КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень англійської мови, 08-12.02.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень англійської мови

        З 8 по 12 лютого у закладі освіти був проведений тиждень англійської мови. Протягом тижня учителями англійської мови згідно плану були проведені заходи:

        09.02.2021 у 1-Б класі проведений виховний захід «Зимові свята». Учні ознайомилися з традиціями святкування Різдва, Нового року та Дня святого Валентина. Подивилися і заспівали пісню «Jingle Bells». Виконали руханку і виготовили валентинку для своїх рідних і друзів (учитель англійської мови Грінфельд Н.В.).


        10.02.2021 р. учні 2-Б класу поринули в атмосферу спортивних змагань. Різноманітні кросворди, пазли та «Mime game» допомогли учням закріпити тему «Sport Club» та принесли масу позитивних емоцій (учитель англійської мови Тутова І.В.).


        10.02.2021 р. учні 2-х класів змагалися та показали знання у конкурсах з вивчених тем у ток-шоу «Знавці англійської мови». Діти весело провели час та отримали заохочувальні призи (учитель англійської мови Грицай С.П.).


        Під час тижня англійської мови учні 3-Б класу разом з учителем Черевко А.Л. попрактикувалися у виконанні інтелектуальних вправ. Учні залучалися до роботи в групах, парах. Діти залюбки переглядали навчальні відео та виконували цікаві завдання.


        Учителем англійської мови Потаповою А.О. проведений захід «Цікава англійська мова». Клас був поділений на дві команди, які змагалися хто з них краще розуміється в тий чи іншій темі ігор. Були згадані теми про довкілля, тварин та погоду. Діти були позитивними та налаштованими на співпрацю у командах.


        У 5-А класі учителем англійської мови Василенко Л.Б. була проведена вікторина «Хто найкращий знавець Великої Британії?» на відкритому уроці, присвяченому Великобританії. Діти отримали багато вражень від конкурсів та дізналися багато цікавого.


        09.02.2021 р. для учнів 6-Г класу було проведено ігрове шоу «I Love Ukraine», в якому діти взяли участь в різноманітних іграх, конкурсах та вікторинах, які сприяли розширенню кругозору та розвивали пізнавальну активність учнів (учитель англійської мови Шевчук О.М.)


        11.02.2021 р. учні 7-Г класу стали учасниками вікторини «Цікава англійська» (учитель англійської мови Афанасенко Т.В.). Отримавши заряд позитиву від розв'язування ребусів, участі у мовленнєвих іграх, діти спробували себе у творчому виконанні популярних пісень англійською мовою.


        Учні 9-А, 9-Г та 8-А класів взяли активну участь у проведенні онлайн-челенджу «Наші таланти». Діти записали відео-звернення, в яких розповіли про свої таланти та захоплення, мрії та побажання на майбутнє. Учням сподобалося спробувати себе у якості маленьких фоторепортерів та тіктокерів. Учителі Мусатова О.О. та Афанасенко Т.В. були керівниками цього міні-проєкту та зробили монтаж відеофрагментів учнів.

        10.02.2021 року учителями англійської мови Тутовою І.В., Дихтяренко Т.О. було проведено інтерактивне квіз-шоу «Відгадай мелодію» з використанням освітньої платформи Kahoot. Учні 8-В класу перевірили свої знання з теми «Music», пригадали особливості різних музичних стилів, поспівати в karaoke та отримали задоволення від злагодженої командної взаємодії


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове