КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, 01-31.10.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек

        З 01.10.2021 р. по 31.10.2021 р. заклад освіти бере участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Протягом місячника зав. бібліотеки Лисицькою О.І. згідно з планом проведені заходи:

        Для учнів 2-х класів були проведені краєзнавчі ранки «Рідне місто пізнаю». Під час заходів, діти дізнались багато цікавої та корисної інформації про своє рідне місто Суми, його історію та пам’ятки


        29.10.2021 учні 3-Б класу (класний керівник Васюкова С.М.) брали активну участь в дні краєзнавчої літератури, присвяченому творчості видатного поета-земляка Дмитра Білоуса. Під час заходу діти ознайомились з біографією письменника та дізнались багато цікавої інформації, з віршів поета, про історію походження міста Суми та районів.


        Серед учнів 4-5 класів проводився конкурс віршів «Про природу тихим словом». Переможцем визнано Мальцеву Катерину ученицю 4-В класу за вірш «Я люблю нашу природу».

        26.10.2021 року учні 4-А класу (класний керівник Заіченко О.Л.) мали змогу здійснити краєзнавчий променад «Люблю той світ, що отчим краєм зветься». Під час віртуальної прогулянки діти дізнались багато нової та цікавої інформації про пам’ятки улюбленого міста.


        28.10.2021 учні 4-Б класу (класний керівник Лиштван О.А.) мали змогу здійснити цікаву та пізнавальну відео подорож нашим славним містом та ознайомитись з контактними скульптурами, які розташовані на його теренах, а також історією їх створення.


        12.10.2021 р. учні 5-Г класу (класний керівник Черевко А.Л.), прийняли активну участь в дні бібліотворчості. Разом з завідувачем бібліотеки Лисицькою О.І. учні виготовляли обереги, кукли-мотанки.


        З 01.10.2021 по 11.10.2021, запрошуємо всіх бажаючих відвідати творчу міні-виставку художніх робіт «Квітни, мій краю!» учениці 5-Д класу Капленко Дар’ї. Виставка розташована в приміщенні шкільної бібліотеки.


        Учні 6-х класів мали змогу взяти участь у краєзнавчій вікторині «Вивчай і знай свій рідний край»


        20.10.2021 р. учні 7 класів змогли прийняти участь в онлайн заході – дні краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай». Під час заходу школярі пригадали наші звичаї і обряди, мали змогу прийняти участь в різноманітних вікторинах з народознавчої теми.


        Учні 7-х класів долучились до виготовлення рекламно-іміджевої продукції, а саме плакатів, присвячених нашому рідному краю та чудовому місту Суми.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове