КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Участь у заходах БФ «Щаслива лапа», 2020-2021 н.р.

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

        У рамках Всеукраїнської акції «Подарунок для пухнастого» учениці 8-9-их класів на уроках трудового навчання виготовили своїми руками 15 лежаків, які були передані 09.03.2021 р. у Центр перетримки тварин. Діти зробили добру справу й сподіваються, що чотирилапим буде тепер тепліше! (Відповілальні: Колотило О.В., учителі трудового навчання Бага Т.Ю., Максименко І.І.)


        Учні нашого закладу долучилися до благодійної акції БФ «Щаслива лапа» (збір корму для безпритульних тварин Сумського центру перетримки). Крупи, корм, медичні засоби було передано для пухнастиків з надією, що люті морози їм буде легше пережити.
        Дякуємо педагогам, дітям та батькам, що їхні серця відкриті для допомоги та співчуття. Відповідальні: класні керівники.


        15.01.2020 учні 7-11 класів КУ Сумської ЗОШ №6 переглянули відеоролик «Тварини у притулках» на YouTube-каналі БФ «Щаслива лапа».
        Класні керівники рекомендували після перегляду написати відгуки про ролик, почуття, власне ставлення щодо порушених проблем.
        Тішить, що наші діти зробили актуальні висновки:

  • «Ставлення до братів наших менших визначає рівень гуманності суспільства»
  • «Історії чотирилапих зворушують до сліз, але неймовірно радісно бачити, що є люди, які опікуються долею безпритульних»
  • «Ставлення до тварин нічим не має відрізнятися від ставлення до людей. Вони теж відчувають біль, вони люблять, вірні своїм господарям»
  • «Відео дає зрозуміти, як складно, але й водночас важливо піклуватися про покинутих тварин»
  • «Я розумію, що ми можемо довго нарікати на …. Але замислимося, якщо б кожен із нас відповідально поставився до тварини, яку сам завів або бабуся в селі, та стерилізував її, невже ці безхатьки тоді б з’являлися з космосу?»
  • «Мене вразило облаштування притулків за кордоном, особливо в Швеції. Коли ж ми до такого рівня доживемо? Коли ця проблема вирішиться в нашій країні?»
  • «Я радий, що в Україні є фонди, які займаються вирішенням проблеми безпритульних тварин, які допомагають у прилаштуванні собак та котів у родини, пошуку загублених домашніх улюбленців, а також опікуються тваринами, що живуть у притулках».
        Відповідальні: класні керівники 7-11 класів

Всеукраїнський урок доброти

        З метою прищеплення учням гуманного та відповідального ставлення до тварин освітній заклад 5-6 жовтня 2020 року вже традиційно долучився до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин, який присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Учні 43 класів отримали корисну та змістовну інформацію про життя безпритульних тварин, особливості догляду за до домашніми та, найголовніше, серця дітей не залишилися байдужими до порушених на уроках тем.
        Благодійний фонд «Щаслива лапа» надіслав сертифікат, що засвідчує участь закладу в проведенні Міжнародного уроку доброти.


        Фотокалаж до Всесвітнього дня захисту тварин (04.10.2020 р.) від 4-Б класу КУ Сумської ЗОШ №6

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове