КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Шкільна бібліотека стрелка Бібліотечні заходи (2020-2021 н.р.)

Бібліотечні заходи
(2020-2021 н.р.)

полоска

        28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції
       День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави. Пропонуємо для перегляду відео презентацію підготовлену працівниками Обласної бібліотеки для дітей м.Тернопіль

       А також всі бажаючі можуть ознайомитись з історією свята за корисними Інтернет-посиланнями, запропонованими Українським інститутом національної пам’яті:
  • Боровик А. Що змінювали в Конституції України за роки незалежності? [Електронний ресурс]// Українська правда. - Режим доступу: https://www.pravda.com.ua/columns/2020/06/28/7257307/
  • Довідкові матеріали до 24-ї річниці ухвалення Конституції України. Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України [Електронний ресурс] - Режим доступу: https://www.rada.gov.ua/documents/DayConstitution/194685.html
  • До 300-ї річниці Конституції Пилипа Орлика [Електронний ресурс]// Центральний державний історичний архів України. - Режим доступу: https://cdiak.archives.gov.ua/v_do_300_Konstytutsii_Orlyka.php
  • Ільченко Р., Вовк О. Як знайшли оригінал Конституції Орлика староукраїнською [Електронний ресурс]// Історична правда. - Режим доступу: https://www.istpravda.com.ua/articles/2010/12/23/10394/
  • Козаченко А.І. Історія розвитку конституціоналізму в Україні. Навчальний посібник [Електронний ресурс] - Режим доступу: http://surl.li/vgsv
  • Конституційний процес в Україні 1990-1996 [Електронний ресурс]// Енциклопедія історії України Інституту історії України НАН України. -Режим доступу: http://surl.li/vgte
  • Конституція України: скільки їх було? [Електронний ресурс]// АрміяFM. -Режим доступу: http://surl.li/vgtd
  • Мараєв В. Конституційний процес часів Української Центральної Ради [Електронний ресурс] - Режим доступу: http://surl.li/wazh
  • переглянути одне з інтернет-посилань, пам'яті - Ільченко Р., Вовк О. Як знайшли оригінал Конституції Орлика староукраїнською [Електронний ресурс]// Історична правда. - Режим доступу: https://www.istpravda.com.ua/articles/2010/12/23/10394/
полоска

        Бібліотечно - вулична промо-акція «Країна дитячих мрій»
        01.06.2021р., у міжнародний день захисту дітей, учні 2-В класу (класовод Світенко Г.М.) прийняли активну участь у бібліотечно-вуличній промо-акції «Країна дитячих мрій», яка була організована бібліотекою-філією №2 Сумської МЦБС. Під час заходу діти залюбки змагались у кмітливості, влучності та малюванні кольоровою крейдою. Щиро дякуємо колегам за співпрацю!
       (Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)полоска

        Квест "Знавці правил дорожньго руху"
        В рамках проведеного в закладі освіти Тижня «Безпеки дорожнього руху» завідувач бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів паралелі 3-4 класів квести «Знавці правил дорожнього руху»


полоска
Святе й величне слово - Мама


        До цьго свята, яке відзначається в другу неділю травня, учні 4-А класу прийняли активну участь в літературному сніданку "Мама,як весна", під час якого пролунали вірші та пісні про маму. Відповідальна зав. бібліотекой Лисицька О.І.
полоска
Відео-презентація "В РОКИ ВІЙНИ ВОНИ БУЛИ ДІТЬМИ"

        Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні шкільна бібліотека пропонує ознайомитись з відео-презентацією "В РОКИ ВІЙНИ ВОНИ БУЛИ ДІТЬМИ", підготовлену працівниками КЗ Олешківська центральна районна бібліотека,переглянувши яку ви познайомитесь з добіркою видань про дітей Другої світової війни.


        та ознайомитись з добіркою «Жіночі історії війни: вони боролися за українську землю»
полоска
Тиждень правових знань (з 26.04.2021 р. по 30.04.2021 р.)

        У рамках проведення у навчальному закладі тижня правових знань з 26.04.2021 р. по 30.04.2021 р. бібліотека пропонує долучитись до участі в крос-знайці «Знаємо свої права».

полоска
26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС

        26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині… Тому ми повинні гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі.
        Шкільна бібліотека пропонує до перегляду віртуальні виставки підготовлені працівниками Сумської МЦБС
       та АРТЕФАКТ: ЧОРНОБИЛЬ — першу віртуальну виставку Чорнобиля у світі, розроблену для перегляду онлайн та у VR-шоломах, презентована на одинадцятому фестивалі медіа-арту MAДАТАК в Іспанії за підтримки Українського культурного фонду. Експонати АРТЕФАКТ: ЧОРНОБИЛЬ — дуже різноманітні. Серед них роботи як відомих українських художників: Чорнобильська серія Марії Примаченко, що жила на кордоні з Зоною Відчуження, серія пророчих картин Івана Марчука, 3D фоторобота Арсена Савадова, так і нові імена українського медіа-арту.

полоска
22 квітня Всесвітній день Землі

        22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.
        У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому.
       Історія цього свята розпочинаєтся в Америці, де у 1971 році був започаткован Щорічний тиждень землі (третій тиждень квітня). Акція стала дуже популярною серед населеня, а її засновник, сенатор Гейлорд Нельсон був удостоєний високої державної нагороди. У 1990 році День Землі став міжнародним святом, а 90-і роки було проголошено “Десятьоліттям довкілля”. До акції долучилися понад 120 країн, а більш ніж 40 країн об’еднали зусилля для збереження біологічного різноманіття. У 2009 році Генеральна асамблея ООН проголосила Міжнародний день Матері-Землі, постановивши відзначати його 22 квітня. На данний час ця дата відзначаєтся у 193 країнах світу кожного року.
       Шкільна бібліотека пропонує і малечі і дорослим долучитися,за допомогою інтернет-ресурсів, до святкування Дня Землі.


полоска
Всесвітній день авіації та космонавтики

        12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято встановлено на честь першого польоту людини в космос. Саме цього дня Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» здійснив перший в історії людства політ навколо орбіти Землі. До цієї знаменної дати шкільна бібліотека пропонує своїм читачам перевірити свої знання в «Космічній вікторині».

полоска
Тиждень дитячої та юнацької книги

        Щорічно, наприкінці березня, в Україні проводиться Тиждень дитячої та юнацької книги. Метою цього заходу є пропаганда читання серед школярів. У рамках проведення запланованих заходів бібліотека закладу освіти пропонує всім охочим прийняти участь в інтерактивних вправах.
        Перевіряємо знання оповідання О.Столбіна "Інопланетяни в Комишах"
        У світі улюблених казок
        Зашифровані прислів'я про книгу
        Кросворд в загадках "Книга - джерело знань"

полоска
Поетичний зорепад «Поезія – це завжди неповторність»

        19 березня святкує свій день народження видатна поетеса, живий класик української літератури Ліна Костенко. З нагоди цієї дати учні 5-А класу (класний керівник Василенко Л.Б.) прийняли активну участь у поетичному зорепаді «Поезія – це завжди неповторність», присвяченому творчості письменниці. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Караван історій «Хотіла б я піснею стати...»

        У рамках проведення декади української мови й літератури та зарубіжної літератури та з нагоди 150-річниці від дня народження видатної дочки українського народу, славетної Лесі Українки 10.03.2021 р. учні 8-А класу прийняли участь у каравані історій «Хотіла б я піснею стати...». Під час заходу школярі поглянули на життя Лесі Українки очима сучасного підлітка і мали змогу переконалися: у них значно більше спільного, ніж може здатися зі шкільних підручників. До уваги були представлені 5 фактів про Лесю, що наближують поетку до сьогоднішніх тінейджерів. (Відповідальні – зав. бібліотеки Лисицька О.І., класний керівник Колотило О.В.)


полоска
Поетичний зорепад «Ні, я жива, я буду вічно жити!»

        Геніальна дочка українського народу, краса і гордість нації, поетеса Леся Українка, чиє 150-річчя ми будемо відзначати 25 лютого… З нагоди цієї дати учні 6-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) Криворучко Анастасія, Власенко Діана, Гресь Влад, Рилов Влад, Павлюков Данил та Іземенко Захар взяли участь в поетичному зорепаді «Ні, я жива, я буду вічно жити!», присвяченому творчості видатної поетеси. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.

полоска
Ерудит-гра «Дзвенить струмочком рідна мова»

        До Міжнародного дня рідної мови, яке щорічно відзначається 21 лютого, учні 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В.) прийняли активну участь у ерудит-грі «Дзвенить струмочком рідна мова». Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Патріотична година «Герої не вмирають»

        До дня вшанування Героїв Небесної Сотні та тих хто загинув під час Революції Гідності 22.02.2021 р. в 10-Б класі (класний керівник Землянко О.В.) відбулася патріотична година «Герої не вмирають». Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.

полоска
Патріотична година «Життя за незалежність»

        До дня вшанування Героїв Небесної Сотні та тих хто загинув під час Революції Гідності 19.02.2021 р. в 11-Б класі відбулася патріотична година «Життя за незалежність». Учні згадали події (2013-2014 р.р.), переглянули презентацію; подарували бібліотеці книгу «Визначні битви на Україні» (відповідальні класний керівник Бондар Т.Л., зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Відеокруїз «10 професій майбутнього»

        У рамках проведення декади профорієнтації, 15.02.2021 р., учні 6-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) мали змогу долучитись до відеокруїзу «10 професій майбутнього». Впродовж заходу, учні отримали багато цікавої та пізнавальної інформації про вже знайомі та ще не відомі професії, які будуть затребувані на ринку праці в майбутньому. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


полоска
Патріотична година «Реквієм Небесній Сотні»

        День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Напередодні цієї дати, 17.02.2021 р., для учнів 6-В класу (класний керівник Павленко А.С.) була проведена патріотична година «Реквієм Небесній Сотні» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Урок пам'яті «Ті спогади, то вічний серця біль»

        15.02.2021 р. в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди цієї дати, для учнів 8-Г класу (класний керівник Тутова І.В.), був проведений урок пам'яті «Ті спогади, то вічний серця біль» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Онлайн-година-реквієм «Пам’ять Крут»

        02.02.2021 р., спільно з працівниками юнацького відділу Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка для учнів 10-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) була проведена онлайн-година-реквієм «Пам’ять Крут» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Година-реквієм «Героі Крут для нащадків взірець»

        28.01.2021 р. спільно з працівниками юнацького відділу МЦБС імені Т. Г. Шевченко для учнів 8-А класу (класний керівник Колотило О.В.) була проведена година-реквієм «Героі Крут для нащадків взірець» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
До Дня Соборності України книжкова виставка «Україна: соборна, вільна, сильна»

        22 січня відзначається День Соборності України. Саме в цей день у 1918 році Україна проголосила себе на майдані Св. Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об’єдналася з Наддніпрянською для того, щоб розбудувати власну державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї великої України і бажаємо жити в злагоді. З нагоди цього свята в шкільній бібліотеці була представлена книжкова виставка «Україна: соборна, вільна, сильна». Також пропонуємо увазі наших читачів патріотичну вікторину з нагоди Дня Соборності України.


полоска
Участь у привітанні бібліотеки-філї №2 Сумської МЦБС

        Наближаються казкові новорічні свята... З цієї нагоди учні нашого освітнього закладу прийняли участь у привітанні бібліотеки-філї №2 Сумської МЦБС з прийдешніми святами. Дякуємо Капоріній Катерині (10-Б), Ткаченко Єві (6-Г) та учням 11-Б класу.

полоска
Кросс-знайка «Правовий ключик»

        У рамках проведення тижня правових знань 09.12.2020 р. учні 4-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли активну участь у кросс-знайці «Правовий ключик» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Онлайн бесіда-застереження «Зупини насильство – захисти себе!»

        01.12.2020 р. учні 10-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». За участі працівників юнацького відділу Сумської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка була проведена онлайн бесіда-застереження «Зупини насильство – захисти себе!» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Даний захід був висвітлений на сторінці фейсбука «Юнацький абонемент Сумської ЦБ».


полоска
Хроніка пам’яті «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип»

        До Дня пам’яті жертв голодомору, який відзначається щорічно, кожну четверту суботу листопада, 25.11.2020 р. учні 6-В класу (класний керівник Павленко А.С.) долучились до хроніки пам’яті «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип», присвяченій цій трагічній темі в історії нашого народу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Година патріотизму «Наш дух не зламати»

        21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 – лютого 2014 років відбулося найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства.
        20 листопада 2020 р. для учнів 8-В класу (класний керівник Баклай Л.В.) була проведена година патріотизму «Наш дух не зламати» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Книжкова виставка «Ми різні, але рівні»

        Протягом тижня толерантності у бібліотеці була розташована книжкова виставка «Ми різні, але рівні» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Бесіда-діалог «Толерантність починається з тебе»

        Міжнародний день толерантності запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО і тепер це свято відзначається щороку 16 листопада в усьому світі. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. У рамках проведення тижня толерантності, 18.11.2020 р. учні 6-А класу (класний керівник Лопатка К.М.) приймали активну участь у бесіді-діалозі «Толерантність починається з тебе» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
День української писемності та мови

        Рідна мова! Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики та квіткових пахощів… Спробуйте відчути, як вона бринить, бентежить душу, бо мова українська – невичерпне джерело, скарбниця народного духу.
        Щорічно, з 1997 р., 9 листопада, у день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, відзначається День української писемності та мови.
        З нагоди свята бібліотека пропонує всім знавцям рідної мови навчитися створювати досконалі тексти та пройти тест на знання української мови.

полоска
Участь в екологічній акції «Одна пальчикова батарейка забруднює природу на півстоліття»

        Під час проведення місячника шкільних бібліотек учні та вчителі освітньго закладу приймали активну участь в екологічній акції «Одна пальчикова батарейка забруднює природу на півстоліття».


полоска
День краєзнавства «Шумлять дерева мого краю»

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек учні 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В) підготували відео до дня краєзнавства «Шумлять дерева мого краю», де презентували уривки з віршів поетів Сумщини про неймовірну красу природи рідного краю (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).

полоска
Нові надходження до бібліотеки

        У жовтні 2020 р. у «Книгарні «Є», на кошти за здану макулатуру, шкільна бібліотека придбала цікаву пригодницьку літературу для своїх читачів. Щоб ознайомитись з новинками пропонуємо вам переглянути презентацію.

полоска
100 річчя від дня народження письменника Джанні Родарі

        З нагоди ювілею, 100 річчя від дня народження всесвітньо відомого італійського письменника Джанні Родарі (1920-1980), яке відзначалося 23 жовтня 2020 року пропонуємо вам переглянути цікаве відео про життєвий шлях митця.

полоска
Яблунева вікторина «Я люблю яблуко!»

        21.10.2020 р., у рамках місячника шкільних бібліотек, зав. бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів 3-Г класу (класний керівник Самойленко Л.В.) яблуневу вікторину «Я люблю яблуко!» присвячену Дню яблука, яке відзначається 21 жовтня. Діти із задоволенням приймали активну участь та відповідали на питання вікторини.


полоска
Всеукраїнська прем’єра масштабного анімаційного проєкту про екологію ЕКО ПЛЮСПЛЮС

        Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» триває. У середу, 14 жовтня 2020 року, відбулася всеукраїнська прем’єра масштабного анімаційного проєкту про екологію ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Серія із 22 мультфільмів легкою та доступною мовою розповідає про важливі екологічні питання сучасності, такі як кліматичні зміни, збереження водних ресурсів та електроенергії, сортування сміття, турбота про ліс, переробка матеріалів та інші. Створюючи ЕКО ПЛЮСПЛЮС, телеканал ПЛЮСПЛЮС поставив за мету привернути увагу до питань екології, зацікавити екосвітоглядом і надихнути до корисних екозвичок якомога більшу аудиторію.
        Докладніше

полоска
Інтерактивні вправи-розваги для екологічної просвіти учнів

        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек пропонуємо вашій увазі інтерактивні вправи-розваги для екологічної просвіти учнів.

полоска
День бібліотворчості

        08.10.2020 р. у рамках проведення місячника учні 4-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли активну участь у дні бібліотворчості: роботі екомайстерні «Екологічний дизайн». Під час заходу діти виготовляли саморобки з паперу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
Тематичні виставки

        Людина і природа… На планеті Земля сьогодні спостерігаються значні зміни у природі. Вони виявляються у вигляді глобальних екологічних катастроф: озонові діри, парниковий ефект, кислотні дощі, смог. Україна, як і інші країни світу, знаходиться на межі екологічної кризи.
        Шкільна бібліотека як структурний підрозділ закладу і важливий складник його освітнього простору посідає важливе місце у системі екологічного виховання учнів.
        Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».
        У рамках проведення місячника, до уваги учнів були представлені тематичні виставки: виставка-панорама «Віконце в природу» (1-4 класи) та виставка-нагадування «Полинове причастя України» (5-11 класи).


полоска
Правовий калейдоскоп «Я і мої права»

        05.10.2020 р. у рамках проведення тижня правознавства зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В.) провела правий калейдоскоп «Я і мої права». Під час заходу учні закріпили свої знання з прав дитини та дотримання правових обов’язків.


полоска
Дитячий ранок «Заглянь у природу»

        05.10.2020 р. у рамках проведення місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» для учнів 2-Г класу (класний керівник Решетниченко С.О.) пройшов цікавий, пізнавальний дитячий ранок «Заглянь у природу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Літературна візитівка «Майстер драми»

        29.09.2020 р., у бібліотеці КУ Сумської ЗОШ №6, учні 10-Б класу (класний керівник Землянко О.В.) представили літературну візитівку «Майстер драми», присвячену 175-річниці від дня народження українського драматурга, прозаїка, актора та режисера І. Карпенко-Карого (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Всеукраїнський день бібліотек

                30 вересня всі бібліотекарі України святкують своє професійне свято Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди прийміть наші найщиріщі вітання від читачів.

полоска
День партизанської слави

        22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
        Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом.
        З нагоди свята в бібліотеці була оформлена тематична поличка та для учнів 8-Г класу (класний керівник Тутова І.В.) була проведена патріотична година «Сумщина партизанський край» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        Також пропонуємо для загального перегляду презентацію, присвячену святу (використані матеріали платформи «Всеосвіта»).

полоска
Всеукраїнський Олімпійський тиждень

        У рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня (з 14.09.2020 по 18.09.2020) метою якого є поширення популяризації олімпійського руху серед учнів, виховання стійкої потреби у заняттях спортом та фізичною культурою, шкільна бібліотека пропонує переглянути цікаві презентації з цієї теми (використано платформу «На урок»):

полоска
З нагоди святкування Дня міста

        Суми – чарівне місто над річкою Псел! Цього року Сумам виповнюється 364 роки. З нагоди святкування Дня міста, бібліотека КУ Сумської ЗОШ №6 пропонує всім зацікавленим, ознайомитись з презентаціями підготовленими працівниками бібліотек міста.

полоска
З нагоди відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України

        Є свята, які зіткані з добра і любові до нашої рідної України, які висловлюють дух народу, символізують його минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України. З нагоди відзначення Дня Державного прапора України та 29-ї річниці незалежності України пропонуємо вашій увазі добірку цікавих та пізнавальних фактів присвячених цим знаменним датам.

полоска

        Заходи, які проводила бібліотека в 2019-2020 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2018-2019 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2017-2018 н.р.
        Заходи, які проводила бібліотека в 2016-2017 н.р.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове