КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень математики, 07-11.12.2020

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень математики

        З 07.12.2020 р. по 11.12.2020 р. у закладі освіти проходив Тиждень математики. Протягом тижня згідно плану були проведені заходи:

        08 грудня у 5-Б класі вчителем математики Капленко А.В. був проведений конкурс «Математика навколо нас». Розв’язуючи математичні приклади і загадки, логічні задачі і вправи, діти дійшли до висновку, що наука математика має велике значення у житті, логічне мислення допомагає у вирішенні деяких життєвих ситуацій. Учні отримали велике задоволення та гарний настрій.


        Протягом тижня математики учні 9-А і 8-А класів готували повідомлення на тему «Цікаві факти життя відомих математиків». У 9-В класі було проведено математичну веселу вікторину, а також діти організували виставку на тему «Геометрія навколо тебе» (учитель математики Сергієнко С.А.)


        08.12.2020 р. для учнів 8-Б класу учителем математики Омельченко Т.В. була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший». Учні мали змогу позмагатися за звання Найрозумніший, перевіривши рівень засвоєння основних понять математики, діти проявляли інтерес та кмітливість; логічне мислення переважало при виконанні завдань, учасники відповідально ставилися до вправ та з повагою один до одного вислуховували конкурентів.


        11.12.2020 р. у 9-Г класі учителем математики Пятаченко Л.М. була проведена математична вікторина «Математика та здоров'я». Дружні команди, за допомогою математичних обчислень, самостійно дізнавалися про користь правильного розпорядку дня, про вплив природи на здоров'я людини тощо. Переглянули відеопривітання та завдання від батьків дізнатися про вміст вітаміну С в різних продуктах. Отримали масу задоволення від спілкування та з посмішками на обличчі закінчили свій навчальний тиждень.


        Змагання юних математиків 10-А класу пройшли змістовно і цікаво 09.12.2020 р. під час проведення фізико-математичного конкурсу «Найрозумніші». Учні показали своє уміння працювати в команді та ерудицію під час виконання завдань з математики та фізики. А також ознайомилися з цікавими історіями із життя видатних математиків на захисті проєктів своїх однокласників (учитель математики Хижняк Л.Б.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове