Ку Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна

НОВИНИ

полоска
25.07.2022
28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності

        День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.


Що таке День Української Державності

        День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів. Історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира. У 988 році він прийняв християнство як державну монорелігію, що стало для України цивілізаційним вибором. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності. Давня Русь успішно долучилася до загальноєвропейського культурно-релігійного простору. Її державотворчі традиції продовжили, зокрема, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського, Карпатська Україна та сучасна незалежна Україна. Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Руси–України – 28 липня – встановлено День Української Державності. Святкуючи його, ми засвідчуємо також і повагу до Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших знаменних представників і представниць національної еліти і борців за державність та незалежність України.

полоска
05.07.2022 Участь у міському конкурсі «Кращий лідер року»

        З 23 травня по 23 червня 2022 року, з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування та розвитку лідерського, організаторського потенціалу молоді, виявлення первинного рівня знань старшокласниками свого особистого лідерського потенціалу, набуття учасниками конкурсу навичок грамотної постановки цілей та пошуку внутрішніх ресурсів для їх досягнення, а також роботи в команді та створенню гармонійних стосунків з однолітками та дорослими, молодіжною організацією «МОСТ» комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва для лідерів шкільних органів учнівського самоврядування віком від 14 до 18 років було організовано та проведено міський конкурс «Кращий лідер року».
Вітаємо
        переможців міського конкурсу
«Кращий лідер року»
Оверченко Владиславу (9-Б)
та Одинцову Марію (11-Б) – ІІІ місце
у номінації «Відео презентація
«Я + цікава справа»
Синицину Богдану (10-А) – ІІ місце та
Лініченко Владу (10-Б) – ІІІ місце у
номінації «Есе «Знаємо - діємо»
(відповідальні педагог-організатор
Гончаренко В.В.,
практичний психолог Головач І.А.)
полоска
28.06.2021
28 червня - День Конституції України
полоска
16.06.2022
Звіт керівника

        16.06.2022 р. (четвер) о 16.00 відбувся звіт керівника на загальних зборах (конференції) (протокол від 16.06.2022 №1)
        Звіт керівника закладу за 2021-2022 н.р.

полоска
10.06.2022
Інформація про набір до перших класів

        На виконання статті 53 Конституції України, статей 12,13 Закону України «Про освіту», статей 8,9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, з метою забезпечення права на здобуття повної загальної середньої освіти, на 01.06.2022 року до 1-х класів КУ Сумської ЗОШ №6 зараховано 120 дітей.
        Вільних місць немає.
полоска
03.06.2022
Шановні учасники освітнього процесу!

        Відповідно до п.4 статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28 січня 2005 р. № 55 , наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 11.04.2013 № 145 «Про проведення звітів керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів перед педколективами та громадськістю» керівники дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів щорічно після завершення навчального року (травень - червень) звітують перед педагогічними колективами, батьківськими комітетами, радами та піклувальними радами закладів освіти про виконану роботу за навчальний рік.
        Порядок звітування керівників закладів освіти визначено Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. № 178.
        Ураховуючи вище зазначене, запрошуємо всіх бажаючих на онлайн-звіт керівника КУ Сумської ЗОШ №6 Новик Людмили Вікторівни, який відбудеться 16.06.2022 року о 16 годині. Інформація для приєднання до зустрічі в Google Meet: https://meet.google.com/mkq-asxt-jhc
полоска
07.06.2022 Випускники-2022 вже на порозі дорослого життя

Війна вносить свої корективи, але життя продовжується. Випускники-2022 вже на порозі дорослого життя. 06.06.2022 наші одинадцятикласники традиційно висадили рози на клумбах шкільного подвір’я. Діти у такий спосіб прощалися зі школою, з незабутніми спогадами дитинства. На великий жаль, враховуючи сучасні обставини, не всі випускники змогли бути присутніми. Але вони підтримували ініціативу з усіх куточків світу. Дякуємо випускникам і батькам за чудовий подарунок!
полоска
06.06.2022
полоска
08.05.2022
полоска
03.05.2022
полоска
03.05.2022
полоска
27.04.2022
полоска
18.03.2022 Шановні учні, батьки!
        Освітній процес у закладі відновлюється у дистанційному режимі з 21 березня 2022 року.
        Для нас учителів пріоритетним є максимально можливий психологічний супровід кожної дитини.
        Для дистанційної роботи буде використовуватися корпоративна платформа закладу Google Workspace for Education та інші засоби комунікації зі здобувачами освіти (за потреби).
        Уроки будуть проходити за скорегованим розкладом, який буде доведений до вас класними керівниками. Навчальні заняття розпочинатимуться о 08.50- І зміна, 13.00- ІІ зміна.
        Враховуючи умови воєнного часу просимо з порозумінням ставитися, якщо вчитель не вийшов на зв’язок відповідно розкладу. Освітній процес буде організований враховуючи МОЖЛИВОСТІ педагогів та учнів.
        До відома батьків, які вимушені були евакуватися: ваші діти можуть долучатися до освітнього процесу у школах тих громад, куди ви тимчасово переїхали.
        Зрозуміло, що багато факторів будуть впливати на організацію освітнього процесу, але сподіваємося на вашу підтримку, розуміння ситуації, спокій.
        Будемо разом робити все можливе, що в наших силах! Витримки нам усім, терпіння! Незламності духу! Безмежної любові до України! Перемоги! Разом ми сила!
        P.S Шановні батьки! Якщо є перебої з інтернетом, ваші діти можуть долучатися до перегляду відео уроків Всеукраїнської онлайн школи за посиланням внизу.


Шановні учні, батьки!

Звертаємо увагу: під час сигналу ТРИВОГА ми не під’єднуємося до зустрічі на урок. Якщо сигнал ТРИВОГА звучить безпосередньо під час уроку, ми припиняємо його й переходимо в безпечне місце.
полоска
24.02.2022 Шановні сумчане! Увага!

        Сумська міська рада оприлюднила корисні посилання на випадок надзвичайних ситуацій воєнного характеру (там десять активних посилань на мапи найпростіших укриттів, пам’ятки населенню та алгоритми дій в різних ситуаціях)
полоска
22.02.2022 Перемога на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

        Безсмертна Світлана, учениця 11-Б класу, з роботою «Дослідження пігментів рослин як біоіндикаторів кислотності середовища» посіла ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН відділення хімії та біології (секція «Ботаніка»), який відбувся 15.02.2022.
        Вітаємо з перемогою!
полоска
22.02.2022 Тиждень початкових класів

        З 21.02.2022 р. по 25.02.2022 р. у закладі освіти проходить тиждень початкових класів. Протягом тижня згідно з планом учні початкової школи брали участь у цікавих конкурсах, іграх, концертних програмах, вікторинах, флеш-мобах тощо.
        Докладніше
полоска
21.02.2022 Міжнародний день рідної мови

        21 лютого до Міжнародного дня рідної мови учителями української мови були проведені заходи:
 • ерудит-гра «Мова – талісман нації» (4-Г клас, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
 • експрес-розминка «По-українському» (5-А клас, Колотило О.В.)
 • інтелектуальна гра «Буду я навчатись мови золотої» (5-Б, 5-Д класи, Бондар Т.Л.)
 • складання й презентація сенкани, присвячені його величності Слову (5-Г клас, Фіалковська Т.І.)
 • вікторина «Я люблю рідну мову» (6-Г клас, Кравченко В.М.)
 • лінгвістична вікторина «Магія слова» (8-А клас, Лопатка К.М.)
        Докладніше
полоска
21.02.2022 Місячник культури поведінки й спілкування
        З 21.02.2022 р. по 18.03.2022 р. у закладі освіти проходить місячник культури поведінки й спілкування. Протягом місячника згідно з планом проведені заходи.
полоска
20.02.2022 День Героїв Небесної Сотні
        Пам’ятний день 20 лютого встановлений указом Президента у 2015 році. Цього дня вшановуємо тих громадян, які віддали своє життя під час подій Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) або ж на початках російської агресії проти України у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини.
        Під гаслом «Вдячні за свободу» відбуватимуться державні заходи та приватні ініціативи до Дня Героїв Небесної Сотні. Цим слоганом вшановували героїв Майдану й раніше. Але цього року зазначені слова отримали новий візуальний вияв.
полоска
18.02.2022 Участь в урочистому вшануванні переможців ІІ (фінального) етапу І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

        18.02.2022 р. відбулося урочисте вшанування переможців ІІ (фінального) етапу І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Учитель біології Кичань Анна Олександрівна гідно пройшла конкурсні випробування: «Практична робота», «Методичний практикум», «Майстер-клас», «Урок» – та посіла ІІ місце.
        Вітаємо з перемогою!
полоска
18.02.2022 Шановні батьки 1-11 класів!
        З 21.02.2022 р. відновлюється відвідування закладу освіти учнями 1-11-х класів відповідно наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 18.02.2022 №57 «Про організацію навчання в закладах освіти Сумської міської територіальної громади».
полоска
18.02.2021 Участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до Дня Соборності України

        Слухачі військово-патріотичного гуртка «Сокіл» («Джура») (керівник Заставний А.А.) з 18 січня по 18 лютого 2022 р. брали участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до Дня Соборності України від освітнього проекту «На Урок». День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цей конкурс допоможе школярам зрозуміти, чому ця подія є важливою та дізнатися безліч цікавих фактів з історії нашої держави.
        Вітаємо наших учнів із результатами: Афанасєв Олександр (5-А клас), Гричаний Нікіта (5-В клас), Жуков Максим та Жуков Олег (5-Г клас) – Диплом I ступеня; Огієнко Артем та Гаврик Анжеліка (5-А клас) – Диплом ІІ ступеня; Кислий Кирило (5-В клас) – Диплом ІІІ ступеня.
полоска
17.02.2022 День спонтанного прояву доброти

        17 лютого 2022 року відзначається День спонтанного прояву доброти. Саме тому, у закладі було організовано проведення благодійних акцій «Рука допомоги» та «Тепло твоїх обіймів», під час яких учнями 1-4 класів та їх батьками було зібрано 450 кг. фруктів.
        Вітамінні гостинці від нашого закладу освіти отримали вихованці Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області (16.02.2022р.), підопічні Комунальної установи Сумської обласної ради Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці (17.02.2022р.) та діти, які перебувають на лікуванні у гематологічному відділенні КНП Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня» (18.02.2022р.) (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
полоска
17.02.2022 Уроки медіаграмотності

        З метою формування навичок медіаграмотністі, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, 17 лютого 2022 року класними керівниками 1-4 класів були проведені уроки медіаграмотності, під час яких педагоги вчили здобувачів освіти критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомлювати цінність високоякісної інформації в контексті освіти.
        Докладніше
полоска
16.02.2022 Заходи до Дня єднання

        На виконання Указу Президента України № 52/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості у закладі освіти згідно з планом проведено заходи до Дня єднання:
 • загальношкільна патріотична інтерактивна акція «Ми – українці, ми цим пишаємося» (1-4 класи, педагоги о-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В., класні керівники);
 • флешмоб «Українці, єднаймося!» (1-4 класи, педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.);
 • артгалерея малюнків «Слава Україні!» (1-4 класи, педагог-організатори Гончарено В.В., Гонтар В.В.);
 • ранкова зустріч «Я люблю Україну» (1-А клас, класний керівник Сивоконь Л.М.);
 • квест-гра «Державні символи України в малюнках» (1-Б клас, класний керівник Борзаниця Ю.Г.);
 • виставка малюнків «З Днем єднання» (1-В клас, класний керівник Русакова Н.А.);
 • виставка малюнків «Україна єдина» (1-Г клас, класний керівник Рябінченко С.О.);
 • усний журнал «Єднання сили й духу народу» (1-Д клас, класний керівник Іванюта Я.А.);
 • літературно-музична вітальня «У світі одна єдина Україна!» (2-А клас, класний керівник Абрамчук І.М.);
 • вікторина «Україна – наша Батьківщина» (2-В клас, класний керівник Заведенко О.Ф.);
 • виховна бесіда «Мир і єдність Україні!» (2-Г клас, класний керівник Ковалевська А.В.);
 • гра-вікторина «Україна – єдина країна!» (2-Д клас, класний керівник Пасічник А.В.);
 • вікторина «Символи України» (3 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.);
 • інтерактивні вікторини «Цікаві факти про Україну», «Символи України» (3-А клас, класний керівник Шерстюк Г.І.);
 • онлайн-вікторина «Що я знаю про Україну?», виставка малюнків «Україна єдина» (3-Б клас, класний керівник Васюкова С.М.);
 • експрес-гра «Україна єдина» (3-В клас, класний керівник Світенко Г.М.);
 • створення ланцюга добра «Миру та злагоди єдиній Україні» (3-Г клас, класний керівник Решетніченко С.О.);
 • створення лепбуку «Моя чарівна Україна» (3-Д клас, класний керівник Карпенко Л.І.);
 • вікторина «З Україною в серці» (4 класи, завідувач бібліотеки Лисицька О.І.);
 • арт-акція «Я люблю Україну» (4-А клас, класний керівник Заіченко О.Л.);
 • інтелектуальна гра «Україна-моя Батьківщина» (4-Б клас, класний керівник Лиштван О.А.);
 • флешмоб «З Україною в серці» (4-В клас, класний керівник Бабенко Л.М.);
 • флешмоб «Ланцюжок єдності», вікторина «Що ти знаєш про Україну?» (4-Г клас, класний керівник Щур Н.В.);
 • патріотична акція «В єдності наша сила!» (4-Д клас, класний керівник Дегтярьова О.В.);
 • вебквест «Подорож Україною» (5 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.);
 • інтерактивна вправа «Моя Україна» (5-Б клас, класний керівник Штокало О.В.);
 • вікторина «Ми України доньки та сини» (5-Г клас, класний керівник Черевко А.Л.);
 • інтерактивна вікторина «Що я знаю про Україну?», виготовлення колажу Ми – українці!» (5-Д клас, класний керівник Бондар Т.Л.);
 • вебквест «Мандруємо Україною» (6-8 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.);
 • пізнавальна вікторина «Що я знаю про Україну?» (6-Б клас, класний керівник Капленко А.В.);
 • вікторина «У єдності наша сила» (6-В клас, класний керівник Вода О.І.);
 • година спілкування «Україна – наша рідна земля!» (6-Г клас, класний керівник Фіалковська Т.І.);
 • година спілкування «Свято єднання» (7-А клас, класний керівник Лопатка К.М.);
 • онлайн-вікторина «Україна – це ексклюзив!» (7-Б клас, класний керівник Капленко А.О.);
 • година спілкування «День єднання» (7-В клас, класний керівник Павленко А.С.);
 • година спілкування «Що для мене єднання!» (8-Б клас, класний керівник Лісниченко Я.В.);
 • урок-подорож «Єдина Україна» (9-А клас, класний керівник Колотило О.В.);
 • година спілкування «Що для мене означає День єднання» (9-Б клас, класний керівник Омельченко Т.В.);
 • інформаційно-історичний дайджест «Сторінками історії нашої держави» (10-А клас, класний керівник Мусатова О.О.);
 • літературна дискусія «Ми мусимо навчитися чути себе українцями» (10-Б клас, класний керівник Богословська О.Б.);
 • флешмоб «Єднання – це…» (11-Б клас, класний керівник Землянко О.В.).
        Докладніше
полоска
11.02.2022 Шановні батьки 5-11 класів!
        Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 11.02.2022 №50 «Про організацію навчання в закладах освіти Сумської міської територіальної громади» у закладі освіти з 14.02.2022 р. до 19.02.2022 р. для учнів 5-11-х класів продовжується освітній процес у дистанційному форматі.
полоска
11.02.2022 Участь у навчально-практичному семінарі для вчителів фізичної культури Нової української школи

        З метою впровадження комплексного підходу в реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в умовах реформи «Нової української школи» на базі Сумського державного університету 11 лютого 2022 року відбувся навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури Нової української школи, у якому взяли участь наші вчителі Заставний А.А., Антипенко Т.М., Ковальова О.М. та Берест О.О.
        Докладніше
полоска
09.02.2022 Онлайн-навчання «Школи лідерів»

        9 лютого 2022 року за участі Президента Демократичної Шкільної Республіки Синициної Богдани відбулося онлайн-навчання «Школи лідерів» (старостат 5-11 класів) «Кейс майбутнього лідера» (Meet-конференція, Classroom «Інформаційний портал»).
        На початку онлайн-зустрічі Президент Синицина Богдана провела з учасниками вправу «Знайомство», під час якої старости класів презентували себе, називаючи своє ім’я та характеризуючи себе прикметником, який починається на першу літеру власного імені.
        Далі, з метою визначення індивідуальних особливостей особистостей практичним психологом Головач Іриною Анатоліївною для лідерів класів було проведено тест «Психогеометрія».
        Після цього, з метою розширення уявлення про лідерство, активізації лідерського потенціалу учнів, визначення та розвитку лідерських якостей, необхідних для досягнення успіху, педагогом-організатором Гончаренко Вікторією Володимирівною для учасників заходу було презентовано прийом «Кейс майбутнього лідера», під час якого лідери класів працювали на віртуальній дошці Jamboard, обираючи зі списку якості справжнього лідера.
        Підсумком онлайн-навчання стали поради від практичного психолога «Як розвивати лідерські якості», які Ірина Анатоліївна надала усім учасникам зустрічі.
        Наприкінці онлайн-зустрічі педагогом-організатором спільно з учасниками заходу було вирішено створити у месенджері Вайбер групу «Школа лідерів» для подальшої плідної співпраці (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А.).
полоска
08.02.2022 Заходи до Дня безпечного інтернету

        З нагоди відзначення 8 лютого Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), з метою захисту прав дітей в цифровому середовищі та забезпечення їх безпеки в Інтернеті, учні 9-11 класів брали участь в онлайн-уроці на тему: «Протидія онлайн-шахрайствам», який проводив старший інспектор з особливих доручень ВПК в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Артем Геннадійович БУХТІАРОВ.
        Також до Дня безпечного Інтернету педагогами КУ Сумської ЗОШ №6 для здобувачів освіти створено відеопоради «Безпека в мережі Інтернет», де вчителі поділилися правилами власної безпеки.

        Докладніше
полоска
04.02.2022 Співпраця з депутатами Сумської міської ради щодо оновлення освітнього середовища закладу освіти у 2021 році
полоска
04.02.2022 Шановні батьки 1-11 класів!
        Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 04.02.2022 №38 «Про організацію навчання в закладах освіти Сумської міської територіальної громади» у закладі освіти з 07.02.2022 р. до 12.02.2022 р. організований освітній процес у дистанційному форматі для учнів 1-11-х класів
полоска
04.02.2022 Декада профорієнтації

        З 24.01.2022 р. по 04.02.2022 р. у закладі освіти проходила декада профорієнтації. Протягом декади згідно з планом проведені заходи:
 • дидактична гра «Професії» (1-2 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)
 • калейдоскоп «Усі професії потрібні, усі професії важливі» (3-4 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)
 • години спілкування (5-10 класи, класні керівники)
 • інтерактивна гра «Світ професій» (5 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
 • 9 класи, класні керівники Колотило Л.В., Омельченко Т.В., Баклай Л.В., Тутова І.В.:
  • анкетування учнів щодо професійних схильностей та анкетування за типами інтелекту
  • віртуальні екскурсії закладами професійної освіти та фахової передвищої освіти м.Суми
  • онлайн зустрічі з представниками ВСП «Машинобудівного фахового коледжу СумДУ»
  • онлайн зустрічі представниками ВСП «Сумського фахового коледжу СНАУ»
  • онлайн-день відкритих дверей у ДНЗ «Сумського хіміко-технологічного центру ПТО»
 • захід «Про освіту та кар’єру» (10 класи, класні керівники Мусатова О.О., Богословська О.Б.)
 • онлайн-зустріч «Змоделюй своє майбутнє» представників СНАУ та учнів 11-А та 11-Б класів (класні керівники Артюшенко О.М., Землянко О.В.)
 • відеопорадник «Шпаргалка для батьків» на тему «Майбутня професія: як допомогти дитині не помилитися» (психологічна служба)
        Докладніше
полоска
04.02.2022 Тиждень англійської мови

        З 31.01.2022 р. по 04.02.2022 р. у закладі освіти проходив тиждень англійської мови. Протягом тижня згідно з планом учителями англійської мови були проведені заходи:
 • онлайн-урок «Місце, де я живу» (4-Г клас, Грицай С.П.)
        Докладніше
полоска
04.02.2022 Підтримка від учнів КУ Сумської ЗОШ 6 спортсменам на 24-х Зимових Олімпійських іграх у Пекіні 2022
        Вболіваємо разом за наших спортсменів на 24-х Зимових Олімпійських іграх у Пекіні 2022. Підтримка від учнів Сумської ЗОШ 6. Віримо у Ваші сили.
полоска
04.02.2022 Онлайн зустріч «Друзі наші менші»

        04.02.2022 р. у 5-Д класі (класний керівник Бондар Т.Л.) відбулася онлайн зустріч «Друзі наші менші». Учні відгадували загадки, розповідали про своїх домашніх улюбленців, демонстрували їхні вміння.
полоска
03.02.2022 Психолого-педагогічний консиліум з адаптації учнів 5-х класів

        Відповідно до плану роботи закладу 3 лютого 2022 року був проведений психолого-педагогічний консиліум з адаптації учнів 5-х класів. Учасники консиліуму: соціальний педагог, учителі-предметники, які викладають у 5-х класах, учителі початкових класів, класні керівники 5-х класів, педагог-організатор, психолог, адміністрація.
полоска
01.02.2022 Онлайн-воркшоп «Цифрові технології для формувального оцінювання»

        01.02.22 в закладі в рамках роботи школи педагогічної взаємодопомоги проведено онлайн-воркшоп «Цифрові технології для формувального оцінювання». Штокало О.В. розповіла про cтворення дошки в сервісі Google Jamboard та провела роботу з нотатками на цьому ресурсі. Оксана Вікторівна надала огляд Mentimeter - додатку, який використовується для створення презентацій із зворотним зв'язком у режимі реального часу, що дозволяє отримати миттєвий зворотній зв'язок із аудиторією.
        Докладніше
полоска
31.01.2022 Загальношкільна учнівська онлайн конференція

        31 січня 2022 р. відбулася загальношкільна учнівська конференція за участі активів класних колективів з числа учнів 5-11 класів, класних керівників, педагогів-кураторів та адміністрації закладу (Meet-конференція, Classroom «Інформаційний портал»).
        Докладніше
полоска
29.01.2022 29 січня - День пам'яті Героїв Крут

        29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Напередодні, 26.01.2022, працівники юнацького відділу Сумської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка провели для учнів 8-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) онлайн урок патріотизму «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
28.01.2022 Шановні батьки 1-11 класів!
        Відповідно до наказу від 28.01.2022 №44 «Про організацію навчання в закладі освіти» у закладі освіти з 31.01.2022 р. до 05.02.2022 р. організований освітній процес у дистанційному форматі для учнів 1-11-х класів
полоска
27.01.2022 Засідання «Майстерні медіаграмотності»: «Створення медійного продукту. Секрети проведення майстер-класу онлайн»

        27.01.2022 р. відбулося засідання «Майстерні медіаграмотності»: «Створення медійного продукту. Секрети проведення майстер-класу онлайн». Богословська Ольга Борисівна вивела формулу успішного майстер-класу: «Майстер-клас = успішна технологія + компетентний фахівець + доступність для колег + інтерактивність». Педагоги ознайомилися зі структурою майстер-класу, етапами створення презентації власного досвіду онлайн. У практичній частині засідання Кичань А.О. провела майстер-клас «Використання елементів технології критичного мислення в освітньому процесі», в ході якого продемонструвала прийоми розвитку креативного мислення учнів (кластер, кроссенс, Т-таблиця), використовуючи дієві онлайн-застосунки (робота зі спільною Google-презентацією, онлайн-дошкою Padlet, Jamboard). Учасники заходу дійшли висновку, що вчитель за допомогою майстер-класу може презентувати власний досвід не тільки офлайн, а онлайн, створюючи при цьому медійний продукт.
полоска
26.01.2022 Шановні батьки 1-4 класів!
        Відповідно до наказу від 26.01.2022 №40 «Про організацію освітнього процесу у дистанційному форматі для учнів 1-4 класів закладу освіти» з 27.01.2022 р. по 04.02.2022 р. освітній процес для учнів 1-4-х класів організовано у дистанційному форматі.
полоска
22.01.2022 Участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
        21-22 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, де учні Мусієнко Іван (8-А клас) та Мусієнко Михайло (9-А клас), увійшовши до команди, представляли місто Суми. Вітаємо Мусієнко Івана та його вчителя Рудня Івана Івановича з ІІІ призовим місцем! Дякуємо Михайлу за участь та майстерність! Так тримати!
Вітаємо
        переможців ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання

Мусієнка Івана (8-А) - ІІІ місце (уч. Рудень І.І.)
Мусієнка Михайла (9-А) - участь (уч. Рудень І.І.)
полоска
22.01.2022 День Соборності України

        До Дня соборності України педагогами 21.01.2022 р. були проведені різноманітні заходи:
 • загальношкільна патріотична акція «Синьо-жовта стрічка – символ єднання» (1-4 класи, педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.)
 • поетичний флешмоб «Любіть Україну, як сонце любіть!» (1-11 класи, педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.)
 • інформаційна хвилина «Одна, єдина, неділима Україна» (2-Д клас, класний керівник Пасічник Г.В.)
 • усний журнал «День соборності України» (4-Б клас, класний керівник Лиштван О.А.)
 • історичний хронограф «Україна: соборна, вільна, сильна» (4-Б клас, зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Лиштван О.А.)
 • флешмоб під гаслом «Ми всі - одна сім'я, Єдина ми країна, Мільйони різних «Я», а разом – Україна» (4-Д клас, класний керівник Дегтярьова О.В.)
полоска
21.01.2022 Шановні батьки 5-11 класів!
        Відповідно до протокольного рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.01.2022 №1 в 5-11-х класах освітній процес з 24.01.2022 р. по 05.02.2022 р. буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання, уроки будуть відбуватися у Google класах корпоративної платформи закладу освіти відповідно до розкладу занять.
полоска
21.01.2022 Просвітницькі бесіди інспектором сектору ювенальної превенції ВП Сумського РУП Христичем Я.Я.

        21.01.2022 р. з метою попередження випадків правопорушень серед здобувачів освіти, для учнів 5-Г, 8-Б, 8-В та 9-В класів були проведені просвітницькі бесіди інспектором сектору ювенальної превенції ВП Сумського РУП Христичем Я.Я. Під час бесід інспектор звернув увагу учнів про відповідальність батьків за протиправні дії дітей, а також важливість толерантного та доброзичливого спілкування у закладі освіти (відповідальні: заступник директора з ВР Акименко О.А., практичний психолог Головач І.А.).
полоска
21.01.2022 До уваги батьків дітей пільгових категорій
        Рішенням Сумської міської ради «Про затвердження Положення про порядок підбору і направлення дітей Сумської міської територіальної громади до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку або дитячих центрів України в 2022-2024 роках» від 23 грудня 2021 року № 2582-МР затверджено Положення про порядок підбору і направлення дітей Сумської міської територіальної громади до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку або дитячих центрів України в 2022-2024 роках.
        Згідно зазначеного рішення з 01.01.2022 року підбір і направлення дітей до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку або дитячих центрів України здійснює департамент соціального захисту населення Сумської міської ради, а не заклади загальної середньої освіти.
        Для визначення права дитини пільгової категорії на отримання безкоштовної путівки один з батьків або особа, яка їх замінюють, мають в термін до 20 травня включно щороку надати до управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради (м. Суми, вул. Горького, 21, час роботи: понедiлок-четвер - з 8-00 до 17-15; п'ятниця - з 8-00 до 16-00; субота, неділя – вихідні) письмову заяву про надання безкоштовної путівки до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку або дитячих центрів України за рахунок коштів бюджету Сумської міської ТГ. Детальніше за посиланням.
        Для отримання консультації також можна звернутись до спеціалістів департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради за телефоном: 787-146.
полоска
21.01.2022 Тиждень історії

        З 17.01.2022 р. по 21.01.2022 р. у закладі освіти проходив тиждень історії. Протягом тижня згідно з планом були проведені заходи:
 • гра-лото «Рідний край» (9-А клас, учитель історії Калашник Т.О.)
 • турнір «З історії Сумщини» (10-Б, 11-Б класи, учитель історії Калашник Т.О.)
 • знайомство з новою авторською грою «Сумський дубль» (учитель історії Калашник Т.О.)
полоска
20.01.2022 І знову привітання!

        27 грудня 2021 року переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів були відзначені подарунками за круглим столом «Від співпраці до успіху». Сьогодні, 20 січня 2022, цим учням було вручено дипломи управління освіти та науки Сумської міської ради другого та третього ступенів та USB-флеш-накопичувачі! Бажаємо усім учням наснаги та творчих успіхів, а Мусієнко Івану, Мусієнко Михайлу, Наумко Тимуру перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання та інформатики!
полоска
19.01.2022
полоска
18.01.2022 Тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття»

        17 та 18 січня на базі КУ Сумської ЗОШ 6 було проведено тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття» за програмою LIONS QUEST.
        Заняття мало на меті надати практичні поради педагогам щодо створення в класі, закладі дружньої атмосфери, у якій зможуть зростати здорові, усебічно розвинені юнаки та дівчата. Освітяни отримали рекомендації, як молодь навчити контролювати свої емоції, приймати відповідальні рішення, визначати позитивні цілі, які допоможуть вести здоровий спосіб життя без наркотиків, хуліганства та жорстокості.
        Національний тренер України Людмила Курбакова матеріали програми представила у формі обігрування ситуацій на уроці, годині спілкування, батьківських зборах; продемонструвала, як практично застосувати методи, прийоми та форми взаємодії.
        Усі учасники тренінгу отримали не тільки досвід, а ще позитивні емоції!
полоска
17.01.2022
Вітаємо
        переможця І етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України

Безсмертну Світлану (11-Б) - І місце
(уч. Гайдар Л.П.)
полоска
13.01.2022 Флешмоб «Новий рік з Маланкою і Василем»
        За традицією 13 січня відмічають свято Маланки. Ще його називають Щедрим вечором, або Щедрою (другою) кутею. Це веселе українське свято з обрядами, забавами, скоромною їжею (піст вже минув): багатою кутею на смальці, ковбасами, пирогами, варениками, млинцями, смаженими на салі тощо.
        Святом Василя називають Старий Новий рік і відмічають його 14 січня.
        Уранці самі хлопчики (без дівчаток) з рукавицями, наповненими зерном, засівають спочатку в своїй хаті, потім ідуть до хрещених батьків, сусідів і родичів. При цьому треба обов’язково побажати:
        «Сійся, родися, жито, пшениця, всяка пашниця, на щастя, на здоров’я, на Новий рік, щоб уродило краще, ніж торік! Коноплі – під стелю, льон – по коліна, щоб вам, хрещеним, голова не боліла! Будьте здорові з Новим роком та Василем! Дай, Боже!».
        13 січня 2022 року учні закладу брали участь у флешмобі «Новий рік з Маланкою і Василем», під час якого всі бажаючі мали змогу послухати щедрівки та засівалки (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
12.01.2022 Свято нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

        12.01.2022 року у Палаці дітей та юнацтва відбулося свято нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. КУ Сумську ЗОШ №6 представляли учні 8-А класу Мусієнко Іван та Наумко Тимур.
полоска
06.01.2022 Підсумки зимових канікул

        З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період, чіткої організації та проведення новорічно-різдвяних свят у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класах, роботу гуртків, секцій.
        Класними керівниками проведено різноманітні конкурси, пізнавальні та розважальні програми.

        Також приєдналася бібліотека, на базі якої протягом зимових канікул зав. бібліотекою Лисицькою О.І. були проведені:
 • зимовий калейдоскоп «У зимовий час гра прийшла до нас» (2-Б кл.)
 • літературна мандрівка «Слухаємо новорічну казку» (2-Г кл.)
 • літературний компас «Чарівниця зимонька ходить по землі» (3-Б кл.)
 • гра-мандрівка «Розмаїття звичаїв та розваг» (4-А та 4-В кл.)
 • творча майстерня «Новорічний сувенір» (5-А та 5-Д кл.)


        29.12.2021 для учнів 10-11 класів та учителів відбувся спортивно-масовий захід «Спорт - запорука здоров'я» у рамках міського проекту «Здоров'я заради майбутнього». Заслужений тренер, голова громадської організації «Федерація зі спортивної та фітнес аеробіки в Сумській області» Оксана Дубинська провела майстер-клас зі степ аеробіки. Голова Національного олімпійського комітету України в Сумській області Олена Петрова вручила подарунки від Національного олімпійського комітету.

        06.01.2022 учні 11-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) відвідали онлайн-марафон «Знайомство із Сумський державний педагогічний університет ім. Макаренка».
        Докладніше
полоска
04.01.2022 Консультація «Створення електронного портфоліо»

        Під час зимових канікул згідно плану з розбудови внутрішньої системи якості освіти за напрямком «Педагогічна діяльність педагогічних працівників» в рамках роботи «Школи педагогічної взаємодопомоги» 04.01.2022 р. в кабінеті інформатики була проведена консультація з теми: «Створення електронного портфоліо» (учитель інформатики Штокало О.В.)
полоска
01.01.2022
31.12.2021
полоска
31.12.2021 Перенесення робочих днів у 2022 році
        Відповідно до розпорядження КМУ від 26.08.2021 №1004-р «Про перенесення робочих днів у 2022 році», з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2022 році 8 Березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України перенести робочі дні для працівників закладу освіти, із:
        - понеділка 07 березня на суботу 12 березня;
        - понеділка 27 червня на 02 липня.
полоска
30.12.2021
Вітаємо
переможця
міської виставки-конкурсу
декоративно-ужиткового мистецтва
«Новорічний сувенір»

Дегтярьова Ростислава (8-Б) – ІІ місце
(керівник Дегтярьова О.В.)
полоска
30.12.2021 Перемога у конкурсі в рамках щорічного міського проєкту «Стань IT-шником»

        Команда закладу освіти у складі учнів 5-7 класів у період з 12.11.2021 по 24.12.2021 р. брали участь у міському проекті для молоді «Стань ІТ-шником» за підтримки активістів громадської ініціативи «ІТ кластер Суми» (погоджено з управлінням освіти і науки Сумської міської ради). Конкурс полягав у підготовці учнями конкурсної роботи на мові програмування Scratch.
        24.12.2021 р. відбулося нагородження переможців конкурсу, враховувались креативність, технічна складність конкурсної роботи, чистота коду. Вітаємо переможців у віковій категорії 5-7 класи.
        30.12.2021 р. переможці конкурсу «Стань IT-шником» отримали дипломи та цінні призи. Вітаємо
Вітаємо
переможців у конкурсі в рамках
щорічного міського проєкту
«Стань IT-шником»

Воду Марію (7-Б) – І місце (уч. Штокало О.В.)                       
Дуброва Назара (5-Д) – ІІ місце (уч. Лушпенко О.І.)                       
Діуліну Кіру (5-Д) – ІІ місце (уч. Лушпенко О.І.)                       
Ковальчука Дениса (6-Б) – ІІІ місце (уч. Калько О.І.)
                       
полоска
25.12.2021

Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом,
Зігріє Вам серце різдв'яним теплом.
Хай радість, кохання наповнять Ваш дім,
Оселиться щастя та спокій у нім.

Веселого Різдва!
полоска
24.12.2021 Святкові новорічні заходи

        В останній день першого семестру в освітньому закладі класними керівниками було організовано та проведено святкові новорічні заходи.
        21-23.12.2021 року вихованці театрального гуртка КУ Сумської ЗОШ №6 «Джерельце» подарували новорічну виставу «Дзвіночки дружби» учням 1-4 класів (керівник гуртка Землянко О.В.)
        Докладніше
полоска
24.12.2021 Увага! Зимові канікули

        Зимові канікули в освітньому закладі будуть проведені у термін з 25 грудня 2021 по 9 січня 2022 року. Навчальні заняття розпочнуться з 10 січня 2022 року.
        План роботи на період зимових канікул 2021-2022 н.р.
полоска
23.12.2021 Круглий стіл «Від співпраці – до успіху»

        23.12.2021 р. зібралися за круглим столом «Від співпраці – до успіху» учні-переможці предметних конкурсів та ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів, учителі-наставники, які тісно співпрацювали з дітьми, президент Демократичної Шкільної Республіки, адміністрація закладу. Директор школи, Новик Людмила Вікторівна, привітала учнів з перемогою солодкими подарунками, зазначила, що усі в закладі пишаються ними, та побажала нових злетів та перемог. За чашкою чаю, тістечками говорили про свої враження, про плани на майбутнє. Учителі згадували свої шкільні роки, розповідали цікаві історії зі шкільного життя. Діти ділилися своїми враженнями від випробувань, розповідали про свої кроки до перемоги. Час пройшов дуже швидко. За розмовою дійшли висновку, що тільки у тісній взаємодії всіх учасників освітнього процесу за умови співпраці, взаємопідтримки, наполегливості можна досягти успіху. Творчих вам злетів, наші розумники та розумнички!
полоска
20.12.2021 Вибори президента Демократичної Шкільної Республіки

        З 29.11.2021 р. по 08.12.2021 р. в освітньому закладі відбулися вибори президента Демократичної Шкільної Республіки. На посаду було висунуто чотири кандидатури, а саме: Альджбур лілія (9-А клас), Оверченко Владислава (9-Б клас), Яковенко Марина (9-В клас) та Синицина Богдана (10-А клас).
        Раніше, 12.11.2021 р., під час онлайн конференції на платформі Meet кандидати презентували свої передвиборчі програми перед активами класів. 26.11.2021 р. відбулася спільна зустріч кандидатів у президенти та адміністрації закладу, під час якої присутні обговорили програми та поділилися планами на майбутнє.
        Через карантинні обмеження було вирішено провести вибори з 29.11.2021 р. по 08.12.2021 р. Голосування відбувалося протягом визначеного періоду у кабінетах, закріплених за класними колективами. Усі присутні із числа 5-11 класів мали змогу за наявності щоденника отримати виборчий бюлетень за списком та обрати свого кандидата. Педагогічний колектив також прийняв участь у голосуванні.
        У четвер, 09.12.2021 р., у присутності спостерігачів (по одному представнику від кожного кандидата) були підраховані голоси та обрано президента Демократичної Шкільної Республіки.
        За результатами підрахунку усіх голосів на виборах президента Демократичної Шкільної Республіки перемогу здобула Синицина Богдана (10-А клас).
        15.12.2021 р. та 17.12.2021 р. в актовій залі освітнього закладу з урахуванням карантинних обмежень відбулася спільна зустріч Президента Демократичної Шкільної Республіки Синициної Богдани, кандидатів у президенти з активами 5-6, 9-11 класів та 7-8 класів відповідно. Під час заходу присутні мали змогу заслухати план роботи Президентської Ради та заслухати присягу Президента. Також, усі бажаючі мали змогу задати питання лідерам учнівського самоврядування щодо їх подальшої роботи у складі Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки. Ми щиро вітаємо президента з перемогою та бажаємо успіхів у роботі усім лідерам учнівського самоврядування!
        Результати виборів: Синицина Богдана (10-А клас) – 292 гол. (45%), Оверченко Владислава (9-Б клас) – 147 гол. (23%), Альджбур Лілія (9-А клас) – 79 гол. (12%), Яковенко Марина (9-В клас) – 49 гол. (7%). Не підтримали жодного з кандидатів – 81 гол. (12%), було зіпсовано – 5 бюл. (1%).
        Усього проголосували: учні – 582 чол. – 83,4% (з 698 учнів), педагогічний колектив – 71 чол. – 88,8% (з 80 педагогічних працівників) (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.).
полоска
19.12.2021 18.12.2021
        День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!
        До Дня Святого Миколая в освітньому закладі були провелені наступні заходи:
 • театралізоване привітання до Дня Святого Миколая «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай» (1-4 класи, лідери учнівського самоврядування, педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.)
 • обласна доброчинна акція «Янголи милосердя» (1-11 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)
 • загальношкільна акція «Милосердя» (1-11 класи)
 • свята у класних колективах (1-11 класи, класні керівники)
        Докладніше
полоска
18.12.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

        18.12.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Учасником став Святішенко Дмитро (10-А)(учитель Штокало О.В.)
полоска
17.12.2021 Участь у конкурсних випробуваннях І етапу І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»
        З 13 по 17 грудня вчитель біології Кичань Анна Олександрівна взяла участь у конкурсних випробуваннях I етапу І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», («Тестові випробування» та «Фрагменти дистанційних уроків»), які оцінювали члени фахових журі у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
        Серед загалу у номінації «Біологія» (27 конкурсантів) Анна Олександрівна посіла ІІ місце!
        Вітаємо творчу, креативну, сучасну вчительку! Бажаємо наснаги та успіхів у наступному етапі!
        Ця подія була також відзначена на інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua.
полоска
17.12.2021 Підсумки міського конкурсу «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!»

        17 грудня 2021 року міський голова Олександр Лисенко відзначив учасників міського конкурсу «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!», організованого Департаментом фінансів, економіки та інвестицій в рамках «Днів сталої енергії». Основне завдання даного конкурсу – це привернення уваги дітей та молоді до екологічних проблем громади, питань енергоефективності та зміни клімату. Участь у ньому взяли діти дошкільного віку, учні загальноосвітніх освітніх закладів Сумської міської громади в номінаціях «Гра/заняття», «Казка», «Фото» та «Відеоролик». Очільник громади нагородив переможців конкурсу в чотирьох номінаціях, подякував членам журі та всім, хто допомагав в організації міського заходу.
        Від нашого закладу на конкурс було надано декілька творчих робіт у номінаціях «Казка» та «Фото». Як результат, у номінації «Фото: 9-11 класи» учениця 11-Б класу Одинцова Марія посіла ІІ місце (керівник Гончаренко В.В.), у номінації «Казка: 1-4 класи» учень 3-Б класу Радченко Ярослав - ІІІ місце (керівник Васюкова С.М.).
        Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальшого творчого натхнення!
полоска
17.12.2021 Участь у мотиваційному інтерактивному онлайн-уроці «Твоя суперпрофесія»

        17.12.2021 р. учні 8-11 класів долучилися до мотиваційного інтерактивного онлайн-уроку з профорієнтації «Твоя суперпрофесія».
полоска
17.12.2021 Участь у Національному тижні читання
        Цього року в Україні вперше відбувся Національний тиждень читання, який проводив Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики з 13 по 19 грудня. Бібліотека освітнього закладу також долучилась до цього заходу. Пропонуємо переглянути відео, де учениця 7-Г класу Єва Ткаченко ділиться своїми враженнями від улюблених книг та рекомендує їх до читання всім бажаючим.
        #Національний тиждень читання #знайди свою книжку
полоска
12.12.2021

11.12.2021
Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

        12.12.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Учасником став Ніконець Аркадій (8-А клас, учитель Радченко Л.П.)

        Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
        11.12.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Учасниками стали Наумко Тимур (8-А клас, учитель Хижняк Л.Б.), Кравченко Єлизавета, Калініченко Дмитро (10-А клас, учитель Сергієнко С.А.)
        Калініченко Дмитро посів ІІ місце. Вітаємо!
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики

Калініченка Дмитра (10-А) - ІІ місце
(уч. Сергієнко С.А.)
полоска
10.12.2021 Тиждень військово-патріотичного виховання

        На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання в молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.
        Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни, здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі. Тож у КУ Сумській ЗОШ №6 з 06 по 10 грудня проходив тиждень національно-патріотичного виховання.
        Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • інформаційно-пізнавальні 5-хвилинки «Захисник – це звучить гордо!» (1-4 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В. та Гонтар В.В.)        
 • години спілкування (1-11 кл., класні керівники)        
 • змагання-естафети «Веселі старти» (2 кл., учитель фізичної культури Берест О.О.)        
 • інтерактивна акція «Лист-подяка захиснику!» (2-4 кл., педагоги-організатори Гончаренко В.В. та Гонтар В.В.)        
 • вікторина «У здоровому тілі - здоровий дух» (3-А, 3-Б, 3-Д кл., учитель фізичної культури Ковальова О.М.)        
 • спортивний квест «Думай та біжи» (4-Д кл., учитель фізичної культури Шабаліна С.Б.)        
 • перегляд фільму «Зв'язок Поколінь. (Сумщина) Слобожанщина. Земля сіверян» (7 кл., учитель історії Калашник Т.О.)        
 • змагання з футзалу (8-Б клас, учитель фізичної культури Заставний А.А.)        
 • брейн-ринг «Знавці спорту» (9-А клас, учитель фізичної культури Антипенко Т.М.)        
 • військово-патріотичний захід «30-та річниця Збройних Сил України» (10-11 класи, учитель предмету «Захист України» Нікітенко О.І.)        
 • вікторина (брейн-ринг) «Воїн через віки» (слухачі гуртка військово-патріотичного спрямування «Юний рятувальник», керівник Заставний А.А.)
        Докладніше
полоска
10.12.2021 Тиждень правових знань учнів

        З метою підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини з 06.12.2021 р. по 10.12.2021 р. у закладі освіти проходив тиждень правових знань учнів. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • правові калейдоскопи «Обережно – булінг» (4 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • урок «Правосуддя дружнє до молоді» за участі доцента кафедри юридичних дисциплін СФ ХНУВС Садикової Яни Михайлівни (9 класи, учитель правознавства Калашник Т.О.)        
 • правовий флешмоб «Найважливіше право….» (5-11 класи, учитель правознавства Калашник Т.О.)        
 • участь у зйомках відеоролика «Ми маємо право…» (9 класи, учитель правознавства Калашник Т.О.)        
 • знайомство із правозахисним рухом Amnesty International (10 класи, учитель предмета «Громадянська освіта» Власов В.М.)
        Докладніше
полоска
10.12.2021 Заходи у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

        Щороку з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводяться заходи в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», які спрямовані на формування культури ґендерної рівності, навичок протидії домашньому насильству та запобігання торгівлі людьми. Протягом акції згідно з планом проведені заходи:        
 • урок-казка «Моя суперсила – безпека в Інтернеті» (1 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • правові калейдоскопи «Обережно – булінг» (4 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • зустрічі «Безпека в мережі Інтернет. Попередження булінгу» із шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. (9-А, 9-Г класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • симуляційна гра «Створюй коло безпеки» (представники учнівського самоврядування, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • перегляд відеоматеріалів інформаційного меседжу «Батьківство в епоху цифрових технологій» розробленого Офісом Ради Європи в Україні (батьки учнів, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • семінар-практикум «Шляхи, форми й методи оптимізації міжособистісних стосунків в освітньому середовищі» (класні керівники 1-11-х класів, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • просвітницька кампанія «Види, форми та ознаки жорстокого поводження з дітьми» (працівники закладу, заступник директора з ВР Акименко О.А., працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
        Докладніше
полоска
08.12.2021 «Майстерня медіаграмотності»

        08.12.2021 р. вчителі закладу запросили колег на «Майстерню медіаграмотності». Девізом цього зібрання стали слова: «Маніпуляції в медіа: вірити не можна розпізнати». Педагоги обговорювали питання щодо підвищення медіаграмотністі, адже культурна особистість в інформаційному просторі - це бренд майбутньої освіти.
        Докладніше
полоска
06.12.2021
полоска
05.12.2021 Всесвітній день волонтера

        5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера. Завдяки волонтерству людина засвоює цінності доброти, допомоги, надійності, відчуває, що власноруч може робити реальні позитивні зміни
        Учасники єврокубу «Імпульс» КУ Сумської ЗОШ 6 (керівник Тутова І.В.) активно долучаються до всіх добрих справ та є постійними учасникам акцій доброти, милосердя. Найбільше запам'яталися благодійні акції допомоги учасникам АТО, Сумському геріатричному пансіонату для ветеранів війни, Сумському центру перетримки тварин, де разом з волонтерами з Італії, Туреччини, Португалії, Польщі зібрали багато корму, ліків та лежачків для чотирилапих друзів.
        А наші друзі – волонтери корпусу миру Валентина, Бурак, Маргарита, Еухеніо - розповіли, як можна подорожувати світом та допомагати іншим.
полоска
05.12.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

        05.12.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Учасниками стали Мусієнко Михайло (9-А), Мусієнко Іван (8-А), Марченко Дмитро (7-Б) (учителі Артюшенко О.М., Лісниченко Я.В.)
полоска
05.12.2021 Участь в грі-вікторині «Be Ukrainian. Знаю Україну – героїв знаю»

        05.12.2021 року учні 8-А класу разом із вчителем фізичної культури Заставним А.А. взяли участь в грі-вікторині «Be Ukrainian. Знаю Україну – героїв знаю». Учні краще пізнали Україну та гарно провели свій час.
        Докладніше
полоска
03.12.2021 Тиждень доброчесності

        З метою знайомства учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізації та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки, з ініціації Національного агентства з питань запобігання корупції в закладі освіти з 29.11.2021 р. по 03.12.2021 р. проходить тиждень доброчесності. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • заняття «Я обираю чесність» (за матеріалами курсу «Уроки доброчесності» ГО «Смарт освіта») (3-4 класи, класні керівники)        
 • заняття «Магічний урок доброчесності» (за матеріалами команди Офісу розбудови доброчесності при НАЗК) (5-8 класи, класні керівники)        
 • година спілкування «Що таке корупція?» (7-А клас, класний керівник Лопатка К.М.)        
 • урок з елементами тренінгу «Права людини й корупція» (9 класи, учитель правознавства Калашник Т.О.)        
 • заняття «Добро. Чесність» (за матеріалами команди Офісу розбудови доброчесності при НАЗК) (9-11 класи, класні керівники)        
 • проекти з теми «Дискримінація: форми, засоби захисту» (10 класи, учитель предмета «Громадянська освіта» Власов В.М.)
        Докладніше
полоска
02.12.2021 Вернісаж «Крилатим ґрунту не треба»
        З 19.11.2021 по 02.12.2021 в приміщенні бібліотеки всі охочі могли відвідати художній вернісаж робіт учениці 7-Б класу Землянко Олександри «Крилатим ґрунту не треба».
полоска
28.11.2021 Участь в обласному семінарі «Школа виховників джур»

        06-28 листопада 2021 р. керівник гуртка військово-патріотичного спрямування «Юний рятувальник» Заставний А.А. брав участь в обласному семінарі «Школа виховників джур» на Сумщині. Ці дні були насиченими, корисними й емоційними. Учасники мали можливість отримати нові знання, досвід, практичні навички, позитивні емоції, мегакруті ігри «Гуфі, Гуфі», нових друзів.
        #ШВД, #УДЦНПВ #dzhura_2022
полоска
28.12.2021

27.12.2021
Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

        28.11.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В олімпіаді брала участь Кравченко Єлизавета (10-А, уч. Калашник Т.О.).

        Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
        27.11.2021 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді брали участь Ткаченко Діана (9-А), Пушкар Анна (10-А), Лініченко Влада (10-Б).
полоска
27.12.2021 Участь у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
        27 листопада 2021 року пройшов ІІ етап (міський) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь Пугач Соломія (учениця 5-Д класу, учитель Бондар Т.Л.), Примак Анастасія (учениця 7-Б класу, учитель Лопатка К.М.) та Макарова Аліна (учениця 9-А класу, учитель Колотило О.В.).
        Примак Анастасія виборола почесне ІІІ місце. Вітаємо!
полоска
27.11.2021
        Щороку в четверту суботу листопада Україна й світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Цьогоріч – це 27 листопада, день, коли виповнюється 100 років від часу першого масового голоду в Україні 1921–1923 років та 75 років від масового голоду 1946–1947 років.
        27 листопада, о 16:00, закликаємо всіх традиційно запалити свічки у вікнах осель та на пам'ятних місцях і таким чином вшанувати мільйони вбитих голодом українців. Нагадаємо, що традицію вшановувати жертв Голодомору засвіченою у вікні свічкою започаткував Джеймс Мейс. Американський історик у 1986–1987 роках очолював Комісію Конгресу США зі збору свідчень очевидців голоду. Джеймс Мейс став одним із героїв проєкту УІНП та UA:Перший Люди правди.
полоска
26.11.2021 Історичний екскурс «Свіча зігріє душу»

        Голодомор... Страшне слово, яке болем ятрить серця українців, яке накрило собою величезну країну, квітучу, родючу й щедру. День пам’яті жертв голодоморів відзначається в Україні щорічно в четверту суботу листопада.
        До вшанування жертв Голодомору 26.11.2021 р. в 4-А класі (класний керівник Заіченко О.Л.) був проведений історичний екскурс «Свіча зігріє душу». Під час заходу були використані матеріали - казка «Голодний дух» Іванюти Тетяни Вікторівни з освітнього проекту «На урок» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
26.11.2021 Спільна зустріч адміністрації закладу та кандидатів на посаду президента школи у рамках передвиборчої кампанії "Вибори - 2021"

        26 листопада 2021 року в рамках передвиборчої кампанії «Вибори – 2021» відбулася спільна зустріч директора закладу освіти Новик Л.В., заступника директора з ВР Акименко О.А., педагогів-організаторів Гончаренко В.В., Гонтар В.В. та кандидатів на посаду президента Демократичної Шкільної Республіки Альджбур Л. (9-А клас), Оверченко В. (9-Б клас), Синициної Б. (10-А клас). Під час зустрічі кандидати у президенти презентували присутнім свої програми та поділилися своїми планами на майбутнє. Директор закладу Новик Л.В. мала змогу поспілкуватися із дівчатами та дізнатися про їхні наміри на посаді керівника органу учнівського самоврядування, поставивши їм питання стосовно того чи іншого пункту кожної передвиборчої програми. Під час зустрічі було зроблено акцент на найцікавіші ідеї кандидатів, які буде втілено в життя лідерами учнівського самоврядування на чолі з президентом Демократичної Шкільної Республіки після виборів.
полоска
23.10.2021 Естафета «Школа м'яча»

        23.11.2021 року серед учнів 2-Г класу учителем фізичної культури Берест О.О. була проведена естафета «Школа м'яча»
полоска
21.11.2021
        День Гідності та Свободи – свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Усесвітній День Гідності – це захід, що об’єднує всіх, хто поділяє й підтримує цю ідею.
        Бесіди, години спілкування, проведені для учнів молодшого, середнього й старшого віку висвітлювали основні принципи гідності: кожна людина має право на гідне життя; гідне життя означає можливість реалізувати свій потенціал, що має підкріплюватися гідною медичною допомогою, освітою, заробітком і почуттям безпеки; гідність означає свободу вибору й дій і повагу до цих прав; у своїх діях ми повинні керуватися почуттям власної гідності; наша гідність взаємопов’язана з гідністю інших людей.        
 • години спілкування до Дня Гідності та Свободи (1-11 класи, класні керівники)        
 • година патріотизму «Наш дух не зламати» (9-Г клас, зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Тутова І.В.)
        Докладніше
полоска
21.11.2021 Участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до Дня Гідності та Свободи

        Слухачі військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) 21.11.2021 р. брали участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до Дня Гідності та Свободи від освітнього проекту «На Урок». День Гідності та Свободи – свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Конкурс допоміг учням дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність», а також доповнити їхні уявлення про обов'язки та права громадян.
        Тож наші результати: Ярош Євгенія, Блажко Єлизавета, Полюдний Станіслав, Кисіль Катерина, Синицина Богдана, Кузнєцов Тимофій, Малиновський Владислав, Дубіна Нікіта, Кравченко Єлизавета, Котенко Анна, Балабан Арсен, Калініченко Дмитро, Заіка Руслан, Григор'єв Іван, Святішенко Дмитро, Тимошенко Павло, Пантічелло Фабіано отримали дипломи І ступеня.
полоска
20.11.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

        20.11.2021 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді брали участь Кіт Єгор (8-В), Федоренко Катерина (9-Г) та Кравченко Єлизавета (10-Б).
полоска
19.11.2021 Шановні учні та батьки!
        На виконання протокольного рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.11.2021 №12, наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 18.11.2021 №379 «Про роботу закладів освіти Сумської міської територіальної громади під час карантину», беручи до уваги рекомендації Міністерства освіти і науки України від 16.11.2021 №1/19840-21 з 22.11.2021 р., відновлюється очне навчання для учнів 5-11-х класів.
полоска
19.11.2021 Тиждень толерантності

        З 15.11.2021 р. по 19.11.2021 р. у закладі освіти пройшов тиждень толерантності. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • години спілкування «Вчимося бути толерантними» (1-11 класи, класні керівники)        
 • гра «Так чи не так» (1 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • віртуальний кінозал «Мудрі казки тітоньки Сови» (2 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)        
 • гра-подорож «Сонце всім однаково сяє» (3 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)        
 • віртуальний діалог «Толерантність – гармонія в різноманітті» (5-6 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І., педагог-організатор Гонтар В.В.)        
 • участь у вебінарі «Захист дітей від сексуального насильства: формування навичок безпечної поведінки в дітей різного віку» за участі Миколи Кулеби, Віри Рогової, Євгена Баженкова та Олени Капральської (працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • участь у науково-методичному онлайн-семінарі «Діяльність психологічної служби в системі освіти щодо забезпечення психологічного благополуччя вчителів в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», який був організований ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в співпраці з ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • експрес-опитування «Особистісні якості педагога для ефективної комунікації з учнями» (педагоги, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • онлайн засідання «Школи сучасного педагога» «Шлях до себе. Профілактика емоційного вигорання» (педагоги, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • відеопорадник «Шпаргалка для батьків» «Побудова позитивних узаємовідносин з дітьми» (батьки, педагоги, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)
        Докладніше
полоска
19.11.2021 Національний урок безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»
        19.11.2021 р. у закладі освіти класними керівниками був проведений Національний урок безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».
        Докладніше
полоска
19.11.2021 Тиждень безпеки дорожнього руху

        З 15.11.2021 р. по 19.11.2021 р. у закладі освіти проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • літературна мандрівка «Малюкам про безпеку дорожнього руху» (1-2 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • гра-руханка «Веселий світлофор» (1-4 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)        
 • зустріч «Важливість світлоповертальних елементів для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей» зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. (учні 3-Б класу, класний керівник Васюкова С.М.)        
 • перегляд відеоматеріалів про безпеку на дорозі (5-9 класи, учителі предмета «Основи здоров'я» Баклай Л.В., Кичань А.О., Шкут О.С.)
        Докладніше
полоска
15.11.2021 Конкурс-фестиваль обдарованості Таланти твої, Україно!

        Шановні вчителі, учні та батьки! Запрошуємо вас та ваших дітей взяти участь у голосуванні на кращу обдарованість закладу «Таланти твої, Україно!» серед учнів 7-8 класів та поставити лайк за учасника, який вам найбільше сподобається! Ми створили акаунт у Тік Ток і завантажили відео з конкурсними роботами учасників на сторінку. Тож надсилаємо вам покликання, за яким можна перейти та віддати свій голос. Переможці обиратимуться за кількістю лайків. Голосування триватиме до п’ятниці включно! Дякуємо! (Відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        Голосування на кращу обдарованість закладу «Таланти твої, Україно!»
полоска
15.11.2021 Увага! Оголошується старт виборчої кампанії на пост Президента Демократичної Шкільної Республіки
        У 2021-2022 навчальному році на пост президента висунуто чотири кандидатури: Альджбур Лілія (9-А клас), Оверченко Владислава (9-Б клас), Яковенко Марина (9-В клас) та Синицина Богдана (10-А клас). Дівчата разом зі своїми однодумцями записали відеоролики, у яких розповіли про себе та поділилися своїми планами. Пропонуємо усім охочим переглянути відео та зробити правильний вибір перед голосуванням (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
14.11.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

        14.11.2021 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В олімпіаді брали участь Резнікова Катерина (8-Б), Жученко Іван (9-А), Кравченко Єлизавета (10-А), Чуйко Микола (11-А).
        Жученко Іван та Кравченко Єлизавета посіли ІІІ місця (уч. Калашник Т.О., Власов В.М.). Вітаємо!
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Жученка Івана (9-А) - ІІІ місце
Кравченко Єлизавету (10-А) - ІІІ місце
(уч. Калашник Т.О., Власов В.М.)
полоска
13.11.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

        13.11.2021 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. В олімпіаді брали участь Калініченко Дмитро (10-А) та Наумко Тимур (8-А).
        Учень 8-А класу Наумко Тимур посів І місце (уч. Лушпенко О.І.). Вітаємо!
Вітаємо
        переможця ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з інформатики

Наумка Тимура (8-А) - І місце
(уч. Лушпенко О.І.)
полоска
13.11.2021 Участь у ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
        3 листопада 2021 учні 5-11 класів освітнього закладу, які стали переможцями І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, узяли участь у ІІ (міському) етапі. Це Полунова Діана (5-Д кл., уч. Бондар Т.Л.), Івашкова Марія (6-Г кл., уч. Фіалковська Т.І.), Ленда Ксенія (7-Б кл., уч. Павленко А.С.), Друзь Олеся (8-А кл., уч. Кравченко В.М.), Макарова Аліна (9-А кл., уч. Колотило О.В.), Красновська Марія (10-А кл., уч. Богословська О.Б.), Аксьоненко Софія (11-Б кл., уч. Землянко О.В.).
        Макарова Аліна, Івашкова Марія вибороли ІІ місця. Вітаємо!
полоска
12.11.2021 Шановні учні та батьки!
        На виконання протокольного рішення позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.11.2021 р. (протокол №11), наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 12.11.2021 р. №367 «Про роботу закладів освіти Сумської міської територіальної громади під час карантину» для учнів 1-11 класів до 16.11.2021 року (включно) продовжується дистанційна форма навчання. З 17.11.2021 р. відновлюється відвідування закладу учнями 1-4 класів, а учні 5-11-х класів продовжують навчатися дистанційно по 21.11.2021 р.
полоска
12.11.2021 Передвиборча кампанія «Вибори – 2021»

        Згідно з річним планом освітнього закладу в листопаді заплановано вибори Президента шкільного органу учнівського самоврядування.
        11.11.2021 р. та 12.11.2021 р. у Google Classroom «Інформаційний портал» було організовано та проведено спільну онлайн зустріч кандидатів на посаду президента Демократичної Шкільної Республіки, представників учнівського самоврядування 5-11 класів та педагогів закладу, присвячену передвиборчій кампанії «Вибори – 2021». У 2021-2022 н.р. на посаду президента було висунуто чотири кандидатури, а саме: Альджбур Лілія (9-А клас), Оверченко Владислава (9-Б клас), Яковенко Марина (9-В клас) та Синицина Богдана (10-А клас).
        Під час заходу на основі кращих шкільних традицій кандидати в президенти презентували усім учасникам зустрічі свої передвиборчі програми в різних форматах та продемонстрували агітаційні відеоролики з інформацією стосовно своїх планів та дій. З 15.11.2021 р. стартує агітаційна кампанія, під час якої кожен із кандидатів на посаду президента разом зі своїми командами буде закликати учнів освітнього закладу голосувати саме за нього. Бажаємо творчого натхнення та чесної боротьби! (Відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
12.11.2021
        Склад хореографічного колективу «Girls fire»: Друзь Олеся (8-А), Любіч Катерина (8-А), Князєва Анна (9-А), Синицина Богдана (10-А), Одинцова Марія (11-Б).
        Керівник: Гончаренко Вікторія Володимирівна
полоска
12.11.2021 Декада здорового способу життя

        З 01.11.2021 р. по 12.11.2021 р. у закладі освіти проходить декада здорового способу життя. Протягом декади згідно з планом проведені заходи:        
 • інтелектуально-розважальні розминки «Я хочу і буду здоровим!» (1-4 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)        
 • онлайн вернісаж «Веселка здоров’я» (1-4 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • анімаційний ролик «Гігієна для дітей: Як уберегтися від злих мікробів?» (1-4 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • челендж «Мій корисний сніданок» (1-4 класи, класні керівники 1-4-х класів, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • вікторина «Ягоди, овочі, фрукти – корисні продукти» (2-Б, 2-Г класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • онлайн гра-квест «Як ми дбаємо про здоров’я» (3-Г, 3-Д класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • вебквест «Маршрут здоров’я» (5 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • фестиваль авторських руханок «Танцюй завзято, щоб вірус прогнати!» (5-6 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • флешмоб «Карантин нам не зашкодить - ми здолаєм перешкоди» (5-6 класи, учителі фізичної культури)        
 • перегляд відеоролику «Здоров’я – найцінніший скарб людини» (5-11 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • інтерактивна акція «Моя формула здоров’я» (5-11 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • виставковий онлайн зал колажів «Здоров’я – то найбільший скарб» (5-11 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • експрес-опитування «Для мене здоров’я – це…» (6 класи, учитель предмета «Основи здоров’я», соціальний педагог Шкут О.С.)        
 • зустріч «Гігієна підлітків» за участі студентки Сумського фахового медичного коледжу Авраменко Дарини та викладача Вовк Л.М. (7-8 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • інтерактивна онлайн зустріч «Відповідальність починається з мене» із соціальним педагогом «Клініки, дружньої до молоді» Крамар Анною Олексіївною (9-В клас, класний керівник Баклай Л.В.)        
 • зустріч «Інфекції, що передаються статевим шляхом. Засоби контрацепції» за участі студентки Сумського фахового медичного коледжу Авраменко Дарини та викладача Вовк Л.М. (9-11 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • перемога в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю» (9-11 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • захід «Профілактика інфекційних захворювань. Бабусини рецепти» (11-Б клас, учитель предмета «Основи здоров’я» Радченко Л.П.)        
 • участь в онлайн-івенті працівників психологічної служби «Базові навички вирішення конфліктів та медіації з використанням ненасильницького спілкування» (практичний психолог Головач І.А та соціальний педагог Шкут О.С.)
        Докладніше
полоска
11.11.2021 Участь у тренінгу за програмою Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття»
        Працівники закладу освіти КУ Сумської ЗОШ №6 10-11.11.2021 р. пройшли навчальні тренінги за програмою Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», які провели ТОВ «Інститут соціально-емоційної освіти» на базі закладу.
        Учасники тренінгу протягом двох днів мали нагоду долучитися до різних активностей: змоделювали уроки за програмою Lions Quest і ознайомилися з методами соціально-емоційного навчання; навчилися створювати батьківські зустрічі, під час яких розглянули ключові проблеми створення освітнього онлайн-середовища та шляхи налагодження партнерства з родинами. Два дні минули в атмосфері позитиву, співпраці та порозуміння.
полоска
09.11.2021 День української писемності та мови

        Цього дня, 9 листопада 1997 року, указом тодішнього президента України Леоніда Кучми встановлено День української писемності та мови.
        За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
        Не забувайте свою рідну українську мову! Плекайте її, слухайте її в піснях, у фільмах, спілкуйтеся нею, пишіть нею та передавайте її наступним поколінням! Адже народу без мови не існує!
        До Дня української писемності та мови в освітньому закладі було проведено:        
 • участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2021 «Слідом за пам’яттю», який прочитав відомий письменник Юрій Андрухович (учні та педагоги освітнього закладу)        
 • участь у мовознавчих вікторинах, запропонованих українським освітнім порталом (1-11 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • участь у Всеукраїнському конкурсі «Слово до слова» освітнього проекту «На урок» (5-Д клас, класний керівник, учитель української мови та літератури Бондар Т.Л.)
        Докладніше
полоска
09.11.2021
полоска
07.11.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

        07.11.2021 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді брали участь учні Мусієнко Михайло, Мусієнко Іван та Максименко Марія.
        Учень 8-А класу Мусієнко Іван посів І місце, а учень 9-А класу Мусієнко Михайло – ІІІ місце (уч. Рудень І.І.). Вітаємо!
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання

Мусієнка Михайла (9-А) - ІІІ місце (уч. Рудень І.І.)
Мусієнка Івана (8-А) - І місце (уч. Рудень І.І.)
полоска
06.11.2021 Участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

        06.11.2021 р. пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. В олімпіаді взяли участь учениці Ленда Ксенія, Карпенко Богдана, Макарова Аліна, Аксьоненко Софія.
        Учениці 7-Б класу Ленда Ксенія (уч. Павленко А.С.) та 9-А класу Макарова Аліна (уч. Колотило О.В.) вибороли ІІІ місця. Вітаємо!
Вітаємо
        переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури

Ленду Ксенію (7-Б) - ІІІ місце (уч. Павленко А.С.)
Макарову Аліну (9-А) - ІІІ місце (уч. Колотило О.В.)
полоска
05.11.2021 Участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю»
        З метою популяризації хореографічного мистецтва, залучення учнівської молоді до занять хореографією, популяризації здорового способу життя для учнів закладів міста в листопаді проводиться міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю» (заочно). Для участі в міському етапі колектив нашого освітнього закладу (9-11 класи) підготував відео конкурсного виступу в номінації street dance (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Дівчатка продемонстрували свої дивовижні хореографічні здібності, гнучкість та пластичність. Із нетерпінням чекаємо результатів конкурсу та сподіваємося на перемогу!
полоска
05.11.2021 Тиждень хімії

        З 01.11.2021 р. по 05.11.2021 р. у закладі освіти проходить тиждень хімії. Протягом тижня учителями хімії Куценко С.Ю., Радченко Л.П. згідно з планом проведені заходи, під час яких учні набули знань про хімічні речовини, розповсюдження їх в природі, застосування; дізналися багато цікавих фактів щодо назв хімічних елементів та властивостей речовин.        
 • онлай-конкурс кросвордів, ребусів на хімічну тематику (7 класи)        
 • інформаційні онлайн-хвилинки «Роль хімії в житті людини» (7-11 класи)        
 • онлайн вікторина «У світі цікавого» (8 класи)        
 • демонстрація відеодослідів «Хімічний калейдоскоп» (9 класи)        
 • інформаційна хвилинка «Хімія та медицина. Домашня аптечка» (10-А клас)        
 • онлайн конкурс учнівських проектів хімічного спрямування (11 класи)
        Докладніше
полоска
05.11.2021 Продовження дистанційної форми навчання
        На виконання протокольного рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.11.2021 р. №15 продовжити дистанційну форму навчання до 14.11.2021 року для учнів 1-11-х класів
полоска
01.11.2021 Проведення «веселих перерв» для учнів 1-4 класів

        З метою організації у закладі активного рухового режиму молодших школярів для учнів 1-4 класів під час перерв проводяться «веселі руханки» (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.). Незважаючи на карантинні обмеження та погодні умови за вікном, школярі активно відпочивають і у стінах освітнього закладу. Діти разом із педагогами танцюють, повторюючи рухи за ведучими, тим самим знімають втому від навчання, отримують гарний настрій та новий заряд енергії.
полоска
30.10.2021 Участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек

        З 01.10.2021 р. по 31.10.2021 р. заклад освіти бере участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Протягом місячника завідуючою бібліотеки Лисицькою О.І. згідно з планрм проведені заходи:        
 • краєзнавчий ранок «Рідне місто пізнаю» (2 класи)        
 • день краєзнавчої літератури «Літературне мистецтво рідного краю. Дмитро Білоус» (3-Б клас)        
 • конкурс віршів «Про природу тихим словом» (4-5 класи)        
 • краєзнавчий променад «Люблю той світ, що отчим краєм зветься» (4-А клас)        
 • краєзнавча відео подорож «Контактні скульптури» (4-Д клас)        
 • міні-виставка творчих робіт (учениця 5-Д класу Капленко Дар'я)        
 • день бібліотворчості (5-Г клас)        
 • краєзнавча вікторина «Вивчай і знай свій рідний край» (6 класи)        
 • день краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай» (7 класи)        
 • рекламно-іміджева продукція (плакати) краєзнавчої тематики (7 класи)
        Докладніше
полоска
30.10.2021 Участь у Європейському тижні сталої енергії

        25 жовтня 2021 р. у м. Суми стартував Європейський тиждень сталої енергії, під час якого у закладі освіти для учнів молодших класів проводитимуться різноманітні інтерактивні вікторини, виставки на енергозберігаючу та екологічну тематику.
        Докладніше
полоска
29.10.2021 До уваги батьків та учнів 1-11-х класів!
        Відповідно до листа управління освіти і науки Сумської міської ради від 29.10.2021 №13.01-18/1867 в освітньому закладі запроваджується дистанційна форма навчання для учнів 1-11-х класів з 30.10.2021 року до 07.11.2021 року.
полоска
28.10.2021 День вигнання нацистських окупантів із України
полоска
26.10.2021
полоска
22.10.2021 Шановні батьки, учні!
        З 25.10.2021 року учні 1-4 класів запрошуються до закладу освіти на заняття, а для учнів 5-11 класів освітній процес буде організований в онлайн-режимі.
полоска
22.10.2021 Підсумки осінніх канікул

        На виконання наказу від 12.10.2021 р. «Про організацію змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час осінніх канікул», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класах:        
 • віртуальна подорож «Абетка безпеки на канікулах» (1-2 класи, педагог-організатор Гонтар В.В.)        
 • конкурс творчих робіт «Прикраса для Королеви осені» (1-6 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • участь у міському конкурсі «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!» (1-11 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • віртуальний кінозал «Безпека в Інтернеті» (3-4 класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • день краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай» (7 класи, зав бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • віртуальний кінозал «Ловці мрій» (9-11 класи, психологічна служба Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • онлайн зустріч «Вибори – 2021» (представники учнівського самоврядування, педагог-організатор Гончаренко В.В.)
        Докладніше
полоска
21.10.2021

        Команда учнів: Котенко Вєроніка (6-А), Клочко Єлизавета (6-В), Великодна Валерія (6-В), Фесенко Софія (6-Г), Діуліна Кіра (5-Д), Редькіна Єва (5-Б), Романенко Іван (6-Б), Галян Матвій (5-Д), Курман Михайло (6-А), Чалий Михайло (6-Б), Чернишов Артем (5-А), Бережний Віталій (6-В)
        Запасний: Кас'ян Іван (5-Д)
        Представник команди: Антипенко Тетяна
        Учителі фізичної культури, що підготували переможцев: Шабаліна Світлана Борисівна, Заставний Антон Андрійович, Антипенко Тетяна Миколаївна, Будко Валерій Павлович, Ковальова Олена Михайлівна, Берест Ольга Олександрівна

полоска
21.10.2021 Онлайн зустріч «Вибори – 2021»

        21 жовтня у Google Classroom «Інформаційний портал» було проведено онлайн зустріч представників учнівського самоврядування «Вибори – 2021» (підготовка до виборчої кампанії) (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Під час онлайн заходу кандидатів на посаду президента закладу та їх ініціативні групи було ознайомлено з Положенням про Президента школи та Положенням про вибори президента школи, а саме: організацію та проведення виборів, передвиборчої агітації. Претендентам на посаду президента та іншим учасникам засідання було розкрито сутність та механізм розробки програми кандидата. Також, з метою формування бачення своєї власної програми, учасники засідання ознайомились з практикою розробки програм та програмами кандидатів на посаду президента інших освітніх закладів України.
полоска
20.10.2021 Увага! IREX оголошує конкурсний відбір нових учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

        Запрошуємо до участі активних учителів, які бажають навчатися та викладати інфомедійну грамотність. У конкурсі можуть брати участь вчителі, які викладають історію, українську мову та літературу, а також мистецтво. Умови конкурсу, критерії відбору та анкета-заявка на сайті http://l2dua.com
        Реєстрація триває з 20 жовтня до 4 листопада 2021 року.
полоска
20.10.2021 Участь у міському конкурсі «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!»

        З 20 вересня по 20 жовтня у нашому місті було оголошено та проведено конкурс «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!». У рамках заходу учасникам пропонувалося підготувати творчі роботи у наступних номінаціях: «Казка» (учні 1-4 класів), «Фото» та «Відеоролик» (учні 5-11 класів). Роботи повинні були відповідати таким темам, як «Відновлювальні (альтернативні) джерела енергії», «Енергозбереження вдома», «Енергоефективність в моїй громаді», «Розумне поводження з відходами», «Екопорушники», «Зміни клімату: час діяти».
       Учні нашого освітнього закладу взяли активну участь у міському конкурсі, написавши чудові цікаві віршовані та у прозі казочки про енергозбереження, підготувавши фотороботи, які закликають берегти електроенергію тощо. 20 жовтня роботи було надіслано на електронну адресу Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Чекаємо на результати конкурсу з 29 по 30 жовтня та сподіваємося на призові місця!
        Докладніше
полоска
19.10.2021 Координатор – Ваш партнер з питань якості освіти та освітньої діяльності

        З метою постійної підтримки, взаємодії та консультування управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області розроблено постер координатора – Вашого партнера з питань якості освіти та освітньої діяльності.
        Координатор в межах своїх повноважень:        
 • надає консультації та допомагає закладам освіти в організації та функціонуванні внутрішньої системи забезпечення якості освіти шляхом надання рекомендацій;        
 • здійснює взаємодію із закладами освіти шляхом співпраці з їх керівниками або уповноваженими особами.
полоска
18.10.2021 Участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Захисники і захисниці України»

        Слухачі військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) 18.10.2021 р. брали участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Захисники і захисниці України» від освітнього проекту «На Урок». День захисників і захисниць України – привід нагадати кожному, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок. Мета цього конкурсу – підтримати усіх, хто цікавиться історією України, та доповнити їх знання про звитягу захисників доби Київської Русі та українських козаків, подвиги українців у часи Другої світової війни та ключові події Російсько-української війни.
        Отже наші досягнення: Блажко Єлизавета, Ярош Євгенія, Котенко Анна, Тимошенко Павло отримали дипломи І ступеня.
полоска
18.10.2021 18 жовтня - Європейський День боротьби з торгівлею людьми

        Торгівля людьми – одне із небезпечних явищ сучасного світу, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.
        Торгівля людьми – це форма сучасного рабства, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.
        Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Саме тому потрібно бути обережними!
полоска
14.10.2021
13.10.2021 Заходи до Дня захисників і захисниць України

        З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, вшанування воїнів різних історичних епох в освітньому закладі проведено заходи з нагоди свята, зокрема вечори пам’яті, зустрічі з ветеранами ООС, АТО, патріотичні флешмоби, екскурсії, квести тощо:        
 • участь в обласному флешмобі #ВшановуємоГероївУкраїни (1-11 класи)        
 • виставка малюнків «Мирна Україна» (1-7 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В. спільно з представниками учнівського самоврядування)        
 • благодійна акція «Добро навколо нас» (1-11 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • благодійна акція «Лист та малюнок захисникам та захисницям України» (1-11 класи, педагог-організатор Гончаренко В.В. спільно з представниками учнівського самоврядування)        
 • святкові заходи до Дня захисників і захисниць України (1-11 класи, кл. керівники)        
 • загальношкільна патріотична акція «Дякуємо захисникам та захисницям України» (2-4 класи, педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В. спільно з представниками учнівського самоврядування)        
 • година спілкування з експертами-криміналістами Сумського НДЕКЦ МВС (3-Б клас, класний керівник Васюкова С.М.)        
 • квест «Ми роду козацького діти» (6-А клас, зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Василенко Л.Б.)
       
 • «Естафета пам’яті» за участі учасника бойових дій Клименка Сергія Олександровича (7-Г клас, класний керівник Шевчук О.М., учитель історії Калашник Т.О.)        
 • позакласний захід «Сила Нескорених» (11-А клас, класний керівник Артюшенко О.М.)
        Докладніше
полоска
13.10.2021 Осінні канікули

        Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.10.2021 року (протокол №10) осінні канікули в закладі освіти буде проведено з 18 по 24 жовтня 2021 року.
        Навчальні заняття з 15.10.2021 року переносяться на 30.10.2021 року за розкладом п’ятниці.
        План роботи на період осінніх канікул
полоска
13.10.2021 Зустрічі з працівниками патрульної поліції «Правила безпеки під час канікул»

        13.10.2021 р. для учнів 5-В, 5-Г, 6-Б, 6-В та 9-В класів було проведено зустрічі з працівниками патрульної поліції Красовською О.Г., Горьковською М.В. «Правила безпеки під час канікул». Під час яких із здобувачами освіти було обговорено важливі правила використання мережі Інтернет, з метою попередження кібербулінгу, безпечної поведінки вдома та на вулиці, з метою попередження виникнення ситуацій небезпечних для життя та здоров’я.
полоска
12.10.2021
полоска
12.10.2021 Участь у Всеукраїнському онлайн-уроці «Обери професію своєї мрії»

        12.10.2021 р. учні 10-11-х класів долучилися до Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Під час якого здобувачі освіти мали змогу познайомитися з життєвими історіями відомих українців, а саме: Євгеном Клопотенком (український шеф-кухар), Альоною Альоною (українська реп-співачка), Жаном Беленюком (народний депутат України, олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби) та Анною Резниченко (кар’єрний радник) (відповідальні: заступник директора з ВР Акименко О.А., класні керівники 10-11-х класів).
полоска
12.10.2021 Шановні батьки, учні!
        Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 08.10.2021 №308 «Про продовження карантину для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID – 19», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19 у закладі освіти встановлений режим карантину продовжується на термін до 31 грудня 2021 року (наказ від 12.10.2021 №261 «Про продовження карантину для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID – 19»)
полоска
08.10.2021 Тиждень правових знань учнів

        З 04.10.2021 р. по 08.10.2021 р. у закладі освіти проходив тиждень правових знань учнів. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • правовий калейдоскоп «Подорож з казковими героями до країни права» (4 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • відеолекторій «Академічна доброчесність – це…» (5-Б, 5-Д та 6-А класи, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        
 • заняття «Як протистояти булінгу» (7-Б клас, керівник факультативу «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе» Головач І.А.)        
 • веб-квест «Подорож країною Феміди» (9 класи, учитель правознавства Калашник Т.О.)
        Докладніше
полоска
07.10.2021
полоска
07.10.2021 Зустріч у рамках Школи сучасного педагога з теми «Стилі педагогічного спілкування»

        07.10.2021 р. з метою розвитку комунікативних умінь, культури педагогічного спілкування та створення позитивного психологічного клімату у педагогічному колективі відбулася зустріч у рамках Школи сучасного педагога з теми «Стилі педагогічного спілкування». Під час якої учасники проявили себе як творчі та креативні особистості, ознайомилися з існуючими стилями педагогічного спілкування, склали список якостей і вмінь педагога, які необхідні для ефективного спілкування та мали змогу визначити домінуючий стиль спілкування з учнями за допомогою анкетування (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
06.10.2021 Засідання Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки

        6 жовтня в актовій залі освітнього закладу було проведено розширене засідання Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки, на якому були присутні представники учнівського самоврядування (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Під час засідання було розглянуто наступні питання:
 1. Ознайомлення з документацією Демократичної Шкільної Республіки (Положення про орган учнівського самоврядування, Статут Демократичної Шкільної Республіки, Права та обов’язки Президента та членів Президентської Ради)
 2. Інформування учасників засідання стосовно Положення про вибори Президента
 3. Планування роботи Президентської Ради на новий навчальний рік з урахуванням інтересів та пропозицій учнів.
полоска
04.10.2021
06.10.2021
Всеукраїнський урок доброти

        З метою прищеплення учням гуманного та відповідального ставлення до тварин освітній заклад 4-6 жовтня 2021 року вже традиційно долучився до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин, який присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Учні 45 класів отримали корисну та змістовну інформацію про життя безпритульних тварин, особливості догляду за домашніми та, найголовніше, серця дітей не залишилися байдужими до порушених на уроках тем.
        Благодійний фонд «Щаслива лапа» надіслав сертифікат, що засвідчує участь закладу в проведенні Міжнародного уроку доброти.
полоска
04.10.2021
полоска
03.10.2021 Участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мир – мова щастя»

        Слухачі військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) 03.10.2021 р. брали участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі від освітнього проекту «На Урок» «Мир – мова щастя», з нагоди відзначення Міжнародного дня миру. На учасників чекали інтерактивні завдання, доповнені повчальними відеоматеріалами, історіями з життя відомих історичних постатей, кінозірок та музикантів, а також знайомих кожному персонажів фільмів та книжок. Виконуючи завдання, учні дізнавались, які норми та правила допоможуть побудувати безпечний і справедливий світ, навчалися жити у злагоді один з одним.
        Вітаємо наших переможців, які отримали дипломи І ступеня: 10-А клас – Святішенко Дмитро, Григор'єв Іван, Заіка Руслан, Калініченко Дмитро, Балабан Арсен, Котенко Анна, Кравченко Єлизавета, Дубіна Нікіта, Малиновський Владислав, Кузнєцов Тимофій, Синицина Богдана, Кисіль Катерина; 10-Б клас – Тимошенко Павло; 9-Б клас – Ярош Євгенія; 9-В клас – Блажко Єлизавета.
полоска
01.10.2021 Міні-виставка творчих робіт

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, з 01.10.2021 по 11.10.2021, запрошуємо всіх бажаючих відвідати творчу міні-виставку художніх робіт «Квітни, мій краю!» учениці 5-Д класу Капленко Дар’ї. Виставка розташована в приміщенні шкільної бібліотеки.
полоска
01.10.2021 Шановні колеги!

        Усі, хто працює на педагогічній ниві сьогодні, і ті, хто багато років навчали й виховували учнів школи №6. Прийміть найщиріші вітання з Днем працівника освіти й 45-річним ювілеєм освітнього закладу.
        В усі часи до праці педагога пред'являлися найвищі вимоги. І ви завжди є взірцем високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності, творчого горіння!
        Нехай довгі роки вашого життя не будуть затьмарені прикрощами й негараздами. Міцного здоров’я вам, професійних і творчих удач у нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого. Нехай успіхи кожного учня будуть гордістю для вашого серця, а на вашій життєвій дорозі яскраво горять вогні віри, надії й любові.
полоска
30.09.2021 Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» – «Здорові немовлята!»

        Протягом вересня 2021 року учні та батьки закладу активно долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Здорові немовлята!», метою якої є закупівля неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень. У рамках акції було зібрано 2 087,00 гривень та перераховано їх на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».
полоска
29.09.2021
30.09.2021

        Бабин Яр... Полюс нелюдськості... Наш біль. Наша пам’ять. Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю.
        29-30 вересня учні та вчителі школи разом зі всією Україною вшановували пам’ять жертв Бабиного Яру. 80 років тому в Києві розстріляли понад 33 тисячі мирних людей, більшість із яких — євреї та роми.
        У цей день на перших уроках говорили про трагедію, Голокост і події Другої світової війни. І говорили не лише мовою підручника, а й мовою пам’ятників і спогадів, які теж зберігають нашу історію.        
 • уроки (1-11 класи, класні керівники)        
 • урок-реквієм «80 років пам’яті: забуттю не підлягає» (11-А клас, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Ми досі не знаємо достеменно, скільки людей загинуло у Бабиному Яру. Більше того, в кожному місті, містечку та селі є свій Бабин Яр – місце, де людей зневажали, принижували та знищували. Але про ці локальні місця трагедій нам, зазвичай, відомо навіть менше, ніж про київський Бабин Яр. Щоб запобігти таким трагедіям у майбутньому, ми маємо зберігати пам’ять про трагічні події минулого.
        Докладніше
полоска
26.09.2021 Участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мандрівникам належить світ!»

        26.09.2021 р. слухачі військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мандрівникам належить світ!» від освітнього проекту «На Урок». Освітній проєкт «На Урок» запрошував школярів здійснити дивовижну подорож цікавими та незвичними об'єктами світу. На учнів 1-11 класів чекало багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, з яких можна було дізнатися про дивовижні туристичні локації різних країн – все те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.
        Отже наші учні вибороли дипломи І ступеня: Тимошенко Павло, Святішенко Дмитро, Заіка Руслан, Калініченко Дмитро, Балабан Арсен, Котенко Анна, Кравченко Єлизавета, Дубіна Нікіта, Малиновський Владислав, Кузнєцов Тимофій, Синицина Богдана, Кисіль Катерина, Ярош Євгенія.
полоска
24.09.2021 Тиждень протидії булінгу

        З 20.09.2021 р. по 24.09.2021 р. в освітньому закладі був проведений тиждень протидії булінгу. Протягом тижня згідно з планом проведені наступні заходи:        
 • учать у Х обласному зльоті керівників Служб порозуміння закладів освіти (координатор Служби порозуміння закладу освіти, практичний психолог Головач І.А. )        
 • акцію «Кольорове життя» (2-4 класи, соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.)        
 • розмова «Зупинимоо булінг разом!» (3-В клас, класний керівник Світенко Г.М.)        
 • урок-квест «Зупинимо булінг разом» (4-Д клас, класний керівник Дегтярьова О.В.)        
 • години спілкування «Протидія боулінгу» (5 класи, зав. бібліотеки Лисицька О.І.)        
 • заняття «Корені насильства» (7 класи, керівник факультативу «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе» Головач І.А.)
        Докладніше
полоска
24.09.2021 Участь у Всеукраїнському Олімпійському тижні

        З метою поширення популяризації олімпійського руху серед учнів, виховання стійкої потреби в заняттях спортом та фізичною культурою з 20.09.2021 р. по 24.09.2021 р. заклад освіти брав участь у Всеукраїнському Олімпійському тижні. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи:        
 • Олімпійський урок за участі заслуженого майстра спорту України, срібного призера зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, голови Сумського обласного відділення НОК України Олени Петрової (1-11 класи, усі вчителі фізичної культури)        
 • зустрічі:        
  • зі спортсменом ІІ (дорослого) розряду з легкої атлетики Заворотьком Олександром (5-Г клас, учитель фізичної культури Заставний А.А.)        
  • із заслуженим майстром спорту з біатлону Яковлевою Оксаною Миколаївною (8-Г клас, учитель фізичної культури Антипенко Т.М.)        
  • з майстром спорту з пауерліфтингу Булановим Олексієм (8-Б клас, учитель фізичної культури Заставний А.А.)        
  • з учителем нашого закладу, учасницею зимових Олімпійських ігор, майстром спорту Антипенко Тетяною (10-А клас)
         
 • майстер-класи:        
  • з тренером-викладачем ДЮСШ, майстром спорту з панкратіону та греплінгу Вакуленком Дмитром (8-А клас, учитель фізичної культури Заставний А.А.)        
  • з тренером ДЮСШ з боксу та кікбоксінгу Чичикаловим Віктором Яковлевичем, разом із кмс, чемпіоном України з кікбоксінгу Бусленком Данилом та майстром спорту, 8-микратним чемпіоном України, бронзовим призером кубка України з кікбоксінгу Чичикаловим Сергієм (3-Б, 6-В, 5-А класи, учителі фізичної культури Ковальова О.М., Шабаліна С.Б. та Будко В.П.)
         
 • змагання з футболу:        
  • 6-А, 6-Г класи, учителі фізичної культури Шабаліна С.Б., Будко В.П.        
  • 7-Г, 8-В класи, учителі фізичної культури Заставний А.А., Шабаліна С.Б.
         
 • спортивно-масові заходи:        
  • «Веселі старти» (4-А, 4-Б класи, учитель фізичної культури Шабаліна С.Б.)        
  • «Олімпійська руханка» (2-А, 2-Б та 2-Д класи, учитель фізичної культури Берест О.О.)
         
 • фізкультурно-оздоровчий захід «Ми веселі олімпійці» (3-А клас, учитель фізичної культури Ковальова О.М.)        
 • сучасний урок «Фітнес для всіх» (3-В клас, учитель фізичної культури Ковальова О.М.)
        Докладніше
полоска
23.09.2021 Книжкові новинки «Сучасна українська та зарубіжна література»

        Світ книг – прекрасний і дивний. Читання завжди було одним з найпоширеніших видів дозвілля. 23.09.2021 року, учні 10-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.) завітали до бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС де мали зустріч з провідним бібліографом центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, книжковим блогером, який популяризує читання Людмилою Миколаївною Понкратовою. Темою зустрічі була сучасна українська та світова література, книжкові новинки видавництв (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
22.09.2021
полоска
17.09.2021 День позашкільника Сумщини
        17 вересня Сумський Палац дітей та юнацтва відзначив День позашкільника Сумщини. До уваги сумських школярів була презентована концертно-ігрова програмам та командний квест «Ми – разом!». Учні деяких закладів освіти міста, у тому числі й нашого (5-Д клас, класний керівник Бондар Т.Л., педагог-організатор Гончаренко В.В.), разом зі своїми вчителями із захопленням подорожували ігровим маршрутом, випробовуючи свої таланти та здібності на таких станціях, як: «Кленова», «Туристичні перегони», «Весела парасолька», «Кольоровий супербол», «Ти – Сумчанин», «Стриб-скок!», «Дружнє коло», «Пташина зграя», «Line battle» та «Незвичайний тир» тощо.
        Калейдоскопом яскравих вражень став виступ Народного художнього колективу театру танцю «Пігмаліон», Народного художнього колективу ансамблю сучасного бального танцю «Веселка», Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Радість», Народного художнього колективу вокального ансамблю «Трулялята», зразкового художнього колективу дитячого музичного театру «Дзвіночок».
        Цікаво й корисно проведений час сплинув стрімко та непомітно.
полоска
17.09.2021 «Веселі перерви»
        Протягом останніх років у нашому освітньому закладі проводиться значна робота щодо виховання здорового способу життя, запобігання шкідливим звичкам та збереження здоров’я учнів, активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя, а також активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя. Тому, з метою перетворення життя школярів на перервах на цікаве та веселе, формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, в освітньому закладі щотижня організовуються «Веселі перерви», під час яких представники учнівського самоврядування проводять рухливі ігри, фізкультхвилинки, флешмоби, веселі танці тощо (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
        Щоденні руханки та рухливі вправи на перервах є ефективним засобом відпочинку учнів між уроками. Вони знімають почуття втоми, підвищують емоційний стан та працездатність школярів. Діти із задоволенням танцюють, рухаються та веселяться, заряджаючись позитивними емоціями та отримуючи гарний настрій.
полоска
16.09.2021 Участь у виставці «Наука – це вона»

        16.09.2021 року у рамках відкриття виставки «Наука – це вона» освітнього арт-проєкту STEM IS FEM відділ документів із економічних і технічних наук спільно з відділом документів іноземними мовами Сумської ОУНБ у партнерстві з ГО «Центр Євроініціатив» та Мережею євроклубів Сумщини учасники євроклубу «Імпульс» мали можливість відвідати захід у форматі «Жива бібліотека», за участі спікером-науковиць різних напрямків stem-освіти. Чотири науковці представили чотири книги: «Найбільшою загрозою є нестача природи», «Можливості жінок в науці», «Тваринництво має служити суспільству», «Архітектура – втілення мрій в реальність», де жінки-науковиці, які ніколи не припиняють вчитися, відкривати нове й досягати нових вершин та своєю працею доводять, що наука – це жіноча справа, познайомили учасників зі своєю діяльністю.
      Зустріч відбулася у теплій атмосфері та надихнула молодь на вибір stem-професій
полоска
14.09.2021 Інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником»

        14.09.2021 року у закладі освіти проведено інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником» за участі представників ювенальної превенції ВП Сумського РУП ГУНП в Сумській області, управління патрульної поліції в Сумській області, ВЗ НС Сумського РУ ДСНС України у Сумській області, вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області.
        Поліцейські та рятувальники розповіли основні правила безпеки життєдіяльності, наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.
        Хлопчики та дівчатка отримали унікальну можливість дізнатися безліч цікавої інформації про особливості роботи поліцейських та надзвичайників, оглянути продемонстровані окремі зразки спеціальної техніки, спецзасоби, що використовуються у службовій діяльності.
        Крім того, під час інтерактивного заходу учні переглянули показовий виступ представників кінологічної служби.
полоска
01.09.2021 День знань

        День Знань – це особливе свято, адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч із друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Для учнів 9,11-х класів цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він покладе межу між дитинством і дорослим життям.
        Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, адже вони вперше переступили поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе в Країну Знань. Усе це буде першим для наших юних школярів, для наших першокласників.
        І ми від щирого серця віримо, що першачки легко зможуть подолати будь-яку шкільну науку та впевнено будуть крокувати тільки вперед до своєї мети! А школа, в свою чергу, наповнить життя маленьких учнів неймовірними враженнями, позитивними емоціями та учбовими пригодами!
полоска
01.09.2021
полоска
31.08.2021 Режим роботи на 1 вересня 2021 року

Для 1-х класів:
        9.00-9.20 – урочиста зустріч першокласників «День знань»;
        9.30-10.05 свято «Здрастуй, школо!»;
Для 2-6, 9-х класів:
        1 урок 8.00-8.30 – перший урок до 30-річчя незалежності України;
        2 урок 8.40-9.10 – класна година.
        3 урок 9.20-9.50 – урок за розкладом;
        4 урок 10.00-10.30 – урок за розкладом;
        5 урок 10.40-11.10 – урок за розкладом;
        6 урок 11.20-11.50 – урок за розкладом.
ІІ зміна
Для 7-8-х класів:

        1 урок 13.00-13.30 – перший урок до 30-річчя незалежності України;
        2 урок 13.40-14.10 – класна година.
        3 урок 14.20-14.50 – урок за розкладом;
        4 урок 15.00-15.30 – урок за розкладом;
        5 урок 15.40-16.10 – урок за розкладом;
        6 урок 16.20-16.50 – урок за розкладом.
полоска
30.08.2021 Про продовження карантинного режиму
        Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 № 855 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 26.08.2021 №241 «Про продовження карантину для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19», у закладі освіти встановлений режим карантину на термін до 01 жовтня 2021 року (наказ від 30.08.2021 №167 «Про продовження карантину для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19»)
полоска
29.08.2021
полоска
24.08.2021 Участь у Всеукраїнській акції-флешмобі до Дня Незалежності України «Україна назавжди»
        День Незалежності – велике державне свято, яке громадяни нашої країни відзначають щорічно. У цьому році українці святкують ювілей – 30 років, як Україна стала вільною. Тож, з нагоди свята, учні нашого освітнього закладу взяли участь у Всеукраїнській акції-флешмобі до Дня Незалежності України «Україна назавжди» у 2021 році, підготувавши та висвітливши у соціальній мережі Фейсбук святкове відео привітання (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Щиро вітаємо всіх українців зі святом! Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаємо відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!
полоска
24.08.2021
полоска
23.08.2021
полоска
Архів новин за 2020-2021 н.р.
Архів новин за 2019-2020 н.р.
Архів новин за 2018-2019 н.р.
Архів новин за 2017-2018 н.р.
Архів новин за 2016-2017 н.р.
полоска


        Шановні учні!
Ласкаво запрошуємо Вас збагатити свої знання
нашому освітньому закладі.

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

25 квітня 2024  року
2021-2022 н.р.
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень

Архів новин:
2020-2021 н.р.
2019-2020 н.р.
2018-2019 н.р.
2017-2018 н.р.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове