КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень правових знань учнів, 07-11.12.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень правових знань учнів

        З 07.12.2020 р. по 11.12.2020 р. у закладі освіти проходить Тиждень правових знань учнів. Протягом тижня згідно плану учителем правознавства Калашник Т.О. були проведені заходи:

        Інформаційний дайджест «9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією» (1-11 кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)


        8 грудня у 3-Б класі (класний керівник Лиштван О.А.) відбулася інформаційна хвилинка «Мої права – моя фортеця».


        10.12.2020 р. у 3-Д класі класним керівником Дегтярьовою О.В. до Міжнародного дня прав людини була проведена правознавча гра-вікторина «Права людей починаються з прав дитини».


        У рамках проведення тижня правових знань 09.12.2020 р. учні 4-А класу (класний керівник Сивоконь Л.М.) прийняли активну участь у кросс-знайці «Правовий ключик» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        У 4-Г класі (класний керівник Борзаниця Ю.Г.) проведено гру «Подорож до країни Прав та Обов'язків». Учні під час гри систематизували свої знання про права та обов'язки дітей. Згадали казкових героїв права, яких було порушено та створили квіткову галявину прав.


        09-11.12.2020 р. для учнів 5-х класів відбулися музейні уроки «Фотографія з сімейного альбому». Фотографії – це унікальне історичне джерело, що фіксує реальні події, а історія родини – частинка історії держави. П’ятикласники розповіли цікаві історії власних родин, познайомилися з фрагментом оглядової екскурсії в музеї. (Відповідальна керівник музею, учитель історії Калашник Т.О.)


        З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією (09.12) упродовж тижня правових знань для учнів 6-10 класів були проведені інформаційні п’ятихвилинки «Що таке «корупція». (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)


        Артгалерея «Молодь за життя без корупції!» (8-10 кл., учитель правознавства Калашник Т.О.)


        07.12.2020 відбулось онлайн заняття доцента кафедри юридичних дисциплін СФ ХНУВС Садикової Я.М. з учнями 9-х класів «Юридична відповідальність неповнолітніх». Під час зустрічі, розв’язуючи конкретні життєві правові ситуації, учні отримали знання і цінний досвід. Кравченко Єлизавета так прокоментувала захід: «У рамках цієї зустрічі ми мали змогу дізнатися більше про види юридичної відповідальності та про права людини. Також доцент розповідала нам про те, як потрібно діяти, щоб не припуститися помилок у майбутньому. Ми дізналися більше інформації та отримали нові знання, які зможемо застосувати на уроках та в житті. Мені сподобалася розповідь викладача, бо вона була інформативною та зрозумілою. Сподіваюся, що це наш не останній захід з її участю». (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове