КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Передвиборча кампанія «Вибори – 2021», листопад 2021 р.

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Передвиборча кампанія «Вибори – 2021»

        Згідно річного плану освітнього закладу у листопаді заплановано вибори Президента шкільного органу учнівського самоврядування.
        11.11.2021 р. та 12.11.2021 р. у Google Classroom «Інформаційний портал» було організовано та проведено спільну онлайн зустріч кандидатів на посаду президента Демократичної Шкільної Республіки, представників учнівського самоврядування 5-11 класів та педагогів закладу, присвячену передвиборчій кампанії «Вибори – 2021». У 2021-2022 н.р. на посаду президента було висунуто чотири кандидатури, а саме: Альджбур Лілія (9-А клас), Оверченко Владислава (9-Б клас), Яковенко Марина (9-В клас) та Синицина Богдана (10-А клас).
        Під час заходу на основі кращих шкільних традицій кандидати у президенти презентували усім учасникам зустрічі свої передвиборчі програми у різних форматах та продемонстрували агітаційні відеоролики з інформацією стосовно своїх планів та дій. З 15.11.2021 р. стартує агітаційна кампанія, під час якої кожен із кандидатів на посаду президента разом зі своїми командою буде різними способами закликати учнів освітнього закладу голосувати саме за себе. Бажаємо творчого натхнення та чесної боротьби! (Відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).

        Увага! Оголошується старт виборчої кампанії на пост Президента Демократичної Шкільної Республіки
        У 2021-2022 навчальному році на пост президента висунуто чотири кандидатури: Альджбур Лілія (9-А клас), Оверченко Владислава (9-Б клас), Яковенко Марина (9-В клас) та Синицина Богдана (10-А клас). Дівчата разом зі своїми однодумцями записали відеоролики, у яких розповіли про себе та поділилися своїми планами. Пропонуємо усім бажаючим переглянути відео та зробити правильний вибір перед голосуванням (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        26 листопада 2021 року в рамках передвиборчої кампанії «Вибори – 2021» відбулася спільна зустріч директора закладу освіти Новик Л.В., заступника директора з ВР Акименко О.А., педагогів-організаторів Гончаренко В.В., Гонтар В.В. та кандидатів на посаду президента Демократичної Шкільної Республіки Альджбур Л. (9-А клас), Оверченко В. (9-Б клас), Синициної Б. (10-А клас). Під час зустрічі кандидати у президенти презентували присутнім свої програми та поділилися своїми планами на майбутнє. Директор закладу Новик Л.В. мала змогу поспілкуватися із дівчатами та дізнатися про їх наміри на посаді керівника органу учнівського самоврядування, поставивши їм питання стосовно того чи іншого пункту кожної передвиборчої програми. У ході зустрічі було зроблено акцент на найцікавіші ідеї кандидатів, які буде втілено в життя лідерами учнівського самоврядування на чолі з президентом Демократичної Шкільної Республіки після виборів.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове