КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень трудового навчання, 25-29.01.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень трудового навчання

        З 25 по 29 січня у закладі освіти проходив тиждень трудового навчання, координаторами якого стали вчителі трудового навчання Бага Тетяна Юріївна, Максименко Ірина Іванівна, Рудень Іван Іванович. Під час тижня учні взяли активну участь у конкурсах, вікторинах, бесідах, виставках, майстер-класах, які проводилися в рамках предметного тижня.

        Протягом тижня в бібліотеці проходила виставка літератури «Скарбі майстрів».

        Учні закладу мали змогу познайомитися із творчими роботами під час проведення виставки «Ми майстри – умілі руки». На виставці були представлені вироби виготовлені в техніці оригамі, вироби із бісеру, тканини.


        25.01.2021 дуже жваво пройшла гра-конкурс «Секрети творчості» для дівчаток та гра-конкурс «Вгадай» для хлопчиков 5-Г класу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        26.01.2021 на уроці з теми: «Прийоми розмічання заготовок із дроту та листового металу», який провів учитель трудового навчання Рудень І.І. учні 9-Г класу показали вміння працювати в групах та складати послідовність проектованого виробу, враховуя закони композиції.

        26.01.2021 «Ребусний турнір» для учнів 5-Б класу довів, хто насправді кращий та кмітливіший знавец з трудового навчання (відповідальна Максименко І.І.)


        26.01.2021 під час конкурса-вікторини для учнів 8-Б та 9-А класів, дівчата продемонстрували знання з технології, уміння логічно мислити, розв’язувати задачі, показали гарні знання та кмітливість (відповідальна Бага Т.Ю.)


        27.01.2021 на майстер-класі «Виготовлення сувенірів до Дня Валентина» учні ознайомилися з історією Свята закоханих та виготовили чудові сувеніри (відповідальні Бага Т.Ю, Максименко І.І.)


        27.01.2021 під час заняття гуртка «Початкове технічне моделювання» з теми: «Конструювання з заготовок об’ємних форм» учні отримали знання та проявили творчість при створенні нових об`єктів (відповідальний Рудень І.І.)


        27.01.2021 учні 5-9 класів взяли участь у вернісажі постерів «За життя - без сміття». Під час проведення вернісажу відбулося голосування за кращу творчу роботу (відповідальні Бага Т.Ю., Максименко І.І., Рудень І.І.)


        28.01.2021 на перервах учні 11-Б класу перевіряли свої знання з технології, розв`язуючи кросворди та ребуси (відповідальна Максименко І.І.)


        29.01.2021 під час анкетування «Багато в світі є професій» учні 10-А класу дізналися, що таке професіограма та ознайомилися зі змістом деяких з них (відповідальна Максименко І.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове