КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Всесвітній день цивільної оборони, 01.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Всесвітній день цивільної оборони

        1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Це свято присвячується заснуванню в 1931 році «Асоціації Женевських зон» – «зон безпеки» та було оголошено за рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародної організації цивільної оборони у 1990 році.
        З цієї нагоди у закладі освіти були проведені такі заходи:

        З метою пояснити учням причини виникнення пожежі, акцентувати увагу на користі вогню та шкоді, якої він може завдати, 02.03.2021 р. у 1-А класі була проведена година безпеки «Вогонь – друг, вогонь – ворог». Діти малювали малюнки, відгадували загадки, були залучені до гри «Твоя безпека», у процесі якої ознайомилися з правилами протипожежної безпеки. Захід сприяв вихованню дисциплінованості, прагненню зберегти своє здоров'я, майно, повагу та інтереси до професії пожежника (класний керівник Абрамчук І.М.).


        У 1-В класі (класний керівник Заведенко О.Ф.) проведено годину спілкування «День цивільного захисту»


        У 1-Д класі проведена гра «Острівці безпеки школярів». У цікавій формі діти разом із педагогом окреслили план дій під час надзвичайних ситуацій різного характеру, навчалися діяти зібрано, рішуче, з'ясовували: вогонь – друг чи ворог? (класний керівник Пасічник Г.В.)


        1 березня в 2-В класі (класний керівник Світенко Г.М.) було проведено усний журнал «Небезпечний вогонь». Учні повторили правила поведінки під час пожежі, алгоритм дій у задимленому приміщенні, пригадали номер виклику пожежної допомоги.


        У 2-Д класі (класний керівник Карпенко Л.І.) відбулася вікторина «Це корисно знати» до Всесвітнього дня цивільного захисту


        У 3-А класі (класний керівник Заіченко О.Л.) було проведено вікторину «Врятувати. Запобігти. Допомогти», під час якої учні в цікавій ігровій формі повторили правила протипожежної безпеки, отримали необхідну теоретичну і практичну підготовку до дій в умовах надзвичайних ситуацій.


        1 березня у 3-Б класі відбулася інформаційна хвилинка «Стихійні лиха природи». Діти розширили знання про стихійні лиха природи та правила безпечної поведінки під час стихійного лиха. Особливу увагу приділили поведінці біля водоймищ під час льодоходу (класний керівник Лиштван О.А.).


        У 3-В класі (класний керівник Бабенко Л.М.) проведено урок, присвячений Всесвітньому дню цивільного захисту


        1 березня в 3-Д класі відбулася година спілкування до Всесвітнього дня цивільного захисту «З вогнем не жартуй» (класний керівник Дегтярьова О.В.). Діти повторили правила протипожежної безпеки. Причини виникнення пожежі, їх наслідки; переглянули відеоролик на тему «Пожежна безпека», складали пам'ятку «Правила поводження з вогнем», розгадували загадки.


        До Всесвітнього дня цивільної оборони в 4-А класі (класний керівник Сивоконь Л.М.) був проведений усний журнал «Стихійні лиха: поведінка дітей у надзвичайних ситуаціях». Учні класу довідалися про алгоритм своїх дій при виникненні надзвичайних ситуацій.


        У 4-Б класі (класний керівник Сугар О.В.) було проведено ділову гру «Вогонь – наш ворог чи друг»


        У 4-Г класі у рамках Всесвітнього дня цивільного захисту було проведено гру-бесіду «Не жартуй з вогнем!», де діти розбирали різні життєві ситуації, під час роботи в групах використовували набуті знання на практиці (класний керівник Борзаниця Ю.Г.)


        03.03.2021 р. у 6-В класі було проведено відеолекторій «Що таке вірус?». Учні ознайомилися з походженням вірусу, з хворобами, що спричиняються вірусами. Шестикласники з'ясували, що гігієна та вакцинація – це запорука здоров'я! (Класний керівник Павленко А.С.)


        В учнів 7-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) відбулася година спілкування на тему «STOP COVID-19». З учнями обговорювалися правила захисту від вірусу, а також учні виготовили стіннівку за цією темою.


        До Всесвітнього дня цивільного захисту населення в 7-В класі (класний керівник Максименко І.І.) відбулася година спілкування, під час якої учні переглянули навчальний фільм про правила евакуації в надзвичайних ситуаціях, повторили правила користування вогнегасниками різних типів та отриманні знання закріпили створенням постерів-пам'яток «Наші дії в надзвичайних ситуаціях».


        Для учнів 7-Г класу за участі медичної сестри Придатко В.О. було проведено усний журнал «Профілактика захворювання на Covid 19» (класний керівник Афанасенко Т.В.)


        05.03.2021 р. у 8-А класі був проведений відео лекторій «Епідеміям – ні». Діти отримали корисну інформацію про віруси, шляхи зараження та методи протидії вірусним захворюванням (класний керівник Колотило О.В.).


        Учні 8-Б класу (класний керівник Омельченко Т.В.) переглянули відеоматеріали про правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій та узагальнили почуте на Padlet дошці висловлюючи свою думку в чаті.


        01.03.2021 р. у 8-Г класі був проведений виховний захід, приурочений до Всесвітнього дня цивільної оборони. Учні познайомилися з засобами захисту під час надзвичайних ситуацій та відпрацювали певний алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях (класний керівник Тутова І.В.).


        2 березня 2021 р. учні 9-Б класу до Всесвітнього дня цивільної оборони взяли участь у засіданні круглого столу «Попередити. Запобігти. Діяти». Учні окреслили актуальні питання сьогодення, підготували й представили пам'ятку безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях (класний керівник Богословська О.Б.).


        До Всесвітнього дня цивільної оборони в 9-В класі була проведена година спілкування (класний керівник Дихтяренко Т.О.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове