КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Участь у Всеукраїнському змаганні Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Участь у Всеукраїнському змаганні Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30

        Виконання ІІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallenge


        13.05.2021 р. у рамках виконання ІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallenge з учнями 7-А, 7-Б, 7-Г класів були проведені зустрічі зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. з теми «Світловідбивачі. Що це таке? Правила дорожнього руху для велосипедистів». Під час зустрічей учні мали змогу не тільки перевірити знання правил дорожнього руху, а й зрозуміти важливість наявності світловідбиваючих елементів на одязі та дотримання правил безпеки під час поїздки на велосипеді (Відповідальні: працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)


        «Святе й величне слово - Мама».
        У рамках його реалізації пропонуємо вам підтримати команду нашого освітнього закладу. Для цього вам необхідно переглянути запропоновані відео-навчання, а за підсумками перегляду заповнити коротку форму для глядачів, вказавши номер команди закладу 0448.


        Команда #0448 Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, м. Суми, Сумської області у рамках виконання завдання І етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30 розробила, презентувала та апробувала посібник «Я – учасник дорожнього руху» для учнів 1-4 класів. Вдячні творчим та креативним педагогам закладу, а також експертам, які долучилися до взаємодії та оцінили нашу роботу.

        З 26.04.2021р. команда #0448 КУ Сумської ЗОШ №6 долучилася до участі у Всеукраїнському змаганні Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове