КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень музичного та образотворчого мистецтва, 15-19.02.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень музичного та образотворчого мистецтва

        З 15 по 19 лютого в закладі освіти був проведений тиждень музичного та образотворчого мистецтва. Протягом тижня вчителями музичного та образотворчого мистецтва згідно з планом були проведені заходи:

        З 15.02 по 19.02.2021р. у вестибюлі освітнього закладу працювала артгалерея малюнків «Дивовижний світ професій» та виставка колажів «Моє майбутнє». Учні 1-11 класів підготували творчі роботи про професії своєї мрії, професії своїх батьків, про найголовніші та найважливіші, на їх думку, професії тощо.


        15.02 у вестибюлі закладу освіти було оформлено вернісаж дитячих робіт «Паперові дива». Учні 1-11 класів підготували яскраві творчі роботи з паперу за напрямками витинання, квілінг, паперова пластика, аплікація, пап’є маше, паперове моделювання, деку паж, архітектурне моделювання, плетення з паперу.


        З 15 по 19 лютого проходив творчий онлайн конкурс «Талановитий я» для учнів 5-7 класів в якому учасники ділилися своїми музичними талантами. Діти з задоволенням брали участь в конкурсі та виконували улюблені україномовні пісні (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І.)


        15.02 для учнів 5-11 класів було оформлено інформаційний дайджест «Цікаві факти з мистецтва». Учні мали змогу ознайомитися зі способами малювання за допомогою пінки на каві, з найдивовижнішими і незвичайними куточками планети, як кольори впливають на настрій людини тощо.

        16.02.2021 р. учителем музичного мистецтва Головченком А.І. разом з командами учнів 6-В класу була проведена гра «Інтелектуал», де учні змогли продемонструвати свою командну злагодженість в грі, розумові здібності та жагу до перемоги.


        16.02.2021р. для учнів 6-х класів було проведено урок з елементами творчого змагання «У лабіринті кросвордів». Учні мали змогу позмагатися та перевірити свої знання за темами: «Живопис», «Види мистецтва», «Скульптура», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Колір».
       З 15.02 по 19.02.2021р. у Google Classroom були завантажені посилання на перегляд відеороликів: для учнів 6-х класів з майстер класу «Особливості зображення натюрморту», для учнів 5-х класів – віртуальна подорож «Незвичайні музеї світу», для учнів 5-7 класів – віртуальна подорож «Найцікавіші скарбниці мистецтва».


        17.02.2021 р. було проведене інтелектуальне змагання «Крутислово» між командами учнів 7-Б класу у якому учні могли продемонструвати свою кмітливість та знання не тільки з музики, а й інших освітніх предметів, учасники із задоволенням демонстрували злагодженість командних дій та кмітливість (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове