КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Заходи до Міжнародного жіночого дня, 01-05.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Заходи до Міжнародного жіночого дня

        З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня у закладі освіти були проведені:

        З нагоди Міжнародного дня 8 Березня представники учнівського самоврядування КУ Сумської ЗОШ №6 підготували гарний подарунок для жінок-працівниць нашого закладу у вигляді відео привітання. Учні побажали прекрасній половині людства здоров’я, щастя, творчого натхнення, поваги від дітей, любові від рідних та близьких.
        Щиро вітаємо усіх прекрасних та чарівних жінок зі святом 8 Березня. Нехай усі ваші мрії здійсняться!

        З метою навчити дітей бути уважним до матері, поважати її, турбуватися про неї, викликати почуття вдячності, любові; прищеплювати бажання підтримувати маму, захищати її 04.03.2021 р. у 1-А класі (класний керівник Абрамчук І.М.) провели свято «На сонці тепло, а біля матері добре». Діти з великим задоволенням розповідали вірші про найдорожчих у світі людей – своїх мам, співали пісні, танцювали, провели цікаву розвиваючу гру «Віночок слів для мами». Учні створили своїми руками «Квітку вдячності


        Розважальна програма для дівчаток пройшла у 1-В класі «Нумо дівчатка» (класний керівник Заведенко О.Ф.)


        5 березня у 2-В класі (класний керівник Світенко Г.М.) відбулося святкуваня 8 Березня. Учні читали вірші, співали, танцювали, хлопчики щиро привітали дівчаток і всіх жінок з 8 березня


        5 березня в 2-Д класі відбулася розважальна програма для дівчаток «Зі святом весни!». Були привітання, конкурси, розваги, вручення листівок (класний керівник Карпенко Л.І.).


        До Дня 8 Березня в 3-А класі було проведено цікаву конкурсно-розважальну програму «Міс 3-А клас». Програма заходу була дуже насичена: конкурси, вірші, присвячені жінкам, пісні. Кабінет класу на деякий час перетворився на подіум для дефіле дівчаток. Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів (класний керівник Заіченко О.Л.).


        У 3-Б класі відбулася квест-гра до 8 Березня «Зірковий шлях». Діти створили відеопривітання для матусь, дівчатка змагалися в різноманітних конкурсах (класний керівник Лиштван О.А.).


        04.03.2021 р. у 3-В класі (класний керівник Бабенко Л.М.) було проведено свято, приурочене Міжнародному жіночому дню. Учні вітали своїх матусь, присвячували їм пісні і гуморески.


        У 3-Д класі (класний керівник Дегтярьова О.В.) була проведена святкова програма «Зі святом весни». Хлопчики привітали дівчаток, вітали своїх матусь, присвячували їм вірші та пісні. Діти виконували цікаві завдання, співали пісні.


        05.03. в 4-А класі (класний керівник Сивоконь Л.М.) була проведена конкурсно-розважальна програма «Найкращі дівчатка в 4-А». Діти із задоволенням взяли участь в різноманітних конкурсах.


        У 4-Г класі (класний керівник Борзаниця Ю.Г.) була проведена святкова програма «Зі святом весни», під час якої хлопчики привітали дівчаток зі святом весни, а також учні виконували цікаві завдання, співали пісні.


        01.03.2021 р. у 5-А класі відбулася гра «Хто зверху?» на честь свята 8 Березня. Діти гарно поспілкуватися, розважилися та повеселилися! (Класний керівник Василенко Л.Б.).


        У 7-В класі відбувся майстер-клас «Квіти для наших мам та бабусь», під час якого діти виготовили квіти з солодким подарунком всередині та підготували привітання до жіночого свята (класний керівник Максименко І.І.).


        05.03.2021 р. у 8-А класі була проведена театральна постановка «Дівчатам присвячується». Діти склали сценарій за мотивами сучасного аніме, запалювали жартами, танцями, створили по-справжньому святковий настрій (класний керівник Колотило О.В.).

        Учениця 8-А класу та музичної школи 4 Лазарєва Є. присвячує пісню для найкращих, найдорожчих мам!!!

        5 березня 2021 р. хлопці 9- Б класу привітали однокласниць зі святом весни й жіночості «Тільки сьогодні! Тільки для вас». Теплі слова привітань і щирих побажань наповнили душі присутніх радістю, любов'ю й вірою в майбутнє. Оригінальні сюрпризи ще раз нагадали, що життя прекрасне й сповнене цікавих несподіванок (класний керівник Богословська О.Б.).


        До Міжнародного жіночого дня 8 Березня у КУ Сумській ЗОШ №6 під керівництвом учителя історії Власова В.М. відбувся лицарський турнір між юнаками старших класів (монтаж і режисура – Дяденко О., учениці 11-Б класу)

        05.05.2021 р. юнаки 11-Б класу вітали однокласниць та класного керівника Бондар Т.Л. зі святом Весни. З побажаннями радості, успіхів, кохання та щастя хлопці підготували весняний сюрприз.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове