КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Заходи до Дня пам'яті Героїв Крут, 29.01.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Заходи до Дня пам'яті Героїв Крут

        Щороку, 29 січня, кожен українець схиляє голову перед пам’яттю про тих, хто в далекому 1918 році стояв на сторожі незалежності України ціною власного життя.
        Цього дня 1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючі підступи до Києва, вступили в нерівний бій із шеститисячною армією більшовиків під командуванням М.Муравйова, яка серед інших вела наступ на Українську Народу Республіку.
        Крути увійшли в історію України як символ національної честі. Ті, хто загинув під Крутами, назавжди залишаться у пам’яті поколінь.
        До цього Дня в закладі освіти були проведені наступні заходи:

        28.01.2021 р. спільно з працівниками юнацького відділу МЦБС імені Т.Г. Шевченко для учнів 8-А класу (класний керівник Колотило О.В.) була проведена година-реквієм «Героі Крут для нащадків взірець» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).


        02.02.2021 р., спільно з працівниками юнацького відділу Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка для учнів 10-А класу (класний керівник Артюшенко О.М.) була проведена онлайн-година-реквієм «Пам’ять Крут» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        29.01.2021 р. в 11-Б класі (класний керівник Бондар Т.Л.) відбулася година спілкування «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України»


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове