КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів», 01-31.10.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
«Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

        З 01.10.2020 р. по 31.10.2020 р. заклад освіти буде бере участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Протягом тижня згідно плану були проведені наступні заходи:

        Людина і природа… На планеті Земля сьогодні спостерігаються значні зміни у природі. Вони виявляються у вигляді глобальних екологічних катастроф: озонові діри, парниковий ефект, кислотні дощі, смог. Україна, як і інші країни світу, знаходиться на межі екологічної кризи.
        Шкільна бібліотека як структурний підрозділ закладу і важливий складник його освітнього простору посідає важливе місце у системі екологічного виховання учнів.
        Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».
        У рамках проведення місячника, до уваги учнів були представлені тематичні виставки: виставка-панорама «Віконце в природу» (1-4 класи) та виставка-нагадування «Полинове причастя України» (5-11 класи).


        05.10.2020 р. для учнів 2-Г класу (класний керівник Решетниченко С.О.) пройшов цікавий, пізнавальний дитячий ранок «Заглянь у природу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        08.10.2020 р. учні 4-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли активну участь у дні бібліотворчості: роботі екомайстерні «Екологічний дизайн». Під час заходу діти виготовляли саморобки з паперу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове