КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Підсумки осінніх канікул, 18-22.10.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Підсумки осінніх канікул

        На виконання наказу від 12.10.2021 р. «Про організацію змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час осінніх канікул», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класах:


        19 жовтня у Google classroom учням 1-2 класів було запропоновано переглянути та обговорити анімаційний відеоролик з каналу «Плюс Плюс Україна» віртуальна подорож «Абетка безпеки на канікулах». Діти мали змогу закріпити свої знання з правил поведінки під час сезонних канікул, а саме, як поводитися з електричними приладами, під час дорожнього руху, під час відпочинку на водоймищах, на льоду, з хижими тваринами та незнайомими людьми на вулиці (відповідальна педагог-організатор Гонтар В.В.).


        З метою виявлення творчого потенціалу учнів нашого освітнього закладу 19 жовтня 2021 року згідно плану заходів під час осінніх канікул учням 1-6 класів було запропоновано взяти участь у шкільному конкурсі творчих робіт «Прикраса для Королеви осені». Школярам було презентовано онлайн майстер-клас на кращий осінній віночок своїми руками, який вони переглянули у Google ClassRoom у класі «Інормаційний калейдоскоп» (1-4 класи) та «Інформаційний портал» (5-8 класи). Також, учнів було ознайомлено з умовами участі у заході та вимогами щодо оформлення творчих робіт. Діти матимуть змогу вдома підготувати креативні осінні різнобарвні віночки та презентувати їх, зробивши фото прикраси або селфі з роботою (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).

 • Ісаєва Поліна (1-Г)
 • Ємелін Дмитро (1-Д)
 • Вороніна Кіра (1-Д)
 • Андрій Скуба (3-Д)

        З 20 вересня по 20 жовтня у нашому місті було оголошено та проведено конкурс «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!». У рамках заходу учасникам пропонувалося підготувати творчі роботи у наступних номінаціях: «Казка» (учні 1-4 класів), «Фото» та «Відеоролик» (учні 5-11 класів). Роботи повинні були відповідати таким темам, як «Відновлювальні (альтернативні) джерела енергії», «Енергозбереження вдома», «Енергоефективність в моїй громаді», «Розумне поводження з відходами», «Екопорушники», «Зміни клімату: час діяти».
        Учні нашого освітнього закладу взяли активну участь у міському конкурсі, написавши чудові цікаві віршовані та у прозі казочки про енергозбереження, підготувавши фотороботи, які закликають берегти електроенергію тощо. 20 жовтня роботи було надіслано на електронну адресу Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Чекаємо на результати конкурсу з 29 по 30 жовтня та сподіваємося на призові місця!

 • Радченко Ярослав (3-Б клас)
 • Одинцова Марія (11-Б клас)
 • Одинцова Марія (11-Б клас)

        22.10.2021 р. для учнів 3-4-х класів було проведено віртуальний кінозал «Безпека в Інтернеті». Під час якого учні мали змогу переглянути відео ролик щодо небезпек віртуального світу, а також діти активно долучилися до складення порад безпечного використання мережі Інтернет, а саме:

 • запитувати у дорослих про використання різних сайтів;
 • не спілкуватися онлайн з незнайомцями;
 • не відкривати невідомі файли;
 • не розповідати в мережі Інтернет про себе (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        20.10.2021 р. учні 7 класів змогли прийняти участь в онлайн заході – дні краєзнавства «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай». Під час заходу школярі пригадали наші звичаї і обряди, мали змогу прийняти участь в різноманітних вікторинах з народознавчої теми (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І.).


        21.10.2021 р. з метою попередження потрапляння в ситуації торгівлею людьми для учнів 9-11-х класів було проведено віртуальний кінозал «Ловці мрій». Під час якого здобувачі освіти були ознайомлені з основними методами вербування торгівців людьми та на прикладі реальних ситуацій було обговорено правила безпечної поведінки для того, щоб не потрапити на «гачок» до злочинців (відповідальні психологічна служба Головач І.А., Шкут О.С.).


        21 жовтня у Google Classroom «Інформаційний портал» було проведено онлайн зустріч представників учнівського самоврядування «Вибори – 2021 (підготовка до виборчої кампанії) (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Під час онлайн заходу кандидатів на посаду президента закладу та їх ініціативні групи було ознайомлено з Положенням про Президента школи та Положенням про вибори президента школи, а саме: організацію та проведення виборів, передвиборчої агітації. Претендентам на посаду президента та іншим учасникам засідання було розкрито сутність та механізм розробки програми кандидата. Також, з метою формування бачення своєї власної програми, учасники засідання ознайомились з практикою розробки програм та програмами кандидатів на посаду президента інших освітніх закладів України.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове