Шапка
Шапка1 Шапка2 Шапка3 Шапка4
полоска

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Головна (архив 2016-2017 н.р.)

Комунальна установа Сумська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6,
м. Суми, Сумської області

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

2016-2017 н.р.
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
02 липня 2022  року


НОВИНИ

полоска
12.07.2017 Інформація щодо епідеміологічної ситуації кору 2017

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на кір у Сумській області адміністрація школи доводить до відома лист відділу охорони здоров’я Сумської міської ради від 11.07.2017 року №24.01-17/802 «Інформація щодо епідеміологічної ситуації кору 2017».
полоска
24.06.2017 Урочисті збори щодо вручення випускникам 11-х класів документів про здобуття повної загальної середньої освіти
        24 червня 2017 року о 19.00 у приміщенні актової зали школи відбулися урочисті збори щодо вручення випускникам 11-х класів документів про здобуття повної загальної середньої освіти.
полоска
09.06.2017 Урочисті збори щодо вручення учням 9-х класів документів про базову загальну середню освіту
        9 червня о 10.00 у приміщенні актової зали школи відбулися урочисті збори щодо вручення учням 9-х класів документів про базову загальну середню освіту.
полоска
08.06.2017 Презентація про практичну реалізацію Концепції Нової української школи
        08.06.2017 р. на базі КУ Сумської ЗОШ №27 відбулася презентація про практичну реалізацію Концепції Нової української школи в навчальному закладі за підсумками 2016-2017 н.р.
полоска
06.06.2017 Звіт керівника
        06.06.2017 р. о 17.00 в актовій залі був проведений звіт керівника
полоска
01.06.2017 Гра-подорож «Солодке дерево»
        01.06.2017 р. працівниками шкільної бібліотеки разом з учнями, які відвідують пришкільний табір «Сонечко» була проведена гра-подорож «Солодке дерево» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
01.06.2017
полоска
29.05.2017 30.05.2017 31.05.2017 01.06.2017 02.06.2017 06.06.2017 07.06.2017 08.06.2017 12.06.2017 13.06.2017 14.06.2017 15.06.2017 Робота профільного табору «Ерудит»
        29 травня розпочав роботу профільний табір «Ерудит».
        Оздоровлення почали з ранкової гімнастики та гри у волейбол, яку провів учитель фізичної культури Ралка В.Ю.
        Учасники загонів №№1,2,3,4 під керівництвом вихователів табору Калашник Т.О., Ковбасістого В.В., Іваненко-Гребець Л.П., Радченко Л.П., Співак Т.В., Василенко Л.Б., Тутової І.В., Води О.І., Лушпенко О.І. здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію до Сумського національного аграрного університету «Моя майбутня професія».
        Вихованці 1 загону взяли участь у цікавому заході – КВК «Найрозумніший», проведеному учителем англійської мови Грицай С.П. З дітьми 2 загону учитель географії Іваненко-Гребець Л.П. здійснила заочну подорож, провівши тренінгове заняття «Галопом по Європі». Учасники 3 та 4 загонів представили презентацію міні-проектів «Настінний журнал з інтерв’ю відомих людей» під керівництвом учителів англійської мови Василенко Л.Б. та Тутової І.В.

        30 травня усі загони профільного табору здійснили навчальну екскурсію до сховища Сумської дистанції цивільних споруд адміністративний будинок, де учні прослухали цікаву інформацію про засоби захисту населення під час надзвичайних ситуацій та стали учасниками тренінгу «Мої дії у надзвичайній ситуації».
        Також цього дня всі учасники загонів відвідали Римсько-католицький костьол Благовіщення Пресвятої Діви Марії та вулицю Троїцьку.

        31 травня відбулося урочисте відкриття табірної зміни.
        Загін учнів 10-Б класу разом з учителями географії Іваненко-Гребець Л.П. та хімії Радченко Л.П. стали учасниками науково-практичної конференції з міжнародною участю «Екстрена медична допомога. Діяльність служби медицини катастроф у зоні АТО». Діти дізналися про особливості професійної діяльності лікарів-реаніматологів під час воєнних подій. Стали учасниками тренінгу з надання першої невідкладної медичної допомоги, а також поспілкувалися з лікарями швидкої країн Прибалтики та Казахстану .
        Усі загони відвідали Муніципальну галерею, де оглянули діючу експозицію.
        Також загони здійснили екскурсію до Сумської обласної наукової бібліотеки. Діти відвідали відділ іноземної літератури, брали участь у вікторині «Що ви знаєте про США?», дізналися про співпрацю волонтерів з англомовних країн, грали в настільні ігри: лото англійською мовою та сенсорні ігри.
        У другій половині дня у вихованців табору відбулися цікаві заходи, проведені вихователями табору:
        - історична вікторина «Європейський калейдоскоп» – учитель історії Калашник Т.О. (1 загін);
        - пізнавально-інтелектуальний марафон «Пізнаємо світ природи» – учитель біології Співак Т.В (2 загін);
        - відеолекторій з історії орігамі «Модульне орігамі» – учителі англійської мови Василенко Л.Б., Тутова І.В. (3 загін);
        - урок-практикум «Комп’ютерна графіка» – побудова об’ємних геометричних фігур» – учитель інформатики Штокало О.В. (4 загін).

        01 червня загін учнів 8-А та 8-Б класів разом з учителями здійснили екскурсію до VIP-відділення Приватбанку. Діти дізналися про професії у банку, брали участь у командній грі «Квест», отримали «Юніор»-карти, сертифікати та солодкі призи.
        Учні 10-А та 10-Б класів відвідали Головне відділення Ощадбанку, де дізналися про професії працівників банку, відвідали відділи безпеки, call-центр, ознайомилися з роботою терміналу, поштомату.
        У рамках святкування в місті Дня захисту дітей, вихованці табору відвідали цікаві, розважальні заходи, які проходили в дитячому парку «Казка» .
        У вихованців профільного табору «Ерудит» (1 загін) під керівництвом учителя математики Сергієнко С.А. відбувся захід – практичне заняття «Перетворення фігур у просторі». Учні 2 загону презентували міні-проекти з теми «Утилізація побутових відходів у м. Суми, шляхи вирішення проблеми» (учитель географії Іваненко-Гребець Л.П.). Вихованці 3 загону стали учасниками практичного заняття з англійської мови з волонтеркою Лорен Гребс – круглий стіл «Права та обов’язки дітей» , який підготували учителі англійської мови Тутова І.В. та Василенко Л.Б. А на учнів 8-Б класу (4 загін) чекала пізнавально-розважальна гра «Математика навколо нас» , яку провела учитель математики Вода О.І.
        Учні 8-х класів відвідали конгрес-центр СДУ і взяли участь у благодійній презентації Форум благодійників «Благодійність в об’єктиві» .

        02 червня методист навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Сумської області ДСНС України Чвалун С.В. провів тренінг «Організація та проведення безпечного відпочинку влітку» для вихованців профільного табору «Ерудит».
        Президент Федерації тай бо Сумщини Елізавета Курило провела майстер-клас «Корисні фізичні навантаження для підлітків» .
        Учитель англійської мови Грицай С.П. провела для учнів 10-А класу КВК «Найрозумніший» . Вихованці 2 загону (10-Б клас) під керівництвом учителя біології Співак Т.В. поглиблювали знання з біології на заході – лабораторний практикум з біології «Цікаві задачі з молекулярної біології» . Вихованці мовного загону разом з учителями англійської мови Тутовою І.В. та Василенко Л.Б. провели інтелектуальний марафон «Ми – молоде покоління» (створення агітаційних листівок «Як молодь може вплинути на майбутнє держави».

        06 червня вихованці профільного табору разом з вихователями здійснили екскурсію до Державного підприємства «Сумське лісництво». Діти дізналися про професії лісника, столяра, різьбляра. Сюрпризом для учнів стала зустріч із дикою свинею та її новонародженими поросятами, що мешкають на території підприємства.
        Також вихованці табору здійснили подорож екологічною стежиною КУ Сумської ЗОШ №5 , яку провели учитель біології Чмеленко В.В. разом зі своїми вихованцями. Діти дізналися багато цікавого про природу та екологічні проблеми рідного краю.
        З метою підготовки до майбутнього ЗНО, для учнів 10-А класу учитель математики Сергієнко С.А. провела захід - розв’язування задач у форматі ЗНО «Дослідження функції та побудова графіків».
        У вихованців 2 загону відбулася цікава та пізнавальна зустріч з лікарем невропатологом Мурзою В.І. «Конфліктологія та керування конфліктами».
        Під керівництвом учителів англійської мови Василенко Л.Б. та Тутової І.В. вихованці 3 загону презентували міні-проекти «Збережи довкілля!»
        Учитель фізики Артюшенко О.М. для учнів 8-Б класу провела інтелектуальну гру «Найрозумніший», на якій діти показали ґрунтовні знання з фізики та власну ерудицію.

        07 червня учні 8-А та 8-Б класів здійснили екскурсію до Сумського державного університету. Також діти відвідали кафедру електроніки та комп’ютерної техніки. Школярам запропонували до перегляду сучасне обладнання, зокрема, показали роботу 3D принтера. Також школярі відвідали бібліотеку СДУ. Екскурсія до кафедри журналістики надала можливість вихованцям табору відчути себе у ролі телеведучих. Школярі активно декламували новини, розповідали прогноз погоди, а деякі навіть відчули себе у ролі операторів та режисерів.
        Учні 10-А класу взяли активну участь у інформаційному заході «День кар’єри ЄС» , що проходив у конгрес-центрі СДУ, спрямованому на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському вимірі. Для школярів та випускників шкіл був проведений семінар: "Важливість вибору майбутньої професії – «Ваше майбутнє у Ваших руках».
        Учні 10-Б класу відпочили у ботанічному саду Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, де дізналися про різні види рослин європейської флори.
        Учні 10-Б класу взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави Сум.

        08.06.2017 р. учні 8-А та 8-Б та 10-Б класів здійснили екскурсію до криміналістичної лабораторії на базі ХАМВС. Діти ознайомилися з особливостями професії криміналіста, розвивали правову грамотність, дізналися, як знання з математики, фізики, біології та хімії допомагають розкривати злочини.
        Вихованці 1 загону брали активну участь у інформаційному заході «Світ на долоні». Учні відвідали цікаві майстер-класи, спрямовані на підвищення рівня іноземної мови, стали учасниками англомовних квестів.

        12 червня учні 10-А та 8-А класів відвідали Сумський обласний центр служби крови, де ознайомилися з умовами зберігання, транспортування крові та дізналися про важливість донорської допомоги.
        З метою національно-патріотичного виховання, профорієнтації учні 10-Б та 8-Б класів здійснили екскурсію до Державного ліцей-інтернату з посиленою військовою підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка.
        Вихованці 1 та 3 загонів здійснили покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави Сум.

        13 червня учні 10-А класу здійснили екскурсію до приватного музею «Цікавинки Сумщини», де мали можливість не тільки побачити старовинні речі, а й потримати їх у руках, приміряти та перевірити, чи дійсно працює раритетна електротехніка.
        Учні 10-Б класу здійснили екскурсію до ЦЕНТУМу, де відвідали етнографічний відділ, відділ декоративно-прикладного мистецтва. Та особливе захоплення у вихованців 2 загону викликали тварин живого куточку, а саме нерозлучники рожевощокі, карели, папужки, лебеді, кури різноманітних порід, акваріумні рибки, рептилія та мавпочка.
        Учні 8-А та 8-Б класів переглянули фільм «Пірати Карибського моря» у кінотеатрі «Космос».

        14 червня учні 10-А та 10-Б класів відвідали з екскурсією ветеринарну клініку «Хелс». Діти познайомилися з особливостями професій: ветеринар, хірург, дресирувальник тварин та грумінг-майстер. Цікавою та пізнавальною стала зустріч із безпритульними тваринами, якими опікується, лікує та в подальшому знаходить домівки громадська організація «Суспільство охорони тварин у м. Суми».
        Вихованці всіх загонів табору здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію до кінологічного центру головного управління національної поліції України в Сумській області.

        15 червня учні 8-Б класу відвідали волонтерську організацію Громадський фонд «Суми», де учні передали дитячий одяг та іграшки, зібрані в рамках акції «Тонна добрих речей для дітей» та медикаменти, зібрані в рамках акції «Ліки воїнам АТО». Цього ж дня вихованці 3 загону табору відвідали волонтерську організацію СББ «ТИЛ», де передали листи захисникам Вітчизни для воїнів АТО та зібрані в рамках участі у Всеукраїнській акції БО «Благодійний фонд ОВЕС» «Добро жменями» пластикові кришечки для виготовлення протезів пораненим бійцям. Крім того, на базі волонтерського центру СББ «ТИЛ» старшокласники взяли участь у благодійній акції «З вірою у перемогу» щодо створення маскувальних сіток для зони АТО.
        Вихованці 1-го та 2-го загонів відвідали Муніципальну галерею, де оглянули діючу експозицію, присвячену безпритульним тваринам м. Суми.
полоска
29.05.2017 30.05.2017 31.05.2017 01.06.2017 02.06.2017 06.06.2017 07.06.2017 08.06.2017 09.06.2017 12.06.2017 13.06.2017 14.06.2017 15.06.2017 16.06.2017 Робота відпочинкового пришкільного табору «Сонечко»
        29 травня розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір «Сонечко». Оздоровлення почали з ранкової зарядки, яку провела учитель фізичної культури Ковальова О.М. та Висоцька О.М.
        1-2 загони здійснили цікаву екскурсію до ЦЕНТУМ «Рослинний і тваринний світ».
        Вихованці 3-4 загонів брали участь у майстер-класі по виготовленню ляльки-мотанки берегині українського народу на базі ЦЕНТУМ.
        5-8 загони весело провели час у парку ім. І.Кожедуба.
        Закінчився день малюнком на асфальті «Сонце, літо, діти!».

        30 травня відкриття малих Олімпійських ігор.
        Відкрили малі Олімпійських ігри змагання команди дівчат по футболу в футбольному центрі «Барса».
        На спортивному шкільному майданчику відбулися «Веселі старти» між командами 1-8 загонів під керівництвом викладача фізкультури Ковальової О.М.
        2-7 загони відвідали планетарій «Атмосфера 360».
        5 загін познайомився з цивільними захисними спорудами м. Суми.

        31 травня діти 1-4 загонів завітали до Сумської обласної бібліотеки для дітей, де мали нагоду побувати на літературних смаколиках «Сьогодні книжка вас здивує, свої таємниці вам подарує».
        З метою розвитку творчих здібностей вихованці 5-6 загонів здійснили екскурсію до ЦЕНТУМ, де взяли участь у майстер-класі з виготовлення аплікації «Калинка».
        7-8 загони відвідали екскурсію до сховища Сумської дистанції цивільних споруд «Способи захисту населення під час надзвичайних ситуацій» з метою ознайомлення з засобами та організацією заходів по забезпеченню безпеки життєдіяльності.

        1 червня жваво і захоплено пройшло свято «Дитинства – чисте джерело» та конкурс малюнка на асфальті «Посмішкою дитини співає щастя» у бібліотеці-філії №2 Сумської МЦБС імені Т.Г.Шевченка для вихованців 5 загону «Джерельце».
        8 та 6 загони взяли участь у міських заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. 8 загін «Українці» взяли участь у параді пришкільних таборів, концертно-ігровій програмі з танцювальним марафоном та відвідали майстер-клас «Спритні, дужі, грайливі». 6 загін «Пізнайки» весело та цікаво провели час у парку «Казка» на Свято «Суми – місто безпеки!».
        Міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей «Чілдрен Кінофест 2017» відвідали «Веселі козачата» – 7 загін. Діти переглянули французьку анімаційну стрічку «Життя кабачка» про хлопчика Ікара, який дізнався про непрості історії інших дітей та про важливість дружби та взаємної допомоги. Фільм не залишив нікого байдужим та отримав від дітей найвищу оцінку.
        З метою поглиблення знань з історії рідного краю, традицій, ремесла українського народу 1,2,3 загони здійснили екскурсію до краєзнавчого музею.
        Вихованці 4 загону «Капітошки» з задоволенням переглянули фільм «Дивовижна планета + Планета Динозаврів» у цифровому планетарії ATMASFERA 360.
        Акція «Чарівні долоньки» завершила цей святковий день. Діти залюбки та весело створили плакати «Долоньки єднань». Ця акція дала змогу знайти нових друзів та цінувати дружні відносини.

        2 червня 7 загін «Веселі козачата» відвідали київський цифровий планетарій «ATMASFERA 360». Свої знання про Всесвіт діти поповнили за допомогою науково-популярного фільму «Дивовижна подорож Сонячною системою».
        5 загін «Джерельце» побували на майстер-класі у ЦЕНТУМ. Діти вправно справилися з виготовленням оригамі півника.
        Відчинив двері для дітей 1,2,3,4 загонів контактний зоопарк «Бабусине подвір'я», що допомагає сформувати у дітей усвідомлення важливості ціннісного та бережного ставлення до тварин.
        6 загін «Пізнайки» побував у пожежній частині, що розташована на вулиці ім. С.Табали. Адже, формування уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідками; правильно діяти у випадку виявлення пожежі вдома чи на інших об’єктах; виховання пильності, обережності, почуття відповідальності за свої вчинки та виховування інтересу до професії пожежного – мета цієї цікавої та пізнавальної екскурсії.

        6 червня 1 загін побував на конкурсно-розважальній програмі «Літні розваги», яка відбулася в палаці дітей та юнацтва
        5 загін – вихованці із задоволенням випробували себе у створені малюнку із піску, відвідавши цікавий майстер-клас у студії пісочної анімації «Сахара»
        Діти інших загонів побували на концертній програмі у обласній філармонії, де прослухали естрадну програму «Веселі канікули».

        7 червня діти переглянули виставу «Лускунчик» в театрі драми та комедії імені М.Щепкіна та залишилися задоволеними.
        «Заплети косу – дівочу красу» . Під таким гаслом пройшов конкурс серед дівчаток табору. Кожна учасниця мала змогу показати майстерно виплетену косу.

        8 червня – день Бантика
                В мене є бантик красивий
                І червоний є, і синій,
                Кожний день я їх міняю
                Під наряди підбираю,
                А сьогодні в мене свято,
                То і бантиків – багато!
        Так радісно розпочався День бантика у пришкільному таборі «Сонечко». Найбільше бантиків було у дітей загону «Джерельце», «Капітошки» та «Дружба».
        Вихованці 6 загону «Пізнайки» пізнали радість перемоги на міському конкурсі малюнку на асфальті «Як бережу енергію» в рамках загальноміського заходу «Дні Сталої енергії в місті Суми» і отримали почесне ІІІ місце серед 22 таборів нашого міста. Ця подія була висвітлена на телеканалі «Відікон».
        Діти 3,4,8 загонів вперше побували у банківській установі Приватбанку. Екскурсія була цікавою та корисною для дітей, адже там навчають фінансовій грамотності. Усі вихованці отримали сертифікати та солодкі подарунки від Приватбанку.
        2,5 загони побував на конкурсно-роважальній програмі «Грай, літо, грай!» у ПДЮ.
        Аби навчити підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки, рятувальники пожежної частини запросили дітей 6 та 7 загонів до своєї частини на екскурсію.
        Закінчився день зустріччю з сумськими патрульними, які завітали до всіх дітей табору. Інспектори провели заняття на тему «Безпека на дорозі – понад усе!». Дітям розповіли про дорожні знаки, світлофор, правила переходу проїжджої частини та ознайомили з професією патрульного.

        9 червня - Міжнародний день друзів. Тому день розпочався з дружнього виконання зарядки, смачного сніданку під девізом «Дружньо все ми поїдаємо й тарілки порожніми залишаємо!».
        Далі вихованці пришкільного табору «Сонечко» весело та цікаво провели час у палаці культури «Хімік». Діти переглянули виставу «Спляча красуня» та стали учасниками розважально-ігрової програми «Подорож країною неймовірних пригод». Разом з казковими героями весело та дружньо промайнув час.

        12 червня всі діти табору побували на екскурсії «Куточок живої природи» та майстер-класі по бісероплетінню в ЦЕНТУМ.
        Хлопчики 6 та 8 загону відвідали Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка. З екскурсоводом діти побували в навчальних класах ліцеїстів, в приміщенні рот, побачили умови побуту учнів та у музеї ліцею. Наші вихованці відзначили, що їх вразила дисципліна і ввічливість ліцеїстів, вихованість і культура спілкування, їх фізична підготовка, вмотивованість до виконання військового обов'язку – захисту рідної землі від ворога.

        13 червня діти 1-4 загонів з екскурсією відвідали пожежну частину, яка знаходиться на вул. С.Табали (Сєвєр)
        7-8 загони побували на майстер-класі у студії пісочної анімації.
        5-6 загони побували на майстер-класі по бісероплетінню в ЦЕНТУМ.

        14 червня 1 загін «Дружба» – весело та кмітливо провели час, адже спортивні естафети на свіжому повітрі – це найкраща розвага для дітей!
        2 загін «Кульбабка» та 8 загін «Українці» взяли участь у розважально-ігровій програмі «Грай, літо, грай!», яка проходила у ПДЮ.
        5 загін «Джерельце» та 6 загін «Пізнайки» відвідали відділення Приватбанку. Сумська обласна бібліотека для дітей для 3-4 загонів підготувала пізнавальну бесіду застереження «Щоб в біді не опинитись, потрібно з головою не розгубитись!».
        7 загін «Веселі козачата» були в захваті від екскурсії до Сумської наукової бібліотеки. Діти мали можливість взяти участь у заходах запропонованих відділом іноземної літератури обласної наукової бібліотеки: «Мовні ігри на інтерактивній дошці» та малювання ручками 3D)
        Закінчився день феєричним концертом-конкурсом «Табір «Сонечко» має талант».

        15 червня 1 та 7 загони завітали до відділення Приватбанку, де радо їх зустріли працівники.
        3 загін «Веселка» – відвідав пожежну частину, що знаходиться на вул. Сергія Табали (Сєвєра) з метою удосконалення знань, умінь та навичок дітей з питань протипожежної безпеки.
        Інсценізацію казки «Рукавичка» на англійській мові продемонстрували вихованці профільного табору «Ерудит» для дітей табору.
        Спортивні змагання «Спритні, дружні, грайливі!» принесли радість дітям 4,5,8 загонів.
        6 загін «Пізнайки» з побажаннями миру на нашій Землі. Діти відвідали майстер-клас, який підготували викладачі ЦЕНТУМ і продемонстрували свої вироби «Голуб миру».
        Яскравим святом закінчився ще один день у таборі – віртуальна мандрівка «Японія – країна див». На виконання Указу Президента «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» з метою ознайомлення дітей з національними традиціями та культурною спадщиною Японії в таборі діти переглянули японські мультфільми, проведено виховний захід віртуальна мандрівка «Японія – країна див». Діти читали вірші танку та хоку, хлопчики продемонстрували елементи боротьби сумо, карате, створили виставку малюнків та ікебан, закінчилася мандрівка флешмобом японського одягу.

        16 червня медична сестра оглянула всіх дітей табору – усі здорові та щасливі.
        Діти запам'ятали правила дорожнього руху.
        2 загін відвідав відділення Приватбанку.
        3-4 загін студію пісочної анімації «Сахара».
        5 загін контактний зоопарк «Бабусине подвір'я».
        1,6,7,8 відпочивали у міському парку ім І.М.Кожедуба.
        Цікаво та швидко сплинув час у пришкільному таборі «Сонечко», останній день закінчився для дітей дискотекою українських танців «Хто із вас мастак станцювати гопак?» та конкурсом стіннівок.
        До нових зустрічей, табір «Сонечко»!

        Звіт у віршах
полоска
27.05.2017 28.05.2017 Екскурсія до бази відпочинку «Бараспорт» с. Пироговка, Шосткинський р-н Сумської області
        У мальовничому куточку Шосткинського краю, на березі зачарованої Десни, у сосновому бору, розташувалась база активного відпочинку «Бараспорт». Це місце приваблює відвідувачів не лише прекрасними краєвидами, свіжим повітрям, а й розвагами, які пропонують на базі відпочинку.
        27-28.05.2017 р. група учнів 6-х, 10-х класів разом з керівниками групи Павленко А.С., Іваненко-Гребець Л.П., Єфіменко А.О. здійснили екскурсійну подорож до бази активного відпочинку «Бараспорт» (с. Пироговка, Шосткинського р-ну, Сумської обл.). Учасники подорожі позмагались у грі в пейнтбол, пройшли маршрут «повітряний екстрим», каталися на квадроциклах, стрибали на батуті. За допомогою інструкторів діти вчилися стріляти із пневматичної зброї. Учні відпочивали на свіжому повітрі, граючи у волейбол, теніс. До м. Суми учасники екскурсії повернулися з позитивними враженнями та гарним настроєм. А матусям привезли букети польвих квітів
полоска
26.05.2017 27.05.2017 28.05.2017 29.05.2017 Екскурсійна подорож до міста Львова
        З 26.05.2017 по 29.05.2017 учні 6-Б, 8-Б, 8-А здійснили екскурсійну подорож до міста Львова. Діти відвідали один з найдавніших храмів – собор Святого Юра; «музей під відкритим небом» – Личаківське кладовище. Неперевершені спогади залишилися після екскурсії «Золотою Підковою Львівщини». Діти з захопленням перенеслися у минуле Галичини – Золочівський, Підгорецький та Олеський Замок. Під час пішохідної екскурсії «Таємниці середньовічного Львова» учні полинули у найзагадковіші та таємничі місця Львова: кавові майстерні, Аптеку-музей, кафе «Краївку», Вірменський собор, костел Домініканців, крамницю шоколаду, Італійський дворик, міську Ратушу та багато інших визначних місць. Закінчилася екскурсія захоплюючим «онлайн-квестом». Але апогеєм перебування у Львові став перегляд спектаклю «Безодня» у театрі ім. Зінковецької. Вистава не залишила байдужим жодного, адже була наповнена патріотизмом, боротьбою за свободу, незалежність українського народу (відповідальні класні керівники Штокало О.М., Артюшенко О.М.)
полоска
26.05.2017 Останній дзвоник
        26.05.2017 для учнів 1, 9, 11 класів на шкільному подвір’ї відбулася урочиста лінійка «Останній дзвоник».
        Для учнів 1-11-х класів у рамках святкування останнього дзвоника класоводами та класними керівниками проведені свята та екскурсії.
полоска
23.05.2017 Міні-конференція «Різні світи – різні системи числення»
        23.05.2017 у 6-Б викладач СДПУ Одінцова О.О. разом з класним керівником Артюшенко О.М. провели виховну годину у вигляді міні-конференції «Різні світи- різні системи числення». Учні об’єдналися у групи і з захопленням готували проекти про способи лічби у Єгипті, Вавилоні, Римі та обчислення у сучасному світі. Конференція була насичена цікавими відеофрагментами, завданнями, доповідями. На цьому занятті вдало був поєднаний матеріал з історії, географії, математики, інформатики. Діти пізнали багато нового, та залишилися задоволені від важливої та цікавої конференції.
полоска
22.05.2017 Екскурсія до Сумського національного аграрного університету
        22.05.217 року учні 6-Б класу з класним керівником Артюшенко О.М. та учителем географії Іваненко-Гребець Л.П. відвідали Сумський національний аграрний університет. Діти милувалися чудовими ландшафтом біля СНАУ, захоплювалися красою цвітіння дивовижних рослин. Але найбільше вразило шестикласників спілкування з тваринами. Діти з задоволенням провели час з тваринами і отримали багато позитивних емоцій.
полоска
20.05.2017 21.05.2017 Участь у заходах, присвячених Дню Європи

        Участь у параді країн та концертна програма з нагоди урочистого відкриття свята у рамках заходів до Дня Європи
        20.05.2017 р. учні 9-Б класу (класний керівник Павленко А.С.) взяли участь у параді країн та переглянули концертну програму з нагоди урочистого відкриття свята у рамках заходів до Дня Європи.

        Фотовиставка «Seeking Hope: Stories of Young Migrants» та презентація документального фільму «Уяви мир»
        20.05.2017 учні 7-А та 7-Б класів з учителем англійської мови Тутовою І.В. відвідали фотовиставку «Seeking Hope: Stories of Young Migrants» у конгрес-центрі СумДУ та були присутні на презентації документального фільму «Уяви мир» у рамках міжнародного проекту «Очима культури ІІ». Цей фільм змусив учнів задуматися над нашим майбутнім, стало зрозуміло, що будь-якого конфлікту можна уникнути, єдине, що допоможе нам жити у мирі – це любов і повага до інших.

        Участь у роботі виставки «Містечко інновацій»
        20.05.2017 євроклуб «Імпульс» взяв участь у роботі виставки «Містечко інновацій», де представляли країну Європейського союзу Швецію. Учень 10-А класу Головченко Даніл ознайомив присутніх (за допомогою макету) з прикладами сортування відходів та їх переробкою у Швеції та довів, що досвід цієї країни є корисний для України та м. Суми. Щоб довести актуальність даного питання була проведена гра «Сміттєві перегони». Гості із задоволенням переглянули виставку виробів учнів КУ Сумської ЗОШ №6 «Друге життя». Діти отримали безліч позитивних емоцій і дізналися багато цікавої інформації про культуру, традиції та інновації в країнах Євросоюзу. Захід дав змогу отримати корисний досвід як змінити життя на краще (відповідальні заступник директора з НВР Лодяной В.М., координатор євроклубу «Імпульс» Шевчук О.М., учитель англійської мови Дихтяренко Т.О.)

        Участь у спортивній інтелектуально-розважальній грі «Еврофутквест»
        21.05.2017 р. євроклубівці Горюшин Даніл, Жогло Дар’я, Ткаченко Дарина, Іщенко Поліна (8-Б клас) (координатор Шевчук О.М.) взяли участь у спортивній інтелектуально-розважальній грі «Еврофутквест», яка проходила у міському парку відпочинку ім. І.М. Кожедуба та посіли IV місце з 18 команд міста, були нагороджені грамотою за активну участь та отримали сертифікат на безкоштовну універсальну плівку для телефону.
полоска
20.05.2017
полоска
20.05.2017 Екскурсійна подорож до м. Харків
        20.05.2017 р. учні 7-А та 7-Б класів здійснили екскурсійну подорож до м. Харків. Діти відвідали екопарк Фельдмана, де отримали масу позитивних вражень від спілкування з тваринами; музей Ландау, у якому мали можливість спостерігати фізичні явища та відчути їх дію на собі. Центр міста зустрів школярів чудовими фонтанами та яскравими квітами (відповідальні класні керівники 7-А та 7-Б класів Радченко Л.П., Бондар Т.Л.).
полоска
19.05.2017
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІ місце
у міському «дні здоров’я»
зі спортивного орієнтування
(відповідальна Ковальова О.М.)
Склад команди: Зуєв Максим, Загорулько Сергій (4-Б), Шугайова Вікторія, Поляков Руслан (4-В), Акулова Вікторія (5-Г), Бірюк Микола, Мещерякова Діана, Нестеренко Максим, Ткаченко Костянтин, Гашкадьор Єгор (8-Б), Подоляко Артем (8-В)
полоска
19.05.2017
Вітаємо
        переможців міської виставки конкурсу дизайнерського
мистецтва «Сучасна садово-паркова скульптура»
за зайняте ІІІ місце Лісовенка Євгена (11-А),
Сизик Аліну (10-А), Гриненко Тетяну (10-А),
Сергієнко Єлізавету (10-А)
(кер. Рудень І.І.)
полоска
18.05.2017
полоска
18.05.2017 Інтерактивна година «Чарівний світ вишиванки»
        18.05.2017 р. на базі центральної міської бібліотеки імені Т.Г. Шевченка для учнів 6-В класу пройшла інтерактивна година «Чарівний світ вишиванки» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
18.05.2017 Мистецтвознавча година «І над світом вишивка цвіте»
        18.05.2017 р. на базі обласної бібліотеки для дітей відбулася мистецтвознавча година «І над світом вишивка цвіте» для учнів 5-А класу (відповідальна бібліотекар Едель І.М.)
полоска
17.05.2017 Батьківські збори майбутніх першокласників
        17.05.2017 р. о 18.30 в актовій залі відбулися батьківські збори.
        Порядок денний
полоска
16.05.2017
Вітаємо
колектив школи
із зайнятим І місцем
у міському конкурсі
Web-сайтів навчальних закладів
полоска
14.05.2017
полоска
10.05.2017 Результати конкурсу малюнків «Перемога очима дітей»
        За результатами конкурсу малюнків «Перемога очима дітей» у рамках місячника військово-патріотичного виховання переможцями стали: серед учнів 3-х класів – учениця 3-В класу Шевчук Поліна; серед учнів 4-х класів – учениця 4-Г класу Бондарєва Ліза. За творчість й натхнення переможці отримали призи (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., бібліотекар Едель І.М.)
полоска
09.05.2017
Посміхається ранок травневий,
Трепет спогадів, потиск долонь...
У сльозинках непрохано-щедрих
Знов виблискує вічний вогонь.
Але поряд надійне плече
І дитячі допитливі очі,
І душа, в якій серце тріпоче,
Що Ваш спогад в майбутнє несе.
Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги)
полоска
05.05.2017 Уроки мужності «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!», присвячені Дню пам’яті та примирення, Перемозі над нацизмом у Європі
        05.05.2017 р. у навчальному закладі відбулися Уроки Мужності, присвячені Дню пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
        На урок мужності «Герої ІІ світової війни», який відбувся в актовій залі за участю учнів 9-Б, 10-11-х класів, було запрошено ветерана Другої світової війни, члена клубу «Бойові подруги» Сахно Світлану Георгіївну та бабусю Героя України Сергія Табали Шепотько Людмилу Анатоліївну (відповідальні класні керівники 10-А класу Калашник Т.О., 11-Б класу Сергієнко С.А., 10-Б класу Іваненко-Гребець Л.П., 9-Б класу Павленко А.С.).
        Учні молодших класів узяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам СКД та стели К.Зеленко (відповідальні класоводи 1-4-х класів).
полоска
05.05.2017 Участь у правовому тренінгу «Основні кримінальні прав, які вчиняють неповнолітні»
        5 травня учні 9-А класу відвідали конгрес-центр СумДУ, де прийняли участь у правовому тренінгу «Основні кримінальні прав, які вчиняють неповнолітні». Під час заходу учні зустрілися з працівниками суду та прокуратури м. Суми та дізналися про основні правопорушення, які скоюють неповнолітні у нашому місті та застосування заходів впливу щодо правопорушників
полоска
04.05.2017 Урок мужності «Знайдемо всіх поіменно…»
        04.05.2017 на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 4-А класу (класовод Сивоконь Л.М.) пройшов урок мужності присвячений Дню пам’яті та примирення «Знайдемо всіх поіменно…». Під час заходу учні відвідали музейну кімнату, яка присвячена Герою Радянського Союзу льотчику В.В. П’янкову (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
03.05.2017 Участь у масовому поході школярів «Сумський радіус»
        У рамках місячника військово-патріотичного виховання, з метою популяризації та подальшого розвитку дитячого та юнацького туризму, пропаганди здорового способу життя, розширення та формування почуття патріотизму, поглиблення знань учнів з історії періоду Другої світової війни група учнів 6-А, 8-А, 8-Б класів 03.05.2017 р. брали участь у масовому поході школярів «Сумський радіус», присвяченому Дню Перемоги над нацизмом у Європі за маршрутом: Суми – Н.Піщане – Суми (відповідальні учитель історії Калашник Т.О., практичний психолог Головач І.А.)
полоска
03.05.2017 Усний журнал «Сторінки слави та безсмертя»
        У рамках місячника військово-патріотичного виховання 03.05.2017 р. для учнів 10-Б класу (класний керівник Іваненко-Гребець Л.П.) на базі бібліотеки-філії №2 до Дня Перемоги було проведено усний журнал «Сторінки слави та безсмертя», де учні мали змогу згадати легендарні імена героїв нашого краю, прославивши нашу Батьківщину в роки ІІ світової війни (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
27.04.2017 Лекція заступника начальника УПП в м. Суми Калюжного О.О.
        27.04.2017 р. у рамках батьківського всеобучу заступник начальника управління патрульної поліції в м. Суми Калюжний Олексій Олексійович провів лекцію для батьків учнів 7-8-х класів з питань профілактики правопорушень та негативних проявів в учнівському середовищі.
полоска
26.04.2017 До уваги!
        Вихідні дні 01-02.05, 08-09.05. Навчальні заняття з 8 травня переносяться на 13 травня (субота) за розкладом понеділка
полоска
26.04.2017 Участь у міському етапі змагань загонів юних інспекторів руху
        26.04.2017р. з метою активізації роботи щодо запобігання дорожньо-транспортному травматизму на базі Сумської гімназії №1 відбувся міський етап змагань загонів юних інспекторів руху, програма яких включала два конкурсних випробування – конкурс «Теоретичні знання правил дорожнього руху» та конкурс «Агітаційно-пропагандистський виступ команди». Загін юних інспекторів руху нашого навчального закладу «Green light» взяв активну участь у міських змаганнях, презентувавши яскравий агітаційний музично-хореографічний виступ та продемонструвавши високі знання з Правил дорожнього руху (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). У результаті загін нашого навчального закладу зайняв ІІІ місце у конкурсі «Теоретичні знання правил дорожнього руху».
Вітаємо
шкільний загін юних інспекторів руху
з перемогою (ІІІ місце)
у міських змаганнях загонів ЮІР
(керівник Гончаренко В.В.)
Склад шкільного загону юних інспекторів руху : Кравченко Інна, Приймак Валерія (7-В клас), Ващенко Поліна, Онищенко Вероніка (8-А клас), Ксенженко Ольга (8-Б клас), Тиченко Тетяна, Узька Олександра (9-В клас), Лелюх Олександр, Малиновський Богдан (11-А клас).
полоска
26.04.2017 Правовий брейн-ринг «Експерти права»
        У рамках тижня права для учнів 10-А (25.04.2017 р.) та 10-Б (26.04.2017 р.) класів був проведений правовий брейн-ринг «Експерти права» (відповідальна Калашник Т.О.).
полоска
25.04.2017 День цивільного захисту
        25 квітня 2017 р. в навчальному закладі проведено День цивільного захисту, метою якого було навчитися правильно діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру (пожежі, підтоплення, землетруси, вибух газу та інше).
        Під час проведення Дня цивільного захисту до школи були запрошені фахівці Сумського обласного навчально-методичного центру Чвалун С.В., Волкодав А.Я., представники Червоного Хреста (керівник Шаповал І.А.), які провели практичне заняття з теми «Надання першої медичної допомоги під час надзвичайних ситуацій різного характеру».
        Старший інспектор УПП в м. Суми та старший лейтенант поліції Сологуб О.О. провели для учнів 8-х класів практичне заняття та вікторини з правил дорожнього руху.
        План проведення «Дня цивільного захисту»
полоска
25.04.2017 До уваги батьків майбутніх першокласників!
        17.05.2017 р. о 18.30 в актовій залі відбудуться батьківські збори.
полоска
25.04.2017 До уваги батьків учнів 1-11-х класів!
        27.04.2017 р. о 18.00 відбудуться батьківські збори.
полоска
24.04.2017 Правовий тренінг «Права на всяк випадок»
        24.04.2017 р. у рамках тижня права на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 8-В класу пройшов правовий тренінг «Права на всяк випадок» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
24.04.2017
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІ місце
у першості шкіл міста
з легкої атлетики
(відповідальна Висоцька О.М.)
Склад команди: Капоріна Катерина (6-А), Люлько Єгор (6-Б), Бойко Діана (6-Г), Янішевська Владислава (7-А), Бойко Владислав, Марченко Катерина (8-В), Рогов Георгій (9-А), Бражнік Богдан (10-А), Богданова Аліна (10-Б), Малиновський Богдан (11-А), Голибін Радіон (11-Б)
полоска
24.04.2017 Правовий квест «Подорож країною Приватного права»
        У рамках тижня правових знань 24.04.2017 р. учні 9-х класів на перервах були залучені до виконання завдань правового квесту «Подорож країною Приватного права». Спершу дітей здивував збір урожаю яблучок з права, потім розв’язання коду до криптограми, а потім і власне криптограми, у яких були зашифровані крилаті вислові. Любителі пазлів отримали насолоду від складання портретів відомих діячів-правників. «Дуже цікава гра», – неодноразово повторили учні-учасники наприкінці квесту. Вітаємо команду 9-А класу, яка найшвидше якісно виконала завдання на маршруті (відповідальна Калашник Т.О.)
полоска
24.04.2017 Урок-спомин «Крилата пам'ять Перемоги!»
        24.04.2017 р. у рамках місячника військово-патріотичного виховання бібліотекарем Едель І.М. для учнів 7-В класу був проведений урок-спомин «Крилата пам'ять Перемоги!»
полоска
24.04.2017 Участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
        24.04.2017р. на базі комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних «Із вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто!». Дружина юних пожежних навчального закладу взяла участь у фестивалі, презентувавши театралізовану інсценівку «Ріпка» (відповідальна вчитель основ здоров’я Радченко Л.П.)
        Склад команди: Пушкарьова Аріна, Тихонов Кіріл, Троценко Катерина, Янакаєва Лада (7-А клас), Кравченко Інна, Стрельченко Олександр (7-В клас).
полоска
21.04.2017
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІІ місце
у першості шкіл міста
з легкоатлетичного чотириборства
(відповідальний Будко В.П.)
Склад команди: Бойко Діана (6-Г), Лапченко Алла (6-В), Вялков Ігор, Гарбуз Олександра, Галинська Карина (7-А), Сітало Іван, Кобцов Данил (7-Б)
полоска
21.04.2017 Урок гордості «Вулицями імені героїв»
        21.04.2017 р. зав. бібліотекою Лисицькою О.І. у рамках місячника військово-патріотичного виховання для учнів 8-Б класу був проведений урок гордості «Вулицями імені героїв».
полоска
20.04.2017 День відкритих дверей
        20.04.2017 р. у навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Під час відвідування школи батьки, гості мали можливість відвідати уроки й позакласні заходи, переглянути роботи учнів, що представлені на виставках.
        На шкільному подвір’ї представниками учнівського самоврядування було проведено флешмоб «Ми – щасливі діти України» (для учнів початкової школи) та благодійний ярмарок «Добро робити легко», до якого активно залучилися і батьки школярів (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.).
        У рамках заходів Дня відкритих дверей на зустріч до школярів завітали випускник школи, відомий громадський діяч, волонтер, учасник АТО Букін Андрій (урок історії для учнів 9-11 класів, відповідальний учитель історії Власов В.М.) та учасник АТО, представник батьківської громадськості Літовченко О.Л. (заняття краєзнавчого гуртка, відповідальна учитель історії Калашник Т.О.).
        Вихованцями шкільних гуртків художньо-естетичного спрямування для батьків була проведена презентація результатів роботи за підсумками навчального року (відповідальні керівники ансамблю «Квітоніка» Головченко А.І., театрального гуртка «Джерельце» Землянко О.В., дизайн-студії «Стиль» Бага Т.Ю.).
        Щиро вдячні батькам за участь у заходах Дня відкритих дверей та позитивні відгуки, висловлені педагогічному колективу школи!
        План заходів по проведенню Дня відкритих дверей
полоска
20.04.2017 Участь у турнірі правознавців
        19.04.2017 р. відбувся турнір правознавців на базі коледжу СНАУ серед учнів шкіл міста Суми та Сумського району. Гра пройшла весело, динамічно, з азартом. Із задоволення учні розв’язували «Правове рівняння», розплутували «Павутину», складали «Декларацію…», визначали відомого діяча та його «висловлювання-загадку», відповідали на запитання у форматі брейн-рингу, розпізнавали правові загадки «Крокодила». Завдання викликали бурю позитивних емоцій. Команда нашої школи у складі Коваленко Дар’ї, Нефьодова Назара, Никоненко Юлії, Тиченко Тетяни в турнірі посіла ІІІ місце. Вітаємо з перемогою! (Відповідальна Калашник Т.О.)
Вітаємо
        переможців турніра правознавців
за зайняте ІІІ місце
Коваленко Дар’ю (9-В), Нефьодова Назара (9-Б),
Никоненко Юлію (9-Б),
Тиченко Тетяну (9-В)
(кер. Калашник Т.О.)
полоска
20.04.2017 Відвідування вистави «Шинель» у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна
        20.04.2017 р. учні 9-10-х класів відвідали виставу «Шинель» у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна. Даніїл: «Мені дуже сподобалося вистава. Артисти балету за допомогою рухів змогли відобразити основну ідею твору М.Гоголя. Доповненням слугували гарна музика, гра світла, димові завіси (різноманітні спецефекти). Після виходу з театру ми з однокласниками ще довго обговорювали побачене». Ольга: «Вистава сучасна. На ній не занудьгуєш. На мою думку, вона буде цікавою як молоді, так і старшому поколінню. Пластичні рухи акторів, цікавій сюжет захопив нашу увагу. Але глядачеві буде все зрозуміло, тільки ознайомишся з однойменним літературним твором М. Гоголя. Раджу всім відвідати цю виставу» (відповідальні Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П.)
полоска
20.04.2017 Тиждень правових знань
        З 24.04.2017 р. по 28.04.2017 р. в школі буде проводитися тиждень правових знань
        План проведення тижня
полоска
16.04.2017
Пасха


У житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя:
Любов, здоров’я, щастя, дружба
Та вічно юна нестаріюча душа.
Щоб гріло сонечко ласкаве,
Щоб Бог усіх оберігав
І ангел ваш охоронитель
З плеча ніколи не злітав.
Нехай пасхальна радість
Не залишає Вас у всі дні вашого життя!

          Христос Воскрес!
полоска
14.04.2017 Благодійна акція «Смаколик для бійця»
        З 03.04 по 14.04.2017р. у навчальному закладі пройшла благодійна акція «Смаколик для бійця» у рамках міської благодійної акції «Великодній кошик», організованої з метою підтримки морального духу військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО до Великодня (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.). До акції долучились майже всі учні, батьки та педагоги навчального закладу. Протягом двох тижнів діти несли чай, каву, солодощі, паски, листи, малюнки та обереги. Цього разу посилки були іменними, щоб воїни знали, хто про них пам’ятає і піклується на рідній землі. 14 квітня напередодні Великодня лідери учнівського самоврядування передали «смаколики» до КУ ССШ №9, звідки вантаж був відправлений організаторами міської благодійної акції «Великодній кошик» в Авдіївську промзону. Святкові набори від школярів навчальних закладів міста отримали понад 400 сумських бійців 30-го батальйону 2-ї механізованої бригади, які несуть службу в зоні проведення АТО.
полоска
14.04.2017 Свято української пісні «Люблю Україну свою»
        Українська пісня… Хто не був зачарований нею, хто не згадує її як своє чисте, прозоре дитинство, горду юність, бажання бути красивим і ніжним. Своїми багатющими мелодіями, безмежною широтою й красою образів, чарівною силою прозвучало 14 квітня у рамках місячника військово-патріотичного виховання свято української пісні під назвою «Люблю Україну свою» і в нашому навчальному закладі. У виконанні учнів 6-9 класів лунали українські народні та сучасні пісні, викликаючи найскладніші, найтонші, найглибші асоціації, почуття, думки й прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершин людської гідності, до людяності, до творчості (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
13.04.2017 Тиждень психології «Який чудовий цей світ!»
        З 18.04.2017 р. по 21.04.2017 р. в школі буде проводитися тиждень психології «Який чудовий цей світ!»
        План проведення тижня
полоска
13.04.2017 Літературне ревю «Салют Перемого!»
        13.04.2017 р. на базі Сумської центральної бібліотеки імені Т.Г.Шевченка для учнів 5-А класу в рамках місячника військово-патріотичного виховання відбулося літературне ревю «Салют Перемого!» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
12.04.2017 Участь у ХІІ мультимедійній олімпіаді з історії
        12.04.2017 р. на базі СНАУ відбулася ХІІ мультимедійна олімпіада з історії. Свої запитання представила команда істориків (Клочко М.О., голова облдержадміністрації, Нікітін Ю.О., ректор Сумського ОІППО, Скиртач М.В., Соколик О.В., Резникова С.Ю., учителі шкіл міста). «Європаузи» між турами заповнили «європитаннями» Власов Валентин Миколайович та Колесник Микола Анатолійович, за правильні відповіді на які учні отримали солодкі призи. Учасники олімпіади мали можливість продемонструвати свою ерудицію, уміння аналізувати, установлювати логічні зв’язки. Перевагою мультимедійної олімпіади є те, що після здачі «матриці» з відповідями, учні одразу дізнаються правильні відповіді на запитання, що надає можливість поповнити свої знання новими цікавими фактами з історії Сумщини, України, культури тощо. Команда нашої школи у складі Бурикова Віталія, Макєєвої Наталіни (11-А), Сергієнко Єлізавети (10-А), Кандибіна Іллі (10-Б) посіла ІІІ місце. Вітаємо з перемогою! Ми пишаємося вами! (Відповідальні учителі історії Власов В.М., Калашник Т.О.)
Вітаємо
        переможців ХІІ мультимедійної олімпіади з історії
за зайняте ІІІ місце
Бурикова Віталія (11-А), Макєєву Наталіну (11-А),
Сергієнко Єлізавету (10-А), Кандибіна Іллю (10-Б)
(кер. Власов В.М., Калашник Т.О.)
полоска
11.04.2017 Обласний науково-практичний семінар
        11.04.2017 на базі навчального закладу відбувся обласний науково-практичний семінар «Забезпечення наступності дошкільного закладу – початкової школи в умовах реформування початкової освіти» для керівників шкіл та дошкільних навчальних закладів. Учасників семінару привітали учні 2-Б класу (класовод Васюкова С.М.). Директор школи Новик Л.В. презентувала роботу навчального закладу. Учителі 1-х класів Абрамчук І.М., Усик С.Л., Павлова О.С., Бондаренко Я.М. на високому методичному рівні провели інтегровані уроки-подорожі з математики та читання «Ознайомлення зі змістом вірша Л.Полтави «Великодні писанки». Читання і запис чисел у межах 100. Додавання і віднімання числа 1 у межах 100». Під час пленарної частини досвідом роботи поділилися як керівники та вчителі міста Суми, так і гості.
        Програма семінару
полоска
07.04.2017
Вітаємо
переможця міського етапу
Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка
«Україна – європейська держава»
Абжалову Дарину (2-Б)
(керівник Васюкова С.М.)
полоска
07.04.2017 Участь у відкритому міському турнірі юних філософів та релігієзнавців
        06-07.04.2017 р. на базі Інституту історії та філософії СДПУ ім. А.С. Макаренка проходив І відкритий міський турнір юних філософів та релігієзнавців, у якому взяли участь учнівські команди шкіл міст Суми та Конотоп. Під час змагання свій бійцівський характер показали учасники команди нашої школи восьмикласники Горюшин Даніїл, Хижняк Владислава, Ткаченко Дарина, Літовченко Вадим, Бондар Анастасія. На турнірі діти виступали з підготовленими доповідями зі складних філософських питань, опонували та рецензували доповіді інших команд. Безстрашно й завзято учасники відстоювали свої погляди. Єдине, що було важко долати учням, – власне хвилювання. Але головне ми здобули: досвід. За участь у конкурсі учні нагороджені грамотами за зайняте ІV місце та подарунками (книги від організаторів турніру) (відповідальна учитель історії Калашник Т.О.)
полоска
07.04.2017
Вітаємо
переможця міського
конкурсу «Кращий лідер року»
за зайняте ІІІ місце
Малиновського Богдана (11-А)
полоска
07.04.2017 Бібліотечний урок «Періодичні видання для дітей»
        З метою розширення знання дітей про дитячу періодичну пресу та активізування інтересу до неї для учнів 3-Г (06.04.2017 р.) та 3-В (07.04.2017 р.) класів був проведений бібліотечний урок «Періодичні видання для дітей» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
06.04.2017
Вітаємо
        переможців міського етапу Всеукраїнської
виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді
«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
за зайняті ІІ місця - Міцкуса Максима (2-А), Радовську Вікторію (9-А)
ІІІ місце - Макєєву Наталіну (11-А)
(керівники Шерстюк Г.І., Куценко С.Ю., Максименко І.І.)
полоска
06.04.2017 Конкурс «Світ улюблених книжок»
        06.04.2017 р. для збірних команд учнів 6-9-х класів у рамках тижня зарубіжної літератури проведено конкурс «Світ улюблених книжок». Діти розповідали про свої улюблені твори, презентували творчість письменників, створювали буктрейлери та інтерактивні плакати. Найактивнішими були учні 6-А, 6-Б, 9-В класів (відповідальні учителі зарубіжної літератури Лодяной В.М., Капленко А.О.).
полоска
06.04.2017
Вітаємо
переможців міського етапу Всеукраїнської
краєзнавчої експедиції учнівської молоді
«Моя Батьківщина – Україна»
Хижняк Владиславу (8-А),
Макєєву Наталіну (11-А) (два І місця),
Ладигіну Валерію (1-В)
полоска
06.04.2017 Місячник військово-патріотичного виховання до Дня Перемоги над нацизмом у Європі
        З 10.04.2017 р. по 09.05.2017 р. в школі буде проводитися Місячник військово-патріотичного виховання до Дня Перемоги над нацизмом у Європі
        План проведення місячника військово-патріотичного виховання
полоска
06.04.2017
Вітаємо
переможців Всеукраїнського
конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
за зайняті І місця:
Бугайову Вікторію (5-Г), Москаленко Марію (5-В),
Богдан Олександру (10-Б)
за зайняті ІІ місця:
Абжалову Дарину (2-Б)(у двох номінаціях)
Іщенко Поліну (8-Б), Москаленко Марію (5-В),
Крімкова Олександра (2-Г)(у двох номінаціях),
Ткаченко Діану (4-Б), Хаватму Фагеда (1-А)
за зайняті ІІІ місця:
Бугайову Вікторію (5-Г), Ковшик Максима (4-А),
Кустову Ольгу (1-А), Міцкус Максима (2-А),
Москаленко Марію (5-В), Назаренко Марину (4-Б)
Тарасенко Дениса (2-В),
Ткаченко Катерину (5-Б)
полоска
05.04.2017 Літературне дослідження «Відома і невідома література»
        05.04.2017 р. у рамках тижня зарубіжної літератури було проведене літературне дослідження «Відома і невідома література». Учні 9-А, 9-В класів були детективами. Перемогла ії величність Зарубіжна література! (відповідальна учитель зарубіжної літератури Капленко А.О.).
полоска
05.04.2017

                                Щиро вітаємо
з перемогою учасників
турніру юних істориків
за зайняте ІІ місце
Бурикова Віталія (11-А), Макєєву Наталіну (11-А),
Сергієнко Єлізавету (10-А), Лагуту Софію (10-Б)
(керівник Власов В.М.)
полоска
04.04.2017 Педагогічна рада
        04.04.2017 р. у школі була проведена педагогічна рада на тему «Творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів, педагогічних технік у процесі викладання предметів початкової школи».
        Порядок денний
полоска
04.04.2017 Ігрова перерва «Біографічні лабіринти»
        У рамках тижня зарубіжної літератури 04.04.2017 р. для учнів 8-11-х класів проведена ігрова перерва «Біографічні лабіринти». Діти поділилися на дві різновікові команди та показали гарні знання біографій зарубіжних письменників, які мають зв’язки з Україною (відповідальні учителі зарубіжної літератури Лодяной В.М., Капленко А.О.).
полоска
04.04.2017
Вітаємо
        переможців міського етапу Всеукраїнського
конкурсу «Моральний вчинок»
творчу групу учнів 11-А класу
(кер. Гончаренко В.В.)
полоска
04.04.2017 Гра «Розумники та розумниці»
        04.04.2017 р. у рамках тижня зарубіжної літератури для учнів 5-10-х класів була проведена гра «Розумники та розумниці». Найбільш активними були учні 6-А, 6-Б, 9-В класів. Місця розподілились таким чином: І місце – 6-А клас, ІІ – 6-Б клас, ІІІ – 9-В клас. Вітаємо всіх учасників, які показали свої знання! (відповідальні учителі зарубіжної літератури Лодяной В.М., Капленко А.О.).
полоска
31.03.2017 Акція «Чисте місто – справа кожного»
        У рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон» протягом березня 2017 р. учні та вчителі КУ Сумської ЗОШ №6 брали активну участь в акції «Чисте місто – справа кожного» з метою проведення освітньо-інформаційних заходів та природоохоронних заходів у навчальному закладі; активізації роботи зі школярами, батьками та педагогами щодо формування екологічної культури; поширення кращого досвіду природоохоронної роботи (відповідальні учитель біології Єфіменко А.О., класоводи, класні керівники).
        За підсумками міської акції «Чисте місто – справа кожного» у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон» учні 1-11 класів посіли І місце (керівник Єфіменко А.О.). Вітаємо!
Вітаємо
        переможців міської акції
«Чисте місто – справа кожного» у рамках
міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
учнів 1-11 класів (кер. Єфіменко А.О.)
полоска
31.03.2017 Увага
        Управління освіти і науки Сумської міської ради доводить до відома листи Львівської обласної державної адміністрації від 24.02.2017 №5/22-1223/0/2-17-20 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у Львівській області» та ПП «Азово-Чорноморське оздоровлення дітей» від 01.03.2017 року №7/301 «Про налагодження співпраці в питаннях літнього оздоровлення дітей, за рахунок батьків» для ознайомлення та використання в роботі.
        Докладніше
полоска
31.03.2017 У рамках Всеукраїнського проекту «Щаслива лапа»
        У рамках Всеукраїнського проекту «Щаслива лапа» у комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, м. Суми, Сумської області протягом березня проведено тематичний тиждень за участі волонтерів Сумської організації охорони тварин, під час проведення виховних заходів використано матеріали, надані Благодійним Фондом «Щаслива Лапа». Проведено конкурси: 1-5 класи – малюнків «Мій пухнастий друг», «Котик або собака моєї мрії»; 6-11 класи – фоторобіт «Моє пухнате щастя», агітаційних стіннівок «Їм так не вистачає тепла». Серед учнів навчального закладу знайшлося багато небайдужих, які надали, зібрали допомогу для притулку четверолапих безхатченків.
        Під час весняних канікул учні 6-Г та 8-В класів (класні керівники Вода О.І., Колотило О.В.) здійснили екскурсію до Центру підтримки тварин Сумської організації захисту тварин.
полоска
30.03.2017 Тиждень зарубіжної літератури
        З 03.04.2017 р. по 07.04.2017 р. в школі буде проводитися тиждень зарубіжної літератури
        Заходи тижня
полоска
29.03.2017 Екскурсія «Природа рідного краю у творах українських художників» до Сумського художнього музею імені Никанора Онацького
        23.03.17 під час весняних канікул для учнів 8-А, Б класів була організована екскурсія «Природа рідного краю у творах українських художників» до Сумського художнього музею імені Никанора Онацького. Діти познайомились із живописом Боровиковського, Айвазовського, побачили офорти Шевченка, твори Рєпіна, Шишкіна, Левітана, Куїнджі, Васильківського, Левченко, Пимоненко, Онацького, Нарбута, Власовського, скульпторів Лисенка та Кавалерідзе, братів Кричевських, а також відвідали залу українського іконопису XVIII століття (відповідальні класні керівники Василенко Л.Б., Штокало О.В.)
полоска
28.03.2017 Екскурсії до Сумської обласної бібліотеки для дітей та краєзнавчий музей
        28.03.2017 р. учні 3-В класу (класовод Бабенко Л.М.) під час весняних канікул здійснили екскурсію до Сумської обласної бібліотеки для дітей, де взяли участь у годині спілкування «Рідкісні тварини. Пристосування до життя» та відвідали краєзнавчий музей, де поповнили знання про птахів і тварин Сумської області.
полоска
28.03.2017 Мультимедійна подорож «Дива і таємниці планети Земля»
        28.03.2017 р. згідно плану роботи шкільної бібліотеки під час весняних канікул на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей для учнів 5-6-х класів пройшла мультимедійна подорож «Дива і таємниці планети Земля» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
28.03.2017 Екскурсія до с. Бездрик
        28.03.2017 р. учні 5-А та 6-В класів здійснили екскурсію до с. Бездрик з метою ознайомлення з козацькими традиціями та побутом українців в період козацької доби. Школярі змагалися у стрільбі з лука, брали участь у виготовленні виробів з глини, попрактикувалися у створенні власної ляльки-мотанки. Найбільше дітей зацікавила верхова їзда. Учні покуштували смачний обід та взяли участь у традиційних козацьких забавах (відповідальні класні керівники 5-А класу Дихтяренко Т.О., 6-В класу Грицай С.П., учитель англійської мови Шевчук О.М.)
полоска
27.03.2017 Благодійний ярмарок «З добром у серці»
        Під час весняних канікул 27.03.2017 р. у рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» відбувся благодійний ярмарок «З добром у серці» для учнів, батьків та педагогів із залученням представників учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республіки. Кошти, які були зібрані, будуть передані благодійному фонду «Серце до серця» (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
27.03.2017 Екскурсія до с. Верхня Сироватка на страусову ферму
        З метою ознайомлення з місцевістю рідного краю, прищеплення любові до природи, піклування про тварин під час весняних канікул 27.03.2017 р. учні 5-Г класу здійснили екскурсію до с. Верхня Сироватка на страусову ферму (відповідальні класний керівник Ковальова О.М., учитель фізичної культури Висоцька О.М.).
полоска
27.03.2017 Книжкова гостинна «Шануймо книгу як найбільшу святість»
        27.03.2017 р. під час весняних канікул на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 3-4-х класів була проведена книжкова гостинна «Шануймо книгу як найбільшу святість» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
24.03.2017 Екскурсії у шкільному музеї бойової слави СКД
        01-24.03.2017 р. були проведені екскурсії у шкільному музеї бойової слави СКД для учнів 1-х та 2-х класів. Екскурсанти залишили записи зі словами подяки у книзі відгуків, зробивши такий висновок: «Після екскурсії ми зрозуміли, що треба берегти мир, любити свою Батьківщину, захищати її» (відповідальна керівник шкільного музею Калашник Т.О.)
полоска
24.03.2017 Участь у Всесвітній акції «Година Землі – 2017»
        В Україні стартує всесвітня кампанія Година Землі від WWF (Всесвітнього фонду природи). Щороку вона об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня. Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та допомогти природним паркам України.
        У рамках Всесвітньої акції «Година Землі – 2017» у навчальному закладі 24.03.2017 р. були проведені урок-гра «Енергетична дуель» (10 класи) та урок-захист проектів «Енергія в житті людини» (8 класи) (відповідальні вчителі фізики Артюшенко О.М., Ковбасістий В.В.).
полоска
23.03.2017 Зустріч з Сумською письменницею Воробйовою О.С.
        23.03.2017 р. у рамках місячника культури спілкування та бібліотечного проекту букпрес «Читати – модно!» відбулася зустріч учнів 4-х класів з Сумською письменницею Ольгою Степанівною Воробйовою. Атмосфера заходу була надзвичайно теплою та дружньою. Письменниця детальніше познайомила школярів із своєю творчістю, учні розповідали її вірші та ставили запитання (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., бібліотекар Едель І.М.).
полоска
23.03.2017 Зустріч з інспекторами патрульної поліції
        23.03.2017 р. учні 2-В класу (класовод Світенко Г.М.) зустрілися з інспекторами патрульної поліції. Учні повторили правила дорожнього руху, закріпили знання дорожніх знаків, познайомилися з роботою патрульної поліції. Молоде покоління за безпеку дорожнього руху.
полоска
21.03.2017
Вітаємо
        переможців міській акції «Годівничка»
у рамках міського освітнього проекту
«Екологічний марафон»
за зайняте ІІ місце
(кер. Сивоконь Л.М., Заіченко О.Л.)
полоска
17.03.2017 Весняні канікули
        З 25.03.2017 р. по 02.04.2017 р. в школі будуть проведені весняні канікули
        План роботи на період весняних канікул 2016-2017 н.р.
        План роботи шкільної бібліотеки
        План роботи спортивної зали школи
        План роботи музею
полоска
15.03.2017 Година спілкування «Хочу бути найввічливішим»
        15.03.2017 р. у рамках місячника культури поведінки й спілкування для учнів 7-Б класу була проведена година спілкування «Хочу бути найввічливішим» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
15.03.2017 Підбиття підсумків конкурсу відеороликів «Ми цінуємо життя за…»
        У рамках місячника культури поведінки та спілкування 15.03.2017 р. відбулося підбиття підсумків конкурсу відеороликів «Ми цінуємо життя за…» серед учнів 7-10 класів, який проходив з 27.02.2017 р. по 14.03.2017 р. Метою даного конкурсу було привернення уваги учнів до унікальності людського життя. Конкурсні матеріали, представлені на розгляд журі у складі практичного психолога Головач І.А., соціального педагога Шкут О.С., президента учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республіки Малиновського Богдана, були яскраві та різноманітні. Перемогу в даному конкурсі здобули учні 8-Б та 9-В класів.
полоска
14.03.2017         Згідно Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 року №1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця» в Україні встановлено День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня
полоска
14.03.2017 Конкурсно-розважальна програма «Таланти твої, Україно!»
        У рамках місячника культури поведінки і спілкування 21.02, 09.03 та 14.03.2017р. в актовій залі навчального закладу було проведено конкурсно-розважальну програму «Таланти твої, Україно!» серед учнів 5-11 класів (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Під час проведення заходу учні мали можливість позмагатися у трьох номінаціях: «Пісня», «Танок» та «Оригінальний жанр», а також продемонструвати свій талант. Учасники вразили присутніх яскравою хореографією, дивовижним співом, оригінальними жартами, номерами. Це було справжнє свято – яскраве, неповторне, насичене масою сюрпризів та талановитих знахідок. Усі присутні на заході отримали чудовий настрій та позитивні емоції.
полоска
14.03.2017 Година спілкування «Ввічливість окраса людської душі»
        14.03.2017 р. у рамках місячника культури поведінки й спілкування з учнями 6-Б класу була проведена година спілкування «Ввічливість окраса людської душі». Під час заходу учні поглибили свої знання про етикет і його важливість у житті людини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
14.03.2017 Загальношкільна акція «Квіти порозуміння»
        14.03.2017 р. була проведена загальношкільна акція «Квіти порозуміння» у рамках місячника культури поведінки та спілкування для учнів 1-11-х класів із залученням представників учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республіки. Під час даної акції учні створювали букет із паперових квіточок, на яких зазначали те, що вони цінують в друзях (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
13.03.2017 Творчий практикум «Я виховую в собі людину»
        13.03.2017 р. у рамках місячника культури поведінки й спілкування на базі бібліотеки-філії №2 МЦБС для учнів 8-А класу було проведено творчий практикум «Я виховую в собі людину» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
10.03.2017 Фото-світлини про героїзм наших військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції «Ними пишається Україна»
        Неоголошена російська війна проти України триває вже більше 1000 днів. За цей час наша держава втратила своїх кращих синів, але в той самий час – народила нових справжніх Героїв. У кожного з них своя історія. Вони живуть в різних куточках України, на когось вдома чекають діти, а хтось іще неодружений; когось мобілізували, а хтось все життя присвятив армії. Але усі вони не шкодують ні власних сил, ні свого здоров’я у бою за єдність нашої держави. Саме про них і піде мова.
        Короткий опис про героїчні вчинки військовослужбовців
полоска
09.03.2017 Тиждень географії та економіки
        З 13.03.2017 р. по 17.03.2017 р. в школі буде проводитися тиждень географії та економіки
        Заходи тижня
полоска
09.03.2017 Усний журнал «Ти і твоя сім’я»
        09.03.2017 для учнів 4-А класу був проведений усний журнал «Ти і твоя сім’я» (у рамках тижня сім’ї). Мета заходу: розширити, поглибити уявлення про сім’ю, родину, їх значення в житті людини; виховувати почуття любові й поваги до батьків та родини (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
09.03.2017 Тиждень біології
        З 13.03.2017 р. по 17.03.2017 р. в школі буде проводитися тиждень біології
        Заходи тижня
полоска
08.03.2017
полоска
07.03.2017 Концертна програма до Міжнародного дня 8 Березня
        Місяць березень по-жіночому є особливим. Адже, все найсвітліше, що є у нашому житті, – весна, щастя, радість, любов, – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Тому, 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого свята, у приміщенні актової зали навчального закладу лідерами учнівського самоврядування, вихованцями шкільних та позашкільних гуртків було презентовано концертну програму до Міжнародного дня 8 Березня. Під час концертної програми ведучі свята привітали усіх присутніх, згодом учні та батьки приєдналися зі своїми музичними, танцювальними, інструментальними та театралізованими привітаннями. Свято, сповнене краси, сонячного світла, пройшло в теплій, невимушеній атмосфері з весняним настроєм. Усі присутні отримали величезне задоволення від концерту.
полоска
06.03.2017 «Лицарський турнір»
        06.03.2017 у рамках місячника культури поведінки й спілкування між учнями 5-Б класу був проведений «Лицарський турнір». Мета заходу: формування у дітей основ культури поведінки, дати уявлення про правила ввічливості, виробити звичку вживати ввічливі слова (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
06.03.2017 Інтелектуальна гра «Ти наше диво калинове, кохана українська мова»
        На базі МЦБС ім. Т.Г. Шевченка 06.03.2017 у рамках проведення тижні української мови та літератури для учнів 8-В класу відбулася інтелектуальна гра «Ти наше диво калинове, кохана українська мова»
полоска
03.03.2017 Шановні батьки!
        02.03.2017 р. у навчальному закладі був проведений батьківський всеобуч «Реальні загрози віртуального світу».
        Інформуємо Вас, що у місті функціонують
            - телефон довіри (65-88-89) з питань соціально-педагогічних, психологічних проблем, профілактики кризових станів;
            - телефон довіри суїцидологічного центру КУ СМКЛ №5 (33-40-50);
            - телефон гарячої лінії Департаменту кіберполіції України (044) 374-37-21;
            - електронна адреса, за якою можна звернутися, щоб заблокувати «небезпечну групу» (fag@cybercrim.gov.ua), а також можна звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу;
            - сайт кіберполіцції (www.cybercrim.gov.ua).
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
полоска
03.03.2017 Літературно-мистецька вікторина «Чи знаєте ви твори Великого Кобзаря»
        03.03.2017 р. у рамках декади української мови та літератури учні 9-Б класу (класний керівник Павленко А.С.) взяли участь у літературно-мистецькій вікторині «Чи знаєте ви твори Великого Кобзаря» у бібліотечно-інформаційному центрі СумДУ.
полоска
03.03.2017 Пізнавальна година «Про культуру спілкування»
        03.03.2017 р. у рамках місячника культури поведінки і спілкування для учнів 3-Г класу була проведена пізнавальна година «Про культуру спілкування». Метою заходу було навчити дітей правильно спілкуватися з однолітками і дорослими, ввічливо поводитися, шанобливо звертатися до людей (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
03.03.2017 Про режим роботи 07.03.2017 року
        З нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня
        Наказ від 03.03.2017 «Про режим роботи 07.03.2017 року»
полоска
02.03.2017 Мовознавчий турнір «Словограй»
        02.02.2017 р. у рамках декади української мови та літератури для учнів 7-х класів було проведено мовознавчий турнір «Словограй». Команди 7-А, 7-Б, 7-В класів весело і пізнавально провели час, змагаючись у різних мовних конкурсах. Усі учасники показали добрі знання рідної мови, а перемогу здобула команда 7-Б класу (відповідальна вчитель української мови та літератури Бондар Т.Л.).
полоска
02.03.2017 Загальношкільна акція «Мішечок гарного настрою»
        У рамках місячника культури поведінки та спілкування 02.03.2017 р. була проведена загальношкільна акція «Мішечок гарного настрою» з залученням представників учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республіки. Під час даної акції педагоги, батьки та учні 1-11-х класів мали змогу обрати для себе побажання для гарного настрою (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
01.03.2017 Юні майстри слова
        1 березня 2017 року КУ Сумська ЗОШ №6 гостинно зустріла учасників ХІІ міського конкурсу ораторського мистецтва. Відповідно до положення конкурс проходив у два тури.
        У першому турі юні оратори показали свою майстерність володіння словом, презентуючи протягом трьох хвилин заздалегідь підготовлені виступи з теми: «Любов – красива вигадка поетів?!».
        Учасники представили різноманітні погляди та думки. Юні майстри слова доносили красу любові у всіх її проявах. Говорили про любов до матері, рідних, близьких, возвеличували прекрасне почуття кохання. Усі виступи були оригінальні й неповторні.
        За підсумками першого туру конкурсу журі відзначило багатьох школярів, але лауреатами стали 6 учнів, які продовжили змагання. Учасники другого туру протягом 15-ти хвилин готували виступи теми: «Знайти шлях і пройти його не одне й те ж».
        Журі конкурсу відзначило вміння юних майстрів слова доводити свою думку на запропоновану тему. Виступаючи перед аудиторією, учасники продемонстрували знання з історії, літератури, мистецтва.
        Переможцем конкурсу став учень КУ Сумська ЗОШ №25 Ніколаєв Станіслав.
        Вітаємо лауреатів і переможця конкурсу та вчителів-наставників, бажаємо натхнення та подальших успіхів!
полоска
28.02.2017 Гра «Культура спілкування»
        28.02.2017 у рамках місячника культури поведінки й спілкування для учнів 5-В класу була проведена гра «Культура спілкування». Мета: поглибити знання про культуру мовлення, мовний етикет; формувати вміння вільно виражати думки українською мовою у різних сферах життя (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
27.02.2017 Виставки плакатів «Дерево життя», «Веселі долоньки»
        У рамках місячника культури поведінки та спілкування з метою сприяння усвідомленню учнями цінностей життя відбулися виставки плакатів «Дерево життя» (5-11 класи), «Веселі долоньки» (1-4 класи) (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
27.02.2017 Декада української мови й літератури
        З 01.03.2017 р. по 10.03.2017 р. в школі буде проводитися декада української мови й літератури
        Заходи декади
полоска
27.02.2017 Увага!
        02.03.2017 р. в актовій залі школи відбудеться батьківський всеобуч:
                - для 5-6-х класів о 17.30-17.55
                - для 7-8-х класів о 18.00-18.25
                - для 9-11-х класів о 18.30-18.55
полоска
24.02.2017 Звіт про проведення тижня початкових класів
        З 20 по 24 лютого 2017 року у КУ Сумська ЗОШ №6 було проведено тиждень початкових класів, який пройшов під девізом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».
        Перший день розпочався з урочистого відкриття, де було оголошено план роботи, кожний клас отримав путівник із зазначеними заходами на весь тиждень. З привітаннями до дітей та педагогів звернулася заступник директора з НВР Брихунець Г.М.

        20 лютого – День героїв небесної сотні. У цей день учні 1-4 класів активно залучилися до творчого проекту «Дерево побажань Україні». Учні 2-4 класів протягом дня приймали участь в акції «Ластівка миру», де мали змогу намалювати малюнок або написати листа для воїнів-захисників у зону АТО.

        21 лютого – Міжнародний день рідної мови розпочався із презентації малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Учні 3-4 класів стали активними учасниками флеш-мобу «Українська вишиванка». Любов до рідної мови, українського слова, до своєї Батьківщини продемонстрували учні 2-4 класів, які стали учасники конкурсу віршів «Українець я зроду».

        22 лютого – День дружби: всю початкову школу активізував конкурс світлин «Хоч цілий світ ти обійдеш, такого класу не знайдеш!». Креативним, творчим та непередбачуваним став флеш-моб «Ми особливі», де кожен клас мав можливість виділитись, пофантазувати, проявити свої таланти. Наймасовішим став монопроект «Просто так!», де зроблені своїми руками сувеніри, листівки, поробки можна було подарувати друзям, однокласникам, учителям, батькам «Просто так!». Перерви молодших школярів були цікавими та захопливими та пройшли під девізом: «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає».

        23 лютого – День творчості: зранку відкрилися майстер-класи «Майстерня одного дня». Запал підхопили учні 1-х класів у флеш-мобі «Одягни віночок». Продовжився день «Подорожжю до країни ввічливості та доброти», яку підготували учні 3-Г класу (учитель Самойленко Л.В.). Естафету підхопили вихованці ГПД, які підготували конкурсну програму «Зимовий зорепад».

        24 лютого – День здоров’я: розпочали першокласники квестом «Що я знаю про Україну?». За здоровий спосіб життя виступили учасники Параду спортсменів «Маленькі зірочки». У цей день свою майстерність продемонстрували учні 2-А класу у театралізованому дійстві «З Україною в серці!».

        Завершився тиждень підведенням підсумків та нагородженням переможців.
        Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилась кропітка праця вчителів, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.
полоска
23.02.2017 Місячник культури поведінки й спілкування
        З метою формування в школярів загальнолюдських норм і правил, удосконалення навичок культури спілкування та співіснування в соціумі в навчальному закладі буде проводитись з 27.02.2017 по 24.03.2017 місячник культури поведінки й спілкування, з 06.03.2017 по 10. 03.2017 – Тиждень сім’ї (у рамках місячника).
        Заходи місячника
полоска
22.02.2017 Презентація книги «Героям слава»
        22.02.2017 р. у рамках вшанування Героїв Небесної Сотні в 7-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) відбулася презентація книги «Героям слава». Старший бібліотекар філії №2 МЦБС ім. Т.Г.Шевченка Майдан Т.І. познайомила учнів із книгою, розповіла про героїв-сумчан, що загинули під час Революції Гідності та в зоні АТО. Учні переглянули презентацію, вшанували пам'ять полеглих хвилинкою мовчання.
полоска
22.02.2017 Урок пам’яті «Під захистом ангелів»
        22.02.2017 р. на базі МЦБС ім. Т.Г.Шевченка для учнів 9-Б класу пройшов урок пам’яті «Під захистом ангелів». Метою заходу було узагальнити знання школярів про події Євромайдану, вшанувати пам'ять героїв Небесної Сотні, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвити бажання стати гідними громадянина ми України (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
21.02.2017
полоска
21.02.2017 Мовознавчий турнір «І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою»
        21.02.2017 до Міжнародного дня рідної мови для учнів 7-В класу був проведений мовознавчий турнір «І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою». Мета заходу: показати красу і багатство української мови, виховувати любов до рідної мови свого народу і рідної землі (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
20.02.2017 Музично-поетична акварель «Живеш в Україні – то ж знай її мову»
        20 лютого до Дня рідної мови учні 5-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.) разом із старшим бібліотекарем філії №2 МЦБС ім. Т.Г.Шевченка Майдан Т.І. підготували й провели музично-поетичну акварель «Живеш в Україні – то ж знай її мову». Діти мали можливість ще раз відчути красу рідного слова, узяти участь у конкурсах, познайомитися з новинками літератури.
полоска
20.02.2017
День Героїв Небесної Сотні
пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
полоска
17.02.2017 Благодійна виставка-конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей»
        З 13.02 по 17.02.2017р. у рамках міських проектів «Мистецтво та діти» і «Добра справа» та тижня музичного та образотворчого мистецтва, з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, виховання в дітей та молоді милосердя, співчуття до ближнього, привернення уваги суспільства до проблем онкохворих дітей, було проведено міську благодійну виставку-конкурс дитячих малюнків «Добро очима дітей». У рамках виставки було розгорнуто роботу соціальної Art-майстерні «Hand-made та з добром у серці», проведено 12 благодійних майстер-класів із різних декоративно-ужиткових технік для 120 дітей міста. 15.02.2017р. учні 7-х класів взяли участь у майстер-класах «Виготовлення паперової листівки» та «Бісероплетіння» на базі конгрес-центру СумДУ.
        17.02.2017 р. відбулося підведення підсумків благодійної виставки-конкурсу дитячих малюнків «Добро очима дітей», у результаті якого учениця 4-Б класу Ткаченко Діана зайняла ІІ місце.

                                Щиро вітаємо
переможця міської благодійної виставки-
конкурсу дитячих малюнків «Добро очима дітей»
за зайняте - ІІ місце
Ткаченко Діану (4-Б клас)
(керівник Сугар О.В.)
полоска
16.02.2017 Урок мужності «Трагедія та подвиг афганської війни»
        16.02.2017 р. на базі бібліотеки-філії №2 МЦБС у рамках вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів для учнів 6-В класу (класний керівник Грицай С.П.) та для дітей зі спеціальної допоміжної школи був проведений урок мужності «Трагедія та подвиг афганської війни». Під час заходу відбулася зустріч дітей з колишнім воїном-афганцем, полковником запасу Теплухіним Олександром Івановичем (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
16.02.2017 Інтелектуально-розважальна гра «Клуб веселих та кмітливих»
        У рамках тижня англійської мови 16.02.2017 для учнів 6-Б класу було проведено інтелектуально-розважальну гру «Клуб веселих та кмітливих» (учителі англійської мови Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.). Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови та виховання в учнів почуття відповідальності, розвиток інтелектуальних здібностей учнів за допомогою гри. Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.
полоска
16.02.2017
Вітаємо
        переможця міського конкурсу творчих робіт
«Розкажу вам екоказку…»
у рамках міського освітнього проекту «Екологічний марафон»
(ІІІ місце)
ученицю 8-А класу Радченко Анастасію
(кер. Бондар Т.Л.)
полоска
16.02.2017 Тиждень початкових класів
        З 20.02.2017 р. по 24.02.2017 р. в школі буде проводитися тиждень початкових класів
        Заходи тижня
полоска
16.02.2017
Вітаємо
        переможців VІ міської виставки-конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»
за зайняті І місце - Абжалову Дарину (2-Б),
ІІІ місця - Колесник Аріну (2-Б)(керівник Васюкова С.М.),
Масюк Єлизавета (9-В)(керівник Максименко І.І.)
полоска
15.02.2017 Акція «Візьми комплімент»
        У КУ Сумська ЗОШ №6 Дні спонтанної доброти розпочалися з акції «Візьми комплімент», яку підготували та провели члени євроклубу «Імпульс» (координатор Шевчук О.М.). Учням відомо, що добра думка і добра справа породжують цілу низку добрих думок і добрих справ.
полоска
15.02.2017 Відкритий урок «Подорож вулицями сучасного міста»
        Під час тижня англійської мови було проведено відкритий урок в 6-А класі на тему «Подорож вулицями сучасного міста» (учитель Тутова І.В.), під час якого учні здивували всіх своїми знаннями визначних місць Лондона, провели цікаву екскурсію містом, проявили надзвичайну зацікавленість в даній темі та навіть завітали в гості до королеви Англії.
полоска
14.02.2017 Творче змагання «Музика в малюнках»
        У рамках тижня музичного та образотворчого мистецтва 14.02.2017 р. для учнів 5-7-х класів проведено творче змагання «Музика в малюнках», де учні середньої ланки змогли проявити не тільки свої творчі здібності, поєднавши їх з музикою, а й побути суддями. Усі роботи були виготовлені під враженням певних музичних творів. Кожен учасник підійшов до змагання, творчо. Особливо хочеться відзначити учнів 5-х та 6-х класів, а учні-семикласники стали неперевершеними суддями (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І.).
полоска
13.02.2017 Зустрічі з ветераном війни в Афганістані Клименком С.О.
        13.02.2017 р. у рамках тижня військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у 9-Б, 9-В, 11-А класах були проведені зустрічі з ветераном війни в Афганістані Клименком Сергієм Олександровичем. На заходах були представлені різні свідчення воєнних дій – фотоматеріали, офіційні статистики людських жертв, цитати очевидців. Сергій Миколайович прочитав декілька віршів, присвячених загиблим героям України та Сумщини, зокрема написаних його побратимом Самойленком В. Запрошений дуже емоційно розповідав про часи війни в Афгані, що вразило учнів. Після закінчення зустрічі школярами було зроблено спільний висновок про те, що будь-які воєнні дії призводять до фатальних наслідків, тому варто вивчати їхні прояви в минулому, аби не повторити цих помилок у майбутньому (відповідальні: учителі історії Калашник Т.О., Власов В.М., класні керівники Павленко А.С., Капленко А.О., Афанасенко Т.В.).
полоска
13.02.2017 Конкурсна програма «Веселий експрес»
        У рамках тижня англійської мови 13.02.2017 р. для учнів 6-А класу було проведено конкурсну програму «Веселий експрес» (учитель Шевчук О.М.). У програмі взяли участь дві команди, які пройшли вісім станцій. Діти поглибили знання х предмета та весело провели вільний час.
полоска
13.02.2017 Шкільна спартакіада
        У рамках тижня військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13.02.2017 р. в учнів 11-Б класу була проведена шкільна спартакіада (виконання початкової вправи стрільби з пневматичної гвинтівки) (відповідальний учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.)
полоска
10.02.2017 Участь у конкурсі для молодих підприємців Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
        10 лютого 2017 р. учні 11-А класу Лелюх Олександр, Григоренко Євгенія, Малиновський Богдан (класний керівник Афанасенко Т.В.) презентували свій бізнес-проект у конкурсі для молодих підприємців Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що відбувся у м. Київ. За умовами конкурсу презентація проектів відбувалася англійської мовою.
полоска
10.02.2017 Про перенесення робочих днів у 2017 році
        З метою створення сприятливих умов для святкування 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги) та 24 серпня – Дня незалежності України, а також раціонального використання робочого часу, перенесені робочі дні з понеділка 8 травня – на суботу 13 травня; п’ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.
        Наказ по школі від 24.01.2017 №31 «Про перенесення робочих днів у 2017 році»
полоска
09.02.2017 Тиждень музичного та образотворчого мистецтва
        З 13.02.2017 р. по 17.02.2017 р. в школі буде проводитися тиждень музичного та образотворчого мистецтва
        Заходи тижня
полоска
09.02.2017 Тиждень військово-патріотичного виховання
        З 13.02.2017 р. по 17.02.2017 р. в школі буде проводитися тиждень військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
        Заходи тижня
полоска
09.02.2017 Тиждень англійської мови
        З 13.02.2017 р. по 17.02.2017 р. в школі буде проводитися тиждень англійської мови
        Заходи тижня
полоска
08.02.2017 Шановні учні, батьки, педагоги!
        Дякуємо Вам за активну участь у благодійних акціях для військовослужбовців, які беруть участь у проведенні АТО.
        07.02.2017 р. школа отримала Подяку від особового складу 2 механізованого батальйону військової частини – польова пошта В2731.
        Командир військової частини – польова пошта В2731 підполковник Гараз І.В. зазначив: «Ваша турбота та самовідданість в підтримці воїнів-захисників надає нам сили та морального духу міцно стояти на захисті рубежів своєї землі. Ваш неоціненний вклад в обороноздатність, цінить і шанує кожен солдат, якому так необхідна клопітка робота по забезпеченню нашої життєдіяльності, в умовах бойових дій.»
полоска
08.02.2017
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІІ місце
у першості шкіл міста з волейболу (дівчата)
в залік ХХV спартакіади школярів
(відповідальна Висоцька О.М.)
Склад команди: Богдан Олександра, Гончаренко Катерина, Ворохта Катерина, Чуйко Віолетта, Донченко Вероніка, Шапаренко Вероніка (10-Б), Косагова Анастасія, Пороскун Олена, Козаченко Ольга, Сергієнко Єлизавета (10-А), Жогло Даша, Пономарьова Аліна, Лозовицька Анна, Павловська Дана (8-Б), Войцицька Анастасія (9-Б)
полоска
07.02.2017 Благодійна акція «Добро жменями»
        07.02.2017 р. волонтерами навчального закладу в рамках проведення благодійної акції «Добро жменями» Благодійним фондом «Овес» до волонтерської організації «СББ-ТИЛ» було передано пластикові закрутки для виготовлення протезів бійцям у зоні воєнних дій. Велика подяка батьківському та учнівському колективу 8-В класу, які принесли найбільшу кількість кришечок (3 мішка). Акція триває, тож закликаємо приєднатися усіх небайдужих! (Відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А.)
полоска
06.02.2017 Екскурсія до міського центру зайнятості
        6 лютого учні 9-А класу відвідали міський центр зайнятості. Вони довідалися, які професії актуальні для нашого міста. Також спеціаліст центру зайнятості провела анкетування з метою виявлення професійних нахилів учнів.
полоска
06.02.2017
Вітаємо
        переможця міського етапу Всеукраїнського
фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»,
номінація «Художнє виконавство» - «Акорди Сумщини»
(«Солісти-інструменталісти» (акордеон))
Малиновського Богдана (І місце)
(кер. Головченко А.І.)
полоска
06.02.2017 Виховний захід «Японія очима українців»
        06.02.2017 р. у рамках проведення року Японії на базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для учнів 7-А та 7-В класів пройшов виховний захід з використанням мультимедійної презентації «Японія очима українців». Під час проведення заходу школярі дізналися багато цікавих фактів про Японію, життя в цій країні, її культуру та мистецтво (відповідальна завідуюча бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
03.02.2017 Акція «Годівничка»
        Учні 1-В класу (класовод Павлова О.С.), 3-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) узяли участь в акції «Годівничка». Діти разом з батьками виготовили годівнички та повісили на деревах біля школи. Потрібно турбуватися про пернатих друзів взимку. Адже, фундамент екологічної культури закладається в дитинстві.
полоска
31.01.2017 Батьківські збори
        09.02.2017 року (четвер) о 18.00 відбудуться батьківські збори
полоска
27.01.2017 Благодійна акція «Разом ми – сила»
        З 23.01 по 26.01.2017 року у навчальному закладі була проведена благодійна акція на підтримку військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО під назвою «Разом ми – сила!», у результаті якої речі та продукти, зібрані батьківським та учнівським колективом, разом із картою України з побажаннями миру і злагоди було передано волонтером громадської організації «Організація волонтерського руху «Повертайся живим» Єременко Єгором бійцям-захисникам на схід.
        Традиційно педагогічний та учнівський колектив отримали зворотне повідомлення у вигляді фотографії бійців Окремої Тактичної Групи Правого Сектора зі словами вдячності, яке опубліковане на сторінці Facebook.
        Дякуємо всім, хто приєднався до акції!
полоска
27.01.2017 Екскурсія до Сумської муніципальної галереї
        27.01.2017 р. учні 10-А класу відвідали експозицію світлин XVIII Міжнародної фотовиставки «День», яка розміщена в Сумській муніципальній галереї. 164 роботи різних авторів по собі залишили незабутнє враження. Тетяна прокоментувала побачене так: «На виставці мене вразили фотографії з мальовничою природою України, особливо «Серце Карпат» Малолетки Євгена. Сподобалися щирі фотороботи, що відобразили справжні емоції звичайних людей, наприклад «Краплини щастя» Шаромової Наталії. Я щаслива, що в нас є такі талановиті, естетично обдаровані митці». Ольга: «Ми змогли побачити життя тварин у природі. Було боляче дивитися на тварин, які перебували в притулку, їх очі краще за слова благали про допомогу. Безперечно, нікого не залишили байдужими світлини, які стосуються подій на Сході. Емоції, які відображені у фотороботах, справжні: жах, біль, скорбота, гордість за тих, хто боронить нашу країну на передовій. Кожен кадр унікальний, немає постановки. Автори зуміли побачити й схопити неповторну мить, що дає можливість побачити красу в буденному». «Цей похід у галерею мене дуже вразив, – говорила Катерина. – Найбільше я отримала естетичне задоволення від перегляду фотографій з глибоким філософським змістом. Роботи Анни Чапали «Дякую, що живий» та «Берегиня» допоможуть усім зрозуміти, що перебування та дії наших солдат у зоні АТО заради нас, дітей, для нашого мирного й щасливого майбутнього. Дружба, вірність наскрізь пронизали світлину Анастасії Іванової «Наодинці з другом». Перегляд робіт фотовиставки надихнув мене саму взяти фотокамеру» (класний керівник Калашник Т.О.).
полоска
27.01.2017 Виступ агітбригади та майстер-класи з дизайну нігтів та перукарських послуг
        27.01.2017 р. для учнів 11-х класів у рамках тижня профорієнтації Сумським центром ПТО з дизайну та сфери послуг №24 було підготовлено виступ агітбригади та майстер-класи з дизайну нігтів та перукарських послуг (відповідальні класні керівники Афанасенко Т.В., Сергієнко С.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
27.01.2017 Інтелектуальні ігри «Що вміти – за плечима не носити»
        У рамках тижнів трудового навчання, профорієнтації з 23 по 27.01.2017 р. працівниками бібліотеки були проведені інтелектуальні ігри «Що вміти – за плечима не носити» для учнів 5-6-х класів. Мета: сформувати ціннісне ставлення до праці, розуміння її ролі в житті, розвивати інтерес до професійної діяльності дорослих, навчити орієнтуватися у світі традиційних і нових професій (відповідальна Лисицька О.І.).
полоска
27.01.2017 Профорієнтаційна виставка «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій»
        27.01.2017 р. у рамках тижня профорієнтації учні 9-Б, 10-А, 10-Б класів відвідали профорієнтаційну виставку «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій». Учасники екскурсії мали можливість ознайомитись з інформацією про навчальні заклади, поспілкуватись із студентами та викладачами (відповідальні класні керівники Павленко А.С., Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П.).
полоска
27.12.2016
                    Вітаємо
                    команду школи
за зайняте ІІ місце
у міському конкурсі майбутніх менеджерів
"Школа майбутніх керівників"
(кер. Гончаренко В.В.)
Склад команди: Буріков Віталій, Григоренко Євгенія, Лелюк Олександр, Малиновський Богдан, Роживець Ольга, Шевченко Анна (11-А)
полоска
27.01.2017 Бібліографічні огляди літератури з елементами гри «Цікавий світ професій»
        У рамках тижня профорієнтації з 23 по 27.01.2017 бібліотекарем Едель І.М. для учнів 3-х класів були проведені бібліографічні огляди літератури з елементами гри «Цікавий світ професій».
полоска
26.01.2017 Майстер-клас «Незвичні валентинки до Дня закоханих»
        Для дівчат 6-х класів 26.01.2017 р. у рамках тижня трудового навчання гуртківцями дизайн-студії «Стиль» Синах Анастасією, Галерою Лізою та Кравченко Інною був проведений майстер-клас «Незвичні валентинки до Дня закоханих». Діти навчилися робити з допоміжних матеріалів привабливі сердечки (відповідальна вчитель трудового навчання Бага Т.Ю.).
полоска
26.01.2017 Загальношкільна учнівська конференція
        26.01.2017 р. в актовій залі відбулася загальношкільна учнівська конференція за підсумками роботи Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки за І семестр 2016-2017 навчального року. На конференцію були запрошені активи класів, класні керівники та педагоги-куратори виховних центрів Президентської Ради У зв’язку з тим, що обраний президент Демократичної Шкільної Республіки Ягупа Альона залишила школу, було прийнято рішення оголосити президентом кандидата, який посів ІІ місце за кількістю голосів під час виборів. Таким чином, президентом Республіки став Малиновський Богдан, учень 11-А класу.
полоска
26.01.2017 Загальношкільна акція «У світі професій»
        У рамках тижня профорієнтації 26.01.17 р. учні 1-11 класів прийняли участь у загальношкільній акції «У світі професій», під час якої на паперових різнокольорових долоньках писали свої мрії про те, ким вони хочуть бути у майбутньому. Серед 445 учнів 1-11 класів найбільшою популярністю користуються такі професії, як: поліцейський (43 учні – 10%), лікар (29 учнів – 7%), ветеринар (22 учні – 5%), учитель (19 учнів – 4%), дизайнер (17 учнів – 3%), футболіст, тренер (по 16 учнів – 2,5%) (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)
полоска
26.01.2017
Вітаємо
команду школи за зайняте І місце
у першості шкіл міста з волейболу (юнаки)
в залік ХХV спартакіади школярів
(відповідальний Будко В.П.)
Склад команди: Євдокимов Євген, Зайцев Андрій, Сергієнко Дмитро, Грінка Дмитро, Дмитренко Богдан (11-Б), Синельников Євген (11-А), Щербаченко Єгор, Ніколаєнко Богдан, Борковський Ілля (8-А), Бірюк Микола (8-Б)
полоска
25.01.2017 Педагогічна рада
        25.01.2017 р. у школі була проведена педагогічна рада на тему «Роль педагогічної майстерності вчителя в забезпеченні інноваційного розвитку освіти».
        Порядок денний
полоска
24.01.2017 Година спілкування «Професії моїх батьків»
        У рамках тижня профорієнтації 24.01.2017 року в 1-А класі (класовод Абрамчук І.М.) була проведена година спілкування «Професії моїх батьків», у якій активну участь взяли й батьки. Представник батьківської громадськості Місько Олена Олександрівна, працівник аптеки ПФ «Астра» №3 м. Суми, розповіла та продемонструвала фармацевтичні препарати для лікування й зміцнення імунітету дітей.
полоска
24.01.2017 Майстер-клас «Виготовлення ляльки-оберіга»
        У рамках тижня трудового навчання 24.01.2017 р. рукодільницями 7-А класу Троценко Катериною та Янакаевою Ладою був проведений майстер-клас «Виготовлення ляльки-оберіга». Дівчата 5-х класів навчилися виготовляти ляльку-оберіг з ниток (відповідальна вчитель трудового навчання Бага Т.Ю.)
полоска
24.01.2017 Захід «Живи і працюй в Україні»
        У рамках тижня профорієнтації 24.01.2017 р. учні 9-х класів відвідали захід «Живи і працюй в Україні» (презентація професій Сумського центру харчових технологій, торгівлі та ресторанного бізнесу) на базі Сумської обласної наукової бібліотеки (соціальний педагог Шкут О.С.)
полоска
23.01.2017 Інтерактивна бесіда «Основи вибухової небезпеки»
        З метою ознайомлення школярів з правилами поведінки людини при знаходженні вибухонебезпечних предметів 23.01.2017 р. представником відділу ювенальної превенції управління правової діяльності Сумської області капітаном поліції Галицьким О.І. за допомогою та участю вибухотехників відділу ГУНП Сумської області для учнів 8-10-х класів була проведена інтерактивна бесіда «Основи вибухової небезпеки» (відповідальний заступник директора з НВР Лодяной В.М.)
полоска
23.01.2017
Вітаємо
команду школи за зайняте ІІ місце
у першості шкіл міста зі стрітболу
в залік ХХV спартакіади школярів
(відповідальна Висоцька О.М.)
Склад команди: Коряка Ксенія, Мантурова Дарина (9-А), Сердюк Анастасія, Мальченко Анастасія (6-А)
полоска
23.01.2017 Загальношкільна акція «Єднаймося, друзі!»
        23.01.2017 року в навчальному закладі відбулася загальношкільна акція «Єднаймося, друзі!», присвячена Дню Соборності України. На невеличких папірцях у вигляді людського силуету учні 1-4-х класів мали змогу написати, якою вони хочуть бачити Україну у найближчому майбутньому, а також висловити найщиріші побажання своїй рідній державі. Свої думки і побажання школярі клеїли на карту України (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)
полоска
23.01.2017 Екскурсія до Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
        У рамках тижня професійної орієнтації 23.01.2017 р. учні 5-Г класу під керівництвом класного керівника Ковальової О.М. здійснили екскурсію до Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Учні отримали інформацію щодо історії пожежної справи, героїв-пожежників, спробували себе в ролі пожежних, примірявши пожежну екіпіровку. Також учням було продемонстровано як укомплектована пожежна машина. Цю подію було висвітлено на сайті Sumy.todey Новини твого міста.
полоска
23.01.2017 Захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»
        23.01.2017 р. на базі бібліотеки імені Т.Г.Шевченка для учнів 6-А класу відбувся захід присвячений Дню Соборності України «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
22.01.2017
        Відповідно до листа Сумської обласної державної адміністрації від 11.01.2017 №01-45/342 «Про заходи з відзначення Дня Соборності України», ураховуючи важливість події в процесі становлення громадянина незалежної Української держави, виховання патріотизму, національної свідомості, активної життєвої позиції Сумської громади в місті заплановано проведення наступних заходів
полоска
21.01.2017 Подорож до лижної бази «Динамо»
        21.01.2017 р. учні та батьки 5-Г класу під керівництвом класного керівника Ковальової О.М. здійснили подорож до лижної бази «Динамо», з метою залучення батьків до шкільного життя учнів, пропаганди здорового способу життя та згуртування учнівського та батьківського колективів.
полоска
20.01.2017 Інтелектуальний турнір «Кришталева сова»
        20.01.2017р. у рамках тижня історії відбувся інтелектуальний турнір «Кришталева сова» для учнів 9-х класів. Учениця Анна прокоментувала цей захід так: «У нас була можливість перевірити свої знання з історії рідного краю, історії України, всесвітньої історії. Ми знали відповіді далеко не на всі запитання й спочатку вирішили, що вони дуже складні, факти нам невідомі, але, дізнавшись відповідь, зрозуміли, що завдання стосувалися загальновідомих подій. Люби і вивчай свій рідний край! Цікаве навколо нас, тільки озирнись». Вітаємо з перемогою команду 9-Б класу! (Відповідальна Калашник Т.О.)
полоска
19.01.2017 Інформаційні хвилинки до Дня Соборності України
        До Дня Соборності України для учнів 4-х класів 19.01.2017 проведено інформаційні хвилинки з метою виховання поваги й лобові до Батьківщини, відродження паростків духовності та поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу (відповідальна завідуюча бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
19.01.2017 Тиждень профорієнтації
        З 23.01.2017 р. по 27.01.2017 р. в школі буде проводитися тиждень профорієнтації
        Заходи тижня
полоска
19.01.2017 Брейн-ринг «Європа»
        19.01.2017 р. у рамках тижня історії для учнів 10-11 класів було проведено брейн-ринг «Європа», який містив різноманітні питання з історії, культури різних європейських країн. Блискучу перемогу отримала збірна команда у складі Бурикова Віталія, Кальченко Марії, Кисельової Олександри, Штанько Марини (відповідальний учитель історії Власов В.М.). Вітаємо переможців!
полоска
19.01.2017 Історична вікторина «Чи любите ви історію»
        19.01.2017 р. команди учнів 5-х класів мали можливість виявити свою ерудицію, кмітливість, логічне мислення під час історичної вікторини «Чи любите ви історію», яка була проведена в рамках тижня історії (відповідальний учитель історії Довганич С.М.). Вітаємо команду 5-Г класу, яка отримала найкращий результат.
полоска
19.01.2017 Тиждень трудового навчання
        З 23.01.2017 р. по 27.01.2017 р. в школі буде проводитися тиждень трудового навчання
        Заходи тижня
полоска
18.01.2017 Гра-лото «Скарби давніх цивілізацій»
        18.01.2017 р. була проведена гра-лото «Скарби давніх цивілізацій» у рамках тижня історії (відповідальні Калашник Т.О., Довганич С.М.). За словами учасників, учнів 6-х класів, найцікавішими були запитання пов’язані з чорною скринькою. Учні продемонстрували свою кмітливість, логічне мислення, ерудованість, чемність, згуртованість. Під час гри найбільшу кількість балів набрала команда 6-А класу, усього на два бали менше отримала команда 6-Б класу. Вітаємо переможців!
полоска
18.01.2017 Правова гра «Хвилинка»
        18.01.2017 р. у рамках проведення тижня правових знань учні 9-Б класу взяли участь у правовій грі «Хвилинка», яку провела для них старший викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Садикова Я.М. Учениця 9-Б класу Адріана висловила свої позитивні враження: «Гра була захоплюючою й цікавою. Ми весело і з користю провели час. Чекаємо наступної гри» (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).
полоска
18.01.2017 Інтерактивна бесіда зі спеціалістами ОКЗ Сумської обласної рятувальної водолазної служби
        У рамках заходів з цивільного захисту метою яких є попередження та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях різного характеру 18.01.2017 р. для учнів 3-4-х класів спеціалістами ОКЗ Сумської обласної рятувальної водолазної служби була проведена інтерактивна бесіда з питань правильної поведінки на воді, під час знаходження людини на тонкій кризі (відповідальний заступник директора з НВР Лодяной В.М.)
полоска
17.01.2017 Зустріч учнів з юристом Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кіяненко А.В.
        17.01.2017 р. у рамках проведення тижня правових знань відбулася зустріч учнів 10-А, 10-Б, 11-Б класів з юристом Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кіяненко А.В. Під час спілкування учні отримали корисну інформацію з кримінального, цивільного, адміністративного права. Ми щиро вдячні за чіткі й змістовні відповіді на актуальні питання (відповідальна Калашник Т.О.).
полоска
16.01.2017 Участь у Всеукраїнському уроці «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті»
        16.01.2017 р. у рамках проведення тижня правових знань учні 9-В та 10-А класів взяли участь у Всеукраїнському уроці «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті», який було проведено на базі КУ Сумська ЗОШ №24 (відповідальні Калашник Т.О., Капленко А.О.)
полоска
16.01.2017 Історичний квест «Зі скарбниці Кліо»
        16.01.2017 р. у рамках проведення тижня історії учні 8-х класів стали учасниками історичного квесту «Зі скарбниці Кліо» (відповідальні Калашник Т.О., Акименко О.А.). Учні розв’язували «загадки Калліопи», кросворди, криптограми, створили власний «історичний шедевр». Але найцікавішим і найскладнішим, за словами учасників квесту, виявилося завдання розшифрувати ключ до криптограми. Усі команди виконали завдання на маршруті, продемонструвавши свою дотепність, кмітливість, витримку, згуртованість, узаємодопомогу, творчість, уміння нестандартно мислити. Найкращий результат у команди 8-Б класу. Вітаємо переможців!
полоска
12.01.2017 Тиждень історії
        З 16.01.2017 р. по 20.01.2017 р. в школі буде проводитися тиждень історії
        Заходи тижня
полоска
07.01.2017
полоска
06.01.2017 Увага!
        З 10 січня 2017 року розпочинається запис дітей до 1 класу
полоска
06.01.2017 Різдвяний брейн-ринг «Загадки від Снігової королеви»
        На зимових канікулах 06.01.2017 під час зимових канікул для учнів 4-х класів був проведений різдвяний брейн-ринг «Загадки від Снігової королеви» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
05.01.2017 Карнавал цікавих історій «З історії Різдва Христового»
        На зимових канікулах 05.01.2017 р. для учнів 5-х класів був проведений карнавал цікавих історій «З історії Різдва Христового», на якому діти познайомилися з історією, цікавими звичаями та атрибутами, традиціями святкування Христового Різдва, властивими тільки цьому святу (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
05.01.2017 Гра «Крок за кроком»
        Під час зимових канікул для учнів 8-х (04.01.2017 р.) та 9-х (05.01.2017 р.) класів була проведена гра «Крок за кроком» під час якої в учнів в ігровій формі формувалися знання та навички відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/СНІДу та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя (соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)
полоска
04.01.2017 Майстер-клас з виготовлення витинанок «Сніжинки-балеринки»
        На зимових канікулах 04.01.2017 р. для учнів 3-4-х класів відбувся майстер-клас з виготовлення витинанок «Сніжинки-балеринки» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
03.01.2017 Екскурсія до краєзнавчого музею
        Під час зимових канікул 03.01.2017 р. учні 3-А, 3-Б, 3-Г класів (класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А., Самойленко Л.В.) здійснили екскурсію до краєзнавчого музею, де переглянули виставку «Скільки днів, стільки свят».
полоска
03.01.2017 Екскурсія «Як хліб на стіл прийшов»
        З метою розширити кругозір школярів, познайомити з цехами заводу, виховати в дітей пошану до людей, що печуть хліб та бережне відношення до нього 3 січня 2017 року учні 3-А класу (класовод Заіченко О.Л.) здійснили екскурсію «Як хліб на стіл прийшов» на хлібзавод «Сумська паляниця». З великою увагою учні слухали розповідь про технологічний процес випічки хліба. Діти побачили всі етапи виготовлення випічки своїми очима: від замішування тіста до виходу з печі гарячих булочок та хліба. Після екскурсії дітей пригостили свіжим хлібом та булочками. До школи учні повернулися дуже задоволені.
полоска
03.01.2017 Літературна мозаїка «Різдвяні історії з книжкової шафи»
        На зимових канікулах 03.01.2017 р. для учнів 2-х класів проведена літературна мозаїка «Різдвяні історії з книжкової шафи» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
31.12.2016 01.01.2017
полоска
30.12.2016 Презентація «Незвичайні ялинки»
        На зимових канікулах 30.12.2016 р. для учнів 3-х класів проведена презентація «Незвичайні ялинки», де діти ознайомилися з дивовижними новорічними красунями з різних країн світу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
30.12.2016 Участь у благодійній акції «Допоможімо захиснику»
        30.12.2016 р. у рамках благодійної акції «Допоможімо захиснику» представниками учнівського самоврядування в першій міській клінічній лікарні було відвідано пораненого бійця Козолупа М.В., якому було вручено кошти на лікування (практичний психолог Головач І.А.)
полоска
30.12.2016 Турнір знавців історії
        30.11.2016 р. відбувся турнір знавців історії Європи серед учнів 10-11 класів, який організував і провів учитель історії Власов В.М. Усі учасники заходу отримали позитивні емоції та неабияке задоволення. Учениця 11 класу Євгенія прокоментувала цю подію так: «Ми раді, що в нас такий креативний та веселий учитель. Спілкування з учнями інших класів надало можливість ближче познайомитися, відчути впевненість у своїх силах. Ми дізналися багато нових фактів з історії, поповнили свої знання про традиції, звичаї європейських народів. Під час турніру ми пережили дуже багато радісних моментів: чого вартий тільки «бутерброд переможця» та нагороди для всіх команд і помічників-організаторів заходу».
полоска
29.12.2016 Новорічна казка «Чарівне віконце»
        Новорічна казка «Чарівне віконце» була проведена для учнів 1-2-х класів (28.12.2016) та 3-4-х класів (29.12.2016) (відповідальні керівник театрального гуртка Землянко О.В., педагог-організатор Гончаренко В.В., класоводи)
полоска
29.12.2016 Новорічна конкурсно-розважальна програма «Новорічний переполох»
        29 грудня для учнів 8-11 класів було підготовлено та презентовано новорічну конкурсно-розважальну програму «Новорічний переполох», під час якої школярі мали змогу переглянути яскравий театралізований виступ з відомими героями серіалів, кінофільмів та мультфільмів, взяти участь у новорічних конкурсах, відпочити та отримати гарний настрій під час святкової дискотеки (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
27.12.2016
Вітаємо
        переможців міської виставки-конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір»
за зайняті ІІ місця: Хаватма Фагета (1-А, кер. Абрамчук І.М.),
Педченка Ігоря (1-Б, кер. Усик С.Л.)
Дегтярьова Ростислава (3-Б, кер. Лиштван О.А.)
Пушкарьову Аріну (7-А, кер. Бага Т.Ю.)
за зайняті ІІІ місця: Мороз Марію (2-А, кер. Шерстюк Г.І.),
Третяк Ларису (9-Б, кер. Максименко І.І.)
полоска
27.12.2016

                                Щиро вітаємо
переможців міської виставки-конкурсу
новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!»
І місце - Домашенко Інну
(керівники Іваненко-Гребець Л.П., Єфіменко А.О.)
ІІІ місце - Синах Анастасію
(керівники Землянко О.В., Єфіменко А.О.)
полоска
26.12.2016
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання
Лісовенка Євгена (11-А кл.) - І місце
(уч. Рудень І.І.)
полоска
23.12.2016 Презентація «Нові надходження. День інформації»
        23.12.2016 р. для учнів 4-Б класу продемонстрована презентація «Нові надходження. День інформації» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
23.12.2016 Про режим роботи школи 28.12.2016 року
        З метою організованого закінчення І семестру 2016-2017 н.р.
        Розпорядження
полоска
22.12.2016 Участь у «Різдвяній майстерні ельфів» (майстер-клас по виготовленню букета з цукерок)
        22.12.2016 найактивніші євроклубівці євроклубу «Імпульс» Лозовицька Анна, Жогло Дар’я, Горюшин Даниіл, Ткаченко Дарина, Іщенко Поліна, Бреус Ілля (8-Б клас) (координатор Шевчук О.М.) взяли участь у «Різдвяній майстерні ельфів», яка проходила в Сумській обласній науковій бібліотеці та провели майстер-клас по виготовленню букета з цукерок.
полоска
19.12.2016 Бесіди про день святого Миколая
        19.12.2016 р. для учнів 2-Б та 2-Г класів проведені бесіди про день святого Миколая (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
19.12.2016
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з хімії - Хижняк Владиславу (8-Б кл.) - ІІІ місце
з екології - Макєєву Наталіну (11-А кл.) - ІІ місце
(уч. Співак Т.В., Куценко С.Ю.)
полоска
19.12.2016 З днем святого Миколая
        Святий Миколай здавна славиться своєю допомогою всім нужденним, своєю добротою і готовністю прийти на допомогу. Нехай же і Вас, Ваші родини, Ваших дітей він не обійде своєю добротою і безкорисливою допомогою. Та супроводжує сьогодні і весь наступний рік, даруючи душевний спокій і направляючи на шлях істинний!
        У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим! З Днем Святого Миколая!
полоска
16.12.2016 Канікули

        З 29.12.2016 р. по 09.01.2017 р. в школі будуть зимові канікули
        План роботи на період зимових канікул 2016-2017 н.р.
        План роботи шкільної бібліотеки
        План роботи спортивної зали школи
        План роботи музею бойової слави Сумсько-Київських дивізій КУ Сумська ЗОШ №6
полоска
14.12.2016
полоска
14.12.2016 Увага! Карантин подовжено до 18.12.2016 включно!
        З 15.12.2016 року по 18.12.2016 року включно в навчальних закладах м. Суми оголошено карантин

        Наказ управління освіти і науки Сумської міської ради від 14.12.2016 №1112 «Про призупинення навчального процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста Суми»
полоска
09.12.2016 Участь у семінарі з національно-патріотичного виховання (м. Київ)
        Учитель початкових класів Самойленко Л.В. з 9.12- 11.12.2016 була учасником семінару з національно-патріотичного виховання, яке було організоване Міністерством молоді та спорту України, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА та Спілкою Української Молоді в Україні. Семінар відбувся в місті Києві, в Пущі-Водиці.
        Ця подія висвітлена на сторінці контакту Спілки Української Молоді в Україні (https://vk.com/cym.ukraine).
полоска
09.12.2016 Увага! Карантин подовжено до 14.12.2016 включно!
        З 12.12.2016 року по 14.12.2016 року включно в навчальних закладах м. Суми оголошено карантин

        Наказ управління освіти і науки Сумської міської ради від 09.12.2016 №1100 «Про призупинення навчального процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста Суми»
полоска
06.12.2016
полоска
05.12.2016
Вітаємо
переможця міського етапу Міжнародного конкурсу з
української мови імені Петра Яцика
за зайняте - ІІІ місце
Янішевську Владиславу (7-А клас)
(учитель Бондар Т.Л.)
полоска
02.12.2016 Увага! Карантин!
        З 05.12.2016 року по 10.12.2016 року включно в навчальних закладах м. Суми оголошено карантин

        Наказ управління освіти і науки Сумської міської ради від 02.12.2016 №1069 «Про призупинення навчального процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста Суми»
полоска
02.12.2016 Презентація «Душі твоєї доброта»
        У рамках Міжнародного дня інвалідів 02.12.2016 р. для учнів 8-Б класу проведена презентація «Душі твоєї доброта» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
02.12.2016 Участь в інтегрованій концертній програмі «Школа збирає друзів»
        02.12.2016 року в Сумській спеціальній школі з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю відбулася інтегрована концертна програма «Школа збирає друзів», у якій запросили взяти участь учнів нашого навчального закладу. Учасники концерту, а саме вихованці вокального ансамблю «Квітоніка», привітали школярів пісенними композиціями та подарували гарний настрій (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
02.12.2016 Шановні батьки!
        Адміністрація школи доводить до Вашого відома інформацію щодо діяльності Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» «Фельдман Екопарк». Вищезазначений фонд пропонує безкоштовні екскурсії для дітей учасників АТО та їх родин, вимушених переселенців, дітей з особливими потребами. Витрати на оплату переїзду, харчування дітей під час перебування в «Фельдман Екопарк» та організацію всіх заходів бере на себе Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана». Детальніше ознайомитись з програмою та запланувати безкоштовну екскурсію можна на сайті http://feldman-ecopark.com/welcome.html# або за телефоном: 0504010912 (лист управління освіти і науки Сумської міської ради від 01.12.2016 №13.01-18/1031)
полоска
01.12.2016
полоска
01.12.2016 Всеукраїський тиждень права
        З 05.12.2016 р. по 09.12.2016 р. в школі буде проводитися Всеукраїнський тиждень права
        Заходи тижня
полоска
01.12.2016 Тиждень фізики
        З 05.12.2016 р. по 09.12.2016 р. в школі буде проводитися тиждень фізики
        Заходи тижня
полоска
01.12.2016 Тиждень інформатики
        З 05.12.2016 р. по 09.12.2016 р. в школі буде проводитися тиждень інформатики
        Заходи тижня
полоска
01.12.2016 Тиждень математики
        З 05.12.2016 р. по 09.12.2016 р. в школі буде проводитися тиждень математики
        Заходи тижня
полоска
01.12.2016 Загальношкільна акція «Червону стрічку носять не байдужі»
        01.12.2016 р. у рамках тижня порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД була проведена загальношкільна акція «Червону стрічку носять не байдужі», під час якої учні представники учнівського самоврядування ДШР під час перерв розповідали учням та педагогам про ВІЛ та СНІД, а також розповсюджували червоні стрічечки на знак підтримки людей, що живуть з ВІЛ (відповідальна практичний психолог Головач І.А.).
полоска
30.11.2016 Шановні батьки та учні!
        Ви маєте можливість узяти участь:
 • у міському конкурсі «Новорічний сувенір!» (на понеділок, 05.12.2016 р. надати роботи);
 • у благодійній акції «Милосердя» (збір канцелярського приладдя для привітання учнів пільгових категорій нашої школи до Дня Святого Миколая та Нового року). З понеділка, 05.12.2016 року принести канцелярські речі;
 • у благодійному ярмарку «Душі людської доброта», який відбудеться 19.12.2016 року. З четверга, 01.12.2016 року приносити м’які та інші іграшки, книжки, пазли, журнали, диски, поробки. На понеділок, 12 грудня, принести печиво, випічку, солодощі.
полоска
30.11.2016 Загальношкільна акція «Кольорове життя»
        30.11.2016 р. була проведена загальношкільна акція щодо зняття емоційної напруги, сприяння емоційному зближенню учасників, створення доброзичливої атмосфери у навчальному закладі «Кольорове життя», під час якої кожен бажаючий міг залишити свій кольоровий відбиток долоні разом з іншими долоньками на загальному плакаті. Завдяки цьому зверталась увага на те, що наше життя дуже яскраве, кольорове та різноманітне, що завжди є щось цінне та цікаве у кожному житті (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
28.11.2016 Години спілкування «Наркотикам-НІ!»
        У рамках місячника здорового способу життя були проведені години спілкування «Наркотикам-НІ!». Лектором громадської організації «Нарконон» Сесенко І.Ф. для учнів 8-11 класів та 28.11.2016 р. підлітком-лектором громадської організації «Нарконон» Матяш Є.Ю. для учнів 6-А класу (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
26.11.2016
26.11.2016 – День пам’яті жертв голодоморів

        26 листопада 2016 року відповідно до Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» від 13.11.2015 №635 в усіх населених пунктах України відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
        Запрошення вшанувати жертв голодоморів:
        10:00 - Покладання квітів до Пам'ятника жертвам голодоморів (у парку біля автовокзалу).
        15:45 - Запалювання свічок пам'яті біля пам'ятника Т.Г.Шевченку (свічками забезпечуть)
        16:30 - Концерт-реквієм у філармонії (вхід вільний)
полоска
26.11.2016 Участь в акції «Пам’ятаємо минуле – маємо майбутнє»
        26 листопада 2016 року в центрі міста на вулиці Соборній з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні відбулася акція «Пам’ятаємо минуле – маємо майбутнє», організована молодіжною організацією старшокласників «МОСТ». Старшокласники-волонтери нашої школи взяли активну участь в акції. Разом із педагогом-організатором вони інформували мешканців та гостей міста про день пам’яті та вручали листівки і колоски, виготовлені власними руками. Пам’ятати про минуле - значить мати майбутнє!
полоска
25.11.2016
Вітаємо
        переможців міського етапу Всеукраїнського
фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»,
номінація «Художнє виконавство» - «Співуча веселка»
ІІ місця - Стецун Дар’я (3-В), Альджбур Лілія (4-Б)
Альджбур Махмуд (7-В), Авдєєва Ольга (11-Б)
(кер. Головченко А.І.)
полоска
25.11.2016 Батьківські збори
        30.11.2016 року (середа) о 18.00 відбудуться батьківські збори
полоска
25.11.2016
Вітаємо
        переможців міського конкурсу-виставки творчих робіт
«Відкритий простір»
за зайняте І місце - Воду Марію (2-Б),
за зайняті ІІІ місця - Прокопенка Ярослава (1-Б),
Домашенко Інну (10-Б),
(керівники Шкут О.С., Головач І.А.)
полоска
24.11.2016 Тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД
        З 28.11.2016 р. по 02.12.2016 р. в школі буде проводитися тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД
        Заходи тижня
полоска
24.11.2016 Педагогічна рада
        24.11.2017 р. у школі була проведена педагогічна рада на тему «Система правоосвітньої та превентивної роботи щодо попередження асоціальних проявів у школярів».
        Порядок денний
полоска
22.11.2016 Бесіда «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»
        З метою виховання дбайливого ставлення до власного здоров’я, формування здорового способу життя, бажання займатися спортом у рамках місячника здорового способу життя для учнів 4-А класу (08.11.2016 р.) та 4-Б класу (22.11.2016 р.) були проведені бесіди «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати» (відповідальна завідуюча бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
21.11.2016
Вітаємо
переможця міського етапу Міжнародного
мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка
за зайняте - ІІІ місце
Янішевську Владиславу (7-А клас)
(учитель Бондар Т.Л.)
полоска
21.11.2016
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
ІІІ місця посіли
Панікаренко Дарина (8-Б кл.) (уч. Єфіменко А.О.)
Лагута Софія (10-Б кл.) (уч. Співак Т.В.)
полоска
21.11.2016
День Гідності та Свободи відзначається щороку
21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) згідно з указом Президента України П.Порошенка №872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від
13 листопада 2014 р.
полоска
18.11.2016 Конкурс стіннівок та плакатів «Хімія та життя»
        На протязі тижня було проведено конкурс стіннівок та плакатів «Хімія та життя». Переможцями конкурсу стали: І місце посів Вялков Ігор (7-А кл., стіннівка «Хімічні явища в побуті»), ІІ місце – Ткаченко Дарина (8-Б кл., стіннівка «Речовини і хімічні явища у літературі та народній творчості»), ІІІ місце – Коновалова Аліна (7-В кл., стіннівка «Цікава хімія»).
полоска
17.11.2016 Конкурс учнівських проектів «Хімія та життя»
        17 листопада в рамках тижня хімії проводився конкурс учнівських проектів «Хімія та життя». Переможці конкурсу: І місце посів проект «Штучні та синтетичні волокна» (Роживець Ольга, 11-А), ІІ місце – проект «Харчові добавки. Е-числа» (Мігаль Марина, 11-А), ІІІ місце – проект «Пластмаси» (Степуленко Елізавета, 11-А).
полоска
16.11.2016 Відвідування навчального судового засідання
        16.11.2016 р. учні 9-В класу відвідали навчальне судове засідання на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. «Студенти вишу показали нам, як проходило справжнє судове засідання. Ми з великим інтересом спостерігали за тим, що відбувалося в залі. Складалося враження, що це все в реальному житті. Побачене принесло велику користь, адже ми отримали справжній досвід», – такими були перші відгуки учнів (відповідальна вчитель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
16.11.2016 Година цікавої хімії «Хімічні дива»
        У рамках тижня хімії 16 листопада для учнів 7-х класів була проведена година цікавої хімії «Хімічні дива». Учениці 10-Б класу Богдан Олександра та Шапаренко Вероніка показали цілу низку цікавих дослідів, які дуже сподобалися дітям.
полоска
15.11.2016 Вибори президента Демократичної Шкільної Республіки
        15 листопада 2016 року у навчальному закладі відбулися вибори президента Демократичної Шкільної Республіки. На посаду було висунуто три кандидатури: Ворохта Катерина (10-А клас), Ягупа Альона (10-Б клас) та Малиновський Богдан (11-А клас).
        Раніше, на загальношкільній учнівській конференції, кандидати презентували свої програми перед активами класів, була проведена передвиборча агітація командами кандидатів, і, нарешті, був призначений День виборів, – вівторок, – 15.11.2016 р. Голосування відбувалося протягом джня у фойє школи. Кожен бажаючий із числа учнів 5-11-х класів мав змогу за наявності щоденника отримати виборчий бюлетень за списком та обрати свого кандидата. Педагогічний колектив також прийняв участь у голосуванні. Цього ж дня у присутності спостерігачів були підраховані голоси та обрано Президента Демократичної Шкільної Республіки.
        За результатами підрахунку усіх голосів на виборах президента Демократичної Шкільної Республіки перемогу здобула Ягупа Альона. Ми щоро вітаємо Альону з перемогою та бажаємо успіхів на новій відповідальній посаді.
        Усього проголосували 429 учнів (73%).
полоска
15.11.2016 Хімічний квест «У пошуках скарбів»
        15 листопада у рамках тижня хімії серед учнів 9-х класів проводився хімічний квест «У пошуках скарбів». Учні показали ґрунтовні знання про хімічні сполуки, вміння логічно мислити, застосовувати свої знання на практиці, співпрацювати і досягати гарних результатів. Переможцями гри стала команда 9-А класу у складі: Іванова Ілона, Пономаренко Владислав, Радовська Вікторія, Рогов Георгій, Кузякова Анастасія. ІІ місце посіла команда 9-В класу у складі: Масюк Елізавета, Федірко Наталія, Чупрун Анастасія, Павловська Олена, Сітак Катерина, Петренко Магдаліна. ІІІ місце посіла команда 9-Б класу, за яку грали: Третяк Лариса, Ніконенко Юлія, Божко Софія, Сорока Міхаїл, Назаренко, Даніїл, Войцицька Анастасія.
полоска
14.11.2016 Фольклорні посиденьки «Сонячно душі від вишиванки»
        14.11.2016 р. учні 7-В класу (класний керівник Землянко О.В.) взяли участь у засіданні народознавчого клубу. Фольклорні посиденьки «Сонячно душі від вишиванки» пройшли на базі бібліотеки-філії №2 МЦБС ім. Т.Г. Шевченка. Працівники бібліотеки познайомили дітей з мистецтвом української вишивки. Свої роботи представили відомі майстрині вишивки Саченко Ірина Павлівна та Івченко Лариса Миколаївна. Особливо школярам сподобався майстер-клас із вишивки та виставка книжок «Мистецтво народної виставки».
полоска
14.11.2016 Бесіда-подорож «Привітання народів світу»
        У рамках тижня толерантності для учнів 5-Г класу була проведена бесіда-подорож «Привітання народів світу» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.).
полоска
14.11.2016 Екскурсія до бібліотеки та музею ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» «Пам'ять»
        14.11.2016 учні 9-Б класу відвідали бібліотеку та музей ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» «Пам'ять». Учасники екскурсії ознайомились зі спеціальностями, матеріально-технічною базою та історією навчального закладу, переглянули експозиції музею (відповідальна класний керівник 9-Б класу Павленко А.С.).
полоска
14.11.2016
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформаційних технологій
Малиновську Адріану (9-Б кл.) - ІІІ місце
(уч. Штокало О.В.)
полоска
10.11.2016 Тиждень хімії
        З 14.11.2016 р. по 18.11.2016 р. в школі буде проводитися тиждень хімії
        Заходи тижня
полоска
10.11.2016 Екскурсія до Сумського краєзнавчого музею
        10.11.2016 р. учні 7-Б, 7-В класів відвідали Сумський краєзнавчий музей. Цікава екскурсія познайомила школярів з історією рідного краю: від перших людей на території сучасної Сумщини до кінця ХІХ століття (відповідальні класні керівники 7-Б класу Бондар Т.Л., 7-В класу Землянко О.В.).
полоска
10.11.2016 Тиждень толернтності
        З 14.11.2016 р. по 18.11.2016 р. в школі буде проводитися тиждень толерантності
        Заходи тижня
полоска
09.11.2016
полоска
09.11.2016 Участь у Всеукраїнській акції до Дня української писемності та мови
        09.11.2016 р. у День української писемності та мови учні 8-А класу (з поглибленим вивченням української мови) підтримали Всеукраїнську акцію, узявши участь у радіодиктанті (відповідальна вчитель української мови та літератури Бондар Т.Л.).
полоска
08.11.2016 Зустріч з лікарем-наркологом Смірновим В.Ю. «Профілактика шкідливих звичок»
        08.11.2016 р. у рамках місячника пропаганди здорового способу життя для учнів 8-х класів була проведена зустріч з лікарем-наркологом Смірновим В.Ю. «Профілактика шкідливих звичок» (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
07.11.2016
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури
Гриненко Тетяну (10-А кл.) - ІІІ місце
(уч. Богословська О.Б.)
полоска
06.11.2016 Екскурсія до стародавнього міста Путивль
        З метою виховання у дітей любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, високої патріотичної свідомості, вивчення історико-культурного надбання українського народу 06.11.2016 року під час осінніх канікул учні 5-Б класу разом з класним керівником Богословською О.Б. та учителем української мови та літератури Землянко О.В. здій снили подорож до одного з найдавніших міст України – Путивля.
        На початку екскурсії діти відвідали краєзнавчий музей, який було засновано в 1918 році. Нині колекція Путивльського музею налічує 15 тисяч експонатів з археології, етнографії, нумізматики, зброї, меблів, книг, образотворчого мистецтва, фотографій, документів. Раритетами музею є: тронне крісло Лжедмитрія І та скульптура «Христос у темниці», привезені з Польщі, дзвін – подарунок Путивлю від царя Михайла Федоровича, Євангеліє 1618 р., дві шафи, що належали гетьману І. Мазепі та ін. Музейна експозиція закладу вис вітлює історію краю від найдавніших часів до 1945 року.
        Потім відвідали Спасо-Преображенський собор, який є другою за значенням пам’яткою церковної архітектури Путивля.
        Відвідали Молчанський жіночий монастир, побудований ще в ХVІІ-ХІХ століттях. Головною святинею монастиря є Молчанська ікона Божої Матері. На території монастиря розміщено ряд споруд, а саме: Собор Різдва Пресвятої Богородиці, надбрамна дзвіниця, оборонні мури з наріжною баштою, трапезна, тепла церква святого Іоанна Предтечі, настоятельський корпус та інше. Сьогодні Молчанський монастир-фортеця є місцем світового паломництва як релігійний центр і пам’ятник культури.
        З Путивлем пов’язаний ліричний твір Т.Г.Шевченка «Плач Ярославни». Учні відвідали вал, де колись плакала і тужила за князем Ігорем його вірна дружина – Ярославна.
        Побували у Спадщанському лісі, де зародився могутній рух партизанського опору у роки II Світової війни. Сильне враження справив Музей партизанської слави та музеї бойової техніки під відкритим небом, експозиція «За честь, за волю, за Україну». Діти дізналися про патріотів Сумщини, які загинули під час проведення АТО.
        Подорож залишила яскраві враження та позитивні емоції.
полоска
05.11.2016 Екскурсія до м. Чернівці, Чернівецької області «Культура і традиції буковинців»
        З метою ознайомлення з туристичними ресурсами, національно-культурними традиціями України група учнів 6-А, 6-Г, 7-В, 8-Б, 9-А, 10-Б, 11-Б класів під час осінніх канікул з 31.10 по 05.11.2016 р. здійснила екскурсію до м. Чернівці, Чернівецької області «Культура і традиції буковинців» (відповідальні класні керівники 10-Б класу Іваненко-Гребець Л.П., 6-А класу Ковбасіста С.В., учителі фізики Ковбасістий В.В., біології Єфіменко А.О.).
        Подорожуючи, діти ознайомилися з м. Чернівці – одним із небагатьох міст України, яке по праву вважається перлиною архітектури. Відвідали резиденцію православних митрополитів Буковини і Далмації, яка є всесвітньою культурною спадщиною ЮНЕСКО. Нині тут розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.
        Також діти побували в міській ратуші, яка височіє на Центральній площі Чернівців, з якої добре видно старе місто. Сьогодні з балкону вежі кожної днини рівно о 12.00 на всі чотири сторони міста лунає мелодія «Марічка», яку виграє на трубі сурмач у буковинському народному вбранні.
        Школярі ознайомилися з музично-драматичним театром, Вірменською церквою, кафедральним собором Святого Духа та побачили Будинок-корабель, який старожили називають «шіфою». Цікавим було знайомство з найвищою точкою рівнинної частини України – Хотинською височиною (гора Берда, 515 м).
        Екскурсійна група побувала в м. Кам’янці-Подільському, ознайомилася з історією та культурною спадщино цього міста. Відвідала фортецю та замок у Кам’янці-Подільському. Цікавою була екскурсія до Кришталевої печери в селищі Клевче.
        Екскурсійний тур всім дуже сподобався, у дітей залишилося багато вражень і спогадів.
полоска
04.11.2016 Благодійна акція «Від серця до серця»
        Під час осінніх канікул 04.11.2016 р. учні 10-А, 11-А, 11-Б класів (класні керівники Калашник Т.О., Афанасенко Т.В., Сергієнко С.А.) брали участь у благодійній акції «Від серця до серця» (допомога військовослужбовцям щодо створення кікімор») на базі волонтерського центру СББ «ТИЛ»
полоска
03.11.2016 Місячник здорового способу життя
        З 07.11.2016 р. по 02.12.2016 р. в школі буде проводитися місячник здорового способу життя
        Заходи місячника
полоска
01.11.2016
Вітаємо
        переможців міського конкурсу «Диво калинове» ім. Д. Білоуса
ІІ місця - Міцкуса Максима (2-А, кер. Шерстюк Г.І.),
Косякова Ярослава (6-В, кер. Землянко О.В.)
Журі відзначило поетичність твору -
Цебіногу Кіру (4-А, кер. Сивоконь Л.М.)
полоска
01.11.2016 Майстер-клас по бісероплетінню
        Під час осінніх канікул учні 2-А (класовод Шерстюк Г.І.) та 2-Б (класовод Васюкова С.М.) класів відвідали виставку «Країна майстрів» при міській дитячій бібліотеці №3 імені О.Стобіна та стали учасниками майстер-класу по бісероплетінню. Даний захід був висвітлений на каналі «UA:СУМИ» у дитячій телевізійній програмі «Класна екскурсія» 26.11.2016 о 15.00 (он-лайн трансляція – на сайті www.tv.sumy.ua).
полоска
01.11.2016 Гра «Пригоди у країні Здоровляндії»
        Під час осінніх канікул 01.11.2016 р. для учнів 5-х класів була проведена гра «Пригоди у країні Здоровляндії», під час якої учні в ігровій формі демонстрували свої знання з важливих питань здоров’я та здорового способу життя. (відповідальна соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
30.10.2016 Костюмована вечірка
        Кожного року в ніч з 30-го жовтня на 1-ше листопада, у день усіх святих, мешканці багатьох країн світу влаштовують святкові фестивалі, перевдягаючись у яскраві костюми. Хеловін – це свято несподіванок та пригод, яке не оминуло і наш навчальний заклад. На осінніх канікулах 30.10.2016 р. учні 11-х класів підготували конкурсно-розважальну програму «Костюмована вечірка», під час якої всі бажаючі мали змогу переглянути театральну постановку «Король та королева вечірки», продемонструвати свої вражаючі костюми, взяти участь у різноманітних конкурсах та порухатися під сучасну запальну музику. Захід вражав своєю оригінальністю та неперевершеними декораціями (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
28.10.2016
полоска
27.10.2016 Лекція інспектора Сумського ВП Котенка А.О.
        27.10.2016 р. для учнів 8-11 класів інспектором Сумського ВП Котенком А.О. була проведена лекція: «Попередження правопорушень асоціальних проявів під час осінніх канікул. Використання гаджетів у громадських місцях та особиста безпека неповнолітніх» (відповідальна практичний психолог Головач І.А.).
полоска
24.10.2016 Презентація буктрейлерів «Читання – це круто»
        З метою зацікавити дітей до читання сучасної та класичної літератури, у рамках місячника шкільної бібліотеки 24.10.2016 р. для учнів 7-А класу, була продемонстрована презентація буктрейлерів «Читання – це круто» (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І. та бібліотекар Едель І.М.)
полоска
21.10.2016 Практичне заняття «Правові аспекти безпеки життєдіяльності»
        21.10.2016 р. у 11-А класі (класний керівник Афанасенко Т.В.) відбулося практичне заняття «Правові аспекти безпеки життєдіяльності» за участі доцента Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Садикової Яни Михайлівни в рамках тижня з основ безпеки життєдіяльності.
полоска
20.10.2016
Вітаємо
        переможців міського конкурсу творчих робіт,
присвяченого захисникам Вітчизни
за зайняті І місця - Пархоменка Андрія (3-Г), Птащенко Ольгу (8-В),
за зайняті ІІ місця - Шмонова Максима (3-Б), Сергієнко Єлизавету (10-А),
Павленко Тетяну (3-Б)
за зайняте ІІІ місце - Дегтярьова Ростислава (3-Б)
полоска
20.10.2016 Увага! Осінні канікули
        З 29.10.2016 р. по 06.11.2016 р. в школі будуть осінні канікули
        План роботи на період осінніх канікул 2016-2017 н.р.
        План роботи шкільної бібліотеки
        План роботи шкільного музею
        План роботи спортивної зали школи
полоска
14.10.2016
полоска
13.10.2016 Декада військово-патріотичного виховання до Дня захисника України
        З 03.10 по 13.10.2016 р. у школі відбувалася декада військово-патріотичного виховання до Дня захисника України, під час якої були проведені різноманітні заходи за участі:
 • заслуженого артиста України, майстра художнього слова Будянського Василя Івановича (6-Б клас, відповідальні бібліотекар Едель І.М., класний керівник Артюшенко О.М.)
 • учасників АТО, заступника командира роти по роботі з особовим складом в/ч пп В1060, старшого лейтенанта Пасиницького Ігора Анатолійовича та командира відділення в/ч пп В1060, сержанта Смолова Андрія Юрійовича (10-11 класи, відповідальний учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.);
 • учасника АТО, заступника військового комісару – начальника відділення комплектування Сумського міського військового комісаріату Самонова Віктора Анатолійовича (1-А, 1-Б класи, відповідальні класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.)
 • учасника АТО, працівника КОРД ГУ НП Ганніча В’ячеслава Володимировича (6-В клас, відповідальна класний керівник Грицай С.П.)
 • учасника АТО, старшого сержанта, командира відділення штурмової роти батальйону «Донбас» Акименка Віктора Володимировича та виконавчого директора Громадського фонду «Суми» Мартиненко Олександри Василівни (9-ті класи, відповідальні класні керівники Куценко С.Ю., Павленко А.С., Капленко А.О.)
 • учасника АТО, капітана І окремого батальйону морської піхоти м.Маріуполь Смирнова Ігора Юрійовича (5 класи, відповідальні класні керівники Скрипка Ю.С., Богословська О.Б., Мусатова О.О., Ковальова О.М.)
 • учасника АТО Корж С.В. (3-Г клас, відповідальна класовод Самойленко Л.В.)
 • учасника АТО Боярка Юрія Павловича (6-Г клас, відповідальна класний керівник Вода О.І.)
 • журналіста і волонтера Назаренка Ігора Юрійовича та волонтерів Щеглова Володимира Олександровича та Кудіна Олександра Анатолійовича (6 класи, відповідальні класні керівники Шамрай С.В., Артюшенко О.М., Грицай С.П., Вода О.І.)
 • учасника АТО, сержанта військової частини А4583 Скарлупіна Андрія Володимировича (2-Г клас, відповідальна класовод Решетниченко С.О.)
        Заходи декади
полоска
13.10.2016 Тиждень Європейської місцевої демократії
        З 17.10.2016 р. по 21.10.2016 р. в школі буде проводитися тиждень Європейської місцевої демократії
        Заходи тижня
полоска
13.10.2016 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
        З 17.10.2016 р. по 21.10.2016 р. в школі буде проводитися тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
        Заходи тижня
полоска
13.10.2016 Загальношкільна акція «Наша країна – це ми!»
        13.10.2016 р. для учнів 1-11-х класів та педагогів школи проведена загальношкільна акція «Наша країна – це ми!», під час якої учні та педагоги мали можливість написати на прапорцях блакитно-жовтого кольорів побажання нашій Україні, бійцям, які зараз знаходяться в зоні проведення АТО та кріпили їх на контур нашого міста (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
12.10.2016 Лекції та тренінг студентів СНАУ під керівництвом методиста навчального закладу Лопатки К.М.

        12.10.2016 р. у рамках тижня правових знань студенти СНАУ під керівництвом методиста навчального закладу Лопатки К.М. провели лекції. Для учнів 8-В, 9-А, 10-Б класів на тему «Молодь і поліція: що потрібно знати», де наголосили на необхідності запам'ятати й дотримуватися простих правил у стосунках з поліцією: «не провокуй», «не ображай», «не тікай». Детально проаналізували деякі ситуації, у які може потрапити будь-який пересічний громадянин, назвали права й обов'язки як громадян, так і «служителів Феміди».

        При висвітленні теми «Юридична відповідальність неповнолітніх» (для учнів 9-Б класу) розповіли про види юридичної відповідальності, вік притягнення до різних видів відповідальності в разі скоєння правопорушення, запропонували переглянути відеосюжети зі школи при Сумському слідчому ізоляторі.

        Провели тренінг «Чи можуть бути права без обов'язків?» для учнів 8-Б классу (11.10.2016 р.). Школярі із задоволенням познайомилися з «юними правознавцями», відповідали на їхні запитання, висловлювали власні думки. Жвавий інтерес викликали запропоновані вправи: учні визначили ті права дитини, які містяться в «Конвенції про права дитини», проаналізувавши зміст казок, визначили права людини, які були в них порушені (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класні керівники).
полоска
11.10.2016 Екскурсії до шкільної бібліотеки «У світі книги чарівної»
        У рамках Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки 10.10.2016 р. для учнів 1-А класу, 11.10.2016 р. для учнів групи продовженого дня були проведені екскурсії до шкільної бібліотеки «У світі книги чарівної» (відповідальна бібліотекар Едель І.М.)
полоска
10.10.2016

                               Щиро вітаємо
переможця міського етапу
Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року»
за зайняте ІІІ місце
Панікаренко Дарину (8-А клас)
(керівник учитель біології Єфіменко А.О.)
полоска
10.10.2016 Екскурсія до музею ДНЗ СХТЦ ПТО «Пам'ять»
        10.10.2016 р. у рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України учні 10-х класів відвідали музей ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» «Пам'ять». Під час екскурсії школярі довідалися про історію створення навчального закладу, пошукову роботу, яку впродовж тривалого часу проводили студенти та викладачі у складі пошукового загону «Пам'ять», про випускників та викладачів, які пройшли дорогами Другої світової та Афганської війн, були ліквідаторами наслідків на ЧАЕС, учасниками Революції гідності. Нещодавно в музеї з'явилася нова експозиція, присвячена випускникам центру, справжнім патріотам рідної землі Сергію Табалі та Руслану Андрі. Бібліотекар Низова Світлана Володимирівна розповіла про їхні студентські роки, про те, як за короткий час під впливом подій на Майдані змінився їхній світогляд, про нелегкі солдатські будні перших військових днів на сході країни, учасниками яким їм довелося стати. Учні оглянули фотографії та їхні особисті речі, ушанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Учасники екскурсії знову мали можливість пересвідчитися, що Героями не народжуються, ними стають прості й небайдужі… (відповідальні: учитель історії Калашник Т.О., класний керівник 10-Б класу Іваненко-Гребець Л.П.).
полоска
07.10.2016 Правововий квест для учнів 10-х класів
        07.10.2016 р. у рамках тижня правових знань учні 10-х класів узяли участь у правовому квесті. Учні мали можливість продемонструвати не тільки свої знання з правових тем, а й виявити творчі здібності. За результатами квесту обидві команди набрали однакову кількість балів. Дружба завжди перемагає! (Відповідальна – учитель правознавства Калашник Т.О.).
полоска
07.10.2016 Заняття «Ростемо без насильства»

07.10.2016 р. у рамках тижня правових знань для учнів 8-Б класу було проведено заняття з використанням інтерактивних форм роботи «Ростемо без насильства» під час якого учні навчилися проявляти активну позицію у реалізації прав в житті (відповідальна практичний психолог Головач І.А.)
полоска
07.10.2016 Лекція викладачів обліково-фінансових дисциплін коледжу СНАУ Сколової О.С. та Шумкової В.І. на тему «Фінансова грамотність українців. Як не бути ошуканим?»
        07.10.2016 р. у рамках тижня правових знань викладачі обліково-фінансових дисциплін коледжу СНАУ Сколова О.С. та Шумкова В.І. спілкувалися з учнями 11-х класів на тему «Фінансова грамотність українців. Як не бути ошуканим?». Викладачі застерегли одинадцятикласників від легковажності й довірливості, наголосили, що треба бути обачними у світі, де досить багато шахраїв. Викладачі розповіли про правила безпеки, які допоможуть не стати жертвою «ласих до чужого» під час здійснення платежів, операцій купівлі-продажу в мережі Інтернет, використання пластикових банківських карток (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класні керівники 11-х класів).
полоска
06.10.2016 Тренінгове заняття психолога коледжу Сумського НАУ Коробової О.Г. на тему «Пізнай свої здібності та можливості»
        06.10.2016 р. у рамках тижня правових знань психолог коледжу Сумського національного аграрного університету Коробова О.Г. провела тренінгове заняття для учнів 9-В класу на тему «Пізнай свої здібності та можливості». Метою заняття було виявлення типів професій в учнів класу. Проведене тестування допоможе дев'ятикласникам глибше пізнати свої здібності, проаналізувати власні можливості та уподобання, знайти своє місце у світі різноманітних професій (відповідальні: класний керівник 9-В класу Капленко А.О., учитель правознавства Калашник Т.О.).
полоска
06.10.2016 Перегляд фільму «Станція призначення – життя»
        05-06.10.2016 р. у рамках тижня правових знань учні 9-х класів переглянули фільм «Станція призначення – життя» з метою ознайомлення з проблемою торгівлі людьми, а також із методами та способами через які люди можуть потрапляти у тенета торгівлі людьми (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
04.10.2016 Літературні посиденьки «Цікавий світ книжок»
        З метою прищепити інтерес до читання, розширити знання про сучасних дитячих українських письменників 04.10.2016 р. у рамках Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки для учнів 5-В класу було проведено літературні посиденьки «Цікавий світ книжок» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
04.10.2016 Правовий квест «Подорож країною Феміди»
        04.10.2016 р. у рамках тижня правових знань учні 9-х класів узяли участь у правовому квесті «Подорож країною Феміди». Із задоволенням діти зібрали «квітку прав», пригадали народні прислів’я, склали правові пазли, вирішили рівняння з правовими невідомими та заблукали в портретах. Усі команди отримали достойні результати, але переможцем стала команда учнів 9-А класу. Вітаємо! (Відповідальний вчитель правознавства Калашник Т.О.)
полоска
03.10.2016 Участь у міському конкурсі-пленері «Моє рідне місто»
        03.10.2016 р., напередодні Дня художника, який в Україні відзначають щороку в другу неділю жовтня, у Сумах відбувся міський конкурс-пленер «Моє рідне місто». Художники віком від 10 до 18 років, які, розташувались у центральному парку ім. Кожедуба на березі р. Псел, змалювали красу рідного міста. Учні нашої школи (Галинська Карина – 7-А клас, Богдан Олександра – 10-Б клас) взяли активну участь у вищезазначеному конкурсі, надавши на розсуд журі чудові твори архітектурного пейзажу (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
03.10.2016 Усний журнал «Жовтень єднає шкільні бібліотеки»
        03.10.2016 р. у рамках Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки для учнів 6-8-х класів було проведено усний журнал «Жовтень єднає шкільні бібліотеки» (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., бібліотекар Едель І.М.)
полоска
Ми хочемо усі вас привітати
У цей святковий і осінній день
Тепла і сонечка Вам щиро побажати
Щоб радісно було Вам кожен день!

Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,

Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!
З днем вчителя!
полоска
30.09.2016 Урочисте святкування з нагоди Дня працівника освіти та 40-річного ювілею школи
        30.09.2016 р. у школі відбулося урочисте святкування з нагоди Дня працівника освіти та 40-річного ювілею школи
Уривок з новин від 3 жовтня 2016 року телерадіокомпанії АТВ
полоска
30.09.2016 День учнівського самоврядування
        30.09.2016 р. у школі був проведений День учнівського самоврядування
полоска
29.09.2016 Тиждень правових знань
        З 03.10.2016 р. по 07.10.2016 р. в школі буде проводитися тиждень правових знань
        Заходи тижня
полоска
29.09.2016 Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки
        З 03.10.2016 р. по 31.10.2016 р. в школі буде проводитися Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки
        Заходи місячника
полоска
27.09.2016
полоска
27.09.2016 Розпорядження про святкування Дня працівника освіти
        У зв’язку зі святом Дня працівника освіти змінюється режим роботи школи.
        Розпорядження
полоска
27.09.2016 Виховний захід «Бабин Яр: історія та пам'ять»
        26.09.2016 для учнів 9-Б класу та 27.09.2016 для учнів 9-В класу на базі бібліотеки філії імені Т.Г.Шевченка МЦБС до 75-річчя трагедії Бабиного Яру було проведено виховний захід «Бабин Яр: історія та пам'ять» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
27.09.2016
полоска
27.09.2016 Виступ загону юних інспекторів руху
        27.09.2016 року в актовій залі навчального закладу шкільним загоном юних інспекторів руху було продемонстровано літературну музично-танцювальну композицію «Обережними щоб буть, правил руху не забудь!» учням 3-4-х класів. Основне завдання виступу загону ЮІР – створити своєрідний урок з дорожніх правил для молодших школярів. Виступ юних інспекторів руху виявився цікавим та повчальним водночас (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
26.09.2016 «Кожна людина має право на життя, і ніхто не може позбавити людину цього права»
        До 75-тої річниці початку подій у Бабиному Яру, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, для учнів 8-11 класів були проведені уроки пам'яті. Заходи були проведені для того, щоб учні зрозуміли вплив цієї трагедії на долю людства та усвідомили цінність людського життя (відповідальні керівник шкільного музею Калашник Т.О., класні керівники).
полоска
22.09.2016 Інформаційні хвилинки до Дня партизанської слави

        22.09.2016 р. для учнів 3-х та 5-А, 8-Б класів були проведені інформаційні хвилинки до Дня партизанської слави.
        Діти 3-х класів розширили свої знання про героїчні подвиги українських патріотів, які нехтуючи смерть, зупинили фашистську навалу ціною власного життя.
        Учнів 5-А класу бібліотекарі познайомили з подвигом луганського патріота Володимира Жемчугова, який 17 вересня був звільнений з полону.
        Учні 8-Б класу відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г.Шевченка, де до їх уваги була запропонована презентація «День партизанської слави» (відповідальні зав. бібліотекою Лисицька О.І., бібліотекар Едель І.М.).
полоска
22.09.2016
полоска
21.09.2016 Зустріч з учителем-ветераном Коваленко З.В.
        21.09.2016 р. до Дня партизанської слави була організована зустріч учнів 10-Б класу з учителем-ветераном Коваленко Зінаїдою Василівною, яка поділилася своїми спогадами про часи окупації, розповіла про діяльність «Молодої гвардії» (відповідальні Калашник Т.О., Іваненко-Гребець Л.П.)
полоска
20.09.2016 Акції
        З 19.09.2016 р. триватиме акція «Добро жменями» (збір пластикових кришечок для виготовлення протезів пораненим військовослужбовцям)
        З 03.10 по 07.10.2016 р. – акція «Лист Захиснику Вітчизни» (малюнки та листи на підтримку військовослужбовців)
        З 10.10. по 14.10.2016 р. проходитиме благодійна акція «Діти й батьки – воїнам-захисникам» (збір продуктів харчування, засобів особистої гігієни та медикаментів для бійців зони АТО)
полоска
16.09.2016 Усний журнал «Михайло Грушевський: життя й діяльність»
        2016 року виповнюється 150 років з дня народження Михайла Грушевського – політичного діяча, публіциста, голови Центральної Ради, академіка, невтомного дослідника історії й культури українського народу, автора понад 2000 наукових праць. З нагоди ювілею для учнів 10-11 класів був запропонований усний журнал «Михайло Грушевський: життя й діяльність». Ведучі, учні 10-Б класу, ознайомили присутніх з основними віхами життя та діяльності М.Грушевського, його творчим та науковим доробком. Власні вислови вченого, коментарі сучасників, відеоматеріали дали можливсть поринути й відчути минуле (відповідальні Калашник Т.О., Афанасенко Т.В., Сергієнко С.А.).
полоска
15.09.2016 Сумський відділ поліції
        Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», одним з основних принципів діяльності поліції є взаємодія з населенням на засадах партнерства.
        З метою тісної взаємодії з населенням та задоволення його потреб, попередження вчинення злочинів і правопорушень неповнолітніми та відносно них, виявлення причин і умов, що сприяють їх вчиненню, за кожним навчальним закладом міста закріплено працівника сектору ювенальної превенції Сумського відділу поліції (м. Суми) Головного управління Національної поліції в Сумській області.
        За комунальною установою Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, м.Суми, Сумської області закріплено інспектора сектору ювенальної превенції Сумського ВП (м. Суми) лейтенанта поліції Котенка Андрія Олександровича.
        У разі виникнення будь-яких питань, що входять до компетенції працівників сектору ювенальної превенції, просимо Вас звертатись за телефоном (0542) 66-77-52 або за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 14, каб. 8.
        Заздалегідь вдячні за співпрацю!
полоска
15.09.2016 Батьківська конференція
        15.09.2016 о 17.00 відбулася батьківська конференція за участі депутата Сумської міської ради Степченка В.Г. та інспектора сектору ювенальної превенції Сумського ВП (м. Суми) лейтенанта поліції Котенка А.О.
        Порядок денний
полоска
12.09.2016 Батьківські збори
        15.09.2016 року (четвер) о 18.00 відбудуться батьківські збори
полоска
12.09.2016 Участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвич»
        Запрошуємо учнів до участі у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвич», який відбудеться в четвер, 24 листопада 2016 року.
        Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться в десяти вікових категоріях: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Участь у конкурсі є платною. Для участі в конкурсі необхідно до 27 вересня звернутися до координатора конкурсу в школі Мусатової Олени Олександрівни.
        З детальною інформацією щодо конкурсу Ви можете самостійно ознайомитися на сайті uclever.com
полоска
11.09.2016
полоска
07.09.2016 Презентція проектів «Перейменовані топоніми рідного міста»
        07.09.2016 р. з нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України учні 11-Б класу презентували власні проекти «Перейменовані топоніми рідного міста». Учні склали своєрідний паспорт вулиці, розповіли історію походження старої та нової назви топоніму (відповідальний учитель історії Власов В.М.).
полоска
05.09.2016 Квест «Україні-25»
        05.09.2016 р. у рамках відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України учні 10-11 класів узяли участь у квесті «Україні-25». Під час гри діти пригадали найвагоміші досягнення українців за часи Незалежності, найцікавші сторінки історії України. Одна із зупинок квесту була розміщена у філії №2 Сумської МЦБС. Висловлюємо слова вдячності працівникам бібліотеки за участь і підготовлені ними цікаві завдання. З перемогою ж вітаємо учнів 11-А класу (відповідальні учителі історії Власов В.М., Калашник Т.О.)
полоска
05.09.2016 Акція «З Україною в серці»
        Побажання Україні миру, злагоди, добра, процвітання, щастя…. написали діти на сердечках під час акції «З Україною в серці», яка була проведена з нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України (відповідальні учителі історії Власов В.М., Акименко О.А., Калашник Т.О., Клевец О.Ю.)
полоска
02.09.2016 Олімпійський тиждень
        З 05.09.2016 р. по 09.09.2016 р. в школі буде проводитися Олімпійський тиждень
        Заходи тижня
полоска
02.09.2016 До відома!
        Графік прийому адміністрації КУ Сумської ЗОШ №6
        Режим роботи управління освіти і науки Сумської міської ради
полоска
02.09.2016
Вітаємо

за зайняті І місце - пришкілний табір «Сонечко» (Сугар О.В.) та
ІІ місце - профільний табір «Ерудит» (Афанасенко Т.В.)
в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи таборів
з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку
полоска
02.09.2016 Відзначення Дня визволення міста Суми від нацистських окупантів
        З метою відзначення Дня міста в школі були проведені уроки мужності.
        02.09.2016 р. з нагоди Дня визволення міста Суми від нацистських окупантів учні 9-11 класів переглянули літературно-музичної композиції «За рідну землю». Ведучі нагадали про жах окупаційного нацистського режиму, дії військ з метою звільнення міста Суми, як на сучасному етапі вшановано пам'ять тих, хто загинув під час ІІ Світової війни. У заході взяла участь Сахно Світлана Георгіївна, член клубу «Бойові подруги» (відповідальні учителі історії Калашник Т.О., Власов В.М., класні керівники).
полоска
01.09.2016 1 вересня
        Першого вересня у навчальному закладі відбулася урочиста лінійка для учнів 1, 9, 11-х класів.
полоска
01.09.2016
полоска
31.08.2016 Про режим роботи навчального закладу 1 вересня 2016 року
        Про режим роботи навчального закладу 1 вересня 2016 року
полоска
30.08.2016 Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»
        З метою запобігання дорожньо-транспортному травматизму дітей, пропаганди правил дорожнього руху з 01.09.2016 р. по 30.09.2016 р. в школі буде проводитися місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»
        Заходи місячника
полоска
26.08.2016 Списковий склад учнів 8-х класів
        Списковий склад учнів 8-А класу (із поглибленим вивченням української мови), 8-Б класу (із поглибленим вивченням математики), 8-В класу (загальноосвітній).
полоска
25.08.2016 Виставка «Люди Свободи»
        До 25-ї річниці незалежності України школа презентує виставку «Люди Свободи», яка підготовлена Українським інститутом національної пам'яті та розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.
полоска
24.08.2016
полоска
19.08.2016 Батьківські збори майбутніх першокласників
        29.08.2016 року о 18.30 відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників
полоска


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
у нашому навчальному закладі.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове