КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень правових знань учнів, 04-08.10.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Тиждень правових знань учнів

        З 04.10.2021 р. по 08.10.2021 р. у закладі освіти проходив тиждень правових знань учнів. Протягом тижня згідно з планом проведені заходи

        Шкільна бібліотека провела для учнів 4-х класів правовий калейдоскоп «Подорож з казковими героями до країни права». Учні з задоволенням приймали участь у заході та відповідали на запитання вікторин (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        08.10.2021-12.10.2021 р. з метою ознайомлення здобувачів освіти з поняттям «академічна доброчесність» серед учнів 5-Б, 5-Д та 6-А класів було проведено відеолекторій «Академічна доброчесність – це…». Під час якого здобувачі освіти дізналися основні види порушень академічної доброчесності та обговорили способи її дотримання під час освітнього процесу (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        05.10.2021 р. з учнями 7-Б класу було проведено заняття «Як протистояти булінгу» у рамках факультативного курсу «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе». Під час якого учні обговорили основні види булінгу, навчилися відрізняти його від непорозумінь та створили список людей і установ до яких можна звернутися за допомогою у разі ситуації булінгу (відповідальна керівник факультативу Головач І.А.).


        Упродовж тижня правових знань учні 9-х класів подолали усі перепони під час проходження веб-квесту «Подорож країною Феміди» і отримали заслужені відзнаки (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове