КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником», 14.09.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником»

        14.09.2021 року у закладі освіти проведено інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником» за участі представників ювенальної превенції ВП Сумського РУП ГУНП в Сумській області, управління патрульної поліції в Сумській області, ВЗ НС Сумського РУ ДСНС України у Сумській області, вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області.
        Поліцейські та рятувальники розповіли основні правила безпеки життєдіяльності, наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.
        Хлопчики та дівчатка отримали унікальну можливість дізнатися безліч цікавої інформації про особливості роботи поліцейських та надзвичайників, оглянути продемонстровані окремі зразки спеціальної техніки, спецзасоби, що використовуються у службовій діяльності.
        Крім того, під час інтерактивного заходу учні переглянули показовий виступ представників кінологічної служби.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове