КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень правових знань учнів, 05-09.10.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень правових знань учнів

        З 05.10.2020 р. по 09.10.2020 р. у закладі освіти проходить тиждень правових знань учнів. Протягом тижня згідно плану були проведені наступні заходи:

        05.10.2020 р. зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 4-Б класу (класний керівник Сугар О.В.) провела правий калейдоскоп «Я і мої права». Під час заходу учні закріпили свої знання з прав дитини та дотримання правових обов’язків.


        05.10.2020 р. учні 9-А класу взяли участь в ігровому суді, яке проводила доцент кафедри юридичних дисциплін СФ ХНУВС Садикова Яна Михайлівна. Учнів познайомили з особливостями цивільного судочинства. Завдяки майстерній підготовці заходу Я.М. Садикової та грі учасників учні-глядачі занурилися в атмосферу справжнього судового засідання, де були суддя, позивачі, відповідачі. Ролі учасників судового процесу виконали учні класу. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)


        05-06.10.2020 р. з метою підвищення рівня правової освіти учні 10-х класів взяли участь у грі «Важниця правова». Під час гри розв’язуючи життєві ситуації, учні отримали цінний досвід щодо застосування правових знань. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)


        08.10.2020 р. доцент кафедри юридичних дисциплін СФ ХНУВС Садикова Я.М. познайомила учнів 11-А та 11-Б класів з особливостями вступу та навчання у закладі вищої освіти за спеціальностями «Право» і «Правоохоронна діяльність». Зокрема, учні дізналися про можливість навчання за державним замовленням за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», про гарантію працевлаштування та соціальний захист з боку держави курсантам. Учням повідомили про особливості і перспективи навчання за спеціальністю «Право», здобуття ступеня «бакалавр», «магістр». Дякуємо за своєчасну і корисну інформацію для учнів, які обирають свій шлях. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)


        Учням закладу освіти було запропоновано взяти участь у правовому флешмобі «Найважливіше право….», де кожен бажаючий міг пояснити, чому обране ним право він вважає пріоритетним.
        Щира подяка всім учасникам, які долучилися до проекту. Ви здобули певний досвід публічних виступів. А що у нас вийшло, перегляньте у відео.
        На цьому наш флешмоб не завершуються. У подальшому продовжимо обговорювати запропоноване питання (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове