КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах від освітнього проекту «На Урок», 26.09.2021, 03.10.2021, 18.10.2021, 21.11.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах від освітнього проекту «На Урок»

        Слухачі військово-патріотичних гуртків «Юний рятувальник», «Сокіл» («Джура») (керівник Заставний А.А.) брали участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах від освітнього проекту «На Урок»:

        – 18.01-18.02.2022 р. у конкурсі до Дня Соборності України. День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цей конкурс допоможе школярам зрозуміти, чому ця подія є важливою та дізнатися безліч цікавих фактів з історії нашої держави.
        Вітаємо наших учнів із результатами: Афанасєв Олександр (5-А клас), Гричаний Нікіта (5-В клас), Жуков Максим та Жуков Олег (5-Г клас) – Диплом I ступеня; Огієнко Артем та Гаврик Анжеліка (5-А клас) – Диплом ІІ ступеня; Кислий Кирило (5-В клас) – Диплом ІІІ ступеня.        – 21.11.2021 р. у конкурсі до Дня Гідності та Свободи. День Гідності та Свободи – свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Конкурс допоміг учням дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з'ясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність», а також доповнити їхні уявлення про обов'язки та права громадян.
        Тож наші результати: Ярош Євгенія, Блажко Єлизавета, Полюдний Станіслав, Кисіль Катерина, Синицина Богдана, Кузнєцов Тимофій, Малиновський Владислав, Дубіна Нікіта, Кравченко Єлизавета, Котенко Анна, Балабан Арсен, Калініченко Дмитро, Заіка Руслан, Григор'єв Іван, Святішенко Дмитро, Тимошенко Павло, Пантічелло Фабіано отримали дипломи І ступеня.


        – 18.10.2021 р. у конкурсі «Захисники і захисниці України». День захисників і захисниць України — привід нагадати кожному, що захист Батьківщини — це найвищий обов’язок. Мета цього конкурсу — підтримати усіх, хто цікавиться історією України, та доповнити їх знання про звитягу захисників доби Київської Русі та українських козаків, подвиги українців у часи Другої світової війни та ключові події Російсько-української війни.
        Отже наші досягнення: Блажко Єлизавета, Ярош Євгенія, Котенко Анна, Тимошенко Павло отримали дипломи І ступеня.

        – 03.10.2021 р. у конкурсі «Мир — мова щастя», з нагоди відзначення Міжнародного дня миру. На учасників чекали інтерактивні завдання, доповнені повчальними відеоматеріалами, історіями з життя відомих історичних постатей, кінозірок та музикантів, а також знайомих кожному персонажів фільмів та книжок. Виконуючи завдання, учні дізнавались, які норми та правила допоможуть побудувати безпечний і справедливий світ, навчалися жити у злагоді один з одним.
        Вітаємо наших переможців, які отримали дипломи І ступеня: 10-А клас – Святішенко Дмитро, Григор'єв Іван, Заіка Руслан, Калініченко Дмитро, Балабан Арсен, Котенко Анна, Кравченко Єлизавета, Дубіна Нікіта, Малиновський Владислав, Кузнєцов Тимофій, Синицина Богдана, Кисіль Катерина; 10-Б клас – Тимошенко Павло; 9-Б клас – Ярош Євгенія; 9-В клас – Блажко Єлизавета.


        – 26.09.2021 р. у конкурсі «Мандрівникам належить світ!», з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму. Освітній проєкт «На Урок» запрошував школярів здійснити дивовижну подорож цікавими та незвичними об'єктами світу. На учнів 1-11 класів чекало багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, з яких можна було дізнатися про дивовижні туристичні локації різних країн – все те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.
        Отже наші учні вибороли дипломи І ступеня: Тимошенко Павло, Святішенко Дмитро, Заіка Руслан, Калініченко Дмитро, Балабан Арсен, Котенко Анна, Кравченко Єлизавета, Дубіна Нікіта, Малиновський Владислав, Кузнєцов Тимофій, Синицина Богдана, Кисіль Катерина, Ярош Євгенія.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове