КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах від освітнього проекту «На Урок», 26.09.2021, 03.10.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах від освітнього проекту «На Урок»

        Слухачі військово-патріотичного гуртка «Юний рятувальник» (керівник Заставний А.А.) брали участь у Всеукраїнських інтернет-конкурсах від освітнього проекту «На Урок»:

        – 18.10.2021 р. у конкурсі «Захисники і захисниці України». День захисників і захисниць України — привід нагадати кожному, що захист Батьківщини — це найвищий обов’язок. Мета цього конкурсу — підтримати усіх, хто цікавиться історією України, та доповнити їх знання про звитягу захисників доби Київської Русі та українських козаків, подвиги українців у часи Другої світової війни та ключові події Російсько-української війни.
        Отже наші досягнення: Блажко Єлизавета, Ярош Євгенія, Котенко Анна, Тимошенко Павло отримали дипломи І ступеня.

        – 03.10.2021 р. у конкурсі «Мир — мова щастя», з нагоди відзначення Міжнародного дня миру. На учасників чекали інтерактивні завдання, доповнені повчальними відеоматеріалами, історіями з життя відомих історичних постатей, кінозірок та музикантів, а також знайомих кожному персонажів фільмів та книжок. Виконуючи завдання, учні дізнавались, які норми та правила допоможуть побудувати безпечний і справедливий світ, навчалися жити у злагоді один з одним.
        Вітаємо наших переможців, які отримали дипломи І ступеня: 10-А клас – Святішенко Дмитро, Григор'єв Іван, Заіка Руслан, Калініченко Дмитро, Балабан Арсен, Котенко Анна, Кравченко Єлизавета, Дубіна Нікіта, Малиновський Владислав, Кузнєцов Тимофій, Синицина Богдана, Кисіль Катерина; 10-Б клас – Тимошенко Павло; 9-Б клас – Ярош Євгенія; 9-В клас – Блажко Єлизавета.


        – 26.09.2021 р. у конкурсі «Мандрівникам належить світ!», з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму. Освітній проєкт «На Урок» запрошував школярів здійснити дивовижну подорож цікавими та незвичними об'єктами світу. На учнів 1-11 класів чекало багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, з яких можна було дізнатися про дивовижні туристичні локації різних країн – все те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.
        Отже наші учні вибороли дипломи І ступеня: Тимошенко Павло, Святішенко Дмитро, Заіка Руслан, Калініченко Дмитро, Балабан Арсен, Котенко Анна, Кравченко Єлизавета, Дубіна Нікіта, Малиновський Владислав, Кузнєцов Тимофій, Синицина Богдана, Кисіль Катерина, Ярош Євгенія.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове