КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Декада здорового способу життя, 01-12.11.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Декада здорового способу життя

        З 01.11.2021 р. по 12.11.2021 р. у закладі освіти проходить декада здорового способу життя. Протягом декади згідно з планом проведені заходи:

        Протягом декади педагогом-організатором Гонтар В.В. для учнів 1 класів були проведені інтелектуально-розважальні розминки «Я хочу й буду здоровим!». Діти із задоволенням брали активну участь у розвагах і вправах, запропонованих їм.


        Для учнів 1-4 класів було проведено онлайн вернісаж «Веселка здоров’я», під час якого вдома разом із близькими та рідними учні готували малюнки на тему здоров’я, спорту, правильного харчування тощо (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)

        01.11.2021 р. з метою пропаганди важливості гігієни для збереження власного здоров’я в Google classroom «Інформаційний калейдоскоп» учням 1-4-х класів було запропоновано переглянути анімаційний ролик «Гігієна для дітей: Як уберегтися від злих мікробів?», під час перегляду якого учні мали змогу ознайомитися з видами мікробів та з’ясувати, що необхідно робити, щоб вони не потрапили до людського організму. Також здобувачі освіти мали змогу залишити відгуки після перегляду ролика (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        З 01.11.2021 р. по 10.11.2021 р. серед учнів 1-4-х класів було проведено челендж «Мій корисний сніданок», під час якого діти мали змогу продемонструвати свої корисні сніданки, закликаючи інших до правильного та здорового харчування (Відповідальні: класні керівники 1-4-х класів, працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С., педагог-організатор Гончаренко В.В.)

        Учні 2-Б (класний керівник Усик С.Л., 10.11.2021 р.) та 2-Г (класний керівник Ковалевська А.В., 11.11.2021 р.) класів брали активну участь у вікторині «Ягоди, овочі, фрукти – корисні продукти» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        04-05.11.2021 р. учні 3-Г (класний керівник Решетниченко С.О.) та 3-Д (класний керівник Карпенко Л.І.) мали змогу взяти участь в онлайн грі-квесті «Як ми дбаємо про здоров’я». Під час заходу панувала дружня зацікавлена атмосфера, а учні змогли закріпити свої знання про здоровий спосіб життя (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        05.11.2021 р. з метою популяризації здорового способу життя серед учнів 5-х класів було проведено вебквест «Маршрут здоров’я». Перед початком якого, під час онлайн зустрічі, учням було повідомлено умови проходження зупинок квесту для його успішного завершення. Здобувачі освіти мали змогу виконати цікаві завдання (загадки, ребуси, онлайн пазли, дошифратор та ін.) та перевірити власні знання з основ ведення здорового способу життя (Відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        У рамках проведення декади пропаганди здорового способу життя серед 5-6 класів було організовано та проведено фестиваль авторських руханок «Танцюй завзято, щоб вірус прогнати!». Учням було запропоновано придумати танцювальну руханку та зняти невеличке відео, особисто продемонструвавши своє творіння. Надалі руханки можна використовувати на уроках, під час перерв, під час виховних та позакласних заходів (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).

        У рамках декади здорового способу життя учителі фізичної культури разом зі своїми учнями ініціювали флешмоб «Карантин нам не зашкодить - ми здолаєм перешкоди».

        08.11.2021 р. з метою пропаганди ведення здорового способу життя учням 5-11-х класів в Google Classroom «Інформаційний портал» було запропоновано до перегляду відеоролик «Здоров’я – найцінніший скарб людини». Під час перегляду якого учні мали змогу дізнатися, що руйнує здоров’я людини та засвоїти основні правила його збереження (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        10.11.2021 р. здобувачі освіти долучилися до інтерактивної акції «Моя формула здоров’я» на Google Jamboard, де кожен мав змогу поділитися власними складовими здорового способу життя (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.)


        Виставковий онлайн зал колажів «Здоров’я – то найбільший скарб», які мають на меті пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя, а саме: заняття спортом, дотримання особистої гігієни та правильного харчування. Автори створювали інформаційні колажі, складаючи корисні поради та підбираючи відповідні зображення (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).

 • Афанасьєв Олександр (5-А)
 • Гончар Марія (5-А)
 • Довгополий Тимур (5-А)
 • Ілляшенко Ксенія (5-А)
 • Огієнко Артем (5-А)
 • Швець Олександр (5-А)
 • Яковенко Поліна (5-А)
 • 7-А
 • 7-А
 • Князэва Анна (9-А)
 • Оверченко Влада (9-Б)
 • Юнак Нікіта (9-В)
 • Мигаль Вероніка (10-А)
 • 10-Б
 • 10-Б

        08.11.2021 р. учні 6 класів приєдналися до експрес-опитування «Для мене здоров’я – це…», під час якого ділилися власними думками про здоровий спосіб життя та створили спільну «хмару слів» (відповідальна учитель предмета «Основи здоров’я», соціальний педагог Шкут О.С.).


        10.11.2021 р. за участі студентки Сумського фахового медичного коледжу Авраменко Дарини та викладача Вовк Л.М. відбулася зустріч з учнями 7-8 класів на тему «Гігієна підлітків», під час якої здобувачі освіти пригадали складові особистої гігієни, правила догляду за тілом, ротовою порожниною та особливості миття рук (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        02.11.2021 р. учні 9-В класу (класний керівник Баклай Л.В.) долучитися до інтерактивної онлайн зустрічі «Відповідальність починається з мене» із соціальним педагогом «Клініки, дружньої до молоді» Крамар Анною Олексіївною й дізналися багато цікавої інформації та отримали змістовні відповіді на власні питання щодо репродуктивного здоров'я підлітків.


        09.11.2021 р. за участі студентки Сумського фахового медичного коледжу Авраменко Дарини та викладача Вовк Л.М. відбулася зустріч з учнями 9-11 класів на тему «Інфекції, що передаються статевим шляхом. Засоби контрацепції». Здобувачі освіти отримали корисну й доступну інформацію про хвороби, які передаються статевим шляхом та способи їх попередження їх виникнення. Також учні ознайомилися з умовами вступу до Сумського медичного коледжу та спеціальностями, за якими готують фахівців (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


        З метою популяризації хореографічного мистецтва, залучення учнівської молоді до занять хореографією, популяризації здорового способу життя для учнів закладів міста в листопаді проводиться міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю» (заочно). Для участі в міському етапі колектив нашого освітнього закладу (9-11 класи) підготував відео конкурсного виступу в номінації street dance (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Дівчатка продемонстрували свої дивовижні хореографічні здібності, гнучкість та пластичність. Із нетерпінням чекаємо результатів конкурсу та сподіваємося на перемогу!

        В 11-Б класі 05.11.2021 р. відбувся захід «Профілактика інфекційних захворювань. Бабусини рецепти». Було обговорено народні рецепти профілактики та лікування застудних захворювань. Учні поділилися сімейними рецептами та оцінили їхню ефективність (учитель предмета «Основи здоров’я» Радченко Л.П.).


        11.11.2021 р. практичний психолог Головач І.А та соціальний педагог Шкут О.С. долучилися до онлайн-івенту працівників психологічної служби «Базові навички вирішення конфліктів та медіації з використанням ненасильницького спілкування», під час якого мали змогу практично опрацювати техніки відновних практик.полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове