КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Підведення підсумків VIII Міжнародного творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», 25.11.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Підведення підсумків VIII Міжнародного творчого конкурсу
«Малюнок, вірш, лист до мами»

        Наприкінці минулого навчального року до Міжнародного Дня матері для школярів закладів освіти України було організовано та проведено Всеукраїнський етап VIII Міжнародного онлайн конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Учні нашого освітнього закладу взяли активну участь у заході, надіславши малюнки, вірші, листи, присвячені своїм рідним матусям. 25 листопада за участі представників Міністерства освіти і науки України, представників організаторів та партнерів конкурсу відбулася онлайн церемонія нагородження переможців, призерів та номінантів заходу у режимі відеоконференції. За результатами конкурсу учениця 3-А класу Муквич Вероніка (класний керівник Заїченко О.Л.) отримала грамоту як номінант VIII Міжнародного онлайн конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами». Щиро вітаємо учасницю заходу із почесним званням!
        Із роботами переможців, призерів та номінантів конкурсу можна ознайомитися на порталі НЦ «Мала академія наук України» – «музейна планета». Веб-трансляція нагородження відбудеться на YouTube каналі за посиланням.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове