КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень хімії, 01-05.11.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Тиждень хімії

        З 01.11.2021 р. по 05.11.2021 р. у закладі освіти проходить тиждень хімії. Протягом тижня учителями хімії Куценко С.Ю., Радченко Л.П. згідно з планом проведені заходи, під час яких учні набули знань про хімічні речовини, розповсюдження їх в природі, застосування; дізналися багато цікавих фактів щодо назв хімічних елементів та властивостей речовин.

        1 листопада з учнями 7-11 класів було проведено інформаційну онлайн хвилинку «Роль хімії в житті суспільства». Учні дізналися про значення хімії в житті людини, про досягнення в цій галузі знань й переконалися в тому, що досягнення і завдавали людству величезні збитки (створення зброї масового ураження), і дарували порятунок від смерті (розробка медикаментів від захворювань, вирощування штучних органів).

        1 листопада учні 8 класів взяли участь в онлайн вікторині «У світі цікавого». Учні показали ґрунтовні знання про хімічні сполуки, уміння логічно мислити, застосовувати свої знання на практиці й досягати гарних результатів. Перемогу в конкурсі вибороли Карпенко Богдана (8-Г), Жовтоніжко Аліна (8-В) та Корєпіна Анастасія (8-Б).

        2 листопада проводився конкурс кросвордів та ребусів, у якому узяли участь учні 7 класів. Складені учнями кросворди відповідали змісту тижню, були яскравими, креативними та змістовними. І місце посіла учениця 7-Б класу Невидовська Софія; ІІ місце – учениця 7-Г класу Нечипоренко Юлія; ІІІ місце виборов учень 7-А класу Серик Андрій.

        3 та 4 листопада учні 9 класів мали змогу побачити цілу низку цікавих відеодослідів під час демонстрації відеодослідів «Хімічний калейдоскоп». Досліди зацікавили дітей та дали їм можливість використовувати набуті знання для виконання експериментальних завдань.

        5 листопада з учнями 10-А класу було проведено інформаційну хвилинку «Хімія та медицина. Домашня аптечка». Учні отримали корисні поради про те, що треба мати в домашній аптечці, як розміщувати в ній ліки та як їх зберігати.

        3 та 4 листопада учні 11-х класів взяли участь в онлайн конкурсі учнівських проектів хімічного спрямування. Готуючи проекти, учні розширили свої знання про будову речовин, застосування та способи вирощування кристалів, застосування хімічних знань в агрономії тощо. Найкращим визнаний проект Лобас Марини (11-Б клас) «Застосування радіонуклідів у медицині». ІІ місце посіла Майборода Анастасія (11-А) з проектом «Рідкі кристали». ІІІ місце виборов Любіч Дмитро (11-Б) з проектом «Визначення рН грунтів»


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове