КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Декада профорієнтації, 15-26.02.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Декада профорієнтації

        З 15 по 26 лютого в закладі освіти була проведена декада профорієнтації. Згідно з планом роботи пройшли такі заходи:

        У 1-Б класі (класний керівник Усик С.Л.) була проведена пізнавальна гра «Цікавий світ професій»


        У 1-В класі (класний керівник Заведенко О.Ф.) весело та цікаво пройшла конкурсно-розважальна програма «У світі професій». Діти із задоволенням виконували завдання та брали участь у конкурсах, відгадували загадки про професії, за допомогою цеглинок Lego давали відповіді на запитання.


        У 1-Г класі класним керівником Ковалевською А.В. була проведена віртуальна мандрівка в майбутнє «Професія моєї мрії»


        16.02.2021 р. у 1-Д класі (класний керівник Пасічник Г.В.) проведена рольова гра «Професії», під час якої діти за допомогою пантоміми демонстрували професії своєї родини, відгадували загадки, брали участь в інсценізації «Хто найважливіший і найпотрібніший?», прикріпили свої краплинки-мрії щодо професій до Корабля мрій.


        17.02.2021 р. учні 2-В класу (класний керівник Світенко Г.М.) створили свій пізнавальний колаж «Світ професій». Майбутні лікарі, стилісти, дизайнери, будівельники, учителі розповіли про свої професії, про професії своїх батьків. Прикрасила пізнавальний колаж виставка дитячих малюнків «Цікавий світ професій».


        19.02.2021 р. у 2-Г класі була проведена гра-подорож «Цікавий світ професій» (класний керівник Решетниченко С.О.)


        16.02.2021 р. у 2-Д класі (класний керівник Карпенко Л.І.) була проведена подорож «Професії моїх батьків», під час якої діти розповідали про ці професії, малювали, розгадували ребуси, намагалися відобразити важливість їхньої роботи.


        У 3-А класі 17.02.2021 р. була проведена профорієнтаційна гра «Подорож у світ професій», під час якої здобувачі освіти складали пазли, відгадували загадки, брали участь у параді професій. Захід пройшов цікаво та весело (класний керівник Заіченко О.Л.).


        19 лютого, у 3-Б класі (класний керівник Лиштван О.А.) відбулася віртуальна подорож «Світ професій». Діти розповідали про професії своїх батьків, розгадували ребуси та загадки, організували виставку малюнків.


        Учні 3-В класу (класний керівник Бабенко Л.М.) ознайомилися з професією гончара. Діти переглянули відео, ознайомилися і дослідили властивості глини. З великим задоволенням створювали власний посуд з пластиліну. Також, на уроці «Я досліджую світ» учні захищали проєкт по створенню реклам власного підприємства, опановуючи професію кріейтора.


        У 3-Г класі (класний керівник Щур Н.В.) на протязі тижня, присвяченому профорієнтації, діти на уроках знайомилися з різними професіями, як сучасними так і з застарілими: на уроці української мови читали оповідання, відгадували загадки про професії, на математиці – розв’язували задачі. Також провели конкурсно-розважальну програму «У світі професій» з іграми.


        19.02.2021 р. у 3-Д класі (класний керівник Дегтярьова О.В.) у рамках тижня профорієнтації проведена гра-подорож «У світі професії». Учні подорожували світом професій, складали «квітку професій», мали змогу уявити себе працівниками різних професій.


        17.02.2021 р. в 4-А класі (класний керівник Сивоконь Л.М.) у рамках декади профорієнтації була проведена віртуальна мандрівка «У світі професій». Учні навчилися розрізняти поняття «професія» та «спеціальність». Визначили, які шкільні предмети є провідними в оволодінні певними професіями. Був проведений аналіз опитування «Професії моїх батьків» та визначені найбільш популярні професії. Також четвертокласники поділилися своїми мріями щодо набуття професій.


        15.02.2021 р. учні 6-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) мали змогу долучитись до відеокруїзу «10 професій майбутнього». Впродовж заходу, учні отримали багато цікавої та пізнавальної інформації про вже знайомі та ще не відомі професії, які будуть затребувані на ринку праці в майбутньому. Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


        Для 9-В та 8-Г класів була організована онлайн-зустріч з представником Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та дизайну». Учням розповіли про особливості вступу до училища, а також про наявні спеціальності, де учні зможуть продовжити навчання. Зустріч була цікавою та інформативною (класні керівники 8-Г класу Тутова І.В., 9-В класу Дихтяренко Т.О.)


        Протягом декади профорієнтації серед учнів 9-х та 11-х класів проведено анкетування з метою визначення їх професійних інтересів та схильностей. Здобувачів освіти ознайомлено з результатами анкетування та надано рекомендації щодо обрання майбутньої професії відповідно до їх інтересів та здібностей (Відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).

        19.02.2021 р. в одинадцятих класах відбулася онлайн-зустріч з доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Садиковою Яною Михайлівною. Учням розповіли про особливості вступу на правові спеціальності та відповіли на питання. Учні 11- х класів ознайомилися зі спеціальностями, які пропонують різні заклади освіти нашого міста і України.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове