КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка День знань, 01.09.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

День знань

        День Знань – це особливе свято, адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч із друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Для учнів 9,11-х класів цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він покладе межу між дитинством і дорослим життям.
        Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, адже вони вперше переступили поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе в Країну Знань. Усе це буде першим для наших юних школярів, для наших першокласників.
        І ми від щирого серця віримо, що першачки легко зможуть подолати будь-яку шкільну науку та впевнено будуть крокувати тільки вперед до своєї мети! А школа, в свою чергу, наповнить життя маленьких учнів неймовірними враженнями, позитивними емоціями та учбовими пригодами!


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове