєвих ситуаціях (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).
полоска
21.04.2016 Тиждень психології «У світі психології»
        З 25.04 по 29.04.2016 р. в школі буде проводитися тиждень психології «У світі психології»
        Заходи тижня
полоска
20.04.2016 Зустріч з учасником АТО Мовчан Б.О.
        20.04.2016 р. у рамках місячника національно-патріотичного виховання відбулася зустріч учнів 9-А класу з учасником АТО Мовчан Б.О. Учнів цікавили різноманітні питання, зокрема, ми дізналися, що змінилася ситуація з постачанням армії, виконуються обіцянки військовим, але, як наголосив наш співрозмовник, усе це у великій мірі залежить від командирів, від їх ставлення до служби й солдат. Нас уразили процитовані та прокоментовані слова: «Нам неодноразово начштабу говорив: «Нам Героїв не потрібно». Бо звання Героя дають посмертно». Найболіснішим для військовослужбовця є те, що в зоні проведення АТО залишилися діти, які неодноразово підбігали до них і просили їсти, просили поділитися продуктами харчування для родини, що не виїхала з рідної домівки. Ми дуже вдячні Борису Олександровичу за те, що під час короткого перебування в рідному місті знайшов час відвідати рідну школу, розповісти про події, свідком яких він є, за активну позицію, за мужність, за те, що він серед тих, хто боронить рідну землю (відповідальна Калашник Т.О.).
полоска
19.04.2016 Обласний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»
        19 квітня 2016 р. на базі школи відбувся обласний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». На змаганнях були присутні почесні гості голова обласного відділення національного олімпійського комітету, срібна призерка олімпійських ігор у Нагано Петрова Олена Юріївна, начальник обласного комітету фізичної культури та спорту Маслов Владислав Григорович, заступник голови Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Бєлан Юрій Григорович, методист вищої категорії обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Окунь Віктор Миколайович. У роботі журі брали участь учителі школи Гончаренко В.В., Головченко А.І., Стебай Л.П., Висоцька О.М.
        У змаганнях брало участь 5 команд – переможців зонального етапу вищезазначеного конкурсу. У запеклій боротьбі бали розподілені місця: І – м. Кролевець, ІІ – с. Стецьківка Сумського району, ІІІ – с. Свеса Ямпільського району, ІV – м. Ромни, V – м. Охтирка.
полоска
19.04.2016 Правова вікторина «Чи знаєш ти свої права?»
        19.04.2016 р. у рамках тижня правових знань для учнів 5-А (класний керівник Шамрай С.В.) та 5-Б (класний керівник Шовкова В.І.) класів з метою ознайомлення з основними положеннями Конвенції про права дитини; сприяння формуванню у підлітків правової культури, загальнолюдських цінностей; виховання поваги до прав і свобод особистості, почуття власної гідності і справедливості було проведено правову вікторину «Чи знаєш ти свої права?» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
19.04.2016 Правознавчий турнір «Знати, розуміти, виконувати»
        19.04.2016 р. у рамках тижня правових знань на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС за участі учнів 10-Б класу (класний керівник Сергієнко С.А.) пройшов правознавчий турнір «Знати, розуміти, виконувати» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
18.04.2016 Брейн-ринг «Маловідомі сторінки історії Другої світової війни»
        18.04.2016 р. у рамках місячника військово-патріотичного виховання збірні команди учнів 9-10 класів узяли участь у брейн-рингу «Маловідомі сторінки історії Другої світової війни», який організував і провів учитель історії Власов В.М. Вітаємо команду переможців: Степуленко Є. , Бурикова В. (10-А клас), Гура Є., Чевгуз А. (9-А клас)!
полоска
18.04.2016 Зустріч з студентами Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ
        18.14.2016 р. студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках тижня правознавства зустрілися з учнями 9-х класів нашої школи. Майбутні юристи ознайомили учнів з основним завданнями, повноваженнями національної поліції, превентивними заходами поліцейських, назвали випадки, коли співробітники поліції мають право перевірити документи, розповіли, як правильно поводити себе особі, яку затримала поліція, наголосили на правах неповнолітніх при затриманні, арешті, допиті (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).
полоска
15.04.2016
Вітаємо
        переможців міського етапу Всеукраїнської
краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
за зайняте ІІ місце Макєєву Наталіну (10-А),
за зайняте ІІІ місце Титову Єлизавету, Щербакову Дар’ю,
Щербіну Анастасію, Ягупу Альону (9-В)
полоска
15.04.2016 Екскурсії у шкільному музеї бойової слави Сумсько-Київських дивізій
        Щорічно у шкільному музеї бойової слави Сумсько-Київських дивізій проходять екскурсії. Після відвідування музею екскурсанти залишили відгуки: «…Ми відвідали шкільний музей... Кожен із нас відчув на собі ту страшну епоху, потримав уламки зброї у руках… Передивилися багато досі не відомих нам фотокарток. Дізналися ми про Героїв, що рятували людей. Ми були вражені. (7-Б клас)»; «…Кожен із нас почув більш глибшу інформацію. Ми ніби поринули в ті часи. У кожному з нас тече та сама кров. … Кожен із нас зробив висновок, що треба берегти один одного та жити в злагоді й мирі. Сьогоднішній день залишиться в нас у серцях. (7-В клас)» (відповідальна керівник музею Калашник Т.О.).
полоска
15.04.2016
            Вітаємо
            команду школи
за зайняте ІІ місце
у спартакіаді міста Суми
з легкоатлетичного чотириборства
Склад команди: Бойко Діана (5-Г), Янішевська Влада (6-А), Антіпенко Аліна, Лозовицька Анна, Бреус Ілля, Розумовський Данило (7-Б), Бойко Владислав (7-В)
полоска
15.04.2016
Вітаємо
        переможців міського етапу
Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
за два І місця – Наумка Тимура (2-Г), Богдан Олександру (9-В),
за І та ІІ місця – Ковшика Максима (3-А),
за два ІІ місця – Лінніченко Владиславу (4-Б),
за І місця – Лазарєву Єву (3-Г), Лінніченко Тараса (3-Б),
за ІІ місце – Бугайову Вікторію (4-Г)
полоска
14.04.2016 Тиждень правових знань
        З 18.04 по 22.04.2016 р. в школі буде проводитися тиждень правових знань
        Заходи тижня
полоска
14.04.2016 День відкритих дверей
        14.04.2016 р. був проведений День відкритих дверей. Під час відвідування навчального закладу батьки, гості мали можливість переглянути роботи учнів, які представлені на виставках; відвідати уроки й позакласні заходи. У актовій залі відбувся виступ дружини юних пожежних «Golden Fire»
полоска
14.04.2016 Участь у Дні відкритих дверей у військовій частині А6010
        14.04.2016 р. у рамках місячника військово-патріотичного виховання учні 10-А класу разом з учителем предмету «Захист Вітчизни» Гуковим М.О. брали участь у Дні відкритих дверей «Краще пізнаємо наше військо» у військовій частині А6010.
полоска
13.04.2016 Бесіда-спомин «Минають роки, а подвиг житиме завжди»
        13.04.2016 р. у рамках місячника військово-патріотичного виховання для учнів 6-А класу (класний керівник Співак Т.В.) було проведено бесіду-спомин «Минають роки, а подвиг житиме завжди» і продемонстрована презентація «Цей день у серці навіки». Мета: виховувати мужність, любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої Світової війни (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
13.04.2016 Літературний квест
        У рамках тижня зарубіжної літератури в середу було проведено літературний квест для 7, 8, 10 класів (відповідальні учителі зарубіжної літератури Капленко А.О., Лодяной В.М.). За допомогою підказок учасники повинні були спочатку знайти завдання, а потім швидко і правильно їх виконати. Не зважаючи на складність завдань та обмежений час, усі команди швидко змогли знайти відповіді і представити їх журі. І місце отримали команди 8-Б, 7-Б класів, ІІ – 8-В, 7-А, ІІІ – 8-А, 7-В класів. Особлива подяка ученицям 10-А класу за допомогу у підготовці та проведенні квеста (Калюкіній М., Шевченко А., Самодай В., Хорунжий В.)
полоска
12.04.2016 Лекція заступника начальника відділу 6-го територіального управління ДПННП Невмиржицького В.М.
        12.04.2016 р. для учнів 9-10-х класів в актовому залі відбулася лекція заступника начальника відділу 6-го територіального управління ДПННП Невмиржицького Василя Миколайовича щодо шкоди наркотичних засобів та психотропних речовин, причини їх вживання з переглядом відеофільму (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., класні керівники 9-А класу Калашник Т.О., 9-Б класу Іваненко-Гребець Л.П., 9-В класу Єфіменко А.О., 10-А класу Афанасенко Т.В., 10-Б класу Сергієнко С.А.).
полоска
12.04.2016 Бібліотечний урок «Періодичні видання для молодших школярів»
        12.04.2016 р. для учнів 3-Г класу (класовод Крамаренко В.В.) був проведений бібліотечний урок «Періодичні видання для молодших школярів». Мета: розширити знання дітей про дитячу періодичну пресу, активізувати інтерес до неї, виховувати любов до рідного слова (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
11.04.2016 Вікторина «Світ літератури»
        11.04.2016 р. у рамках тижня зарубіжної літератури для учнів 8-х класів десятикласниками була проведена вікторина «Світ літератури», у якій І місце посіли учні 8-Б класу, ІІ місце – 8-В, ІІІ місце – 8-А класу (відповідальна учитель зарубіжної літератури Капленко А.О.). Вітаємо переможців!
полоска
08.04.2016 Батьківські збори
        21.04.2016 р. (четвер) о 18.00 відбудуться класні батьківські збори
полоска
07.04.2016 Зональний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»
        07 квітня 2016 р. на базі школи відбувся зональний етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».
        У заході брали участь учні Олександрівської гімназії та різних районів Сумської області. І місце посіла команда учнів Стецьківської ЗОШ Сумського району, ІІ місце – команда учнів Олександрівської гімназії, ІІІ місце – команда учнів школи Лебединського району.
        У роботі журі брали участь учителі навчального закладу: Гончаренко В.В., Головченко А.І., Стебай Л.П., Висоцька О.М.
полоска
06.04.2016
            Вітаємо
            команду школи
за зайняте І місце
у спартакіаді міста Суми з військового
багатоборства серед команд допризовної молоді
Склад команди: Синельников Євген (10-А), Голибін Родіон, Левченко Даніїл, Пташніченко Євгеній (10-Б), Батіщев Андрій (11)
полоска
06.04.2016 Тиждень зарубіжної літератури
        З 11.04 по 15.04.2016 р. в школі буде проводитися тиждень зарубіжної літератури
        Заходи тижня
полоска
06.04.2016 День відкритих дверей
        14.04.2016 року в навчальному закладі відбудеться День відкритих дверей. Запрошуються всі бажаючі.
        План заходів по проведенню Дня відкритих дверей
полоска
06.04.2016 Місячник військово-патріотичного виховання
        З 08.04 по 06.05.2016 р. в школі буде проводитися місячник військово-патріотичного виховання
        Заходи місячника
полоска
02.04.2016 Екскурсія на виставку-ярмарок «Спорт та туризм»
        02.04.2016 року учні 8-А та 8-В класів (класні керівники Куценко С.Ю., Капленко А.О.) відвідали виставку-ярмарок «Спорт та туризм», яка проходила у Виставковому центрі «Іллінський». Діти ознайомилися з історією спорту на Сумщині, дізналися, які спортивні та туристичні клуби існують у місті, отримали інформацію про туристичні табори та активний відпочинок, а також взяли участь у розіграші призів від виробників туристичних товарів.
полоска
29.03.2016 Літературний вернісаж «Книга – мудрості криниця» та акція «Книга в добрі руки»
        29.03.2016 р. на базі бібліотеки-філії №2 МЦБС для дітей 5-А класу (класний керівник Шамрай С.В.) було проведено літературний вернісаж «Книга – мудрості криниця» та акція «Книга в добрі руки», під час якої учні 5-А класу подарували журнали та книги учням з обмеженими можливостями спеціальної загальноосвітньої школи Сумської міської ради (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
25.03.2016 Краєзнавчий круїз «Суми – моє рідне місто»
        Під час весняних канікул у рамках тижня дитячої та юнацької книги учні 4-Г класу разом з завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. здійснили краєзнавчий круїз «Суми – моє рідне місто», під час якого дізналися багато цікавих фактів з історії нашого міста.
полоска
24.03.2016

        Щиро вітаємо
            переможців міського конкурсу-фестивалю дитячої
творчості «Таланти багатодітної родини»
І місце посів Альджбур Махмуд (6-В),
ІІ місця - Альджбур Лілія (3-Б), Князєва Анна (3-Б),
Князєва Поліна (5-Б), Абу Альхадж Лінда (2-Б), Бойко Діана (5-Г)
ІІІ місце - Малиновський Владислав (4-А), Малиновська Адріана (8-Б), Малиновський Богдан (10-А)
полоска
24.03.2016 Екскурсія «Мандрівка до книжкового міста»
        Під час весняних канікул у рамках тижня дитячої та юнацької книги для учнів 1-х класів була проведена пізнавальна екскурсія до бібліотеки «Мандрівка до книжкового міста» (відповідальна Едель І.М.).
полоска
23.03.2016 Книжковий вернісаж про пам’ятники літературним героям «Яке ж воно класне читання позакласне»
        Під час весняних канікул у рамках тижня дитячої та юнацької книги для учнів 5-х класів проведено книжковий вернісаж про пам’ятники літературним героям «Яке ж воно класне читання позакласне» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
22.03.2016
Вітаємо
        переможців міського етапу
Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді
«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
Антипенка Івана (2-Б) - ІІ місце,
Радовську Вікторію (8-А) - ІІ та ІІІ місця
Кузнєцова Вадима (6-В), Острівну Ксенію (5-А),
Масенко Марину (10-А) - ІІІ місця
полоска
23.03.2016 Гра брейн-ринг «Знавці минувшини Сумщини»
        23.03.2016 р. під час весняних канікул знову зустрілися команди учнів 9-х класів на грі брейн-ринг «Знавці минувшини Сумщини». Учасники мали змогу не лише перевірити свої знання з історії рідного краю, позмагатися в ерудиції з ровесниками, але й проявити креативність, нестандартне мислення, уміння співпрацювати у команді (відповідальні учителі історії Калашник Т.О., Власов В.М.; класний керівник 9-Б класу Іваненко-Гребець Л.П.)
полоска
22.03.2016 Участь у міському конкурсі майбутніх керівників серед старшокласників
        21-22 березня на базі Сумського державного університету відбувся міський конкурс майбутніх керівників серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів, у якому активну участь взяли й учні нашої школи.
        Конкурс складався з 2-х частин: тренінгу та створення проекту.
        21 березня учасники конкурсу мали змогу взяти участь у навчальному тренінгу з питань менеджменту та отримати завдання створити власний проект «ЛІДЕР=МЕНЕДЖЕР?».
        22 березня конкурсанти захищали свої роботи перед спеціально створеним журі. Автори найкращих проектів були нагороджені грамотами управління освіти науки Сумської міської ради та Сумського державного університету.
        Команда від нашої школи також презентувала свій проект, після чого всі конкурсанти на чолі з керівниками отримали сертифікати учасників міського конкурсу майбутніх керівників серед старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів.
полоска
22.03.2016 Ігрова розважальна програма «Казковий водограй»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС під час весняних канікул у рамках тижня дитячої та юнацької книги для учнів 2-3-х класів була проведена ігрова розважальна програма «Казковий водограй» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
21.03.2016 Вікторина «У царстві живої природи»
        У 3-А, 3-Б класах під час весняних канікул була проведена вікторина «У царстві живої природи». Захід сприяв вихованню в учнів гуманного відношення до природи, розвитку екологічної культури школярів (відповідальні класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В.).
полоска
21.03.2016 Свято «Юні робінзони»
        У 2-В та 2-Г класах під час весняних канікул відбулося свято «Юні робінзони». Діти поповнили багаж знань про тваринний та рослинний світ, розгадували кросворди, збирали пазли на природничу тематику, грали в ігри-пантоміни «Пізнай тварину» (відповідальні класоводи Заведенко О.Ф., Самойленко Л.В.).
полоска
21.03.2016 Літературна ігротека «Таємничий світ загадок»
        Під час весняних канікул у рамках тижня дитячої та юнацької книги для учнів 4-х класів завідуючою бібліотеки Лисицькою О.І. була проведена літературна ігротека «Таємничий світ загадок».
полоска
21.03.2016 Літературна вікторина-змагання «Ці незабутні казки»
        Під час весняних канікул Заіченко О.Л. та Лиштван О.А. провели літературну вікторину-змагання «Ці незабутні казки» між 2-А та 2-Б класами, яка розвивала пізнавальний інтерес до читання, фантазію та уяву учнів. Вікторина виховувала любов до читання художньої літератури.
полоска
20.03.2016

        Щиро вітаємо
переможців обласного етапу Всеукраїнського
фестивалю дитячої та юнацької творчості
«Чисті роси», «Художнє виконавство» - «Співограй»
ІІ місце
вокальний колектив «Квітоніка» (молодша група)
(керівник Головченко А.І.)
Склад вокального колективу «Квітоніка» (молодша група): Малишева Валентина (2-А), Стецун Дар’я, Жовтоніжко Аліна (2-В), Альджбур Лілія, Назаренко Марина (3-Б), Рогунович Софія, Чикміз Олена (4-А), Левченко Денис, Кисіль Катерина, Мигаль Вероніка, Синицина Богдана, Янченко Світлана (4-В), Мартинов Павло (5-Б)
полоска
19.03.2016

        Щиро вітаємо
переможців міської інтелектуальної
гри «Здоров'я дітей - здоров'я нації»
І місце
команду учнів 6-А класу,
(керівник Співак Т.В.)
Склад команди: Галинська Каріна, Пушкарьова Аріна, Сорока Дмитро, Тихонов Кирил, Троценко Катерина, Янакаєва Лада, Янішевська Владислава
полоска
18.03.2016
Вітаємо
команду школи за зайняте І місце
міському фізкультурно-патріотичному
фестивалі школярів «Козацький гарт»
(відповідальна Ковальова О.М.)
Склад команди: Рязанцев Олексій (5-Б), Бойко Діана (5-Г), Галинська Карина (6-А), Пузиренко Максим (6-Б), Яковенко Тихон (7-А), Антипенко Аліна (7-Б), Коряка Ксенія, Рогов Георгій (8-А), Сніжко Артем (8-Б), Абросімова Влада (8-В), Мирошниченко Дар’я, Пташниченко Євгеній (10-Б)
полоска
18.03.2016 Всесвітня акція «Година Землі – 2016»
        З метою привернення уваги громадськості до питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів, підтримки дій світової спільноти проти змін клімату 16-19.03.2016 року в школі проведена Всесвітня акція «Година Землі – 2016» (відповідальний вчитель фізики Ковбасістий В.В.).
        Заходи акції
полоска
16.03.2016 Канікули
        З 21.03.2016 р. по 25.03.2016 р. в школі будуть проведені весняні канікули для 1-4-х класів, з 21.03.2016 по 23.03.2016 р. для 5-9-х класів
        План роботи на період весняних канікул 2015-2016 н.р.
        План роботи шкільної бібліотеки
        План роботи спортивної зали школи
полоска
16.03.2016 Тиждень дитячої та юнацької книги
        З 21.03 по 2503.2016 р. в школі буде проводитися тиждень дитячої та юнацької книги
        Заходи тижня
полоска
15.03.2016 Виховна година «Умій сказати, умій змовчати»
        З метою поглибити розуміння учнями ролі слова в житті суспільства в 10-Б класі була проведена виховна година на тему «Умій сказати, умій змовчати» у рамках місячника культури поведінки та спілкування (відповідальна класний керівник 10-Б класу Сергієнко С.А.).
полоска
15.03.2016 Інтелектуальна гра «Полундра»
        15.03.2016 р. у рамках тижня географії та економіки була проведена інтелектуальна гра «Полундра» для учнів 7-А та 7-Б класів (учитель Іваненко-Гребець Л.П.) Учні мали 4 етапи змагань, які пройшли на високому рівні. З відривом лише один бал перемогла команда 7-Б класу, завдяки ерудиції капітана команди Горюшина Даніїла.
полоска
14.03.2016 Інтегрований урок-лекція «Нові джерела енергії – запорука стабільного майбутнього»
        14.03.2016 р. у рамках тижня географії та економіки вчитель Іваненко-Гребець Л.П. провела нетрадиційний інтегрований урок-лекцію «Нові джерела енергії – запорука стабільного майбутнього» в 10-А класі.
полоска
11.03.2016
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІІ місце
міському спортивно-масовому
заході «Олімпійське лелеченя»
(відповідальна Ковальова О.М.)
Склад команди: Бойко Діана, Солодовник Юрій, Авдієнко Данило (5-Г), Масік Софія, Галинська Карина, Янакаєва Влада, Янішевська Влада (6-А), Кобцев Данило, Іванов Олексій, Пузиренко Максим, Килосов Владислав (6-Б), Кисіль Яніна (6-В)
полоска
10.03.2016 Тиждень біології
        З 14.03 по 18.03.2016 р. в школі буде проводитися тиждень біології
        Заходи тижня
полоска
10.03.2016 Тиждень географії та економіки
        З 14.03 по 18.03.2016 р. в школі буде проводитися тиждень географії та економіки
        Заходи тижня
полоска
08.03.2016
Вітаємо зі святом весни

Щоб прекрасні наші дами жили в                 мирі і добрі,
Святом щоб ставав веселим кожен                 день в календарі!
Хай здійсняться світлі мрії і краса                 не полиша,
Хай кохання серце гріє, повниться                 добром душа!
полоска
04.03.2016 Концертна програма до Міжнародного дня 8 Березня
        4 березня у приміщенні актової зали навчального закладу лідерами учнівського самоврядування було презентовано святкову концертну програму до Міжнародного дня 8 Березня. Для вчителів представниками Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було підготовлено креативний сценарій у вигляді телепередачі «На ваші замовлення!», під час якої учні співали, танцювали, розповідали вірші та гуморески, демонстрували акторську майстерність, даруючи гарний настрій та позитивні емоції усьому жіночому колективу навчального закладу (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
03.03.2016 Конкурс інсценізованої пісні «Дзвенить піснями Україна»
        Справжнім святом, вибухом позитивних емоцій став конкурс інсценізованої пісні «Дзвенить піснями Україна», що відбувся 3 березня 2016 р. в рамках декади української мови та літератури. Учасниками заходу були учні 5-6-х класів. Юні конкурсанти продемонстрували неабиякий талант, акторську майстерність, оригінальність та креатив, представляючи інсценізації українських народних пісень.
        Ведучі свята довели присутнім, що українська пісня може і до бою закликати, і про кохання розказати, і дитину заколисати.
        Організатор, натхненник конкурсу вчитель української мови та літератури Землянко Оксана Василівна перевірила знання учнів-глядачів про українську пісню, музичні інструменти тощо.
        Учасники заходу мали можливість переглянути віртуальний фотоальбом з унікальними світлинами поетів – авторів українських пісень.
        Талант та майстерність конкурсантів були високо оцінені професійним журі, учні нагороджені грамотами.
полоска
03.03.2016 Зустріч з підполковником запасу Щегловим В.О.
        03.03.2016 р. відбулася зустріч учнів 9-А, 9-В та 11 класів з нашим земляком, колишнім воїном-афганцем, військовим льотчиком, підполковником запасу, волонтером Щегловим Володимиром Олександровичем (відповідальні керівник музею бойової слави Сумсько-Київських дивізій Калашник Т.О. та бібліотекар Едель І.М.).
полоска
02.03.2016 Турнір «Лицарі ввічливості»
        02.03.2016 р. у рамках місячника культури поведінки та спілкування учнями 5-Г класу був проведений турнір «Лицарі ввічливості» (відповідальна Лисицька О.І.). Метою заходу було сформувати в дітей основи культури поведінки; виробляти звичку вживати ввічливі слова-привітання та чемну форму звертання, привчати чемно поводитися в транспорті, у школі та інших громадських місцях.
полоска
02.03.2016 Інтелектуальна гра «Філологічний калейдоскоп»
        2 березня 2016 року в рамках декади української мови та літератури для учнів 8-х класів було проведено інтелектуальну гру «Філологічний калейдоскоп» (відповідальна – учитель української мови та літератури Павленко А.С.). Учасники заходу перевірили свої знання з української мови, української літератури, народознавства. Переможцем гри стала команда учнів 8-Б класу, ІІ місце посіли учні 8-В класу, а ІІІ місце – команда 8-А класу.
полоска
01.03.2016 Усний журнал «Етика спілкування і культура мовлення»
        1 березня 2016 р. учні 8-А класу в рамках місячника виховання культури поведінки та спілкування відвідали бібліотеку-філію №2 Сумської МЦБС. Під час заходу учні поглибили знання про культуру мовлення, мовний етикет, закріпили відомі правила поведінки та дізналися нових; побачили красу культурної поведінки і непривабливість безкультур’я (відповідальні класний керівник Куценко С.Ю., завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
29.02.2016 Година спілкування «Збережемо в собі людину»
        На базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка для учнів 9-В класу в рамках місячника культури поведінки та спілкування була проведена година спілкування «Збережемо в собі людину» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
26.02.2016 Декада української мови та літератури
        З 01.03 по 10.03.2016 р. в школі буде проводитися декада української мови та літератури
        Заходи декади
полоска
26.02.2016
Вітаємо
переможця ІХ Міжнародного екологічного
конкурсу «Смачно, корисно, барвисто»
(номінація «Вірш «Ода овочу»)
за зайняте ІІ місце Цебіногу Кіру (3-А)
(учитель Сивоконь Л.М.)
полоска
26.02.2016 Брейн-ринг «Буду я природі другом!»
        У рамках тижня початкових класів у 4-Б класі пройшов брейн-ринг «Буду я природі другом!», де четверокласники показали свої знання з природи, уміння оберігати та примножувати її багатства (відповідальна класовод Абрамчук І.М.).
полоска
26.02.2016
Вітаємо

        переможця V міської виставки-конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
за зайняте І місце Бугайову Вікторію (4-Г),
(керівник Попела О.М.)
полоска
25.02.2016 Творчий портрет учителя «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках предмета «Захист Вітчизни» шляхом використання інноваційних технологій»
        25.02.2016 на базі школи для учителів навчальних закладів міста Суми, що викладають предмет «Захист Вітчизни» було проведено Творчий портрет учителя «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках предмета «Захист Вітчизни» шляхом використання інноваційних технологій». Під час заходу учителем предмета «Захист Вітчизни» КУ СЗОШ №6 Гуковим М.О. було презентовано роботу гуртка військово-патріотичного виховання «Підготовка юнаків до служби в Збройних Силах України».
        Програма роботи
полоска
24.02.2016 Інтегрована година спілкування «Культура спілкування на кожен день»
        24.02.2016 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС у рамках місячника культури поведінки та спілкування для учнів 8-Б та 8-В класів була проведена інтегрована година спілкування «Культура спілкування на кожен день». Мета заходу: ознайомлення з нормами та правилами культури спілкування, спонукання учнів до виправлення своїх недоліків і сприяння самовдосконаленню (відповідальна Едель І.М.).
полоска
24.02.2016 Експрес-подорож «Мій сонячний день – моя Україна»
        Класоводи Самойленко Л.В. та Заведенко О.Ф. у рамках тижня початкових класів провели для учнів 2-В, 2-Г класів захоплюючу експрес-подорож «Мій сонячний день – моя Україна», де мова йшла про державні символи нашої Батьківщини, про її традиції та обряди.
полоска
23.02.2016 Героїко-патріотична акція «Не згасне вогонь пам’яті»
        23 лютого 2016 р. учні 6-Б класу за участі бібліотекарів філії №2 МЦБС провели героїко-патріотичну акцію «Не згасне вогонь пам’яті», присвячену 100-літньому ювілею з дня народження відважної льотчиці Катерини Зеленко. Учні познайомилися з біографією видатної землячки. Поклали квіти до меморіальної дошки (відповідальна Бондар Т.Л.).
полоска
23.02.2016 Літературний журнал «Безсмертна Леся Українка була і є навік жива»
        23.02.2015 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС, з нагоди 145 річниці від дня народження відомої української письменниці Лесі Українки, для учнів 5-Б класу відбувся літературний журнал «Безсмертна Леся Українка була і є навік жива». Захід спрямований на збагачення та розширення знань учнів про життєвий і творчий шлях Л. Українки, виховування любові до поезій, до рідної землі (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
22.02.2016 Мовознавчий інтелектуальний турнір «Моя мова українська, батьківська, материнська»
        Учні 4-Г класу (класовод Попела О.М.) позмагалися у мовознавчому інтелектуальному турнірі «Моя мова українська, батьківська, материнська» у рамках тижня початкових класів.
полоска
22.02.2016 Літературно-краєзнавча мандрівка «Усім серцем любіть Україну свою!»
        У рамках тижня початкових класів для учнів 3-А та 3-Б класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В.) була проведена літературно-краєзнавча мандрівка «Усім серцем любіть Україну свою!». Діти читали вірші, виконували пісні, танцювали, висловлюючи свою любов до України.
полоска
22.02.2016 Урок-змагання «Козацькі розваги»
        22.02.2016 р. для учнів 2-А, 2-Б класів (класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А.) у рамках тижня початкових класів учителем фізичної культури Ковальським С.Ю. був проведений урок-змагання «Козацькі розваги», де змагалися дві команди «Запорожці» та «Січовики». Хлопчики показали свою витривалість, силу духу, довели, що вони є справжніми нащадками козацького роду.
полоска
22.02.2016 Виховний захід «Подорож до країни Ввічливості і добра»
        У рамках місячника культури поведінки та спілкування в 4-Б класі (класовод Абрамчук І.М.) відбувся виховний захід «Подорож до країни Ввічливості і добра», під час якого діти здобули навички культурної поведінки, навчилися дружнім відносинам між учнями класу та розширили словниковий запас ввічливих слів.
полоска
22.02.2016 Флешмоб «Ми діти України»
        22.02.2016 р. для учнів 1-4-х класів у рамках тижня початкових класів був проведений флешмоб «Ми діти України».
полоска
20.02.2016
День Героїв Небесної Сотні
пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Пам'ятний день встановлено указом Президента України П.Порошенка від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»
полоска
19.02.2016 Усний журнал «Парад англійських традицій»
        19.02.2016 р. у 10-А класі в рамках тижня англійської мови відбувся усний журнал «Парад англійських традицій», де учні ознайомилися з обрядами та звичаями, пов’язаними з англійськими весняними та зимовими святами (відповідальна вчитель англійської мови Афанасенко Т.В.).
полоска
19.02.2016
Вітаємо
команду школи
за зайняте ІІ місце
в міському «дні здоров’я» з лижних гонок
(відповідальна Ковальова О.М.)
Склад команди: Ткаченко Костянтин, Борковський Ілля, Белоконь Павло, Калінін Михайло (7-А), Антипенко Аліна (7-Б), Міщерякова Діана (7-В), Рогов Георгій (8-А), Резніченко Анна (9-А)
полоска
18.02.2016 Тиждень початкової школи
        З 22.02 по 26.02.2016 р. в школі буде проводитися тиждень початкової школи
        Заходи тижня
полоска
17.02.2016 Урок пам’яті «Ти – вічний біль, Афганістан»
        17.02.2016 р. на базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для учнів 7-Б класу пройшов урок пам’яті «Ти – вічний біль, Афганістан». Метою заходу було ознайомлення з історичними подіями 80-х років минулого століття, виховання пошани до тих, хто став свідком і учасником воєнних дій в Афганістані (відповідальна завідувачка бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
17.02.2016 Флешмоб «Обійми щастя»
        17 лютого о 14.30 на площі Незалежності відбувся флешмоб «Обійми щастя», присвячений Всесвітньому тижню спонтанної доброти. До акції долучились члени євроклубу «Імпульс» учні 7-Б класу Горюшин Даниіл, Нестеренко Максим, Жогло Дар’я, Кураш Андрій та координатор євроклубу «Імпульс» Шевчук О.М. У акції «Чотирилапий друг» взяла участь Ізмалкова Марія, учениця 7-Б класу.
        Також у Сумській обласній універсальній бібліотеці відбулося підбиття підсумків Всесвітнього тижня спонтанної доброти. Учні 7-Б класу Горюшин Даниіл, Нестеренко Максим, Кураш Андрій взяли участь у виготовленні сторінки для книги доброти та переглянули тематичне відео, підготовлене волонтерами Центру європейських ініціатив (відповідальна координатор євроклубу «Імпульс» Шевчук О.М.).
полоска
17.02.2016 Презентація «Афганістан в моїм серці болить»
        17.02.2016 р. до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів для учнів 6-А класу продемонстрована презентація на тему «Афганістан в моїм серці болить», метою якої було розширення знань дітей про історичні події афганської війни, виховання поваги і шани до воїнів-інтернаціоналістів (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
17.02.2016 Уроки пам’яті за участю ветерана війни в Афганістані Клименко С.О.
        10.02.2016 р., 17.02.2016 р. у рамках тижня військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в 10-Б та 11 класах були проведені уроки пам’яті за участю ветерана війни в Афганістані Клименко Сергія Олександровича. На заходах були продемонстровані презентація та відеоматеріали, присвячені воєнним подіям (відповідальні учитель Калашник Т.О., класні керівники Сергієнко С.А., Хижняк Л.Б.).
        Сергій Олександрович досить часто буває на Уроках пам’яті в нашій школі. Ветеран пройшов через жах війни, знає, що таке втрати і страждання. Наприкінці зустрічі він наголосив, що майбутнє України залежить від нас. «…Ми, перебуваючи в Афганістані, сподівалися, що війна, яку ми пройшли, буде останньою для наших співгромадян, але події на Сході розвіяли це. Наші хлопці достойно боронять кордони нашої держави, бо розуміють, що за їхніми спинами Батьківщина, майбутнє їх рідних...».
полоска
16.02.2016 Урок пам’яті «Під захистом ангелів»
        16 лютого 2016 р. на вшанування подвигу учасників Революції гідності до Дня Героїв Небесної Сотні був проведений урок пам’яті «Під захистом ангелів» для учнів 9-А, 9-Б класів працівниками бібліотеки-філії №2 Сумської міської централізованої бібліотечної системи. Перед учнями виступили учасники Майдану: депутат Сумської міської ради Галицький Максим Олегович та член виконавчого комітету Сумської міської ради Луговой Володимир Ігорович. Захід був спрямований на виховання в учнів патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянина ми України (відповідальні бібліотекар Едель І.М., класні керівники Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П.).
полоска
15.02.2016 Батьківські збори
        18.02.2016 р. о 18.00 відбудуться класні батьківські збори
полоска
15.02.2016 Брейн-ринг «У світі англійської мови»
        15.02.2016 р. у рамках тижня англійської мови для учнів 4-В класу вчителем англійської мови Коваленко А.Л. був проведений брейн-ринг «У світі англійської мови», протягом якого учні відповідали на питання вікторини, співали жартівливі англійські пісні. Переможці були нагороджені грамотами.
полоска
15.02.2016 Захід «Плекатимеш мову – цвістимуть слова»
        15.02.2016 р. на базі бібліотеки філії №2 МЦБС для учнів 4-В класу був проведений захід «Плекатимеш мову – цвістимуть слова», під час якого учні познайомилися з творами літератури, присвяченими рідній мові, із задоволенням брали участь у цікавих конкурсах та вікторинах, читали напам’ять вірші, співали пісні (відповідальна бібліотекар Едель І.М.)
полоска
15.02.2016 Конкурсна програма до Дня святого Валентина
        15 лютого у рамках тижня англійської мови серед учнів 7-Б класу, за участі волонтера Центру європейських ініціатив Антоніо Карботті, відбулася конкурсна програма до Дня святого Валентина (відповідальна координатор євроклубу «Імпульс» Шевчук О.М.).
полоска
15.02.2016 Місячник культури поведінки та спілкування
        З 22.02 по 22.03.2016 р. в школі буде проводитися місячник культури поведінки та спілкування
        Заходи
полоска
11.02.2016 Екскурсія до Сумського міського центру зайнятості
        У рамках тижня професійної орієнтації учні 9-х класів відвідали Сумський міський центр зайнятості (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А., класні керівники 9-А класу Калашник Т.О., 9-Б класу Іваненко-Гребець Л.П., учитель української мови та літератури Богословська О.Б.).
полоска
10.02.2016
Вітаємо
команду школи з волейболу
за зайняте ІІІ місце
в міських змаганнях
(відповідальна Висоцька О.М.)
Склад команди: Сітак Катерина (8-В), Гончаренко Катерина, Богдан Олександра, Щербакова Дар’я, Шапаренко Вероніка (9-В), Донченко Вероніка, Косагова Анастасія, Ворохта Катерина (9-Б), Альошина Ольга, Забара Анастасія, Семенченко Владислава (11)
полоска
10.02.2016 Гра «Козацькі випробування»
        10.02.2016 р. у рамках тижня історії між учнями 8-х класів була проведена гра «Козацькі випробування». Юні козачата, виконуючи завдання, продемонстрували свої інтелектуальні здібності, кмітливість, витримку, спритність, силу. Перемогу здобула команда учнів 8-Б класу, ІІ місце – 8-А клас, ІІІ місце – 8-В клас. Під час проведення гри були залучені студенти СДПУ ім. А.Макаренка (відповідальна Калашник Т.О.).
полоска
10.02.2016 Гра «Марафон професій»
        10.02.2016 р. була проведена гра за станціями «Марафон професій» у рамках тижня професійної орієнтації. Команди учнів 7-8-х класів виконували різні цікаві завдання: розгадували шифри, ребуси, продовжували речення, а також показували професії. У підготовці та проведенні гри були задіяні студенти СДПУ ім. А.С. Макаренка та члени учнівського самоврядування (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.).
полоска
10.02.2016 Тиждень військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
        З 15.02 по 19.02.2016 р. в школі буде проводитися тиждень військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
        Заходи тижня
полоска
10.02.2016 Тиждень англійської мови
        З 15.02 по 19.02.2016 р. в школі буде проводитися тиждень англійської мови
        Заходи тижня
полоска
09.02.2016 Загальношкільна акція «Мій професійний вибір»
        09.02.2016 р. у рамках тижня професійної орієнтації за участі студентів СДПУ ім. А.С. Макаренка та членів учнівського самоврядування серед учнів 9-11-х класів була проведена загальношкільна акція «Мій професійний вибір». Мета даної акції: діагностика професійних виборів дітей, визначення тих учнів, які мають труднощі у виборі професії (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.).
полоска
08.02.2016 Гра «Чарівний стілець професій»
        У рамках тижня професійної орієнтації 08.02.2016 р. за участі студентів СДПУ ім. А.С. Макаренка та членів учнівського самоврядування була проведена гра «Чарівний стілець професій», під час якої учні відгадували професії із зав’язаними очима (на запах, дотик), витягуючи різні предмети (відповідальні практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
04.02.2016 Тиждень професійної орієнтації
        З 08.02 по 12.02.2016 р. в школі буде проводитися тиждень професійної орієнтації
        Заходи тижня
полоска
03.02.2016 Увага!
        Обмежувальні карантинні заходи продовжуються з 04.02.2016 р. по 07.02.2016 р. включно. Навчально-виховний процес відновлюється з 08.02.2016 року.
        Наказ від 03.02.2016 №51 «Про продовження обмежувальних заходів та відпрацювання»
полоска
02.02.2016 Оголошення!
У КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 розпочато набір дітей до 1 класу. При собі мати копію свідоцтва про народження дитини
полоска
01.02.2016 Увага!
        02.02.2016 р. о 17.00 відбудеться засідання загальношкільного батьківського комітету
полоска
01.02.2016 Увага!
        За підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.02.2016 року у навчальному закладі продовжені карантинні заходи по 03.02.2016 року включно. У зв’язку з цим проведення батьківських зборів класів переноситься. Дату проведення буде оголошено пізніше.
полоска
29.01.2016 Увага!
        За підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.01.2016 року в навчальному закладі продовжені карантинні заходи по 01.02.2016 року включно.
полоска
25.01.2016 Увага!
        За підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжені карантинні заходи у навчальному закладі по 30.01.2016 р. включно.
        У зв’язку з продовженням карантину батьківська конференція буде проведена 04.02.2016 р. о 17.00 в актовій залі школи, а о 18.00 відбудуться батьківські збори.
        Наказ від 25.01.2016 №37 «Про продовження обмежувальних заходів та відпрацювання»
полоска
22.01.2016 Батьківська конференція
        28.01.2016 р. о 17.00 відбудеться батьківська конференція. Запрошуються загальношкільний батьківський комітет та по 3 представники батьківської громадськості від кожного класу (голова, казначей та представник).
        У зв’язку з продовженням карантину батьківська конференція буде проведена 04.02.2016 р. о 17.00 в актовій залі школи
        Порядок денний
полоска
22.01.2016
полоска
18.01.2016 Увага!
        З 19.01.2016 р. по 30.01.2016 р. у навчальних закладах м. Суми оголошено карантин

        Наказ від 19.01.2016 №29 «Про призупинення навчального процесу в навчальному закладі»
полоска
18.01.2016 Краєзнавчий брейн-ринг «Мій милий рідний край»
        18.01.2016 р. команди учнів 5-х класів мали можливість проявити свою ерудицію, кмітливість, логічне мислення під час краєзнавчого брейн-рингу «Мій милий рідний край» (відповідальна Калашник Т.О.) Найкращий результат у команди 5-Б класу. Вітаємо переможців.
полоска
18.01.2016 Літературний огляд «Україна – наш спільний дім»
        18 січня до Дня Соборності України для учнів 6-х класів був проведений літературний огляд на тему «Україна – наш спільний дім». Учні поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України, ознайомилися з цікавими фактами про Батьківщину (відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
14.01.2016 Тиждень історії
        З 18.01 по 22.01.2016 р. в школі буде проводитися тиждень історії
        Заходи тижня
полоска
05.01.2016 Майстер-клас по виготовленню святкових новорічних витинанок «Сніжинки – балеринки»
        05.01.2016 р. бібліотекарем Едель І.М. для учнів 3-х класів був продемонстрований майстер-клас по виготовленню святкових новорічних витинанок під назвою «Сніжинки – балеринки». Діти із задоволенням долучилися до виготовлення витинанок та прикрасили ними фігурки балерин.
полоска
05.01.2016 Інтерактивна мандрівка «Калейдоскоп новорічних іграшок»
        05.01.2016 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 5-х класі бібліотекарем Едель І.М. була здійснена інтерактивна мандрівка «Калейдоскоп новорічних іграшок».
полоска
04.01.2016
Вітаємо
переможця Всеукраїнського конкурсу
«Я гордий тим, що українець зроду»
(номінація «Поезія»)
Баню Марію (11 клас)
(учитель Бондар Т.Л.)
полоска
04.01.2016 Новорічне шоу «Зимові барви в книгу перелиті»
        04.01.2016 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 4-х класів зав. бібліотекою Лисицькою О.І. спільно з працівниками читального залу було організоване цікаве новорічне шоу «Зимові барви в книгу перелиті».
полоска
04.01.2016
Вітаємо
переможця міського етапу ХV Всеукраїнського
конкурсу учнівської творчості,
що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої»
Макєєву Наталіну (10-А клас)
(учитель Богословська О.Б.)
полоска
01.01.2016
31.12.2015
полоска
30.12.2015 Новорічна казка «Новорічна зустріч»
        30 грудня для учнів середньої та старшої ланки було підготовлено та презентовано новорічну казку під назвою «Новорічна зустріч», під час якої до нашого навчального закладу завітали відомі «зірки» шоу-бізнесу, такі як Оля Полякова, Вєрка Сердючка, Потап та Настя Каменських та інші. «Гості» дарували присутнім свої пісні, гарний настрій та посмішки. Феєрична зустріч завершилася святковою новорічною дискотекою для учнів 7-11 класів.
        Крім того, учні 5-6-х класів переглянули новорічну казку «Пані Метелиця» у Палаці культури «Хімік».
полоска
29.12.2015 Новорічна конкурсно-розважальна програма «Пригоди Посіпак»
        28-29 грудня у навчальному закладі для учнів молодшої ланки за ініціативи представників Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було підготовлено та проведено новорічну конкурсно-розважальну програму з казкою під назвою «Пригоди Посіпак». Молодші школярі переглянули яскраве театралізоване видовище, водили хороводи, брали участь у конкурсах та іграх, отримавши при цьому гарний настрій та позитивні емоції.
полоска
30.12.2015 Літературна мозаїка «Різдвяні історії з книжкової шафи»
        30.12.2015 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 2-х класів бібліотекарем Едель І.М. була проведена літературна мозаїка «Різдвяні історії з книжкової шафи».
полоска
30.12.2015
Вітаємо
        переможців міської виставки-конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»
за зайняте І місце Селецького Михайла (1-Б),
за зайняті ІІІ місця Мороз Марію (1-А),
Нефьодову Валерію (3-А), Шкута Даніїла (2-Б)
полоска
29.12.2015 Гра-мандрівка «По країнах та континентах»
        29.12.2015 р. на базі обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського для учнів 6-х класів пройшла гра-мандрівка «По країнах та континентах» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.М.). Діти із задоволенням відповідали на запитання гри та приймали участь у конкурсах.
полоска
28.12.2015 Презентація «Незвичайні ялинки»
        28.12.2015 р. для учнів 3-х класів завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. була проведена презентація «Незвичайні ялинки», у ході якої діти ознайомилися з дивовижними витворами людської фантазії – новорічними красунями з багатьох країн світу.
полоска
24.12.2015 Екскурсія до лабораторії 3D друку в СумДУ
        24.12.2015 р. група учнів 7-А та 7-Б класів, учасники проекту «Як ІТ змінює наше життя», відвідали лабораторію 3D друку в СумДУ (кафедра інноваційних технологій) з учителем інформатики Штокало О.В. Переглянули презентацію, яка познайомила їх з можливостями 3-D друку в різних галузях людської діяльності та стартап-центру СумДу при підтримці іноземних ІТ-компаній. Діти побачили як працює 3-D принтер та познайомились з його автором, Романом Приходченко. Учні отримали велике задоволення від екскурсії та висловили вдячність організаторам, на згадку про цей захід діти отримали невеличкі подарунки – вироби, створені за допомогою 3-D принтера.
полоска
21.12.2015

        Щиро вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Деркач Андрія (11 кл.) - ІІ місце
Михайліченко Тетяну (11 кл.) - ІІ місце

(уч. Рудень І.І., Бага Т.Ю.)
полоска
19.12.2015 З днем святого Миколая
        Святий Миколай здавна славиться своєю допомогою всім нужденним, своєю добротою і готовністю прийти на допомогу. Нехай же і Вас, Ваші родини, Ваших дітей він не обійде своєю добротою і безкорисливою допомогою. Та супроводжує сьогодні і весь наступний рік, даруючи душевний спокій і направляючи на шлях істинний!
        У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим! З Днем Святого Миколая!
полоска
18.12.2015 День учнівського самоврядування
        Відповідно до плану роботи школи, з метою демократизації управління навчальним закладом, розвитку учнівського самоврядування, профорієнтаційної роботи та виховання поваги до професії вчителя 18.12.2015 року у навчальному закладі був проведений День учнівського самоврядування. Напередодні педагогом-організатором було складено та затверджено адміністрацією закладу план проведення Дня самоврядування.
        Згідно плану управлінську діяльність протягом навчального дня здійснювали закріплені за адміністрацією школи представників Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки. Протягом дня зазначені старшокласники працювали з адміністрацією школи, здійснювали контроль за проведенням запланованих заходів. Представники виховних центрів Президентської Ради з числа учнів 9-11 класів мали змогу в цей день відчути себе справжніми вчителями, замінюючи навчальні заняття в учнів 5-8 класів. Для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено театралізоване привітання до Дня Святого Миколая з врученням солодких подарунків, організовані «веселі перерви», під час яких закріплені за початковими класами вожаті з числа учнів 5-8 класів проводили цікаві рухливі ігри. Під час великих перерв у фойє навчального закладу було організовано виставки новорічних кулінарних робіт «Пряничний будиночок» та новорічних творчих робіт «Новорічний сувенір» учнів 1-11 класів, які супроводжувалися святковими музичними паузами, організованими представниками учнівського самоврядування.
        Протягом дня була організована та проведена благодійна акція «Милосердя», під час якої учням пільгових категорій до Дня Святого Миколая вручено канцелярське приладдя та солодощі.
        У рамках проведення Дня учнівського самоврядування старшокласники мали можливість познайомитися не лише роботою вчителів, але й дізналися про особливості професії бібліотекаря, соціального педагога та практичного психолога. Школярі виступили і в ролі чергових учителів, здійснивши перевірку якості чергування по школі, дотримання вимог щодо зовнішнього вигляду учнів навчального закладу. Після уроків представниками учнівського самоврядування було перевірено санітарний стан кабінетів після прибирання учнями своїх класних кімнат. Протягом дня у навчальному закладі відбувалася фотозйомка всіх запланованих у рамках Дня учнівського самоврядування подій, які згодом були висвітлені на сайті школи.
        Друга половина Дня учнівського самоврядування відзначилася організованою та проведеною представниками учнівського самоврядування конкурсно-розважальною програмою «Таланти твої, Україно!» серед учнів 9-11 класів, під час якої старшокласниками були презентовані яскраві номери у трьох номінаціях: «Вокал», «Хореографія» та «Оригінальний жанр». День учнівського самоврядування завершився підведенням підсумків за «круглим столом» за участі лідерів учнівського самоврядування та адміністрації навчального закладу, під час якого учні мали можливість поділитися своїми враженнями від подій дня.
        План проведення Дня самоврядування
полоска
18.12.2015 Зустріч з учасником бойових дій в зоні АТО Дяговченком С.А.
        18.12.2015 р. відбулася зустріч учнів 11, 10-А, 10-Б, 9-А, 8-Б класів з учасником бойових дій в зоні АТО Дяговченком С. А. (відповідальні учителі історії Акименко О.А., Калашник Т.О.). Учні з перших уст дізналися про небезпеки, які чекають на кожному кроці наших солдат на передовій, побутові проблеми, які їм доводиться вирішувати, умови несення караульної служби тощо. Учні переглянули відеоматеріали, де на власні очі змогли побачити, як будують бліндаж, умови проживання в ньому. Запрошений розповів про те, що за загальним правилом більшість українських підрозділів розташовується поза межами населених пунктів, щоб у разі нападу на них, не постраждало місцеве населення. Діти мали можливість відчути на собі, що таке військове спорядження, примірявши бронежилет.
полоска
16.12.2015 Інтелектуально-розважальна гра «Фізичний мільйон»
        16.12.2015 р. у рамках тижня фізики для учнів 7-11-х класів учителем фізики Ковбасістим В.В. була проведена інтелектуально-розважальна гра «Фізичний мільйон». Перемогу здобула команда 7-В класу, ІІ місце посів 7-А клас, ІІІ місце – 7-Б клас.
полоска
16.12.2015 Математичне лото
        У рамках тижня математики 16 грудня на великій перерві після 4 уроку для учнів 5-х класів було проведено математичне лото. Кожен учень міг спробувати перевірити свої вміння і знання відповівши на одне з запитань і за правильну відповідь отримати солодкий приз (відповідальні вчителі математики Шамрай С.В., Вода О.І.).
полоска
16.12.2015 Урок-гра «В країні логарифмів»
        16.12.2015 р. у рамках тижня математики вчителем Хижняк Л.Б. в 11 класі був проведений урок-гра «В країні логарифмів». Діти проявили кмітливість, ерудицію, нестандартне мислення під час виконання завдань логічного характеру та розв’язання прикладних задач.
полоска
16.12.2015 Виставка навчальних проектів з фізики
        15-16.12.2015 р. у рамках тижня фізики відбулася виставка навчальних проектів з фізики для учнів 7-11-х класів (відповідальні вчителі фізики Кругляк Л.Г., Ковбасістий В.В.).
полоска
15.12.2015 Турнір «Знавців інформатики»
        У рамках тижня інформатики для учнів 9-х класів відбувся турнір «Знавців інформатики» (відповідальні вчителі інформатики Штокало О. В., Лушпенко О.І.).
полоска
15.12.2015 Математична гра «Крок до зірок»
        15 грудня в рамках тижня математики відбулась математична гра «Крок до зірок». У грі прийняли участь команди 6-А та 6-Б класів. Учні проявили кмітливість, винахідливість та розум. Перемогу здобула команда 6-Б класу (відповідальна вчитель математики Шамрай С.В.).
полоска
15.12.2015 Показовий урок з фізики по темі: лабораторна робота «Дослідження явища електромагнітної індукції»
        15.12.2015 р. учитель фізики Кругляк Л.Г. у рамках тижня фізики провела показовий урок з фізики по темі: лабораторна робота «Дослідження явища електромагнітної індукції» з учнями 11 класу.
полоска
14.12.2015 Канікули
        З 26.12.2015 р. по 10.01.2016 р. в школі будуть зимові канікули
        План роботи на період зимових канікул 2015-2016 н.р.
        План роботи шкільної бібліотеки
        План роботи спортивної зали школи
        План роботи музею бойової слави Сумсько-Київських дивізій КУ СЗОШ №6
полоска
14.12.2015 Інтелектуальна гра «Золотий диск»
        У рамках тижня інформатики для учнів 5-х класів відбулася інтелектуальна гра «Золотий диск» (конкурс кросвордів, ребусів, загадок) (відповідальні вчителі інформатики Штокало О.В., Лушпенко О.І.).
полоска
14.12.2015
Вітаємо
команду школи з волейболу
за зайняте І місце
в міських змаганнях
(відповідальний Будко В.П.)
Склад команди: Щербаченко Єгор (7-А), Драновський Іван (9-Б), Безверхий Михайло, Синельников Євген (10-А), Голибін Родіон, Євдокимов Євген, Зайцев Андрій, Кривонос Антон, Сергієнко Дмитро (10-Б), Батіщев Андрій, Білоцерковець Сергій, Коньок Андрій (11)
полоска
11.12.2015 Участь у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»
        30.11-04.12.2015 р. у місті Суми відбувався І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», в якому брала участь учитель історії Калашник Т.О. За підсумками даного конкурсу 11.12.2015 р. у філармонії відбулося нагородження учасників. Калашник Т.О. у своїй номінації посіла ІІ місце (лауреат).
полоска
10.12.2015 Година спілкування «І сине небо, і жовте колосся»
        10.12.2015 р. для учнів 5-В класу (класний керівник Коваленко А.Л.) була проведена година спілкування «І сине небо, і жовте колосся» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.), метою якої було виховування в учнів любові до Батьківщини, поваги до її символів; формування рис глибокого патріотизму.
полоска
10.12.2015 Тиждень математики
        З 14.12 по 18.12.2015 р. в школі буде проводитися тиждень математики
        Заходи тижня математики
полоска
10.12.2015 Тиждень фізики
        З 14.12 по 18.12.2015 р. в школі буде проводитися тиждень фізики
        Заходи тижня фізики
полоска
10.12.2015 Тиждень інформатики
        З 14.12 по 18.12.2015 р. в школі буде проводитися тиждень інформатики
        Заходи тижня інформатики
полоска
10.12.2015 Щорічна акція «16 днів проти насильства»
        На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. №2154-р «Про затвердження плану заходів з проведення Національної кампанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року» та з метою привернення уваги громадськості до актуальних проблем щодо подолання насильства в сім’ї з 25 листопада по 10 грудня 2015 року в навчальному закладі була проведена щорічна акція «16 днів проти насильства» (відповідальні заступник директора з виховної роботи Акименко О.А., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А., учитель правознавства Калашник Т.О., завідувачка бібліотеки Лисицька О.І. та класні керівники).
        Нормативно-правові документи, які спрямовані на подолання насильства над людьми
полоска
08.12.2015 Інформаційна година «Сила закону»
        08.12.2015 р. у рамках Всеукраїнського тижня права на базі обласної дитячої бібліотеки імені М. Островського для учнів 5-А (класний керівник Шамрай С.В.) та 5-Б (класний керівник Шовкова В.І.) класів пройшла інформаційна година «Сила закону» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.). Під час заходу діти в ігровій формі ближче познайомилися з правами та обов’язками громадянина та з задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах. Інформація о заході була висвітлена на сайті обласної дитячої бібліотеки імені М. Островського
полоска
07.12.2015
Вітаємо
переможця міського етапу ХVІ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика
за зайняте - ІІІ місце
Гриненко Тетяну (9-А клас)
(учитель Богословська О.Б.)
полоска
06.12.2015
6 грудня
День Збройних сил України


Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.
полоска
04.11.2015 Гра присвячена річниці Збройних Сил України «10 років до Генерала»
        04.12.2015 р. у рамках тижня предмета «Захист Вітчизни» відбулася гра присвячена річниці Збройних Сил України «10 років до Генерала» для учнів 10-Б та 11 класів (відповідальний учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О., класні керівники Сергієнко С.А., Хижняк Л.Б.)
полоска
03.12.2015
Вітаємо
команду школи з футзалу
за зайняте ІІ місце
в міських змаганнях
(відповідальна Стебай Л.П.)
Склад команди: Покідько Катерина (10-Б), Заводовська Марина (9-Б), Хрін Ксенія (9-Б), Лисенко Марія (8-А), Рязанцева Анна (8-Б), Войцицька Анастасія (8-Б), Хижняк Владислава (7-А), Сабодаш Вікторія (7-А), Кисіль Яна (6-В)
полоска
03.12.2015 Загальношкільна акція «Подаруй гарний настрій своєму другу – почни з посмішки»
        У грудні 2015 р. була проведена загальношкільна акція «Подаруй гарний настрій своєму другу – почни з посмішки» з метою зняття емоційної напруги, сприяння емоційному зближенню учасників, створення доброзичливої атмосфери у навчальному закладі. Учасники на малюнках із зображенням дівчат та хлопців писали свої імена та дарували свої щирі посмішки всім оточуючим (відповідальні практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Ученицею 7-А класу Онищенко Веронікою було знято відеоролик на загальношкільну акцію «Подаруй гарний настрій своєму другу – почни з посмішки»
полоска
03.12.2015 Презентація «Душі твоєї доброта»
        03.12.2015 р. у рамках Міжнародного дня інвалідів учнями 4-В класу (класовод Кравченко Т.В.) була переглянута презентація «Душі твоєї доброта» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.), яка навчає бути милосердними до чужого болю.
полоска
02.11.2015 Екскурсія до музею Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені
І.Г. Харитоненка

        02.12.2015 р. у рамках тижня предмета «Захист Вітчизни» була проведена екскурсія до музею Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка для учнів 11-го класу (відповідальний учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.)
полоска
01.12.2015 Загальношкільна акція «Єднаємо серця»
        З метою формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, підвищення рівня обізнаності учасників з питань ВІЛ та СНІДу в рамках тижня порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД була проведена загальношкільна акція «Єднаємо серця». Учасники клеїли паперові серця, демонструючи таким чином своє ставлення до людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією та СНІДом (відповідальні практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Ученицею 7-А класу Онищенко Веронікою було знято відеоролик на загальношкільну акцію «Єднаємо серця».
полоска
01.12.2015 Психолого-педагогічний консиліум з використанням інтерактивних форм роботи «Перші кроки у 1-му класі»
        01.12.2015 р. відбувся психолого-педагогічний консиліум з використанням інтерактивних форм роботи «Перші кроки у 1-му класі». З метою знайомства учасників один з одним, підвищення обізнаності щодо психоемоційних особливостей хлопчиків та дівчаток, усвідомлення педагогами унікальності людської особливості та зняття психоемоційної напруженості під час консиліуму були проведені вправи «5 добрих справ», «Дівчата та хлопці», «Особливості нашої пам’яті», «Сонце підтримки» (відповідальні заступник директора з НВР Брихунець Г.М., практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
30.11.2015
Вітаємо
переможця міського етапу V Міжнародного
мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка
за зайняте - ІІІ місце
Макєєву Наталіну (10-А клас)
(учитель Богословська О.Б.)
полоска
30.11.2015 Шкільна спартакіада з прикладної фізичної підготовки
        30.11.2015 р. відбулася шкільна спартакіада з прикладної фізичної підготовки для учнів 10-х класів у рамках тижня предмета «Захист Вітчизни» (відповідальний учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.)
полоска
30.11.2015 Психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації першокласників до шкільного життя
        30.11.2015 р. був проведений психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації першокласників до шкільного життя, метою якого було підвести підсумки адаптації першокласників до навчання, визначити причини шкільної дезадаптації, простежити взаємозв’язок між особливостями протікання адаптаційного періоду та подальшим соціальним визначенням дитини у шкільному житті. На консиліумі були присутні вчителі 1-х класів, адміністрація, практичний психолог, учителі-предметники, учитель-логопед (відповідальна заступник директора з НВР Брихунець Г.М.).
полоска
30.11.2015 Зустріч з воїнами-учасниками АТО Сумської 25 реактивної артилерійської бригади
        30.11.2015 р. у рамках тижня предмета «Захист Вітчизни» відбулася зустріч учнів 7-х класів з воїнами-учасниками АТО Сумської 25 реактивної артилерійської бригади (відповідальний учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.)
полоска
30.11.2015

        Щиро вітаємо
переможця міського
конкурсу відеопроектів
«Добро – це…» - І місце
Онищенко Вероніку
(7-А кл.),
(керівники Шкут О.С., Волкова Т.А.)
полоска
28.11.2015
28.11 – День пам’яті жертв голодоморів

        28 листопада 2015 року відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» від 13.11.2015 №635 в усіх населених пунктах України відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
        28 листопада 2015 року, зокрема загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 та акції «Запали свічку»
полоска
27.11.2015 Заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів
        26.11.2015 р. були змістовно проведені заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
полоска
27.11.2015 Міський освітній проект «ІТ грамотність молоді»
        З метою реалізації завдань міського освітнього проекту «ІТ грамотність молоді», організованого активістами громадської ініціативи «ІТ кластер Суми» спільно з управлінням освіти Сумської ОДА, у навчальному закладі був проведений тиждень ІТ грамотності з 23 по 27 листопада.
        Детальніше
полоска
27.11.2015

        Щиро вітаємо
переможців ІІ туру міського
освітнього проекту «Еколідер» - ІІІ місце
Матвієнка Дениса, Резніченко Анну (9-А кл.),
Бабіча Олександра, Ворохту Катерину (9-Б кл.)
Богдан Олександру, Ягупу Альону (9-В кл.)
(керівники Співак Т.В., Гончаренко В.В.)
полоска
27.11.2015
        Щиро вітаємо
ансамбль «Квітоніка», які посіли два І місця
у міському етапі Всеукраїнського
фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»,
номінація «Художнє виконавство» («Співограй»)
(молодша і середня вікові категорії)
(керівник Головченко А.І.)
Склад ансамблю «Квітоніка» (молодша група): Малишева Валентина (2-А), Стецун Дар’я, Жовтоніжко Аліна (2-В), Альджбур Лілія, Назаренко Марина (3-Б), Рогунович Софія (4-А), Левченко Денис, Кисіль Катерина, Мігаль Вероніка, Синицина Богдана, Янченко Світлана (4-В), Одінцова Марія (5-А), Мартинов Павло (5-Б).
Склад ансамблю «Квітоніка» (середня група) Ващенко Поліна, Отич Ангеліна, Онищенко Вероніка, Хижняк Владислава, Диченко Вероніка, Ксенженко Ольга, Бризицька Ольга (7-А), Павловська Дана, Жогло Дар’я (7-Б), Христова Тетяна (8-Б)
полоска
26.11.2015 Тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД
        З 30.11 по 04.12.2015 р. в школі буде проводитися тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД
        Заходи тижня
полоска
26.11.2015 Освітня лекція «Здорові зуби – запорука успіху»
        26.11.2015 р. відбувся черговий захід місячника здорового способу життя. Студентами стоматологічного факультету медичного інституту Сумського державного університету для 5-х класів проведено освітню лекцію «Здорові зуби – запорука успіху» у рамках просвітницької програми наукового товариства МІ СДУ.
полоска
26.11.2015 Тиждень предмета «Захист Вітчизни»
        З 30.11 по 04.12.2015 р. в школі буде проводитися тиждень предмета «Захист Вітчизни»
        Заходи тижня
полоска
25.11.2015         Доводимо до відома лист управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації від 05.11.2015 № 01-25/3а/2268 щодо можливості оздоровлення дітей у санаторно-курортних закладах, що підпорядковані Міністерству охорони здоров’я України, для організації виконання.
        Лист управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації
полоска
25.11.2015 Театралізована вистава «Білосніжка і семеро хворих гномів»
        У рамках місячника здорового способу життя під керівництвом класовода Сугар О.В. у 3-Б класі за масовою участю батьківської громадськості пройшла театралізована вистава «Білосніжка і семеро хворих гномів».
полоска
24.11.2015 Міська нарада класних керівників 5-11-х класів
        25.11.2015 р. у школі відбулася міська нарада класних керівників 5-11-х класів за участю завідувачки виховного відділу інформаційно-методичного центру управління овіти і науки Сумської міської ради, спеціаліста І категорії, юрисконсульта управління освіти і науки Сумської міської ради Стеценко С.М., завідувачки відділу практичної психології і соціальної роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Свириденко М.М. та методистів інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Тиченко І.В., Голобородько Н.В., Воропаєвої І.В.
        Порядок денний
полоска
24.11.2015 Конкурсно-розважальна програма «Таланти твої, Україно!»
        24 листопада в актовій залі навчального закладу було проведено конкурсно-розважальну програму «Таланти твої, Україно!» серед учнів 7-8 класів (відповідальна – педагог-організатор Гончаренко В.В.). Під час проведення заходу учні мали можливість продемонструвати свій талант та позмагатися у трьох номінаціях: «Пісня», «Танок» та «Оригінальний жанр». Це була справжня феєрія – яскрава, дивовижна, неповторна, насичена масою сюрпризів і мистецьких знахідок. Це було свято юних талантів, яке наповнило душу теплом і радістю, а ще – впевненістю, що майбутнє нашої України буде сонячне і щасливе, якщо в ній зростають такі гарні, світлі, добрі і обдаровані діти.
        Результати конкурсно-розважальної програми «Таланти твої, Україно!»: у номінації «Пісня» І місце посіли 7-А, 8-В кл., ІІ місце – 7-В, 8-Б кл.; у номінації «Танок» І місце – 7-Б, 7-В, 8-Б, 8-В кл., ІІ місце – 8-А кл.; у номінації «Оригінальний жанр» І місце – 7-В, 8-В кл.
полоска
23.11.2015

        Щиро вітаємо
переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології
Макєєву Наталіну - І місце
(10-А кл., уч. Співак Т.В,)
полоска
21.11.2015
День Гідності та Свободи відзначається щороку
21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) згідно з указом Президента України П.Порошенка №872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від
13 листопада 2014 р.
полоска
20.11.2015 Стіннівка «Цитати наших учнів»
        Протягом тижня толерантності учні 5-х класів прийняли участь у конкурсі творів на тему: «Добро в кожному з нас». За підсумками конкурсу було виготовлено стіннівку «Цитати наших учнів», куди увійшли вислови учнів про добро (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.).
полоска
20.11.2015 Презентація «Герої вільного часу»
        Завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 4-В класу (класовод Кравченко Т.В.) була продемонстрована презентація «Герої вільного часу», яка присвячена Дню гідності та Свободи. Захід був спрямований на ознайомлення учнів із подіями революції Гідності, вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та розвиванню бажання стати гідними громадянами України.
полоска
20.11.2015 Увага!
        02.12.2015 р. о 18.00 відбудуться класні батьківські збори
полоска
19.11.2015 Педагогічна рада
        19.11.2015 р. у школі була проведена педагогічна рада на тему «Система національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді: пріоритети і засоби у контексті історичних викликів сучасності».
        Порядок денний
полоска
16.11.2015 Гра-мандрівка «У гостях у Мийдодіра»
        16 листопада 2015 року в рамках місячника здорового способу життя в 2-А класі (класовод Заіченко О.Л.) була проведена гра-мандрівка «У гостях у Мийдодіра». Гра-мандрівка вчила дітей здійснювати контроль за виконанням правил особистої гігієни; закріплювала навички догляду за чистотою тіла. Вона дала можливість уявляти і висловлювати власні думки.
полоска
16.11.2015

        Щиро вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Баню Марію (11 кл.) - ІІІ місце
Гриненко Тетяну (9-А кл.) - ІІІ місце

(уч. Власов В.М., Калашник Т.О.)
полоска
16.11.2015 Конкурсна гра «Ти і звичка»
        16 листопада в рамках місячника здорового способу життя в 2-Б класі під керівництвом класовода Лиштван О.А. відбулася конкурсна гра «Ти і звичка», під час якої діти вчилися розрізняти корисні та шкідливі звички та розкрили поняття здорового способу життя.
полоска
13.11.2015
Вітаємо
переможця міського етапу Всеукраїнського
фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
за зайняте - ІІ місце
Чхайло Анастасію (2-Б клас)
(керівник Гончаренко В.В.)
полоска
13.11.2015 Загальношкільні акції
        09-13.11.2015 р. було проведено загальношкільні акції щодо зняття емоційної напруги, сприяння емоційному зближенню учасників, створення доброзичливої атмосфери у навчальному закладі.

        Учні 1-4 класів створювали плакати «Кольорове життя» з власними долоньками та тим самим ділилися власними життєвими цінностями, які має кожна людина.

        Учні 1-11 класів, батьки учнів та педагоги приймали участь у акції «Кольори нашого життя», де кожен зміг залишити свій кольоровий відбиток долоні разом з іншими долоньками на загальному плакаті. Завдяки цьому зверталась увага на те, що наше життя дуже яскраве, кольорове та різноманітне, що завжди є щось цінне та цікаве у кожному житті.

        Для учнів 9-11 класів було запропоновано створити «Дерево життя» за допомогою паперових листочків, де учні зазначали що вони найбільш люблять та цінують у житті.

        За допомогою представників учнівського самоврядування «Центру інформації» учнів 7-9 класів було підготовлено інформаційний довідник «Життя відомих людей» (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.)
полоска
13.11.2015 Конкурс «Подумай сам»
        13 листопада 2015 р. у рамках тижня хімії був проведений конкурс «Подумай сам» (розгадування кросвордів, головоломок, загадок) для учнів 7-11-х класів (відповідальна вчитель хімії Куценко С.Ю.). Самими активними учасниками конкурсу стали учні 7-х та 9-В класів.
полоска
12.11.2015 Тиждень толерантності
        З 16 по 20.11.2015 р. в школі буде проводитися тиждень толерантності
        Заходи тижня
полоска
12.11.2015 Конкурс учнівських проектів «Хімія та життя»
        12 листопада у рамках тижня хімії відбувся конкурс учнівських проектів «Хімія та життя» (відповідальна вчитель хімії Куценко С.Ю.). І місце посів проект «Харчові добавки: за чи проти» (Цирулик Вікторія, 11 клас), ІІ місце – проект «Спирти, їх вплив на організм людини» (Молодика Аліна, 11 клас), ІІІ місце – проект «Білки, як компоненти їжі, їх роль в організмі людини» (Козачук Даша, 11 клас).
полоска
12.11.2015 Психолого-педагогічний консиліум щодо адаптації учнів 5-х класів до навчання в середній школі
        12.11.2015 р. відбувся психолого-педагогічний консиліум з використанням інтерактивних форм роботи щодо адаптації учнів 5-х класів до навчання в середній школі на тему: «Перші кроки в 5 класі». Метою було об’єднати зусилля всіх учасників навчально-виховного процесу зацікавлених в успішному навчанні і повноцінному розвитку дітей; визначити рівень адаптації учнів п’ятого класу; надати рекомендації, щодо індивідуальної роботи з кожною дитиною та класом в цілому. Під час консиліуму було використано різноманітні вправи на зняття емоційної напруги, поліпшення настрою, знайомство учасників один з одним, усвідомлення унікальності людської особистості, формування практичних навичок мислити позитивно, підвищення самооцінки, впевненості в своїх силах, емпатійності вчителів до учнів (відповідальні заступник директора з НВР Брихунець Г.М., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.).
полоска
11.11.2015 Лекційні заняття для учнів 4-8-х класів представника Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Карпенко О.М.
        У рамках місячника здорового способу життя з метою підвищення рівня культури гігієни рук школярів та запобігання поширенню інфекційних захворювань серед учнівської молоді 11.11.2015 р. проведено лекційні заняття для учнів 4-8-х класів представником Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Карпенко О.М. щодо реалізації соціального проекту «Чисті руки школяра». Інформація о заході була висвітлена на сайті управління освіти і науки Сумської міської ради.
полоска
11.11.2015 Інтелектуальна хімічна гра «Найрозумніший»
        11 листопада 2015 р. для учнів 8-х класів було проведено інтелектуальну хімічну гру «Найрозумніший» (відповідальна вчитель хімії Куценко С.Ю.). Учні показали добрі знання з тем «Хімічні елементи», «Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва», «Будова атома», «Хімічні сполуки», «Хімічні реакції». Переможцем гри став учень 8-Б класу Нефьодов Назар. Друге місце посів Банько Владислав (8-Б), третє – Клименко Данил (8-Б). Переможцеем гри із глядачами став Акименко Дмитро (8-В).
полоска
11.11.2015 Шоу-вікторина «Мій друг – дорожній рух»
        11 листопада 2015 року в рамках тижня безпеки дорожнього руху в 2-А класі (класовод Заіченко О.Л.) була проведена шоу-вікторина «Мій друг – дорожній рух». Цей виховний захід був спрямований на повторення і закріплення правил дорожнього руху в ігровій формі.
полоска
11.11.2015 Інтелектуальна гра «Як бути здоровим?»
        11.11.2015 р. у рамках місячника здорового способу життя у 2-Г класі (класовод Самойленко Л.В.) відбулася інтелектуальна гра «Як бути здоровим?». Учні 4-Б класу з другокласниками повторили правила особистої гігієни, а лікар-стоматолог Силка Г.В. розповіла та показала учням, як правильно доглядати за зубами та зберегти їх здоровими.
полоска
11.11.2015 Захід «Моє мовлення – дзеркало мовної освіченості. Розмова про школу лихослів’я»
        11.11.2015 р. до Дня української писемності та мови (відповідальна Едель І.М.) на базі бібліотеки-філії №2 МЦБС ім. Т.Г. Шевченка для учнів 9-Б класу (класний керівник Іваненко-Гребець Л.П.) був проведений захід «Моє мовлення – дзеркало мовної освіченості. Розмова про школу лихослів’я», який був спрямований на виховування у школярів культури мовлення та спілкування, любові до рідного слова.
полоска
10.11.2015 Вікторина «У світі хімічних елементів»
        10 листопада 2015 р. у рамках тижня хімії була проведена вікторина «У світі хімічних елементів» для учнів 7-х класів (відповідальна вчитель хімії Куценко С.Ю.). Учні показали ґрунтовні знання про хімічні елементи, вміння логічно мислити, застосовувати свої знання на практиці, співпрацювати і досягати гарних результатів. Переможцями конкурсу стала команда 7-В класу у складі: Гашкадер Егор, Клименко Есенія, Серсел Емма, Чиркова Карина. Друге місце посіла команда 7-А класу у складі: Панікаренко Дар’я, Хижняк Влада, Ксенженко Ольга, Бондар Анастасія. Третє місце посіла команда 7-Б класу, за яку грали: Гунько Анна, Оласюк Анна, Босенко Софія.
полоска
10.11.2015 Бесіда «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»
        10.11.2015 р. у рамках проведення місячника здорового способу життя завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 4-В класу (класовод Кравченко Т.В.) була проведена бесіда «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Захід був спрямований на виховання в дітей дбайливого ставлення до власного здоров’я, формування здорового способу життя, бажання займатися фізичною культурою і спортом.
полоска
09.11.2015 КВК «Кроки до здоров’я»
        У рамках місячника здорового способу життя 09.11.2015 р. команди учнів 6-х класів брали участь у КВК «Кроки до здоров’я», під час якого за допомогою різноманітних ігрових завдань учні вчилися основним правилам здорового способу життя, відповідальній поведінці (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.)
полоска
05.11.2015 Тиждень безпеки дорожнього руху
        З 09.11 по 13.11.2015 р. в школі буде проводитися тиждень безпеки дорожнього руху
        Заходи тижня
полоска
05.11.2015 Лекція лікаря нарколога обласного наркодиспансера Пономарьова Б.В. «Профілактика наркоманії»
        05.11.2015 р. у рамках місячника здорового способу життя лікарем наркологом обласного наркодиспансера Пономарьовим Б.В. для учнів 9-х класів було проведено лекцію «Профілактика наркоманії» та проведено наркопрофогляд учнів (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
05.11.2015 Тиждень хімії
        З 09.11 по 13.11.2015 р. в школі буде проводитися тиждень хімії
        Заходи тижня
полоска
02.11.2015 Місячник здорового способу життя
        З 04.11.2015 р. по 04.12.2015 р. в школі буде проводитися місячник здорового способу життя
        Заходи місячника
полоска
02.11.2015

        Щиро вітаємо
переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Роживець Ольгу - ІІІ місце
(10-А кл., вч. Штокало О.В.)
полоска
30.10.2015 Екскурсія до м. Батурін
        З метою ознайомлення з історичними пам’ятками України, вивчення історії та культури 30 жовтня 2015 р. учні 8-х та 10-А класів здійснили краєзнавчу подорож до м. Батурін. Школярі відвідали Батуринську цитадель, палац гетьмана Розумовського, краєзнавчий музей, дім-музей Кочубея (керівники груп: класні керівники 8-А класу Куценко С.Ю., 8-Б класу Павленко А.С., 8-В класу Капленко А.О., 10-А класу Афанасенко Т.В., учитель початкових класів Кравченко Т.В.).
полоска
30.10.2015 Подорож до міста Львів
        28.10-30.10. 2015 р. тривала подорож учнів 8-10 класів до міста Львів (відповідальні Хижняк Л.Б., Калашник Т.О.). Щоб не гаяти часу, чекаючи потяг, ми оглянули Київ: милувалися краєвидами Маріїнського парку та Дніпра, каталися на дитячих гірках та гойдалках, побували на Хрещатику, вулиці Банковій, «привіталися» з Лобановським, оглянули стародавні Михайлівський Золотоверхий та Софіївський собори, Андріївську церкву, сфотографувалися з Пронею Прокопівною та Галохвастовим. Трохи «шоковані», але вражені мистецтвом сучасних художників, роботи яких виставлені в Пінчук-центрі… Відвідавши Львів, ми поринули в атмосферу старого міста з його неповторними будиночками, замками, палацами, церквами та соборами з пишним внутрішнім оздобленням, вуличними талановитими музикантами, поспілкувалися з приємними, доброзичливими людьми, вдихнули п’янкий аромат львівської кави. На згадку про подорож привезли «титули», «чоколядки», гарний настрій, незабутні враження.
полоска
30.10.2015 Презентація «Чудеса України!»
        30.10.2015 р. у рамках місячника шкільної бібліотеки та осінніх канікул завідуючою бібліотекою Лисицькою О.І. для учнів 2-х класів була продемонстрована презентація «Чудеса України». Під час презентації діти дізналися про сім найвідоміших чудес України та згадали про дива, які є на теренах нашої області.
полоска
29.10.2015 Розповідь «Мій сонячний дім – моя Україна!» і виготовлення листівок «Моя мальовнича Україна»
        29.10.2015 р. у рамках місячника шкільної бібліотеки та осінніх канікул учні 4-х класів прослухали цікаву, змістовну розповідь бібліотекаря Едель І.М. «Мій сонячний дім – моя Україна!» і займалися виготовленням листівок «Моя мальовнича Україна»
полоска
29.10.2015 Огляд-виставка Дарії Безкостої «Перемога життя»
        Учні 5-Б класу з класним керівником Шовковою В.І. 29.10.2015 р. відвідали муніципальну галерею з метою зануритися в чарівний світ мистецтва на огляд-виставку Дарії Безкостої «Перемога життя». Діти були вражені талантом та майстерністю юної художниці, залишивши слова подяки в книзі відгуків.
полоска
28.10.2015 Презентація «Сумщина – колиска партизанської слави»
        Під час осінніх канікул 28.10.2015 р. учні 9-Б (класний керівник Іваненко-Гребець Л.П.) та 9-В (класний керівник Єфіменко А.О.) класів разом з бібліотекарем Едель І.М. відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка. До їх уваги працівниками бібліотеки була запропонована презентація «Сумщина – колиска партизанської слави» присвячена Дню визволення України від фашистських загарбників.
полоска
28.10.2015
Вітаємо
        переможців конкурсу дитячої
творчості «Диво калинове» ім. Д.Білоуса
за зайняте ІІ місце Ткаченко Діану (3-Б),
за зайняті ІІІ місця Косякова Ярослава (5-В),
Цебіногу Кіру (3-А), Баню Марію (11)
полоска
28.10.2015 Гра-мандрівка «Якщо хочеш бути здоровим»
        Під час осінніх канікул 28.10.2015 р. була проведена гра-мандрівка «Якщо хочеш бути здоровим» для учнів 3-А і 3-Б класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В.). Під час мандрівки школярам допомагали герої улюблених мультфільмів набувати навичок по збереженню свого здоров’я.
полоска
28.10.2015 Конкурс «Знавці здоров’я»
        На осінніх канікулах 28.10.2015 р. відбувся конкурс «Знавці здоров’я» між командами 2-А та 2-Б класів (відповідальні Заіченко О.Л. та Лиштван О.А.)
полоска
28.10.2015
З Днем визволення України від фашистських загарбників
полоска
27.10.2015 Краєзнавча подорож до м. Батурін
        З метою вивчення історичної і культурної спадщини українського народу 27.10.2015 р. учні 6-х класів здійснили краєзнавчу подорож на Чернігівщину до славного містечка Батурін – легендарної гетьманської столиці. Були вражені красою й пишністю палацу К. Розумовського – останнього гетьмана України, експозиціями будинку генерального судді В. Кочубея та музею археології. Відвідали цитадель Батуринської фортеці та Воскресенську церкву – місце поховання К. Розумовського (відповідальні класні керівники 6-А кл. Співак Т.В., 6-Б кл. Бондар Т.Л., 6-В кл. Землянко О.В., учитель української мови та літератури Богословська О.Б., учитель технологій Рудень І.І.)
полоска
27.10.2015 Конкурсно-ігрова програма «Зоряна година»
        Між командами 2-В та 2-Г класів на осінніх канікулах відбулася пізнавальна гра «Зоряна година» (класоводи Заведенко О.Ф., Самойленко Л.В.).
полоска
27.10.2015 Літературна подорож «Сторінками книги «Легенди України»
        У рамках проведення місячника шкільної бібліотеки та осінніх канікул 27.10.2015 р. учні 3-х класів разом з бібліотекарем Едель І.М. здійснили цікаву літературну подорож «Сторінками книги «Легенди України». Під час подорожі діти збагатили свої знання з українського фольклору та літератури і почули багато цікавих історичних фактів.
полоска
27.10.2015 Оглядова екскурсія до м. Полтава
        Учні 4-В та 7-Б класу разом з класними керівниками Кравченко Т.В. та Штокало О.В. здійснили оглядову екскурсію до м. Полтава. Побували в Національному музеї гончарства і кераміки в с. Опішня і в одному з найстаріших музеїв України – краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського, а також в музеї історії Полтавської битви та в музеї авіації і космонавтики, завітали до садиби видатного українського письменника І.П. Котляревського.
полоска
27.10.2015 Ігрова програма «Посіємо зернята доброти»
        На осінніх канікулах відбулася посвята в добрики учнів 1-А та 1-Б класів (класоводи Шерстюк Г.І., Васюкова С.М.) у рамках програми «Добрик крокує планетою».
полоска
26.10.2015 Бібліотечна подорож «Мій сонячний дім – моя Україна!»
        26.10.2015 р. у рамках проведення місячника шкільної бібліотеки та осінніх канікул учні 5-х класів разом з завідуючою бібліотекою Лисицькою О.І. здійснили бібліотечну подорож «Мій сонячний дім – моя Україна!». Під час подорожі діти дізналися безліч цікавих фактів про Україну, її природу, символи, традиції та видатних людей.
полоска
26.10.2015 Засідання «круглого» столу «Забезпечення якісної підготовки учнів до ЗНО з української мови та літератури»
        26 жовтня 2015 року на базі КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 було проведено засідання «круглого» столу «Забезпечення якісної підготовки учнів до ЗНО з української мови та літератури».
        Детальніше
полоска
22.10.2015 Конкурс патріотичних віршів «З Україною в серці»
        Серед учнів 5-х (21.10.2015 р.) та 6-х (22.10.2015 р.) класів пройшов конкурс патріотичних віршів «З Україною в серці», який проводився у рамках місячника шкільної бібліотеки (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.). Захід був спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості та любові до своєї держави і рідної землі. Переможцями конкурсу визнано учня 5-Б класу Мартинова Павла (класний керівник Шовкова В.І.) та ученицю 6-В класу Приймак Валерію (класний керівник Землянко О.В.).
полоска
21.10.2015 Пілотування та доопрацювання підручника – Календаря прав людини
        З 19 по 21 жовтня 2015 року в м. Суми у рамках спільного проекту МОН України та ОБСЕ працювала робоча група з пілотування та доопрацювання підручника – Календаря прав людини.
        Детальніше
полоска
20.10.2015 Лекція оперуповноваженого СКМСД СМВ УМВС України в Сумській області Котенко А.О. «Права та обов’язки неповнолітніх»
        20.10.2015 р. оперуповноваженим СКМСД СМВ УМВС України в Сумській області Котенко А.О. для учнів 9-10 класів було проведено лекцію на тему: «Права та обов’язки неповнолітніх» (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Волкова Т.А.).
полоска
20.10.2015 Канікули
        З 26.10.2015 р. по 30.11.2015 р. в школі будуть осінні канікули
        План роботи на період осінніх канікул 2015-2016 н.р.
        План роботи шкільної бібліотеки
        План роботи спортивної зали школи
полоска
19.10.2015 Літературна вікторина «Чи знаєш ти своє місто?»
        19.10.2015 р. бібліотекарем Едель І.М. з учням 6-В класу (класний керівник Землянко О.В.) була проведена літературна вікторина «Чи знаєш ти своє місто?», яка пройшла у рамках місячника шкільної бібліотеки. Під час заходу учні дізналися багато цікавих та маловідомих фактів з історії нашого міста, та з задоволенням відповідали на запитання вікторини.
полоска
16.10.2015
Вітаємо
переможців міського етапу
Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»
за зайняте ІІІ місце
Щербину Анастасію, Ягупу Альону (9-В клас)
(відповідальні Єфіменко А.О., Співак Т.В.)
полоска
15.10.2015 Бібліотечні уроки «Ти і твоя сім’я»
        У рамках проведення тижня сім’ї для учнів 4-В (12.10.2015 р., класовод Кравченко Т.В.), та 3-Б (15.10.2015 р., класовод Сугар О.В.) класів завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. були проведені бібліотечні уроки «Ти і твоя сім’я». Під час проведення заходів діти поглибили свої знання про сім’ю, про основні обов’язки членів сім’ї. Захід був спрямований на виховання у дітей шанобливого ставлення до старших членів сім’ї.
полоска
15.10.2015 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
        З 19.10.2015 р. по 23.10.2015 р. в школі буде проводитися тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
        Заходи тижня
полоска
14.10.2015
Вітаємо з Днем захисника Вітчизни
- святом мужності, благородства і честі! Від усієї душі бажаємо Вам творчих успіхів, щастя, благополуччя і всього самого доброго! Нехай труднощі, що зустрічаються на Вашому шляху, будуть завжди легко переборені. Міцного здоров'я, душевного тепла та святкового настрою!
полоска
13.10.2015 Загальношкільна акція «Наша країна – це ми!»
        13.10.2015 р. для учнів 1-11-х класів проведена загальношкільна акція «Наша країна – це ми!» та педагогів школи, під час якої учні та педагоги мали можливість написати на серцях блакитного та жовтого кольорів побажання бійцям, які зараз знаходяться в зоні проведення АТО та кріпили їх на контур нашої країни. На засіданні Президентської Ради Демократичної шкільної республіки було прийнято рішення відправити карту з побажаннями військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення воєнних дій (відповідальні практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
        Приємною несподіванкою для усього педагогічного та учнівського колективу стало зворотнє повідомлення у вигляді фотографії бійців 6 батальйону93 бригади у с. Піски зі словами вдячності, яке опубліковано на сторінці Facebook. Цитата волонтера Олександра Бортника, через якого ми передаємо всі зібрані речі та продукти захисникам нашої країни: «Прапор із сердечок, на кожному з яких є побажання, виготовлений дітьми школи №6 м. Суми, викликав фурор серед захисників. Дуже вдячні дітям за таку підтримку! Спеціально старалися, щоб таке диво підтримало бійців на такій важкій ділянці у зоні воєнних дій!».
полоска
13.10.2015 Батьківський всеобуч
        У навчальному закладі проводиться планомірна і цілеспрямована робота щодо забезпечення умов для збереження здоров’я учнів. Із цією метою 13 жовтня 2015 р. в школі був проведений батьківський всеобуч з теми «Сучасні погляди на проблеми збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я школярів», на якому були присутні міський голова Лисенко О.М., перший заступник міського голови Войтенко В.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пак С.Я., начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М., лікар-фтизіатр комунального закладу Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Білоцерковець Н.П., обласний дитячий психіатр Нікуліна І.В., завідувачка педіатричним відділенням ІІ міської дитячої лікарні Перерва П.М., завідувачка відділу практичної психології та соціальної роботи Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Свириденко М.М., а також учителі та батьки.
        Порядок денний
полоска
13.10.2015 Урок мужності «Україна понад усе»
        13.10.2015 р. у рамках проведення місячника шкільної бібліотеки та з нагоди святкування Дня захисника України для учнів 9-х класів (класні керівники Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П., Єфіменко А.О.) у актовій залі пройшов урок мужності «Україна понад усе» за участі керівника штабу Сумського волонтерського центру Якубовської О.П., учасника бойових дій у зоні АТО Штанько Г.В. та його дружини Штанько О.В. Захід був спрямований на формування в учнів розуміння понять «єдність» і «цілісність», «герой», «патріот», громадянської якості,почуття поваги до захисників Вітчизни, виховання справжніх патріотів держави
        Спочатку нового навчального року школа надає посильну підтримку волонтерському руху через керівника Сумського волонтерського штабу Якубовську О.П., допомагаючи у пошитті нижньої білизни для воїнів АТО (відповідальна Едель І.М.).
полоска
13.10.2015 Заходи до Дня захисника України
        Протягом тижня 12-16.10.2015 р. у школі були проведені заходи до Дня захисника України
        Заходи
полоска
13.10.2015 Народознавча година «Козацькому роду нема переводу»
        13.10.2015 р. у рамках проведення місячника шкільної бібліотеки для учнів 5-Б класу (класний керівник Шовкова В.І.) завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. була проведена народознавча година «Козацькому роду нема переводу». Під час заходу учні поглибили свої знання про звичаї, обряди та атрибути, пов’язані з козацькою минувшиною. Захід був спрямований на виховання у дітей шанобливого ставлення до власної історії та спонукання до наслідування кращих козацьких рис.
полоска
12.10.2015 Акції «Лист захиснику Вітчизни», «Спільними зусиллями», «Допомога пораненим», «Привітання захисників України»
        12-13.10.2015 у школі відбуваються акції (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С. та класні керівники):
        - «Лист захиснику Вітчизни» під час якої учні 5-8-х класів мали можливість привітати теплими словами захисників зі святом;
        - «Спільними зусиллями» з метою збору продуктів харчування (солодощі, кава, чай), теплого одягу (рукавиці, носки), засобів особистої гігієни, вітальних листівок-малюнків для привітання бійців, які знаходяться в зоні проведення АТО);
        - «Допомога пораненим» - збір пластикових виробів для виготовлення протезів пораненим воїнам;
        - «Привітання захисників України» (1-11 класи).
полоска
12.10.2015
Вітаємо
пришкілний табір «Сонечко» (Решетниченко С.О.) та
профільний табір «Ерудит» (Хижняк Л.Б.)
за зайняті ІІ місця
в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи пришкільних,
профільних таборів, таборів праці та відпочинку
полоска
09.10.2015 Лекція оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Котенко А.О.
        09.10.2015 р. у рамках тижня правознавства відбулася лекція оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області Котенко А.О. для учнів 8-х класів на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» (відповідальні практичний психолог Волкова Т. А. та соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
09.10.2015 Тиждень сім'ї
        З 12.10.2015 р. по 16.10.2015 р. в школі буде проводитися тиждень сім'ї
полоска
08.10.2015 Брейн-ринг «Загадки Феміди»
        08.10.2015 р. у рамках тижня правознавства зустрілися у двобої учні 10-А та 10-Б класів (відповідальна Калашник Т.О). «Феміда», заслухавши відповіді учнів на запитання брейн-рингу, визначила, що обидві команди сильні. Але з перевагою у два очки «Загадки Феміди» розв’язала команда учнів 10-А класу.
полоска
07.10.2015 Правовий квест «В гостях у Феміди»
        07.10.2015 р. учні 9-х класів у рамках тижня правознавства стали учасниками правового квесту «В гостях у Феміди» (відповідальна Калашник Т.О.). Достойно виступили всі три команди, але перемогу здобули учні 9-А. Вітаємо переможців.
полоска
07.10.2015 Учнівська конференція
        07.10.2015 р. відбулася учнівська конференція (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
06.10.2015 Зустріч з викладачем кафедри судочинства та міжнародного права Сумського державного університету Чернадчук О.В.
        06.10.2015 р. учні 10-11-х класів у рамках тижня правознавства мали зустріч з викладачем кафедри судочинства та міжнародного права Сумського державного університету Чернадчук О.В. Під час розмови учні мали можливість переконатися у важливості, дізнатися про тонкощі роботи адвоката (відповідальна Калашник Т.О.).
полоска
05.10.2015
Вітаємо
команду школи
з легкоатлетичного кросу
за зайняте ІІ місце
(відповідальна Стебай Л.П.)
Склад команди: Антипенко Аліна (7-Б), Дущенко Карина (7-В), Мещерякова Діана (7-В), Коряка Ксенія (8-А), Рогов Георгій (8-А), Лисенко Марія (8-А), Богданова Аліна (9-В),Голибін Родіон (10-Б)
полоска
05.10.2015 Бесіда-діалог зі старшим слідчим управління УМВС України в Сумській області Лук’яненко С.М.
        05.10.2015 р. учні 6-В класу під час бесіди-діалогу зі старшим слідчим управління УМВС України в Сумській області Лук’яненко С.М. (у рамках тижня правознавства) з’ясували, що таке правопорушення, яку відповідальність несуть неповнолітні у разі його вчинення (відповідальна Землянко О.В.).
полоска
Ми хочемо усі вас привітати
У цей святковий і осінній день
Тепла і сонечка Вам щиро побажати
Щоб радісно було Вам кожен день!

Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,

Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!
З днем вчителя!
полоска
01.10.2015 Тиждень правових знань
        З 05.10.2015 р. по 09.10.2015 р. в школі буде проводитися тиждень правових знань
        Заходи тижня
полоска
01.10.2015 Акція «Подаруй книгу своїй бібліотеці!»
        У рамках місячника шкільної бібліотеки з 01 по 31.10.2015 року у навчальному закладі проходить акція «Подаруй книгу своїй бібліотеці!»
полоска
30.09.2015 Реалізація проекту «З Луганщиною разом!»
        Протягом вересня навчальний заклад прийняв участь у реалізації проекту «З Луганщиною разом!». Учні школи приносили канцелярське приладдя (зошити, ручки, олівці, папір, альбоми для малювання, лінійки тощо) для підтримки та надання допомоги учням із категорії «внутрішньо переміщені особи» (відповідальні практичний психолог Волкова Т.А., соціальний педагог Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
30.09.2015 V обласний зліт шкільних медіаторів «Дружня школа для стабільного майбутнього»
        З метою стимулювання розвитку шкільного центру медіації, поглиблення знань, умінь і навичок шкільних медіаторів у практиці ненасильницького розв’язання конфліктів 30.09.2015 р. дві учениці КУ СЗОШ №6 Резніченко Анна (9-А кл.) та Ягупа Альона (9-В кл.) взяли участь у V обласному зльоті шкільних медіаторів «Дружня школа для стабільного майбутнього», який відбувся у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (відповідальні практичний психолог Волкова Т.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
30.09.2015 До відома!
       Нормативні документи ДПА-2016 р
       Нормативні документи ЗНО-2016 р
полоска
29.09.2015 Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України»
        З 01.10.2015 р. по 31.10.2015 р. в школі буде проводитися Місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України»
        Заходи місячника
полоска
23.09.2015 Екскурсія до 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Суми
        23 вересня учні 3-А класу (класовод Сивоконь Л.М.) відвідали з екскурсійною програмою 2-у Державну пожежно-рятувальну частину м. Суми.
        Дітям продемонстрували пожежно-технічне обладнання кожного автомобіля і пояснили, як його використовують вогнеборці під час аварійно-рятувальних робіт та приборкання масштабних пожеж. Найцікавішим стало захисне спорядження рятувальників та їхній бойовий одяг, які діти приміряли і одягнули на себе, після чого відчули себе пожежниками.Наостанок, школярів ознайомили з правилами безпеки життєдіяльності та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій, виявленні вибухонебезпечних предметів.
        Інформація про цей захід була висвітлена на сайті управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
полоска
22.09.2015 Патріотична година, присвячена Дню партизанської слави України
        22.09.2015 р. для учнів 4-А класу (класовод Сагайдак О.В.) працівниками бібліотеки була проведена патріотична година, присвячена Дню партизанської слави України. Також для учнів 5-А класу (класний керівник Шамрай С.В.) була проведена бесіда, присвячена відповідній темі. Під час заходів діти дізналися багато цікавих фактів з історії партизанського руху та ознайомилися з літературою, яка є в шкільній бібліотеці з цієї теми.
полоска
22.09.2015
полоска
21.09.2015 Презентація, присвячена Міжнародному дню миру
        21.09.2015 р. для учнів 4-В класу (класовод Кравченко Т.В.) працівниками бібліотеки була проведена презентація, присвячена Міжнародному дню миру. Під час презентації учні довідалися про історію цього свята, а також про маленьку японську дівчинку Садако, яка майструвала паперових журавликів задля здійснення своєї мрії.
полоска
18.09.2015

        Щиро вітаємо
переможців міського конкурсу-пленеру
«Моє рідне місто» (парк «Казка»)
Орищенко Єлизавету (9-В клас) - ІІІ місце
Галинську Каріну (6-А клас) - ІІІ місце
Переможцці були нагороджені
безкоштовними квитками на атракціони
полоска
17.09.2015 Краєзнавча гра «Любе місто – Суми»
        17.09.2015 р. з учнями 7-В класу була проведена краєзнавча гра, присвячена 360-річчю заснування м. Суми «Любе місто – Суми». Учні дізналися про деякі цікаві факти з історії міста та із задоволенням відповідали на запитання гри (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
14.09.2015 Увага!
        16.09.2015 р. о 17.00 відбудеться батьківська конференція, а о 18.30 відбудуться класні батьківські збори учнів 1-11-х класів
полоска
11.09.2015 Брейн-ринг «Мій рідний край»
        11 вересня 2015 р. учні 8-х класів стали учасниками брейн-рингу «Мій рідний край» (учитель історії Калашник Т.О.). Учні продемонстрували свої знання з географії, історії та природи рідного краю. Під час гри перемогла команда учнів 8-Б класу. Вітаємо переможців.
полоска
07.09.2015 До відома!
        Графік прийому адміністрації КУ Сумської ЗОШ №6
        Режим роботи управління освіти і науки Сумської міської ради
полоска
07.09.2015 Відкриття Олімпійського тижня
        Як відомо, спорт покращує здоров’я, допомагає побороти лінь, робить людину витривалішою, стимулює до високих досягнень. А починається все зі звичайних уроків фізкультури, які так полюбляють школярі. А тому у вересні в місті Суми для учнів традиційно проводяться тижні фізичної культури.
        Справжнім святом спорту, прекрасним стартом тижня став Олімпійський урок, що було проведено 7 вересня 2015 р. у КУСЗОШ №6.
        Детальніше
полоска
04.09.2015 Олімпійський тиждень
        З 07.09.2015 р. по 14.09.2015 р. в школі буде проводитися Олімпійський тиждень
        Заходи тижня
полоска
04.09.2015 Загальноміський захід «Дні сталої енергії в місті Суми»
        Відповідно до плану проведення загальноміського заходу «Дні сталої енергії в місті Суми» проходила акція «Енергозбереження – вимога часу», у рамках якої 03.09.2015р. учні 8-Б класу здійснили екскурсію до ЦЕНТУМу. Крім того, були відвідані заходи до Дня відкритих дверей (ярмарок, екскурсія закладом) (відповідальні класний керівник 8-Б класу Павленко А.С., учитель фізики Ковбасістий В.В.)
        Також 04.09.2015 р. учні 9-В класу разом з класним керівником Єфіменко А.О. здійснили екскурсію до СумДУ «День відкритих дверей». Школярі відвідали кафедру прикладної гідроаеромеханіки факультету технічних систем та енерго-ефективних технологій, де переглянули фільм екологічного спрямування, прийняли активну участь у демонстраційному занятті в лабораторії, поспілкувалися з науковцями та викладачами університету і власноруч виготовили сувеніри з монет «Герб України».
полоска
01.09.2015
полоска
31.08.2015 Про режим роботи навчального закладу 1 вересня 2015 року
        Доводимо до відома розпорядження від 31.08.2015 №7 "Про режим роботи навчального закладу
1 вересня 2015 року"
        Розпорядження
полоска
31.08.2015 Заходи до Дня визволення та Дня міста 2015 року
        Доводимо до відома загальноміські заходи до Дня визволення та Дня міста 2015 року для ознайомлення та використання в роботі (розпорядження міського голови від 22.06.2015 №162-Р).
        Заходи
полоска
28.08.2015 Місячник безпеки дорожнього руху та попередження травматизму «Увага! Діти на дорозі»
        З 01.09.2015 р. по 30.09.2015 р. в школі буде проводитися місячник безпеки дорожнього руху та попередження травматизму «Увага! Діти на дорозі»
        Заходи місячника
полоска
18.08.2015 Увага!
        26.08.2015 р. о 18.30 відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників
полоска
11.08.2015 Географія театру або велика мандрівка
        З чого починається театр? З гардеробної? Не завжди. Для наших учнів театр починається зі сходинок юридичного факультету СНАУ. У серпні 2015 року учні 8-10 класів Сумської загальноосвітньої школи №6, яка є базовою для юридичного факультету аграрного університету, взяли участь в україно-польському грандовому проекті по залученню учнівської молоді двох яскравих самобутніх країн.
        Українським школярам та їхнім одноліткам з Жешува по-справжньому пощастило. Співпраця з молодими, але вже професійними акторами Магдою та Патриком слугувала чуттєвому та культурному збагаченню учнів. До речі, навесні 2015 року на молодіжному кінофестивалі у Каннах Патрик отримав Гран-Прі за кращу акторську гру в сучасному молодіжному кіно та театрі.
        Детальніше
полоска


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому навчальному закладі.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове