КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Участь у Всеукраїнському навчальному проекті IX Школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін»

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Участь у Всеукраїнському навчальному проекті IX Школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін»

        У 2020-2021 навчальному році стартував навчальний проєкт IX Всеукраїнська школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» НЦ «Мала академія наук України». Раді повідомити, що учениця 10-Б класу Аксьоненко Софія пройшла відбір до І-го етапу Школи, заповнивши анкету та написавши есе «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?», яке високо оцінила комісія. З 27 березня по 3 квітня 2021 року буде відбуватися онлайн навчання учасників першого етапу школи «Агенти змін», під час якого передбачені домашні завдання та консультації протягом усього часу.
        Вітаємо Аксьоненко Софію із першою перемогою та бажаємо їй творчого натхнення під час навчання у IX Всеукраїнській школі з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» НЦ «Мала академія наук України» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове