КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка День української писемності та мови, 09.11.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

День української писемності та мови

        Цього дня, 9 листопада 1997 року, указом тодішнього президента України Леоніда Кучми встановлено День української писемності та мови.
        За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
        Не забувайте свою рідну українську мову! Плекайте її, слухайте її в піснях, у фільмах, спілкуйтеся нею, пишіть нею та передавайте її наступним поколінням! Адже народу без мови не існує!
        До Дня української писемності та мови в освітньому закладі було проведено:


        9 листопада 2021 року в День української писемності й мови учні та педагоги освітнього закладу долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2021 «Слідом за пам’яттю», який прочитав відомий письменник Юрій Андрухович. Із нетерпінням чекаємо на результати робіт, які були надіслані до Києва. Бажаємо нашим учням перемоги!!!


        Шкільна бібліотека запрошує всіх охочих взяти участь у мовознавчих вікторинах, запропонованих EDUC.COM.UA – УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ:        


        Учні 5-Д класу (класний керівник, учитель української мови та літератури Бондар Т.Л.) долучилися до святкування Дня української писемності і мови, узявши участь у Всеукраїнському конкурсі «Слово до слова» освітнього проекту «На урок». Діти показали високі результати й були нагороджені дипломами: Диплом І ступеня отримали Антоненко Владислав, Загорулько Савелій, Пашков Ілля, Діуліна Кіра, Полякова Ірина, Диплом ІІ ступеня – Кваша Данило, Волік Поліна, Диплом ІІІ ступеня – Дубров Назар, Бакро Кирило


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове