КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2020-2021 н.р. стрелка Відпочинковий табір з денним перебуванням «Сонечко»

Фотогалерея 2020-2021 н.р.

Відпочинковий табір з денним перебуванням «Сонечко»

06.07.2021


        06.07. - 4 та 5 загони побували на екскурсії у пожежній частині, познайомились з особливостями влаштування пожежної машини, дізнались про призначення різних приладів та устаткування та обладнання. Кожен отримав можливість уявити себе рятувальником побувавши в кабіні пожежного автомобіля.
        Вихованці 1, 2, 3 загону активно та весело провели дозвілля на свіжому повітрі у парку культури та відпочинку ім. М. Кожедуба.
        До закриття табору в кожному загоні відбулись заходи: акція « Чарівні долоньки», виготовлення плакату «Долоньки єднання», інтелектуальна гра «В пошуках скарбів», конкурс малюнків на асфальті «Літні барви», скарбничка відгуків «Залишаю вам на згадку».05.07.2021


        05.07. у відпочинковому таборі день безпеки дорожнього руху.
        1, 2, 3 загони здійснили цікаву екскурсію до пожежної частини. Вихованців познайомили з обладнанням пожежної машини, послухали цікаві історії про роботу рятувальників.
        4 загін поринув у світ фантазії та творчості на майстер класі з виготовлення яскравих сувенірів, що був проведений у ЦЕНТЕМ.
        Вихованці 5 загону активно та весело провели дозвілля на свіжому повітрі у парку культури та відпочинку ім. М. Кожедуба.
        Протягом дня були проведені заходи: подорож-змагання «Правила дорожнього руху», квест «Наш друг – дорожній рух», гра-змагання «Знай правила дорожнього руху», «Абетка пішохода».02.07.2021


        Мистецько-урочисто минув день бантика у відпочинковому таборі «Сонечко». Вихованці прикрасили себе бантиками, взяли участь у розвагах «косички-бантики», квест-грі «Кольоровий бантик», провели конкурс на найкращий бантик, організували майстер клас з плетіння браслетів. Вихованці взяли участь у художньому розписі аквагримом.
        Вихованці 1, 2, 3 та 4 загонів побували у художньому музеї. Де познайомились з популярними експозиціями живопису і скульптури, переглянули зразки іконопису і книжкового оздоблення.
        Для вихованців 5 загону у ПДЮ була проведена розважальна програма з веселими та цікавими завданнями та іграми.01.07.2021


        01.07. 1 та 2 загони здійснили екскурсію до краєзнавчого музею, вихованці 1 загону ознайомилися з експозиціє «Українська хата» та дізналися про звичаї та традиції українського народу. У відділі «Природа Сумщини» 2 загін дізнався про різноманіття флори і фауни нашого краю.
        3 та 5 загони відвідали ЦЕНТУМ, де взяли участь у майстер-класах з виготовлення сувенірів.
        З нагоди дня Канади відбулися заходи: діти прослухали усний журнал «Видатні українці Канади», взяли участь у квест-грі «Валіза» та дегустували кленовий сироп, провели інформаційно-навчальну годину «Із Канади по французькі».
        В рамках дня «без поліетиленових пакетів» діти ознайомилися з можливостями переробки поліетилену, у всіх загонах вихованці дизайн студії продемонстрували одяг виготовлений з вторинної сировини.30.06.2021


        30.06. у відпочинковому таборі день моди.
        Вихованці 1 загону отримали можливість відчути себе моделями і продемонструвати зразки одягу з колекції «Господарочка». Також для 1 загону у бібліотеці – філія 2 Сумської МЦБС був проведений захід «Книга – джерело знань».
        Стильно та яскраво пройшов день у 2 загоні. З гарним настроєм та емоціями діти розпочали день, повправлялися під час ранкової зарядки, взяли участь у тематичному показі мод «Пори року», тематичному дефіле «Я – супер модель». Активно та весело провели дозвілля на свіжому повітрі у парку культури та відпочинку ім. М. Кожедуба.
        Для вихованців 3 та 4 загонів у ПДЮ були проведені майстер класи з виготовлення яскравих листівок. До дня моди у 3 загоні провели показ мод та поринули в історію виникнення одягу. Залучили дітей до художнього розпису боді-арт. У 4 загоні діти ознайомилися з видатними модельєрами, з сучасними тенденціями світової моди. Дівчатка побували в ролі моделей на показі фруктово-овочевої колекції.
        Цікаво та пізнавально пройшла екскурсія 5 загону до Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н.К. Крупської. До дня моди в 5 загоні пройшло дефіле «Українська традиційна та сучасна мода». Діти продемонстрували красу та колорит українського вбрання.29.06.2021


        29 06. 1 загін відвідав спортивний майстер-клас, організований фахівцями ПДЮ. Вихованці приймали участь в естафеті, позмагались на швидкість та спритність з використанням гімнастичних предметів.
        Творчо та насичено минув день у 2 загоні, творцем був кожен: зранку діти отримали заряд енергії, побажали один одному натхнення, здійснили подорож «Стежкою добра». Організовано і натхненно попрацювали на майстер класі по виготовлення поробок з повітряних кульок організованому у ПДЮ.
        Вихованці 3 загону познайомилися з предметами побуту, життям, одягом жителів нашого міста кінця ІХХ ст. у краєзнавчому музеї. А відпочиваючи на свіжому повітрі проявили творчість - провели майстер клас з виготовлення віночків.
        Для 4 загону у бібліотеці – філія 2 Сумської МЦБС був проведений захід «Книга – джерело знань». Також тут діти ознайомилися з виставкою картин учениці 6 класу ЗОШ№ 6 Колесник Аріни.
        Відвідування Художнього музею надихнуло вихованців 5 загону на створення власної виставки «Талановиті рученята» діти з задоволенням малювали, створювали картини-аплікації.25.06.2021


        25.06 день «з Україною в серці», вихованці відпочинкового табору провели дозвілля на свіжому повітрі у парку культури та відпочинку ім. М. Кожедуба. Діти весело провели час, грали в різні ігри та спілкувалися.
        В кожному загоні відбулися заходи присвячені Дню Конституції України «Моя Батьківщина», вікторини « Стежками рідної мови», «Що ти знаєш про Україну», патріотична абетка «Державні символи України», конкурс малюнків «Моя Україна».24.06.2021


        24.06. до дня здоров’я в загони завітала медична сестра, яка розповіла про запобігання сонячного удару, правильне поводження на воді та правила поведінки у природі.
        1, 2 загони побували у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К. Крупської.
        3, 4 загони відвідали Планету «Кіно» де з великим задоволенням переглянули американський анімаційний фільм «Спіріт – дикий мустанг».
        Для вихованців 5 загону відбулася екскурсія до студії пісочної анімації «Сахара». З великим задоволенням діти проявили свою творчість в створенні анімаційних пісочних композицій. Всі отримали масу позитивних емоцій.23.06.2021


        23.06. всі загони відвідали ЦЕНТУМ, тут були проведені екскурсії закладам та його територією. В живому куточку діти познайомилися з особливостями флори і фауни Сумського регіону. В етнографічному музеї та музеї хліба - дізналися про історію хліборобської справи та народні традиції рідного краю.
        До дня книги в загонах відбулися заходи : вікторина «Книга твій друг», розважальні ігрові програми «Книга вчить, як на світі жить», «Як краплин у Дніпрі, як зірок у горі – стільки книг на Землі», уявна подорож «Сторінками енциклопедій».22.06.2021


        22.06.у 1, 2 загонах відбулася екскурсія до студії пісочної анімації «Сахара». Діти створювали з піску композиції на морську тематику. Отримали задоволення і позитивні емоції від процесу.
        3, 4, 5 загони побували у контактному зоопарку «Бабусине подвір’я». Вихованці із великим задоволенням годували тварин кормом, спостерігали за їхньою поведінкою. Закінчилася екскурсія чаюванням.
        Поротягом дня у всіх загонах відбулись рухливі ігри на свіжому повітрі. Інтелектуальні ігри, «Щоденні 5»,заходи «Розумники й розумниці», вікторина «Хочу знати все».
        Кожен загін вшанував пам'ять загиблих під час Другої світової війни покладанням квітів до пам’ятника К. Зеленко.18.06.2021


        18.06 вихованці 1 та 2 загонів відвідали Планету «Кіно». Діткам дуже сподобався американський комедійний анімаційний фільм «Кролик Петрик».
        3-4 загони побували у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К. Крупської.
        Загін 5 проводив дозвілля на свіжому повітрі у парку культури та відпочинку ім. І. Кожедуба.
        Протягом дня в загонах проводились козацькі перегони «Ми хоробрі вояки – побратими козаки», ігрові програми «Про,що співає українська душа», «Мандри в хустинкове містечко», усний журнал «Звичаї українського народу»17.06.2021


        17.06 день присвячений фізкультурі та спорту.
        В кожному загоні пройшли веселі спортивні ігри: «Спритні, вмілі, сильні», «У здоровому тілі – здоровий дух». Конкурс малюнків на асфальті «Ми майбутні чемпіони».
        Вихованці 3 та 4 загонів взяли участь у майстер класі у студії пісочної анімації «Сахара» , діти познайомилися з технікою малювання піском та створили справжнє «підводне царство».
        1 та 2 загони побували у контактному зоопарку «Бабусине подвір’я». Особливе захоплення у дітей викликало годування тварин, по завершенню відбулося гостинне чаювання.
        Для 5 загону у бібліотеці – філія 2 Сумської МЦБС був проведений захід «Книга наш друг».
        Протягом дня у загонах працювали гуртки з англійської мови та інформатики.16.06.2021


        16.06. діти 1-2 загонів відвідали ЦЕНТУМ де взяли участь майстер класі з виготовлення листівок та здійснили захоплюючу екскурсію територією закладу.
        В 3-му загоні відбулася тренінг-гра «Посмішка єднає нас усіх» де діти вчилися розрізняти види посмішок, провели конкурс малюнків на асфальті, виготовили квітку-смайл.
        Учні 4-5-го загонів завітали до краєзнавчого музею. Вихованці 4-го загону познайомилися з предметами побуту, життям, одягом жителів нашого міста кінця ІХХ ст.. 5-й загін відвідав відділ народознавства «Українська хата».
        Протягом дня у загонах пройшли заняття гуртків з англійської мови та інформатики.15.06.2021


        15.06. Робота відпочинкового табору з денним перебуванням «Сонечко» розпочалася з «Дня дружби» під девізом «І знову разом в дружнім колі»
        В загонах пройшли розважальні програми, квест-гра «Учись у дружбі жити», конкурс малюнків, створення колажів на тему дня та проведено безліч рухливих ігор.
        Вихованці відпочинкового табору відвідали майстер класи у Сумському міському Центрі науково-технічної творчості молоді. Діти виготовляли різноманітні листівки і сувеніри та отримали масу позитивних емоцій.
        У 1,2,3,4 загонах пройшли заняття гуртка з англійської мови , з веселими іграми та піснями, вихованці 5-го загону відвідали гурток інформатики.полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове