КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень протидії булінгу, 20-24.09.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Тиждень протидії булінгу

        З 20.09.2021 р. по 24.09.2021 р. в освітньому закладі був проведений тиждень протидії булінгу. Протягом тижня згідно з планом будуть проведені заходи.

        23.09.2021 р. координатор Служби порозуміння закладу освіти, практичний психолог Головач І.А. брала учать у Х обласному зльоті керівників Служб порозуміння закладів освіти під час якого мала змогу ознайомитися з досвідом колег щодо впровадження медіаційних осередків та подолання конфліктів засобами медіації.


        24.09.2021 р. для учнів 2-4-х класів з метою створення позитивного психологічного мікроклімату у закладі та попередження виникнення конфліктів було проведено акцію «Кольорове життя». Під час якої учні мали змогу залишити свій відбиток руки на плакаті в знак згоди ввічливого спілкування з іншими (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        У 3-В класі (класний керівник Світенко Г.М.) відбулася розмова в дружньому колі «Зупинимо булінг разом!». Учні класу поділилися своїм розумінням поняття «булінг», з'ясували як можна запобігти булінгу у класі, до кого слід звертатися у разі булінгу. Усі діти дійшли висновку, що краще в класі всім дружити, щоб радіти й гарно жити!


        У 4-Д класі (класний керівник Дегтярьова О.В.) був проведений урок-квест «Зупинимо булінг разом». Діти ознайомилися з видами, причинами, наслідками булінгу, вчилися розпізнавати ситуації булінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі. Діти виготовили долоньки «Рука допомоги».


        Завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 5-х класів були проведені години спілкування «Протидія боулінгу». Під час заходів учні дізнались про види булінгу та сторони конфліктів, а також до кого треба звернутись по допомогу.


        20.09.2021р. – 24.09.2021 р. з учнями 7-х класів було проведено заняття «Корені насильства» у рамках факультативного курсу «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе». Під час якого учні мали змогу ознайомитися з поняттям «конфлікт», його видами та визначити причини через які можуть виникати насильницькі дії стосовно інших (відповідальна керівник факультативу Головач І.А.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове