КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Участь у конкурсах освітнього проекту «На Урок», з 07.10.2020 по 10.11.2020; 05-06.12.2020; з 04.02.2021 по 06.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Участь у конкурсах освітнього проекту «На Урок»

        Відвідувачі гуртка військово-патріотичного спрямування «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «День без мобільного телефона» для учнів 5-9 класів, який проходив з 04 лютого по 06 березня на освітньому проекті «На Урок».
        Цей конкурс – спосіб приєднатися до незвичайної акції «День без мобільного телефона», яка була вперше проведена 6 лютого 2001 року та стала щорічною. Більшості сучасних школярів складно навіть уявити, як це – відмовитися від користування смартфоном бодай на день. То ж освітній проект «На Урок» розробили цікаві завдання та доповнили їх поясненнями щодо того, чому варто обмежити спілкування зі смартфоном до необхідного мінімуму. Виконуючи завдання, учні 5-9 класів дізнаються цікаві подробиці з історії мобільних телефонів, а також факти про вплив надмірного захоплення ґаджетами на здоров'я.


        5-6 грудня учасники військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі До дня Гідності та Свободи від проекту «На Урок». Конкурс допоміг школярам дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясували значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність» а також доповнили їх уявлення про обов'язки та права громадян.
        За підсумками даного конкурсу мають дипломи І ступеня учні 10-А класу Ященко Елизавета, Драль Дмитро, Косяков Ярослав, Харченко Андрій, Майборода Анастасія, Копитіна Тетяна, Одінцов Тарас та учні 9-Г класу Чередніченко Євген, Пархоменко Олександр та Роденко Ігор. Учень 10-А класу Мартинов Павло – учасник конкурсу.
        Від щірого серця вітаємо всіх учасників конкурсу!


        Учасники військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Захисники України», метою якого є підтримка усіх, хто цікавиться історією України. Усі бажаючі мають можливість долучитися до онлайн конкурсу на платформі освітнього проєкту «На Урок» до 10.11.2020 р.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове