КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Тиждень психології

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень психології

Артгалерея «Портрет сучасного підлітка»

        У рамках тижня психології для учнів 7-х класів була проведена акція «Портрет сучасного підлітка». Учасникам акції було запропоновано намалювати образ сучасного підлітка їхнього віку, врахувавши стиль одягу, зачіску, аксесуари, гаджети, хобі тощо.
       За підсумками акції з учнівських робіт було оформлено артгалерею «Портрет сучасного підлітка» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)


        Працівниками психологічної служби закладу освіти було підготовлено для учнів, батьків та педагогів підбірку порад для зміцнення психічного та емоційного здоров’я

Поради для учнів
Поради для батьків
Поради для педагогів
        З 19.04.2021р. по 23.04.2021р. з метою формування в учнів навичок толерантного, безконфліктного спілкування класними керівниками були проведені години спілкування «Давайте жити дружно» (1-4 клас) та «Основи толерантного спілкування. Проблема булінга» (5-11 класи).


        З 19.04.2021р. по 23.04.2021р. з метою популяризації активного відпочинку та формування позитивного психологічного клімату в родинах учні 1-11 класів приєдналися до челенджу «# дозвілля нашої родини». Під час якого учні ділилися світлинами свого дозвілля, запрошуючи інших поширити власні світлини із сімейного архіву. (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)


        22.04.2021р. з метою сприяння розвитку унікального вміння володіти власним щастям та профілактики професійного вигорання з педагогами було проведено онлайн засідання «Школи сучасного педагога» на тему «Дозволь собі бути щасливим». Під час зустрічі було розкрито глибину поняття «щастя» для кожного учасника та визначено рівень життєвої енергії за допомогою графічного тесту «Годинник». (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        22.04.2021р. з метою збереження психічного здоров’я особистості для педагогічних працівників було проведено інтерактивну акцію «Формула мого щастя» на Google Jamboard. (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        22.04.2021р. з метою підвищення рівня обізнаності учасників щодо ефективних методів спілкування з дітьми для батьків було проведено онлайн зустріч у рамках консультпункту «Виховуємо разом!» на тему «Батьки і діти: мистецтво спілкування». Під час зустрічі учасниками було опрацьовано 5 «мов» батьківської любові, способи позитивного спілкування та ситуації спілкування з дітьми з використання техніки «Я-повідомлення». (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове