КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», 01-31.10.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
«Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

        З 01.10.2020 р. по 31.10.2020 р. заклад освіти бере участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Протягом тижня згідно плану зав. бібліотекою Лисицькою О.І. були проведені наступні заходи:

        Людина і природа… На планеті Земля сьогодні спостерігаються значні зміни у природі. Вони виявляються у вигляді глобальних екологічних катастроф: озонові діри, парниковий ефект, кислотні дощі, смог. Україна, як і інші країни світу, знаходиться на межі екологічної кризи.
        Шкільна бібліотека як структурний підрозділ закладу і важливий складник його освітнього простору посідає важливе місце у системі екологічного виховання учнів.
        Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».
        У рамках проведення місячника, до уваги учнів були представлені тематичні виставки: виставка-панорама «Віконце в природу» (1-4 класи) та виставка-нагадування «Полинове причастя України» (5-11 класи).


        05.10.2020 р. для учнів 2-Г класу (класний керівник Решетниченко С.О.) пройшов цікавий, пізнавальний дитячий ранок «Заглянь у природу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        21.10.2020 р. зав. бібліотеки Лисицька О.І. провела для учнів 3-Г класу (класний керівник Самойленко Л.В.) яблуневу вікторину «Я люблю яблуко!» присвячену Дню яблука, яке відзначається 21 жовтня. Діти із задоволенням приймали активну участь та відповідали на питання вікторини.


        08.10.2020 р. учні 4-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли активну участь у дні бібліотворчості: роботі екомайстерні «Екологічний дизайн». Під час заходу діти виготовляли саморобки з паперу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        Учні 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В) підготували відео до дня краєзнавства «Шумлять дерева мого краю», де презентували уривки з віршів поетів Сумщини про неймовірну красу природи рідного краю (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек пропонуємо вашій увазі інтерактивні вправи-розваги для екологічної просвіти учнів.

        Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» триває. У середу, 14 жовтня 2020 року, відбулася всеукраїнська прем’єра масштабного анімаційного проєкту про екологію ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Серія із 22 мультфільмів легкою та доступною мовою розповідає про важливі екологічні питання сучасності, такі як кліматичні зміни, збереження водних ресурсів та електроенергії, сортування сміття, турбота про ліс, переробка матеріалів та інші. Створюючи ЕКО ПЛЮСПЛЮС, телеканал ПЛЮСПЛЮС поставив за мету привернути увагу до питань екології, зацікавити екосвітоглядом і надихнути до корисних екозвичок якомога більшу аудиторію.
        Докладніше


        Під час проведення місячника шкільних бібліотек учні та вчителі освітньго закладу приймали активну участь в екологічній акції «Одна пальчикова батарейка забруднює природу на півстоліття».


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове