КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелкаТиждень правових знань учнів

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Тиждень правових знань учнів


        26-27.04.2021 учні 9-х класів презентували свої проекти «Професія «юрист»» (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
        Проекти можна переглянути тут:

        Кравченко Єлизавета, Лініченко Владислава, Янченко Світлана "Суддя"


        Москаленко Марія "Слідчий"


        Мигаль Вероніка "Адвокат"


        Кисіль Катерина "Суддя"


        Волкова Маргарита "Адвокат"


        Цивунова Аліна «Адвокат»


        Зайченко Діана "Слідчий"


        Шаповалова Єлизавета"Слідчий"


        Відематеріали викладені з дозволу учнів        26.04.2021р. у рамках тижня правових знань та до Міжнародного дня з протидії булінгу працівниками психологічної служби було підготовлено поради для учнів 5-11 класів «Булінг: що робити?», батьків «Булінг: причини та наслідки» та педагогів «Булінг. Як допомогти дитині?».

        Для учнів (5-11 класи)
Булінг: що робити?


        Для батьків (профілактика булінгу та насильства)
Булінг: причини та наслідки


        Для педагогів
Булінг. Як допомогти дитині?


        З 26.04.2021р. по 30.04.2021р. з метою формування у здобувачів освіти усвідомлення власних прав та обов’язків для учнів 1-4 класів було проведено відео-лекторій «Про права» у Google Classroom «Інформаційний калейдоскоп». Учням було продемонстровано відео «Права і обов’язки дітей» та мультфільм «Про права дитини». (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        З 26.04.2021р. по 28.04.2021р. у рамках тижня правових знань та до Міжнародного дня з протидії булінгу для учнів 5-6 класів було організовано зустріч зі шкільним офіцером патрульної поліції Красовською О.Г. «Кібербулінг. Безпека у соціальних мережах». Під час онлайн спілкування було обговорено небезпеки соціальних мереж та що робити у випадку кібербулінгу. (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)        З 26.04.2021р. по 28.04.2021р. з метою розширення знань про власні права та обов’язки, розвитку образного мислення, пам’яті, уваги та виховання почуття власної гідності, поваги до себе та оточуючих для учнів 5-7 класів було проведено вікторину «Права людей починаються з прав дитини» у Google Classroom «Інформаційний портал». Учні активно розгадували ребуси, заповнювали кросворди та формували фрази про права та обов’язки. (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)


        З 26.04.2021р. по 30.04.2021р. представниками учнівського самоврядування Демократичної шкільної республіки разом з педагогом-організатором Гончаренко В.В. було розроблено інформаційний дайджест «Корупція… Що це?», в якому висвітлено поняття «корупція» та її види, а також зазначено чим небезпечна корупція у різних сферах життєдіяльності людей. (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове