КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2018-2019 н.р.)

Бібліотечні заходи
(2018-2019 н.р.)

полоска
05.06.2019 Екологічний батл «Я – за енергозбереження!»
        Учні пришкільних мовних таборів КУ Сумської ЗОШ №6 та КУ Сумської СШ №10 на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС взяли участь в екологічному батлі «Я – за енергозбереження!», який проводився у рамках міських заходів до Днів сталої енергії. У рольовій грі, конкурсах та вікторинах учні показали знання та навички з питань збереження навколишнього середовища (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.). Дана інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
06.05.2019 Година мужності «Не власні над пам’яттю роки»
        Уже минули 74 роки з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, запанувала тиша, настав мир, довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові та сліз.
        Відходять грізні та важкі роки тієї війни, але не згасає пам’ять про тих , хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.
        06.05.2019 р. з нагоди святкування чергової річниці перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, у рамках проведення місячника військово-патріотичного виховання, на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 9-А класу (класний керівник Радченко Л.П.) була проведена година мужності «Не власні над пам’яттю роки» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
25.04.2018 Літературні читання «Роки обпалені війною»
        У рамках проведення місячника військово-патріотичного виховання 23.04. та 25.04.2019р. для учнів 4-В (класовод Світенко Г.М.) та 4-Г (класовод Решетниченко С.О.) пройшли літературні читання «Роки обпалені війною» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
24.04.2018 Майстер-клас з виготовлення великодніх листівок «Величне свято – Великдень»
        Великдень – одне з найбільших весняних свят у християнській релігії. Сьогодні воно має і іншу назву – Пасха. З нагоди підготовки до цього свята на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС 24.04.2019 р. відбувся майстер-клас з виготовлення великодніх листівок «Величне свято – Великдень» для учнів 5-А класу (класний керівник Кравченко В.М.). Під час заходу діти розширили свої знання про Великоднє свято й його найголовніший символ-писанку, познайомились з легендами про писанки та символікою її знаків (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
17.04.2018 Подорож до країни прав дитини «Свої права знаєш – себе захищаєш»
        17.04.2019 р. учні 3-А класу (класовод Абрамчук І.М.) відвідали бібліотеку-філію №2 Сумської МЦБС, де здійснили подорож до країни прав дитини «Свої права знаєш – себе захищаєш». Діти переглянули відеоролик, послухали змістовну розповідь про права дитини та дізналися багато цікавої і корисної інформації (відповідальна – зав. бібліотекою Лисицька О.І.)
полоска
16.04.2018 Година-спогад «Не загасити пам’яті вогонь»
        У рамках проведення місячника військово-патріотичного виховання учні 6-Г, 7-А та 8-В класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Грицай С.П.) відвідали обласну бібліотеку для дітей де до їхньої уваги була запропонована година-спогад «Не загасити пам’яті вогонь». Упродовж заходу бібліотекарі розповіли, яку дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війну, про найбільші операції, найвизначніші дати Другої світової війни та велику мужність нашого народу. Познайомили користувачів з традиціями відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги в різних країнах світу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
05.04.2018 Година творчості «Весна-красна»
        05.04.2019 р. учні 3-х класів залюбки брали участь у креативній годині творчості «Весна-красна». Під час заходу діти робили великодні листівки та сувеніри (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
04.04.2018 Мультимедійна подорож «Дива і таємниці планети Земля»
        04.04.2019 р. під час весняних канікул учні 5-х класів здійснили цікаву та змістовну мультимедійну подорож «Дива і таємниці планети Земля» (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
02.04.2018 Літературна гра «Весняні первоцвіти»
        У канікулярний період 02.04.2019 р. для учнів 2-х класів була проведена літературна гра «Весняні первоцвіти». Під час заходу діти перевірили свої знання про природні весняні явища та погоду навесні, про квіти-первоцвіти, особливості тварин та перелітних птахів (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
01.04.2018 Літературний круїз «Жменька сміху всім на втіху»
        Під час весняних канікул 01.04.2019 р. учні 4-х класів здійснили літературний круїз «Жменька сміху всім на втіху». Під час заходу діти ознайомились з гумористичними творами відомих українських письменників і розповідали улюблені байки та жарти (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
29.03.2018 Літературна подорож «Моя улюблена книга»
        29.03.2019 р. під час проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання, спільно з працівниками дитячого абонементу бібліотеки-філії №2 Сумської ЦБС, учні 4-Г класу (класовод Решетниченко С.О.) здійснили літературну подорож по сторінках улюблених книг. Кожен з присутніх розповів про свою улюблену книгу та її героїв (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
28.03.2018 Бібліоподорож «Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті»
        У рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання 28.03.2019 р. для учнів 2-Г класу (класовод Борзаниця Ю.Г.) відбулася захоплююча бібліоподорож «Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
21.03.2018 Бібліокруїз «Книга та комп’ютер в інформаційному просторі»
        27.03.2019 р. у рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання спільно з працівниками обласної бібліотеки для дітей для учнів 5-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) був проведений бібліокруїз «Книга та комп’ютер в інформаційному просторі». Під час заходу діти переглянули презентацію з історії книги та комп’ютерів, а також з задоволенням приймали участь у вікторинах та конкурсах (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
21.03.2018 Свято книги «Бібліоекспрес із подарунків і чудес»
        21.03.2019 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС, у рамках проведення тижня дитячої та юнацької книги, для учнів 4-Б класу (класовод Васюкова С.М.) та учнів Сумської спеціальної школи пройшло свято книги «Бібліоекспрес із подарунків і чудес». Під час проведення заходу діти дізнались багато корисної та цікавої інформації з історії книги, з задоволенням відповідали на питання вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
21.03.2018 Літературна вікторина «Чарівні слова»
        У рамках проведення місячника культури поведінки й спілкування 21.03.2019 р. для учнів 2-Б класу (класовод Сугар О.В.) була проведена літературна вікторина «Чарівні слова» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
19.03.2018 Літературна мандрівка «Подорож у країну Доброти»
        19.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури поведінки й спілкування учні 3-В класу (класовод Павлова О.С.) здійснили літературну мандрівку «Подорож у країну Доброти» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
15.03.2018 Літературні читання «Подорож у країну Ввічливості»
        15.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури поведінки й спілкування для учнів 1 групи подовженого дня (вихователь ГПД Дегтярьова О.В.) пройшли літературні читання «Подорож у країну Ввічливості». За допомогою оповідань, казок та віршів діти закріпили головні правила ввічливості (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
13.03.2018 Пізнавальний круїз «Планета толерантності»
        13.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури поведінки та спілкування учні 5-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) здійснили пізнавальний круїз «Планета толерантності». Під час подорожі учні дізнались багато цікавої та корисної інформації про культуру поведінки у різних країнах, правила вітання, спілкування та традиції (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
12.03.2018 Інтелектуально-етична вікторина «Тонкощі етикету»
        12.03.2019 р. у рамках проведення місячника культури та спілкування для учнів 6-А класу була проведена інтелектуально-етична вікторина «Тонкощі етикету» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
05.03.2018 Година спілкування «З родини йде в життя людина»
        05.03.2019 р. у рамках проведення тижня сім’ї для учнів 4-В класу (класовод Світенко Г.М.) була проведена година спілкування «З родини йде в життя людина». Під час заходу учні розкрили свої знання про найрідніших людей: батька і матір, про основні обов’язки членів сім’ї, довели, що батьки і діти – це одне ціле (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
21.02.2018 Батл «Мова й Україна для нас єдині»
        21.02.2019 р. учні 6-А та 6-Б класу брали участь у батлі «Мова й Україна для нас єдині» на базі філії бібліотеки ім.Т.Шевченка. Діти змагалися у знаннях рідної мови. Цікава форма проведення заходу, креативні завдання дуже сподобалися дітям, стимулювали до ґрунтовного вивчення української мови (зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Колотило О.В., Дубина Т.В.).
полоска
14.02.2018 Віртуальне знайомство з Великою Британією
        У рамках проведення тижня англійської мови учні 5-Г класу (класний керівник Афанасенко Т.В.) відвідали відділ літератури іноземної мови у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. До їх уваги було запропоновано віртуальне знайомство з Великою Британією. Програма включала у себе мовні ігри на інтерактивній дошці, відвідання творчої лабораторії та різноманітні вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
14.02.2018 Година вшанування «Без права на забуття: Афган»
        14.02.2019 р. з нагоди 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-А (класний керівник Штокало О.В.) та 10-Б (класний керівник Василенко Л.Б.) класів була проведена година вшанування «Без права на забуття: Афган» за участі учасника бойових дій, командира відділення мотострілкового війська, члена Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Мозгового Ігоря Валентиновича (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
07.02.2018 Онлайн знайомство «Професії майбутнього»

        07.02.2019 р. для учнів 10-А класу (класний керівник Штокало О.В.) в Конгрес-центрі СумДУ відбулося онлайн знайомство «Професії майбутнього». Під час заходу учні дізнались про найбільш важливі професійні напрями не далекого майбутнього (10-15 років) на підставі досліджень різних аналітичних компаній , а також розвитку світової економіки та тенденцій технічного прогресу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
06.02.2018 Відео круїз «Для мене, Сумщино, ти найрідніша в світі»
        06.02.2019 року учні 5-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) відвідали обласну бібліотеку для дітей, де разом з працівниками бібліотеки здійснили цікавий відео круїз «Для мене, Сумщино, ти найрідніша в світі», який був присвячений 80-й річниці створення Сумської області. Під час заходу учні поринули в історичне минуле області, дізналися про видатних земляків, які прославляли Сумщину на теренах України та далеко за її межами (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
01.02.2018 Знайомство зі шкільною бібліотекою
        Протягом тижня учні 1-х класів (класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А., Бабенко Л.М., Самойленко Л.В., Саєнко А.В.) відвідали шкільну бібліотеку, де завідуюча бібліотекою Лисицька О.І., ознайомила їх з приміщенням бібліотеки, правилами користування бібліотечними книжками. Учні вибрали собі для читання збірки казок, віршів та журнали, які із задоволенням читали під час перерв.
полоска
30.01.2018 Голосні читання «Майбутнє проростає з зернятка»
        За участі завідуючої бібліотекою Лисицької О.І. та працівника бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС 30.01.2019 р. для учнів 1-х класів групи продовженого дня (група «А») були проведені голосні читання на тему: «Майбутнє проростає з зернятка», присвячені творчості Сумської письменниці Г. Коршуновій. Школярі із задоволенням слухали казку, яку читали учениці 4 -Б класу Примак Анастасія і Колесник Аріна, брали участь в обговоренні та вікторинах.
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
29.01.2018 Історичний хронограф «Згадаймо юність, що горіла в Крутах»
        28.01 та 29.01.2019 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС учні 9-А (класний керівник Радченко Л.П.), 8-В (класний керівник Грицай С.П.), 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) та 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) класів мали змогу згадати подвиг юнаків які загинули у бою під Крутами в історичному хронографі «Згадаймо юність, що горіла в Крутах» та здійснили віртуальне знайомство з меморіальним комплексом, якій увічнює пам’ять героїв (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС та на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми
полоска
23.01.2018 Дитячий кінозал «Прочитав? Тепер подивись»
        23.01.2019 р. за участі працівників Сумської обласної дитячої бібліотеки учні 5-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) мали змогу відвідати дитячий кінозал «Прочитав? Тепер подивись», де до їхньої уваги були запропоновані уривки з фільмів знятих по відомим літературним творам та самі книги (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
23.01.2018 Історичні мандрівки по сторінкам свята «Україна – держава свободи і єдності»
        З нагоди святкування 100 річниці Соборності України на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС з 22.01.2019 р. по 24.01.2019 р. для учнів 6-Г, 7-А, 7-Г, 8-А, 8-Б класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Пятаченко Л.М., Капленко А.В., Артюшенко О.М.) пройшли історичні мандрівки по сторінкам свята «Україна – держава свободи і єдності». Учні переглядали відеофільм про Акт Злуки, відповідали на питання вікторини з історії нашої держави, а в кінці заходу створювали імпровізований ланцюг на честь єдності українських земель. (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС та на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми
полоска
21.01.2018 Участь в історичному вітражі «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

        21.01.2019 р. учні 8-Г класу (класний керівник Вода О.І.) відвідали центральну міську бібліотеку імені Т.Г.Шевченка де до їхньої уваги були запропоновані історичні вітражі «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», присвячені 100 річниці проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичного акту об’єднання українських земель в одній державі (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
16.01.2018 Відвідування виставки «Зимове мереживо»
        15.01.2019 р. учні 7-В (класний керівник Мусатова О.О.) та 16.01.2019 р. учні 5-Г (класний керівник Афанасенко Т.В.) класів відвідали виставку «Зимове мереживо», що діє у Конгрес-центр СумДУ. Учні мали змогу поспілкуватись з майстринею, Светланою Бидною – членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України, автором декількох робіт, представлених на виставці. Майстриня із задоволенням поділилась своїм творчим досвідом і діти мали змогу поринути у світ створення витинанки від задуму до втілення її на папері. Дякуємо пані Світлані за спілкування, за популяризацію народного мистецтва України серед дітей шкільного віку (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки Сумського державного університету / SSU Library
полоска
04.01.2018 Майстер-клас «Зимовий феєрверк»
        04.01.2019 р. для учнів 6-х класів була проведена ігрова програма «Кольорова вікторина». Під час заходу діти розважаючись отримували позитивні емоції та гарний настрій (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
03.01.2018 Майстер-клас «Зимовий феєрверк»
        03.01.2019 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 5-В та 5-Г класів відбувся майстер-клас «Зимовий феєрверк». Діти із задоволенням виготовляли різноманітні новорічні сувеніри (відповідальні класні керівники Максименко І.І., Афанасенко Т.В., зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
02.01.2018 Голосні читання «Краща різдвяна історія»
        02.01.2019 р. для учнів 2-х класів в приміщенні шкільної бібліотеки відбулися голосні читання «Краща різдвяна історія». Дітлахи з задоволенням прослухали різдвяні казки та історії від українських авторів (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
28.12.2018 Караван історій «Як зустрічають Новий рік у різних країнах світу»
        28.12.2018 р. для учнів 4-х класів пройшов караван історій «Як зустрічають Новий рік у різних країнах світу». До уваги присутніх були запропоновані презентації з даної теми, які допомогли дітям дізнатися багато цікавої інформації про традиції святкування Нового року у світі (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
27.12.2018 Майстер-клас «Новорічне диво своїми руками»
        27.12.2018 р. для учнів 3-х класів відбувся майстер-клас «Новорічне диво своїми руками». Під час заходу діти залюбки виготовляли витинанки та сніжинки, для того щоб прикрасити ними балеринок (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
26.12.2018 Гра-вікторина «Загадки бабусі Зими»
        Під час зимових канікул 26.12.2018 р. в шкільній бібліотеці для учнів 1-х класів завідувач бібліотеки Лисицька О.І. провела гру-вікторину «Загадки бабусі Зими». Гра пройшла весело та цікаво, по закінченню заходу дітлахи отримали солодкі призи.
полоска
19.12.2018 Літературний вернісаж «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч»
        Наближається улюблений, довгожданий час новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Самим перший зимовим святом з довгої їх низки можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей і мандрівників. Православні християни відмічають цей день 19 грудня. З незапам’ятних часів напередодні свята в дитячі черевички, виставлені біля порогу, або ж прямо під подушку кладуть цукерки і подарунки.
        Ні для кого не секрет, що в цій добрій казці криється історія життя реальної людини, що жила в другій половині III століття і прославилася своєю всепоглинаючою любов’ю до усіх людей. За переказами, напередодні Різдва Микола виходив на вулицю і, приховуючи свою особу маскою, роздавав дітям солодкості і подарунки.
        Саме цьому святу був присвячений літературний вернісаж «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч», який відбувся на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 2-А класу (класовод Сивоконь Л.М., зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
14.12.2018 Літературно-правова вікторина «Калейдоскоп права»
        14.12.2018 року учні 4-В класу (класовод Світенко Г.М.) разом з зав. бібліотекою Лисицькою О.І. прийняли участь у літературно-правовій вікторині «Калейдоскоп права», яка проходила у рамках тижня права.
полоска
12.12.2018 Правова абетка «Безпечний інтернет»

        12.12 2018 року у рамках проведення тижня права учні 5-В класу (класний керівник Максименко І.І.) відвідали Сумську обласну дитячу бібліотеку де їхній увазі була запропонована правова абетка «Безпечний інтернет». Під час заходу учні дізналися багато корисної інформації з інтернет-безпеки, та залюбки відповідали на питання вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
03.12.2018 Просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!»
        03.12.2018 року у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 9-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) пройшов просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!». Під час заходу учні поглибили свої знання про насильство: його прояви, види та способи можливого уникнення; навчалися толерантному ставленню; розвивали відчуття гідності та неповторності (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сайтах Інформаційного порталу Сумської міської ради та Централізованої бібліотечної системи м. Суми
полоска
29.11.2018 Інтерактивна година «Обережно! Булінг!»
        04.12.2018 року у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учні 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів відвідали обласну бібліотеку для дітей, де їх увазі була запропонована інтерактивна година «Обережно! Булінг!». Під час заходу відбувся кінопоказ «Булінг у школі». На зустрічі були присутні Красовська Ксенія Геннадіївна –та Лагута Євгенія Вікторівна – інспектор патрульної поліції в Сумській області (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
29.11.2018 Урок патріотизму «Україна в моєму серці»
        29.11.2018 р. учні 10-х класів узяли участь в уроці патріотизму, присвяченому Дню Збройних Сил України «Україна в моєму серці» за участі учасника АТО, одного з останніх «кіборгів» Гребенюка А.С.
        Марія Ізмалкова: «Як на мене, подібні заняття є невід’ємною частиною патріотичного виховання, вони навчають цінувати мир та поважати його захисників. На таких заходах повинна бути присутня не лише молодь, а й старше покоління (можна запрошувати батьків). Кожен має знати, що відбувається на Сході України, розуміти наскільки високою є ціна свободи та незалежності, лише таким чином можна забезпечити щасливе майбутнє.
        Окремо хотілося б подякувати нашому гостеві за його чесність та невимушеність. Він розповідав правду, не прикрашаючи події, і головне розповідав її доступно для розуміння»
(відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники)
полоска
27.11.2018 Презентація навчального посібника «Голодомор в Україні: соціально-економічні, політичні, міжнародно-правові аспекти, свідчення очевидців»
        27 листопада 2018 року, вшановуючи трагічні події 1932–1933 років, в читальному залі Наукової бібліотеки відбулася презентація навчального посібника «Голодомор в Україні: соціально-економічні, політичні, міжнародно-правові аспекти, свідчення очевидців», на якій була присутня зав. бібліотеки Лисицька О.І. Ця подія – ще один крок на довгому шляху розуміння нашої історії.
        Із вступним словом виступила перший проректор СумДПУ імені А.С. Макаренка професор Л.В. Пшенична. Вона наголосила, що особливо сьогодні, залишається актуальною проблема перетворення правди про Голодомор на невід’ємний компонент національної самоідентифікації українців, особливо молодого покоління.
        Кандидат історичних наук В.М. Жмака представив присутнім одного з авторів книги – доктора історичних наук Олександра Володимировича Потєхіна. Гість заходу розповів про власний внесок у дослідження Голодомору, його міжнародно-правових аспектів.
        В посібнику автори, спираючись на сучасні наукові дослідження, висвітили чимало невідомих аспектів трагічних подій, причин, наслідків та оцінок голоду 1932–1933 рр. в Україні. Основний висновок, до якого логічно доходить читач: Голодомор був свідомою кампанією по знищенню не лише спротиву і протидії селянства сталінській колективізації, а й нищенням українства як такого.
        Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мільйонів жертв Голодомору.
полоска
26.11.2018 Зустріч з волонтером, учасником бойових дій в Афганістані, відомим бардом, автором і виконавцем власних пісень, В.О. Щегловим
        26.11.2018 р. учні 7-Б та 9-Б класів стали учасниками зустрічі з волонтером, учасником бойових дій в Афганістані, відомим бардом, автором і виконавцем власних пісень, В.О. Щегловим. Володимир Олександрович розповів про те, що свою першу поїздку до зони АТО від здійснив 2014 р. у район Дебальцево. З того часу кожні 2-4 тижні він вирушає в путь не тільки з корисним для бійців вантажем, але з гітарою й піснями, щоб підтримати їх морально.
        Олександра Дяденко: «Ця зустріч надихнула мене займатися волонтерством. Після розмови з Володимиром Щегловим розумієш, що допомогти може кожна звичайна людина і найпростішими діями, треба лише знайти час і бажання. Людина повинна сама забажати займатися доброю справою (щиро та без усякої на те вигоди). Мені сподобалася розповідь В. Щеглова про те, як нині він допомагає й підтримує бійців АТО, які зараз дійсно цього потребують».
        Ольга Дунюшкіна: «Після спілкування з Володимиром Олександровичем я отримала багато емоцій... Мені дуже сподобалися його пісні, які він виконав, та вірші, які він нам зачитав. Я вважаю, що спілкування наших воїнів з такою особистістю заряджає їх позитивними емоціями, є для них своєрідною підтримкою» (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники).
полоска
23.11.2018 Історичний екскурс «Пам’ять не вмирає»
        23.11.2018 р. для учнів 11-А класу (класний керівник Павленко А.С.) був проведений історичний екскурс «Пам’ять не вмирає», присвячений 85-й річниці Голодомору 1932-1933 рр. Учні ознайомились з трагічними сторінками історії Голодомору в Україні, та конкретно на Сумщині (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
21.11.2018 Майстер-клас по виготовленню буктрейлерів «Буктрейлер – це сучасно та цікаво»
        21.11.2018 р. учні 5-Г класу (класний керівник Афанасенко Т.В.) відвідали обласну дитячу бібліотеку де до їхньої уваги був запропонований майстер-клас по виготовленню буктрейлерів «Буктрейлер – це сучасно та цікаво». Діти дізнались, що буктрейлер- це різновид реклами книги, познайомились зі зразками буктрейлерів та зрозуміли, як самостійно зробити цікавий ролик (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
20.11.2018 Година-екскурс «Україна гідна свободи!»

        20.11.2018 р. на базі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка для учнів 8-А (класний керівник Капленко А.В.) та 8-В (класний керівник Грицай С.П.) класів була проведена година-екскурс «Україна гідна свободи!» присвячена Дню гідності і свободи. Під час заходу учні віддали належну шану патріотизму та мужності громадян, які в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
14.11.2018 Година спілкування «Всі ми такі різні»
        14.11.2018 р. у рамках проведення тижня толерантності зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 3-Б класу (класовод Усик С.Л.) провела годину спілкування «Всі ми такі різні». Під час заходу учні закріпили визначення терміну «толерантність», відпрацювали вміння бачити індивідуальне в кожній людині та показали що таке толерантне ставлення до відмінностей.
полоска
06.11.2018 Захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»
        06.11.2018 р. учні 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів відвідали обласну дитячу бібліотеку де до їх уваги був запропонований захід, присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні». Під час заходу учні ознайомились з трагічними сторінками Другої світової війни та героїчними подіями які сприяли визволенню України. Дітям нагадали наскільки важливо сьогодні пам'ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів які відстояли незалежність і волю України (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
06.11.2018 Інтерактивна програма, присвячена Дню визволення України
        06.11.2018 р. учні 7-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) відвідали Сумську міську бібліотеку імені Т.Г. Шевченка та взяли участь в інтерактивній програмі, присвяченій Дню визволення України. Учні отримали багато цікавої інформації про роки ІІ світової війни та визволення нашої Батьківщини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
31.10.2018         Під час проведення місячника шкільної бібліотеки були організовані та проведені конкурси: дитячих ілюстрацій до оповідань та казок В.О.Сухомлинського «Казка на кінчику пензля» серед учнів 3-4-х класів, переможцем якого стала Місько Марія, учениця 3-А класу (класовод Абрамчук І.М.) та конкурс літературних творів «Мої перші рядки», переможцем якого стала Дремова Вікторія, учениця 3-Г класу (класовод Корінченко І.С.) (відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
31.10.2018 Участь у семінарі-практикумі бібліотекарів закладів освіти м. Суми на тему «Шкільна бібліотека в умовах НУШ – це інформаційно-бібліотечний центр»
        31 жовтня 2018 р. зав. бібліотеки Лисицька О.І. приймала участь у семінарі-практикумі бібліотекарів закладів освіти м. Суми на тему «Шкільна бібліотека в умовах НУШ – це інформаційно-бібліотечний центр» , який проводився на базі комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І ступеня №30 «Унікум».
полоска
30.10.2018 Ігрова програма «Фарби золотої осені»
        30 жовтня учні 1-А та 1-В класів (класоводи Заіченко О.Л., Бабенко Л.М.) відвідали бібліотеку філію №2 Сумської МЦБС, де стали активними учасниками ігрової програми «Фарби золотої осені». Діти були у захваті від перегляду мультфільма, розгадування загадок та участі у казковій вікторині (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
30.10.2018 Костюмований квест «Аліса в країні див»
        30.10.2018 р. учні 5-В та 5-Г класів (класні керівники Максименко І.І., Афанасенко Т.В.) взяли участь у костюмованому квесті «Аліса в країні див» на базі Сумської обласної універсальна наукової бібліотеки. Діти отримали чудові враження, пройшли усі випробовування та врятували казкового героя. Чаювання та фото з героями казки залишаться теплим спогадом про осінні канікули. Дякуємо нашому шкільному зав. бібліотекою Лисицькій Ользі Іванівні та працівникам обласної наукової бібліотеки за прекрасне казкове свято.
полоска
25.10.2018 Ігрові програми «Посвята в читачі» та «Осінні кольори»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС були проведені заходи: 24.10.2018 р. «Посвята в читачі бібліотеки» для учнів 1-Д (класовод Саєнко А.В.), 29.10.2018 для учнів 1-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) та 25.10.2018 р. ігрова програма «Осінні кольори» для учнів 1-Б класів (класовод Лиштван О.А.). Першокласники поринули в казковий світ Книжкового Королівства, стежками якого їх повела Королева Книга. Діти із задоволенням згадували героїв улюблених казок, відповідали на запитання вікторини, дали Обіцянку Справжнього Читача (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
1-Д клас
1-Г клас
1-Б клас
полоска
23.10.2018 Літературні подорожі в «Казковий світ Василя Сухомлинського»
        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) згідно плану учні 5-х класів разом з зав. бібліотеки Лисицькою О.І здійснили літературні подорожі в «Казковий світ Василя Сухомлинського».
полоска
22.10.2018 Зустріч з керівником Сумського пресклубу Аллою Федориною
        22.10.2018 р. учні 9-А класу в Конгрес-центрі СумДУ зустрілися з керівником Сумського пресклубу Аллою Федориною. Обговорили медіаграмотність у сучасній Україні, фейки, джинсу (відповідальні класний керівник Радченко Л.П., зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
полоска
11.10.2018 Конкурсно-розважальна програма «Козацькі розваги»
        11.10.2018 на базі філіі бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 6-А класу відвідали конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Дітям розповіли про звичаі та традиціі козаків, клейноди, особливості прийому до товариства, кухню. Маршрутний лист квесту був складним, але цікавим. Командам потрібно було пройти етапи (станції): «Склади прислів’я», «Козацька кмітливість», «Художня», «Спортивна», «Літературний фуршет». Учасники гри малювали козака, шукали прислів’я, складали пазли-картинки, а особливо сподобався всім конкурс «Козацький куліш» (відповідальні: бібліотекар Лисицька О.І., класний керівник 6-А класу Колотило О.В.)
        Інформація була висвітлена на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми та на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
09.10.2018 Бібліотечно-краєзнавчий квест «Козацькому роду нема переводу»
        09.10.2018 року у рамках проведення тижня військово-патріотичного виховання учні 8-В та 7-А класів (класні керівники Грицай С.П. та Дихтяренко Т.О.) відвідали Конгрес-центр СумДУ де прийняли участь у бібліотечно-краєзнавчому квесті «Козацькому роду нема переводу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
09.10.2018 Урок мужності «Тої козацької слави повік не забудемо»
        09.10.2018 року у рамках тижня військово-патріотичного виховання учні 7-В класу з класним керівником Мусатовою О.О. відвідали Сумську міську бібліотеку імені Т.Г. Шевченка та взяли участь в інтерактивній вікторині, присвяченій Дню захисника України. Учні дізналися цікаві історичні факти про побут та традиції українських козаків та вшанували пам'ять сучасних українських воїнів (відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.).
полоска
03.10.2018 Літературно-правова вікторина «Калейдоскоп права»
        03.10.2018 р. у рамках проведення тижня права завідувач бібліотеки Лисицька О.І. для учнів 4-Б класу (класовод Васюкова С.М.) провела літературно-правову вікторину «Калейдоскоп права».
полоска
28.09.2018 Участь у святковому тижні «Вересневий переполох: бібліотека розкриває таємниці»
        Свята завжди гарний привід для організації цікавого дійства. Для бібліотекарів святом читання безумовно є Всеукраїнський день бібліотек.
        Завданням бібліотекарів в цей день стало привернути увагу до бібліотеки та читання. Як це можливо? Важливо було наочно продемонструвати, що бібліотека і читання необхідні, тому бібліотечні працівники роблять все, щоб донести до своїх читачів потрібні їм книги.
        Так, з 24 по 30 вересня працівники бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС організували для читачів та гостей святковий тиждень «Вересневий переполох: бібліотека розкриває таємниці». Програма свята була насиченою різноманітними формами.
        Святковий тиждень закінчився акцією в стилі бібліотечний флешмоб, який відбувся за допомоги учнів 7-Б класу (кл. керівник Богословська О.Б.) на вулиці біля будівлі бібліотеки-філії. Всім учасникам флешмоба роздавали листівки, закладки та веселі смайлики з візитівкою бібліотеки.
        Інформація була висвітлена на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми
полоска
25.09.2018 Виховна година «Видатні українці у світових досягненнях»
        25.09.2018 р. спільно з працівниками обласної бібліотеки для дітей для учнів 6-Г класу (класний керівник Тутова І.В.) була поведена виховна година «Видатні українці у світових досягненнях». Учні дізнались багато цікавих фактів про вклад українців у світові досягнення у різних галузях (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
19.09.2018 Участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави»
        З нагоди відзначення Дня партизанської слави на базі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 7-В класу взяли участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави». Бібліотекарі розповіли дітям про героїв ІІ світової війни нашої області, про партизанський рух на території рідного краю під час ІІ світової війни, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв. Разом пригадали відомих командирів партизанських загонів Ковпака С.А., Руднєва С.В., Федорова О.Ф., Вершигору П.П. та інших (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., кл. керівник Мусатова О.О.)
полоска
18.09.2018 Інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат»
        18.09.2018 р. для учнів 6-Г та 7-А класів було проведено інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат» за участі представників Сумської обласної дитячої бібліотеки. Учням було запропоновано пізнавальний відеоряд та цікаву вікторину (відповідальні зав. Бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.).
полоска
14.09.2018 Інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-Б класу (класний керівник Василенко Л.Б.) була проведена інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки». Учні з задоволенням згадували добрі і ласкаві слова по відношенню до своїх татусів; за допомогою жестів і рухів розповідали про професію своїх батьків, про якості і вміння, які вважають обов’язковими для справжнього батька; «збирали» корисний обід для майбутніх дітей в школу; чистили картоплю та плели косички. Ще складали прислів’я про батька. На останок бібліотекарі запропонували учням декілька корисних ідей як подарувати татові свято (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми та на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
12.09.2018 Історична веб-мандрівка «Тих днів не змовкне слава»
        З нагоди відзначення 75 річниці визволення м. Суми від нацистських загарбників 12.09.2018р., спільно з працівниками обласної дитячої бібліотеки, учні 4-Б класу (класовод Васюкова С.М.) провели історичну веб-мандрівку «Тих днів не змовкне слава». Разом з учнями мандрували історичними сторінками Сумщини під час Другої світової війни, пригадали пам'ятники, присвячені даній темі, взяли участь у краєзнавчій вікторині (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове