КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору, 28.11.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору

        До Дня пам’яті жертв голодомору, який відзначається щорічно, кожну четверту суботу листопада, у закладі освіти були проведені наступні заходи:

        28 листопада українці вшановували пам’ять загиблих від Голодомору людей. День пам’яті жертв Голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні. У цей день українців традиційно закликають вшанувати заморених голодом хвилиною мовчання або запаленою свічкою пам’яті. Представники учнівського самоврядування нашого закладу запропонували учням, батькам та педагогам приєднатися до загальношкільної акції до Дня пам’яті жертв Голодомору «Колоски пам’яті». Усі бажаючі мали змогу взяти участь у заході та приготувати за допомогою фоторецепту колоски з тіста як символи достатку в родині, якого в українців не було під час Голодомору, пригостивши ними своїх рідних та близьких (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).

        Напередодні до Дня Голодомору 27.11.2020 р. у 3-Д класі класним керівником Дегтярьовою О.В. була проведена година спілкування «День пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 рр.»


        25.11.2020 р. учні 6-В класу (класний керівник Павленко А.С.) долучились до хроніки пам’яті «Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип», присвяченій цій трагічній темі в історії нашого народу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове