КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Засідання «Засоби оцінювання в умовах дистанційного навчання», 02.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Засідання «Засоби оцінювання в умовах дистанційного навчання»

        02.03.2021 р. для підвищення компетентності педагогів в організації дистанційного навчання в рамках роботи школи педагогічної взаємодопомоги «Інструменти та електронні ресурси для організації дистанційного навчання» в закладі проведено засідання «Засоби оцінювання в умовах дистанційного навчання».
        Про застосунки для онлайн-опитування (теоретичний та практичний аспекти) доповіла Тутова І.В., яка окреслила функціонал різних платформ для онлайн-опитування та наголосила на тому, що вчителю потрібно визначитися, які платформи будуть доречні в роботі з різними віковими категоріями дітей. Педагоги розділилися для практичної роботи на дві секції та мали змогу попрактикуватися у створенні різних видів опитування. Секція 1 ознайомилася з інструментами для онлайн тестування та опитування: освітніми платформами Kahoot, На Урок, (Тутова І.В, ділова гра). Секція 2 розглянула практичні питання створення інтерактивних завдань на LearningApps (Колотило О.В., майстер-клас) та застосування Гугл-форми як одного з елементів оцінювання навчальних досягнень учнів під час дистанційної роботи (Афанасенко Т.В, воркшоп). Усі педагоги відзначили корисність такої співпраці та доцільність практичного аспекту вивчення даних питань.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове