КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Участь у Європейському тижні цифрової грамотності All Digital Week в Україні, 26-28.03.2021

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Участь у Європейському тижні цифрової грамотності All Digital Week в Україні

        З метою покращення цифрової грамотності учасників освітнього процесу, прискорення цифрових трансформацій, зменшення небезпеки у цифровому середовищі, покращення цифрової освіти та впровадження е-послуг з 23 по 28 березня в закладі освіти згідно з планом проведений Європейський тиждень цифрової грамотності All Digital Week.

        29.03.2021 р. та 30.03.2021 р. відбулися онлайн-зустрічі з батьками «Безпека дітей в соціальних мережах» у рамках консультпункту «Виховуємо разом!». Під час зустрічі соціальний педагог Шкут О.С. розповіла батькам про ризики мережі Інтернет, учителі інформатики Абжалов Р.Р., Штокало О.В. ознайомили з можливостями налаштування приватності соціальних мереж, якими користуються діти та кроками встановлення батьківського контролю на цифрових пристроях. Практичним психологом Головач І.А. були надані поради щодо встановлення взаємовідносин батьків з дитиною з метою безпечного використання гаджетів (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)        Презентація «Налаштування приватності та конфіденційності у соціальних мережах»

        Презентація «Встановлення батьківського контролю за допомогою додатку Google Family Link»
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове