КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Участь у Всеукраїнському Олімпійському тижні, 20-24.09.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Участь у Всеукраїнському Олімпійському тижні

        З метою поширення популяризації олімпійського руху серед учнів, виховання стійкої потреби у заняттях спортом та фізичною культурою з 20.09.2021 р. по 24.09.2021 р. заклад освіти брав участь у Всеукраїнському Олімпійському тижні. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи.

        20.09.2021 року у КУ Сумська ЗОШ № 6 відбулося відкриття Олімпійського тижня, яке розпочалося з проведення Олімпійського уроку.
        Основна мета олімпійського уроку – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.
        Основними формами проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку є майстер-класи видатних спортсменів, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, показові виступи провідних спортсменів, вихованців спортивних шкіл.
        Розпочався Олімпійський урок парадом кращих спортсменів нашої школи. В актовій залі були присутні з-поміж 100 учнів з числа переможців спортивних змагань різних рівнів, серед яких є навіть володарі почесного спортивного звання «Майстер спорту» та кандидати у майстри спорту. Дзвін заслужених ними медалей було чутно на всю школу!
        До свята доєдналися вчителі фізичної культури, тренери з карате клубу «Водокай». Також на свято завітали: заслужений майстер спорту України, срібний призер зимових Олімпійських ігор1998 року в Нагано, голова Сумського обласного відділення НОК України Олена Петрова, а також учитель нашої школи Тетяна Антипенко майстер спорту міжнародного класу, учасниця зимових Олімпійських ігор.
        У кінці Олімпійського уроку Олена Петрова роздала присутнім подарунки.


        Цього ж дня, в учнів 5-Г класу (учитель фізичної культури Заставний А.А.), пройшла зустріч із спортсменом ІІ (дорослого) розряду з легкої атлетики Заворотько Олександром. Який провів майстер-клас, та ознайомив учнів із деталями цього виду спорту.


        21.09.2021 року, у 3-А класі (учитель фізичної культури Ковальова О.М.) пройшов фізкультурно-оздоровчий захід «Ми веселі олімпійці» (естафети, вікторина).


        21.09.2021 року на уроках фізичної культури Берест О.О., учні 2-А, 2-Б та 2-Д класів поринули в спортивно-масовий захід «Олімпійська руханка».


        21.09.2021 року учні 7-Г та 8-В класів (учителі Заставний А.А. і Шабаліна С.Б.) прийняли участь у змаганнях з футболу.


        Цього ж дня до учнів 8-Б класу (учитель Заставний А.А.) завітав майстер спорту з пауерліфтингу Буланов Олексій.


        Також в цей день до нашої школи у 8-А клас (учитель Заставний А.А.) з майстер-класом завітав тренер викладач ДЮСШ майстер спорту з панкратіону та греплінгу Вакуленко Дмитро.


        22.09.2021 року, між учнями 6-А та 6-Г класів (учителі Шабаліна С.Б. та Будко В.П.) пройшли змагання з футболу.


        22.09.2021 року в 4-А та 4-Б класах (учитель Шабаліна С.Б.) пройшли спортивно-масові заходи «Веселі старти».


        23.09.2021 року Ковальова О.М. провила із учнями 3-В класу сучасний урок «Фітнес для всіх».


        23.09.2021 року до учнів 8-Г класу (учитель Антипенко Т.М.) завітала заслужений майстер спорту з біатлону Яковлева О.М.


        24.09.2021 року в 10-А класі пройшла зустріч із учителем нашого закладу, учасницею зимових Олімпійських ігор, майстром спорту Антипенко Т.М., під час зустрічі обговорили важливість спорту у суспільному житті людини.


        24.09.21 року з учнями 3-Б, 6-В та 5-А класів (учителі Ковальова О.М., Шабаліна С.Б. та Будко В.П.) пройшов майстер-клас з тренером ДЮСШ з боксу та кікбоксінгу Чичикаловим Віктором Яковлевичем, разом із кмс, чемпіоном України з кікбоксінгу Бусленком Данилом та майстром спорту, 8-микратним чемпіоном України, бронзовим призером кубка України з кікбоксінгу Чичикаловим Сергієм.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове